Esileht Pereelu ja suhted Otsin meest

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Otsin meest

Postitas:

Olen kaunis ja naiselik, aus ja vabameelne naine. Pikad pruunid juuksed, vormikas keha, sinised silmad. Meeldib päevitada, jalutada, reisida, raamatuid lugeda, teatris ja kinos käia, hästi süüa. Alkoholi tarbin mõõdukalt ja sigarette igapäevaselt.
Majanduslikult iseseisev, juhiluba, 1 laps.
Soovin meest, kellel lapsed olemas. Ta on töökas, tark, mehelik ja iseseisev. Suitsu võib teha, alkoholi mõistlikult tarbida, ka pidutseda ja puhata võiks osata.
Koos elada ei soovi, lihtsalt koos puhata, reisida ja muul moel vaba aega veeta.

+11
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas voodi alla vaatasid? Harjakappi? Rõdule? Äkki jätsid ukse irvakile ja ta lipsas õue? Pole probleemi, ilmselt hakkas esimese emase ümber nurru lööma – mine kähku õue, leiad üles. Kutsu kõva ja heleda häälega, raputa krõbuskipakki.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No perekoolist meest otsida on ikka eriline tase. Kui naljana oli mõeldud, siis lihtsalt hale.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sobib, aga kas oled süütu? Mina olen süütu mees ja tahan süütut naist. Endal eelmisest abielust 2 last.

+30
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen süütu mees … Endal eelmisest abielust 2 last.

Perekoolist on vist mingi ullikeste kohtingusait saanud.
Kus lihtsalt “harjutavad” kuulutuste kirjutamist. Enne iha.ee-sse minemist.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kogu Eesti sobib või taaskord on Eestis ainult üks linn?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vormikas keha

paks?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldib päevitada

tulemas nahavähk?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks mees on saadaval siin ju (vt paar teemat allpool “andke nõu õrnema soo esindajad”).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vormikas keha

paks?

See on jah, paksude tavaline enesekirjeldus.

Umbes nagu koristaja ütleks enda kohta, et harjaoperaator või katlakütja, et ta on soojusenergeetik.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 08:44; 22.06 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kaunis ja naiselik, aus ja vabameelne naine. Pikad pruunid juuksed, vormikas keha, sinised silmad. Meeldib päevitada, jalutada, reisida, raamatuid lugeda, teatris ja kinos käia, hästi süüa. Alkoholi tarbin mõõdukalt ja sigarette igapäevaselt.

Majanduslikult iseseisev, juhiluba, 1 laps.

Soovin meest, kellel lapsed olemas. Ta on töökas, tark, mehelik ja iseseisev. Suitsu võib teha, alkoholi mõistlikult tarbida, ka pidutseda ja puhata võiks osata.

Koos elada ei soovi, lihtsalt koos puhata, reisida ja muul moel vaba aega veeta.

Loen välja ainult nõudmisi, mis sa mehele pakud? Seksida ikka oskad või ainult kord kuus?
Raske on sul sedasi meest leida. Mehe jaoks pead oma kuulutuse teistmoodi kujundama, sellise mis paneb meest sind tahtma. Praegune on nii metsikult negatiivne.

Majanduslikult iseseisev – tähendab sa oled ise vaene ja mees peab sind ülalpidama.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 09:27; 22.06 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Majanduslikult iseseisev – tähendab sa oled ise vaene ja mees peab sind ülalpidama.

Jah, see umbes sama nagu autode müügikuulutustes on vahel kirjas, et “lisainvesteeringuid ei vaja”.

Mis sisuliselt tähendab seda, et vahetada on vaja käigukast, kõik 4 rattalaagrit ning esisild koos roolilatiga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 08:44; 22.06 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis sa mehele pakud?

No mis ta pakub. Me teame kõik, mida teeb näiteks suitsetamine inimese kehaga. Esiteks suureneb meessuguhormoonide osakaal organismis, inimene on lahedalt karvane ja naine vuntsidega. Nahk on hall ja kahvatu. Näeb pisut vanem välja. Süda haige, veresooned kahjustatud. Päevitamine juurde panna. Suitsupausid. Kauaks seda ilus siis ikka on.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehena ma näen selles kuulutused palju punaseid lippe:

1. Meeldib päevitada, jalutada, reisida, raamatuid lugeda, teatris ja kinos käia, hästi süüa.
laisk naine.

2. Koos elada ei soovi, lihtsalt koos puhata, reisida ja muul moel vaba aega veeta.
mees maksab.

3. vormikas keha
paks.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehena ma näen selles kuulutused palju punaseid lippe:

1. Meeldib päevitada, jalutada, reisida, raamatuid lugeda, teatris ja kinos käia, hästi süüa.

laisk naine.

