Esileht Kodunurk Otsin mahukat pesukorvi

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Otsin mahukat pesukorvi

Postitas:

Oskab keegi soovitada? Kuhu ikka nelja inimese mustad riided kenasti ära mahuvad, et ei vedeleks maas 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 17:53; 19.07 08:55; 19.07 13:13; 20.02 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astu suvalisse poodi sisse ja vali suuruse järgi, jumal küll. Jyskis nt on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mitu aastat juba otsinud ja mida pole, seda pole. Vahepeal juba mõtlesin, et ostan kaanega prügikasti, sellise, mis eramajade hoovides on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astu suvalisse poodi sisse ja vali suuruse järgi, jumal küll. Jyskis nt on

Jyskist ma ei osta. Soovin paremat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 17:53; 19.07 08:55; 19.07 13:13; 20.02 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otsin ka juba ammu. Sellist, mis sobiks olema ka külla tulijate silma all. Millest ehk kohe ei taipagi, et see mustapesukorv on. Aga ei leia. Need punutud asjad selleks küll ei sobi.

Plastikust suured korvid, mida kõik poed täis on sobivadki pigem vannituppa pesumasina juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 10:39; 19.07 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otsin ka juba ammu. Sellist, mis sobiks olema ka külla tulijate silma all. Millest ehk kohe ei taipagi, et see mustapesukorv on. Aga ei leia. Need punutud asjad selleks küll ei sobi.

Plastikust suured korvid, mida kõik poed täis on sobivadki pigem vannituppa pesumasina juurde.

Kus sina siis mustapesukorvi hoida tahad? Elutoas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tahaks plastikust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 17:53; 19.07 08:55; 19.07 13:13; 20.02 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sina siis mustapesukorvi hoida tahad? Elutoas?

Mul suur maja ja muud ruumi ka rohkem kui esik-elutuba-vannituba.
Kuna pesumasin magamistubadest suht kaugel, siis oleks tõesti mugav kui ei peaks iga sokipaari pärast pesumasina juurde jalutama. On selles midagi imelikku?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 10:39; 19.07 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on juba 10+ aastat kaanega punutud korvid, kõrgemat sorti. Meie majja nad sobivad, midagi pole ajaga juhtunud, siiani terved ja korralikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hm-s on praegu ilusad pesukorvid. koti kujulised, riidest. ma ütleks et lausa dekoratiivsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.kallekorvid.ee/et/laundry-baskets/

Soovitan soojalt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 16:32; 16.02 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta enne küsimuse esitamist paberile see välja ja proovi ise sellele vastata. Siis ei tule siin pakkumiste ajal muudkui see ei meelfi too ei sobi, sest materjal pole selline, mis sulle meeldib jne.
Üldiselt soovitan kolm korvi osta. Valgele pesule, värvilisele ja ōrnale pesule(kopsikud, pitsiga trussarid jne. )

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 16:49; 16.02 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin lastetuppa selle http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0581364001.html mänguasjakorviks, kuid avastasin, et pesukorviks sobib hoopis paremini. Meeldib just see, et saab pealt kokku tõmmata. Meil ka neljaliikmeline perekond, 2 lasteaiaealist, ja pesu ikka tekib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sina siis mustapesukorvi hoida tahad? Elutoas?

Mul suur maja ja muud ruumi ka rohkem kui esik-elutuba-vannituba.
Kuna pesumasin magamistubadest suht kaugel, siis oleks tõesti mugav kui ei peaks iga sokipaari pärast pesumasina juurde jalutama. On selles midagi imelikku?

Et siis mustapesukast magamistuppa? Ja külalised käivad magamistoas?
Suur maja ja ainult uks vannituba/ pesupesemiskoht?

Mida iganes…. Ise eelistan pesu ära pesta, mitte säilitada ja külalistele näidata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 21:16; 15.02 21:58; 18.02 04:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kopsikud, pitsiga trussarid

Mis need on? Kopsikud? Trussarid? Kui viimane on mingi ossipärane släng slaavipärasest “trussikutest”, siis ma siiralt imestan, et tänapäeval on naisi, kes enda pesu nii nimetavad. Päriselt kasutate ja kannate TRUSSIKUID?

