Esileht Tööelu, raha ja seadused. Otsin maalrit Tallinnas(tapeet+põrandale laminaat+laevärvimine)

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Otsin maalrit Tallinnas(tapeet+põrandale laminaat+laevärvimine)

Postitas:

Palju selline töö aega võiks võtta ja mis maksma võiks minna töömehele?
Tuba u 23ruutu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 16:31; 01.02 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik oleneb ka toa olukorrast. Sirge põrand, seinad,kui palju vajab lagi eelnevat töötlust jne. Üldjuhul spetsialist käib kohal ja annab hinnangu. Hetkel tunnihind 12.-, töömees aus ja väga korralik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 22:24; 01.02 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnihind on jama, õigem on kokku leppida summa tehtava töö tarvis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnihinne ei sobi jah, muidu venib ja venib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnihind jah veidi jama.Parem oleks kindel tööraha mis selle eest tahta ja korras:)Jään ootama pakkumisi.Midagi kosmaarset hullu siin teha ei tuleks,kui töömees oskuslik saab hakkama vast 2-3päevaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 16:31; 01.02 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll teised kogemused tunnihinnaga. Väga usaldusväärne töömees ja mis kõige olulisem töö korralik ja läbi mõeldud. Saab teha kiiresti ,aga hiljem tulevad vead välja. Valik sinu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 22:24; 01.02 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnihinnet makstakse kontorirottidele, kelle puhul on viilimine nö. sisse arvestatud. Ehituse puhul saab juttu olla ainult tükitööst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2-3 päevaga ei pruugi pahteldatud-lihvitudki saada.

Maht pole ühe toa puhul tõesti suur, kuid paar tundi ehk tööd ja jälle pahtel kuivab jne.

Seepärast ei taha keegi 1 toa tegemist eriti ettegi võtta, et käi järjest iga päev natuke nokkimas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla natuke teemast mööda, aga olin ise mõned aastad tagasi situatsioonis, kus otsisin läbi Perekooli töömeest, kes tapetseeriks väikese ~14m2 toakese ühes Tallinna korteris.
Mulle pakuti ühe suurte kogemustega töömehe mob.nr., kes tuligi kohale, vaatas objekti üle ning siis tuli välja, et selle suurte kogemustega ehitaja-siseviimistleja jaoks, on tapetseerimine esmakordne siseviimistlustöö üldse elus, neid väheseid töövahendeid selleks, pidi korteriomanik ka ise veel ostmas käima, no ok, see selleks, sel momendil ei pööranud me sellele erilist tähelepanu.
Ei osanud see töömees tähelepanu pöörata, kuidas tapeeti üldse panna, serv-servaga või serv- peale. Tulemuseks tänaseni pool irvitavad tapeediservade ääred, sest kuivades tapeet tõmbus ju kokku ja paneel jäi kõik alt näha. Seda tapeeti rohkem kaupluses ei olnud osta ka, muidu oleks välja vahetatud. Ühesõnaga üks suur möga ja palju raha vastu taevast.
Jutu mõte on selles, et igaüht, keda neti vahendusel töömeheks pakutakse, ei ole veel töömees, lühidalt öeldes. Kuidas kogemusi ja oskuseid kontrollida, mina ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 10:43; 03.02 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie töömehed: 2 meest korraga ja 90 euri päev. ise jagavad seda 90 euri. töö on 8st, 6ni. lõunapaus 30minutit ja rügavad koguaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie maaler võttis ikka ruutmeetrite järgi, mis teha oli. See on minu jaoks ka ainuvõimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 16:05; 04.02 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võibolla natuke teemast mööda, aga olin ise mõned aastad tagasi situatsioonis, kus otsisin läbi Perekooli töömeest, kes tapetseeriks väikese ~14m2 toakese ühes Tallinna korteris.
Mulle pakuti ühe suurte kogemustega töömehe mob.nr., kes tuligi kohale, vaatas objekti üle ning siis tuli välja, et selle suurte kogemustega ehitaja-siseviimistleja jaoks, on tapetseerimine esmakordne siseviimistlustöö üldse elus, neid väheseid töövahendeid selleks, pidi korteriomanik ka ise veel ostmas käima, no ok, see selleks, sel momendil ei pööranud me sellele erilist tähelepanu.
Ei osanud see töömees tähelepanu pöörata, kuidas tapeeti üldse panna, serv-servaga või serv- peale. Tulemuseks tänaseni pool irvitavad tapeediservade ääred, sest kuivades tapeet tõmbus ju kokku ja paneel jäi kõik alt näha. Seda tapeeti rohkem kaupluses ei olnud osta ka, muidu oleks välja vahetatud. Ühesõnaga üks suur möga ja palju raha vastu taevast.
Jutu mõte on selles, et igaüht, keda neti vahendusel töömeheks pakutakse, ei ole veel töömees, lühidalt öeldes. Kuidas kogemusi ja oskuseid kontrollida, mina ei tea.
[/tsitaat]