2. Koos elada ei soovi, lihtsalt koos puhata, reisida ja muul moel vaba aega veeta.

mees maksab.

3. vormikas keha

paks.

1. milles see laiskus väljendub? kas peaks kirjutama, et meeldib kokata, koristada, pesu pesta ja mehe sokke ning õlletaarat majapidamisest kokku korjata?
2. ei pruugi seda tähendada
3. võimalik, aga on vähemalt aus ja need, kellele ei meeldi vormikus, need ühendust ei võta.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 11:30; 22.06 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehena ma näen selles kuulutused palju punaseid lippe:

1. Meeldib päevitada, jalutada, reisida, raamatuid lugeda, teatris ja kinos käia, hästi süüa.

laisk naine.

2. Koos elada ei soovi, lihtsalt koos puhata, reisida ja muul moel vaba aega veeta.

mees maksab.

3. vormikas keha

paks.

1. milles see laiskus väljendub? kas peaks kirjutama, et meeldib kokata, koristada, pesu pesta ja mehe sokke ning õlletaarat majapidamisest kokku korjata?

2. ei pruugi seda tähendada

3. võimalik, aga on vähemalt aus ja need, kellele ei meeldi vormikus, need ühendust ei võta.

Minu jaoks võrdub päevitamine ja jalutamine sellega, et inimesel pole midagi asjalikku vaba ajaga ette võtta.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehena ma näen selles kuulutused palju punaseid lippe:

1. Meeldib päevitada, jalutada, reisida, raamatuid lugeda, teatris ja kinos käia, hästi süüa.

laisk naine.

2. Koos elada ei soovi, lihtsalt koos puhata, reisida ja muul moel vaba aega veeta.

mees maksab.

3. vormikas keha

paks.

1. milles see laiskus väljendub? kas peaks kirjutama, et meeldib kokata, koristada, pesu pesta ja mehe sokke ning õlletaarat majapidamisest kokku korjata?

2. ei pruugi seda tähendada

3. võimalik, aga on vähemalt aus ja need, kellele ei meeldi vormikus, need ühendust ei võta.

Minu jaoks võrdub päevitamine ja jalutamine sellega, et inimesel pole midagi asjalikku vaba ajaga ette võtta.

Ise tahab saledat naist, aga kui see naine vormis püsimiseks jalutab, siis ta ei tee midagi asjalikku oma vaba ajaga? Heh.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 11:53; 22.06 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõiges võiks mööndusi teha kui on tervikuna tore inimene, aga suitsetamine on mulle täiesti vastuvõetamatu naisterahva juures e ei sobi sa mulle

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tööd teha? Kirjutasid ju, et tahad meest, kes oleks töökas, aga ise?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehena ma näen selles kuulutused palju punaseid lippe:

1. Meeldib päevitada, jalutada, reisida, raamatuid lugeda, teatris ja kinos käia, hästi süüa.

laisk naine.

2. Koos elada ei soovi, lihtsalt koos puhata, reisida ja muul moel vaba aega veeta.

mees maksab.

3. vormikas keha

paks.

1. milles see laiskus väljendub? kas peaks kirjutama, et meeldib kokata, koristada, pesu pesta ja mehe sokke ning õlletaarat majapidamisest kokku korjata?

2. ei pruugi seda tähendada

3. võimalik, aga on vähemalt aus ja need, kellele ei meeldi vormikus, need ühendust ei võta.

Minu jaoks võrdub päevitamine ja jalutamine sellega, et inimesel pole midagi asjalikku vaba ajaga ette võtta.

Ise tahab saledat naist, aga kui see naine vormis püsimiseks jalutab, siis ta ei tee midagi asjalikku oma vaba ajaga? Heh.

Jalutamine pole vormis püsimine, vähemasti väga ebaeffektiivne.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehena ma näen selles kuulutused palju punaseid lippe:

1. Meeldib päevitada, jalutada, reisida, raamatuid lugeda, teatris ja kinos käia, hästi süüa.

laisk naine.