Muu jutuga, no see, et teemaalgatajale midagi ei sobi, olen nõus. Pesukorv on nüüd küll viimane asu, mida peaks kartma Jyskist osta või eeldama, et see eluaeg peab vastu pidama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 21:16; 15.02 21:58; 18.02 04:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah saage üle sellest Jyskist. Mina saan küll aru inimestest, kes tahavad midagi paremat, kui seda on Jysk. Seal on odava väljanägemisega asjad, täiesti isikupäratud ja juba umbes poolte eestlaste kodudes olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 16:32; 16.02 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusad korvid on kallid. Otsisin ka kunagi, lõpuks hakkas alati rahast kahju, et mis peangi musta pesu pärast nii suure summa välja käima? 😀 Kuni korvi pole leidnud, hoiame musta pesu pesumasinas, midagi halba pole sellest juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kopsikud, pitsiga trussarid

Mis need on? Kopsikud? Trussarid? Kui viimane on mingi ossipärane släng slaavipärasest “trussikutest”, siis ma siiralt imestan, et tänapäeval on naisi, kes enda pesu nii nimetavad. Päriselt kasutate ja kannate TRUSSIKUID?

Muu jutuga, no see, et teemaalgatajale midagi ei sobi, olen nõus. Pesukorv on nüüd küll viimane asu, mida peaks kartma Jyskist osta või eeldama, et see eluaeg peab vastu pidama.

Mis sul viga on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 16:49; 16.02 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta siis mingi uhke veimevakk – saab pool aastat koguda, enne kui täis saab. Ja näeb imposantne välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab ka musta pesu korvita hakkama, kui on pealtlaetav pesumasin, siis kogu masinasse must pesu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 14:24; 19.02 10:55; 19.02 10:55; 19.02 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kopsikud, pitsiga trussarid

Mis need on? Kopsikud? Trussarid? Kui viimane on mingi ossipärane släng slaavipärasest “trussikutest”, siis ma siiralt imestan, et tänapäeval on naisi, kes enda pesu nii nimetavad. Päriselt kasutate ja kannate TRUSSIKUID?

Muu jutuga, no see, et teemaalgatajale midagi ei sobi, olen nõus. Pesukorv on nüüd küll viimane asu, mida peaks kartma Jyskist osta või eeldama, et see eluaeg peab vastu pidama.

Mis sul viga on?

Mis mõttes?
Ei saanud küsimusest aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 21:16; 15.02 21:58; 18.02 04:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab musta pesu masinasse koguda? Kuhu siis nt musta värvi asjad paned, seni kuni masin valgeid peseb? Masina kõrvale maha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 21:55; 19.02 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab ka musta pesu korvita hakkama, kui on pealtlaetav pesumasin, siis kogu masinasse must pesu.

Mina arvan, et selle kommentaari kirjutaja on poissmees. ???? Ainult mehed teeksid midagi sellist. Nii naljakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab musta pesu masinasse koguda? Kuhu siis nt musta värvi asjad paned, seni kuni masin valgeid peseb? Masina kõrvale maha?

Just täpselt nii teengi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 14:24; 19.02 10:55; 19.02 10:55; 19.02 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab ka musta pesu korvita hakkama, kui on pealtlaetav pesumasin, siis kogu masinasse must pesu.

Mina arvan, et selle kommentaari kirjutaja on poissmees. ???? Ainult mehed teeksid midagi sellist. Nii naljakas.

Ei ole poissmees. 2 lapse ema olen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 14:24; 19.02 10:55; 19.02 10:55; 19.02 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab ka musta pesu korvita hakkama, kui on pealtlaetav pesumasin, siis kogu masinasse must pesu.

see on muidugi tüütu ja ebamugav lahendus, aga mis puutub siis masina pealtlaetavus? eestlaetaval on sama suur trummel, kuhu saab riided sisse toppida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult, mul tuli nüüd meelde, et mu õde veel vähemalt mingi aeg tagasi hoidis musta pesu masinas ja oligi nii, et kui täis sai, pani tööle. Ma siis imestasin, aga ta ütles, et neil (mehega kahekesi elavad) ongi enamus tumedad või värvilised asjad, heledaid praktiliselt polegi ja kui need üksikud tumedamaks lähevad, siis tal suva 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 21:55; 19.02 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab ka musta pesu korvita hakkama, kui on pealtlaetav pesumasin, siis kogu masinasse must pesu.

see on muidugi tüütu ja ebamugav lahendus, aga mis puutub siis masina pealtlaetavus? eestlaetaval on sama suur trummel, kuhu saab riided sisse toppida.

Pealtlaetavast masinast ei paista lihtsalt välja, kui see musta pesu täis on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 14:24; 19.02 10:55; 19.02 10:55; 19.02 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa OK on Kaubamajast saadav pesukorv.
https://www.kaubamaja.ee/andrea-pesukorv-46x35x52cm

Siit see kõige suurem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 17:53; 19.07 08:55; 19.07 13:13; 20.02 19:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Kodunurk Otsin mahukat pesukorvi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.