ma mäletan seda teemat,
sa ju tahtsid odavaimat tegijat kes vanale selga tapeedi viskaks ja halvustasid kõiki neid kes püüdsid selgitada, et esmalt aluspind korda, 2 kihti pahtlit, lihvimine, siis alles tapeet ja tööd peab oskaja tegema ja aega kulub ikka mitu päeva, sest pahtel tahab kuivada, sina ag arvasid et pool päeva ja töö tehtud, minu arst sa said mida tahtsid, miks sa siin nüüd kurdad, et halva töömehe said.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 17:12; 03.02 07:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei , arvan et see oli minu teema. Tegu oli vanema puumajaga ja ma ei oleks olnudki mingist euroremondist huvitatud. Arumaeisaa kust tulevad inimestele arvamused, et 30ndatel tehtud maja/korteri peab kipsiga sirgeks ja siledaks ajama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 17:38; 04.02 05:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei , arvan et see oli minu teema. Tegu oli vanema puumajaga ja ma ei oleks olnudki mingist euroremondist huvitatud. Arumaeisaa kust tulevad inimestele arvamused, et 30ndatel tehtud maja/korteri peab kipsiga sirgeks ja siledaks ajama?[/tsitaat]

kust sa mu jutus kipsi välja loed???
ma räägin sellest et tapeedi alla jääv pind peab olema ideaalne, pahteldatud ja lihvitud ja sellisel juhul saab seinale panna ka tapeedi ideaalselt, midagi ei kuma läbi, ühenduskohad pole märgata jne.
ju neid 14 m2 toa hinnapakkumise küsijaid on teisigi olnuda ag mõni aeg tagasi keegi siin ka küsis samamoodi hinnapakkumist ja arvas et pool päeva ning kõik korras.

PS. Vihkan kipsiseinu ja sõna euroremont aga mulle meeldib kui siseviimistlus on tehtud korralikult ja ka aasta hiljem ei hakka ükski serv lokkima ega kiskuma ega koorduma.
korralik remont ei võrdu euroremondiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 17:12; 03.02 07:08;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei , arvan et see oli minu teema. Tegu oli vanema puumajaga ja ma ei oleks olnudki mingist euroremondist huvitatud. Arumaeisaa kust tulevad inimestele arvamused, et 30ndatel tehtud maja/korteri peab kipsiga sirgeks ja siledaks ajama?[/tsitaat]

Täpselt minu mõte ! Vana puumaja ja euroremont on lihtsalt üks labane lahendus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma mäletan seda teemat,
sa ju tahtsid odavaimat tegijat kes vanale selga tapeedi viskaks ja halvustasid kõiki neid kes püüdsid selgitada, et esmalt aluspind korda, 2 kihti pahtlit, lihvimine, siis alles tapeet ja tööd peab oskaja tegema ja aega kulub ikka mitu päeva, sest pahtel tahab kuivada, sina ag arvasid et pool päeva ja töö tehtud, minu arst sa said mida tahtsid, miks sa siin nüüd kurdad, et halva töömehe said.[/tsitaat]