2. Koos elada ei soovi, lihtsalt koos puhata, reisida ja muul moel vaba aega veeta.

mees maksab.

3. vormikas keha

paks.

1. milles see laiskus väljendub? kas peaks kirjutama, et meeldib kokata, koristada, pesu pesta ja mehe sokke ning õlletaarat majapidamisest kokku korjata?

2. ei pruugi seda tähendada

3. võimalik, aga on vähemalt aus ja need, kellele ei meeldi vormikus, need ühendust ei võta.

Minu jaoks võrdub päevitamine ja jalutamine sellega, et inimesel pole midagi asjalikku vaba ajaga ette võtta.

Ise tahab saledat naist, aga kui see naine vormis püsimiseks jalutab, siis ta ei tee midagi asjalikku oma vaba ajaga? Heh.

Jalutamine pole vormis püsimine, vähemasti väga ebaeffektiivne.

Kuidas? Ma olen oma elu parimas vormis, kui jalutan minimaalselt 10 000 sammu päevas. https://ekspress.delfi.ee/kuum/loe-kuidas-jalutades-tippvorm-saavutada?id=71065603
Lisaks saab kuulata erinevaid podcaste ning ennast harida. Või lihtsalt kuulata loodushääli. Hoiab keha vormis ning tuju hea.

Ma saan aru, et maamehe jaoks on see mõttetu tegevus, aga alati tasub enda ninast kaugemale näha. Me kõik töötame, ja see, kuidas keegi oma akusid vabal ajal laeb, on ka tema enda valik.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 11:53; 22.06 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehena ma näen selles kuulutused palju punaseid lippe:

1. Meeldib päevitada, jalutada, reisida, raamatuid lugeda, teatris ja kinos käia, hästi süüa.

laisk naine.

2. Koos elada ei soovi, lihtsalt koos puhata, reisida ja muul moel vaba aega veeta.

mees maksab.

3. vormikas keha

paks.

1. milles see laiskus väljendub? kas peaks kirjutama, et meeldib kokata, koristada, pesu pesta ja mehe sokke ning õlletaarat majapidamisest kokku korjata?

2. ei pruugi seda tähendada

3. võimalik, aga on vähemalt aus ja need, kellele ei meeldi vormikus, need ühendust ei võta.

Minu jaoks võrdub päevitamine ja jalutamine sellega, et inimesel pole midagi asjalikku vaba ajaga ette võtta.

Inimene kirjutas, mis talle MEELDIB. Mulle meeldib ka jalutada, aga see ei tähenda, et ma vabal ajal muud ei teegi 😀 Jalutan siis, kui aega ja võimalust on.

Sa vaata asju lahtiste silmadega läbi lahtise ukse, mitte ära piilu läbi lukuaugu.
maailm võib tunduvalt avaramaks muutuda ja sellega koos ka mõtlemine.
Kui muudad vaatenurka asjadele, siis avastad, et asjad on muutunud 🙂

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 11:30; 22.06 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõiges võiks mööndusi teha kui on tervikuna tore inimene, aga suitsetamine on mulle täiesti vastuvõetamatu naisterahva juures e ei sobi sa mulle

Ole nüüd ikka, mees. Kujuta ette, et kohtad oma unelmate naist, imeline välimus, imeline iseloom, täpselt nagu sulle meeldib.
Noor ja kaunis, lapsevaba, huvitava ja tasuva tööga ja sinust kõrvuni sisse võetud. Nagu ka sina temast.
Need sigaretid, mis ta tõmbab, ei tule sulle enam meeldegi.
Oled nõus?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõiges võiks mööndusi teha kui on tervikuna tore inimene, aga suitsetamine on mulle täiesti vastuvõetamatu naisterahva juures e ei sobi sa mulle

Ole nüüd ikka, mees. Kujuta ette, et kohtad oma unelmate naist, imeline välimus, imeline iseloom, täpselt nagu sulle meeldib.

Noor ja kaunis, lapsevaba, huvitava ja tasuva tööga ja sinust kõrvuni sisse võetud. Nagu ka sina temast.

Need sigaretid, mis ta tõmbab, ei tule sulle enam meeldegi.

Oled nõus?

Sellist “imelist” naist pole olemas, sest see on mingi naiste fantaasia, eriti see tasuv töökoht. Perekoolis on kõik nii vaesed kuidagi, koguaeg on oluline see tasuv töökoht.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 09:27; 22.06 17:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Otsin meest