Esileht Pereelu ja suhted Otsin lõputöö jaoks vabatahtlikult lastetuid mehi ja naisi!

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Otsin lõputöö jaoks vabatahtlikult lastetuid mehi ja naisi!

Postitas:

Tere, kõikvõimas Perekool!

Enda bakalaureuseastme lõputöös uurisin ma Eesti meeste ja naiste laste saamise soovide mõjutegureid. Magistriastme lõputöö suunaks olen aga valinud need, kes eelmisest tööst välja jäid ehk inimesed, kes lapsi ei soovi. Sellega seoses otsin mehi ja naisi, kes oleksid nõus osalema intervjuus, kus uurin nende vabatahtlikult lastetuks jäämise põhjuste kohta. Kuna uurimispõld ja -teema on suur ja lai, on mul potentsiaalsetele intervjueeritavatele ka teatud kriteeriumid. Nimelt peaksid nad olema:
– heteroseksuaalsed (ma tõesõna ei ürita diskrimineerida, kuid muu seksuaalse suunitlusega inimeste uurimine nõuaks juba täiesti uut lõputööd)
– abielus või pikaajalises suhtes olevad (vähemalt viis aastat) VÕI üksikud inimesed, kelle laste saamist pole takistanud partneri puudumine
– vanuses 40-56
– lastetud (ei bioloogilisi, lapsendatuid ega partneri lapsi, kes küsitletavaga koos elaksid), samuti puuduvad selleks plaanid tulevikus, kusjuures lastetus ei tohi olla tingitud viljatusest vms endast sõltumatust põhjusest.

Asun Tartus, kuid käin töö asjus ka Tallinnas. Lisaks on täiesti mõeldav Skype’i teel intervjuu läbi viimine.

Kui teema kedagi kõnetab ning ta minu otsitavasse sihtgruppi sobib, ootan kirja aadressile heleene.suija@gmail.com

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata nüüd kähku ajaviitejuttude rubriiki, seal neli lehekülge teemat, kus sinu uuritavad vaidlevad ja möllavad. Ups, juba on kuus lehekülge. Sinna pane oma jutt kirja. Palun väga:
https://foorum.perekool.ee/teema/naine-kes-ei-taha-kunagi-lapsi-kas-on-veel-selliseid/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega seoses otsin mehi ja naisi, kes oleksid nõus osalema intervjuus, kus uurin nende vabatahtlikult lastetuks jäämise põhjuste kohta.

Milliseks kujuneb tunnitasu?

Kes viitsiks sõita Kopli trammiga sinuga koffikusse kohtuma ja rääkima, MIKS ta ikka last ei taha.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanuses 40-56, sellises eas esiklaps saada on kuritegu lapse vastu. Iga normaalne inimene välistab selle. Kui sa noorelt last ei teinud, no siis ära teegi.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugused küsitluste koostajad – ma saan täiesti aru, et teil on vaja teha ära oma töö ja teise inimese abistamine on tore, aga kas te vahel ka mõtlete, et tegelikult on kõigil inimestel palju olulisemaid asju teha, kui teie küsitlustes osaleda.

Antud teemas samuti – tekib tunne, et Teie küsitluses osalemiseks tuleb lausa kandideerida, aga Teie esimene mõte peaks olema – mida ma pakun inimesele, kes oma vaeva ja aega kulutab, et minu uuringus osaleda.

Lisaks tekib küsimus kogu uuringu ja selle valimi kohta – milliseid reaalseid, rakendatavaid järeldusi saab teha sedavõrd piiratud väikese hulga inimeste intervjuude põhjal? Aga see loomulikult ei puutu enam niivõrd inimeste värbamisse.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sobin, mahun vanusevahemikku, aga kohtuma ei hakka. Saada küsitlus, täiedan e-kanalites, saad pärast meiliga täpsustada, kui tahad. Kui sa kahtustad, et ma ei ole tegelikult eagrupist, saan logida smartIDga sisse sinu loodud küsitluskeskkonda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanuses 40-56, sellises eas esiklaps saada on kuritegu lapse vastu. Iga normaalne inimene välistab selle. Kui sa noorelt last ei teinud, no siis ära teegi.

Kas sa tähti ka tunned või oskad tekstist ainult numbrid välja noppida?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sobin, mahun vanusevahemikku, aga kohtuma ei hakka. Saada küsitlus, täiedan e-kanalites, saad pärast meiliga täpsustada, kui tahad. Kui sa kahtustad, et ma ei ole tegelikult eagrupist, saan logida smartIDga sisse sinu loodud küsitluskeskkonda.

Täpselt sama. Vastan kõigil nõudmisetele, aga vestlema tulemine oleks tülikas. Tee kirjalik küsitlus ja aitan hea meelega. Olen nõus ka pikemalt kirjutama, kui vaid valikvastustele ristikesi tegema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugused küsitluste koostajad – ma saan täiesti aru, et teil on vaja teha ära oma töö ja teise inimese abistamine on tore, aga kas te vahel ka mõtlete, et tegelikult on kõigil inimestel palju olulisemaid asju teha, kui teie küsitlustes osaleda.

Teeks nii, et igaüks räägib ikka ainult iseenda eest! Mulle näiteks väga meeldib igasugustes uuringutes osaleda, teste täita, küsimustele vastata jne ja see ongi minu jaoks üks oluline asi. Õnneks vastan ka kõigile valimi kriteeriumitele, nii et kirjutan nüüd teemaalgatajale.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab vabandama homode ees, et soovite uurida heteroseksuaale? Sanahästi võiks siis vabandada ka nende ees, kes on vanusevahemikust väljas või kellel on lapsed, äkki nemad tunnevad ka ennast diskrimineeritult.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Otsin lõputöö jaoks vabatahtlikult lastetuid mehi ja naisi!