Vabandust, väga vale vastus ja kindlasti ei mäleta te minu teemat, sest see oli oma 3-4 aastat tagasi juba ning mina ei ole kunagi otsinud mingit kõige odavamat töömeest vaid lihtsalt otsisin töömeest, kes paigaldaks tapeedi. Aluspind vanast, st. eelmistest tapeetidest oli juba korteriomaniku enda poolt puhastatud nii, et paljas puhas paneelsein vaatas vastu.
Pahtlid, jne. ostsime kõik ise + veel tööriistad ka (kõik vastavalt selle töömehe esitatud nõudmistele ja nimekirjale).
Väheste kohtade pahteldamine, lihvimine + lõpuks tapetseerimine, võttiski minu mäletamist mööda aega peaaegu nädal. Oli südasuvi, väga palav aeg, kõik kuivas kenasti ja kiiresti, aga see suurte kogemustega reklaamitud töömees ei osanud tapeeti panna, see oli ülim ¨okk.
Et sellist inimest üldse niimoodi väljapakkuda tapetseerijaks kui kuldsete kätega ja suure kogemustega töömeest, on lihtsalt ma ei tea mis!
Pärast tuligi jutu sees välja, et üks siinsetest Perekooli mammadest pakkus oma abikaasa välja kui hea töömehe, sest mees oli just töötu. Mees käis jalgrattaga, 2 kätt taskus nn. objektil tööl, proua tuli iga lõuna mitu km. jalgsi, võileivakott kaenla all, mehele lõunaks nosimist tooma, lapsed olid senikaua üksi kodus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 10:43; 03.02 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vabandust, väga vale vastus ja kindlasti ei mäleta te minu teemat, sest see oli oma 3-4 aastat tagasi juba ning mina ei ole kunagi otsinud mingit kõige odavamat töömeest vaid lihtsalt otsisin töömeest, kes paigaldaks tapeedi. Aluspind vanast, st. eelmistest tapeetidest oli juba korteriomaniku enda poolt puhastatud nii, et paljas puhas paneelsein vaatas vastu.
Pahtlid, jne. ostsime kõik ise + veel tööriistad ka (kõik vastavalt selle töömehe esitatud nõudmistele ja nimekirjale).
Väheste kohtade pahteldamine, lihvimine + lõpuks tapetseerimine, võttiski minu mäletamist mööda aega peaaegu nädal. Oli südasuvi, väga palav aeg, kõik kuivas kenasti ja kiiresti, aga see suurte kogemustega reklaamitud töömees ei osanud tapeeti panna, see oli ülim ¨okk.
Et sellist inimest üldse niimoodi väljapakkuda tapetseerijaks kui kuldsete kätega ja suure kogemustega töömeest, on lihtsalt ma ei tea mis!
Pärast tuligi jutu sees välja, et üks siinsetest Perekooli mammadest pakkus oma abikaasa välja kui hea töömehe, sest mees oli just töötu. Mees käis jalgrattaga, 2 kätt taskus nn. objektil tööl, proua tuli iga lõuna mitu km. jalgsi, võileivakott kaenla all, mehele lõunaks nosimist tooma, lapsed olid senikaua üksi kodus.[/tsitaat]
Einoh, kas oleksid siis õnnelikum olnud, kui lapsed oleks ka kaasas olnud? :))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 17:38; 04.02 05:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millise ruutmeetri hinnaga võiks seinte värvimisel arvestada? Tegu on Tallinnas asuva värskelt viimistletud (seinad sirged) uue betoonmaja seintega, mis oleks lihtsalt vaja teist värvi värvida. Korteril ruutmeetreid 63.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Millise ruutmeetri hinnaga võiks seinte värvimisel arvestada? Tegu on Tallinnas asuva värskelt viimistletud (seinad sirged) uue betoonmaja seintega, mis oleks lihtsalt vaja teist värvi värvida. Korteril ruutmeetreid 63. [/tsitaat]

Ikka värvitava pinna ruutmeetritega tuleb arvestada. Selleks mõõda seinte pikkus ja kõrgus ja korruta need omavahel. Maha lahuta uksed ja aknad. Värvimise ruutmeetri hinda küsi ehk kuskilt ehitusfoorumist ja ka töömeest otsi pigem sealt (töömeest ennast või veel parem kui soovitust).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 16:05; 04.02 16:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Otsin maalrit Tallinnas(tapeet+põrandale laminaat+laevärvimine)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.