Esileht Pereelu ja suhted Otsin naist

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Otsin naist

Postitas:
Kägu

Olen viisakas ja sõbralik mees, kohusetundlik ja töökas, ei joo ega suitseta. Ei pummelda kuskil ega tõmba väljas ringi. Olen rahulik ja vabameelne, koduhoidev mees. Olen lastetu mees. Otsin naist, kes on ilus ja sale, aus, siiras, vabameelne, rahulik, töötav, hea iseloomuga ja armastab maaelu, kellele on vastuvõetavad maatööd ja maal olemine. Tahan naisega ka ühiseid lapsi saada ja koos väljas käia. Naisel võib olla ainult üks laps. Ei taha naist, kes joob palju ja pummeldab, kogu aeg väljas ringi tõmbab. Ei soovi naist, kes pole süütu. Tahan naist, kellele meeldib mehele suuseksi teha ja kes on voodis hea. Tulevases elus oleks lubatud ka muud variandid peale kahekesi olemise.

+7
-35
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks ole – tahad süütut naist, kes oleks voodis hea ja kellele meeldiks suuseksi teha?! Kui sa ise jutu vastuolust aru ei saa, siis arukusega sul küll kiidelda ei ole.

+34
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mis sul endal vastu pakkuda on?

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainult neitsi Maarja vastaks su nõudmistele.

+35
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

ilmselgelt pole see mehe kirjutatud

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eriti hea on see koht, kus naine peab olema süütu, aga edaspidi hakkaks kolmekat tegema.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Süütu naine, kellele meeldib hirmsasti meestele suuseksi teha. Mhmh.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõlab natuke Yxikmehe moodi.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tahtsin just sama pakkuda. Ainult tema rõhutaks naise saledust ja lastetust nii, ise muidugi midagi vastu pakkumata.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Et siis sinuarust mees ei suudaks sellist lollust toota?

Või siis, et naine unistaks naisest, kellele meeldib suuseks ja kolmekas?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et siis sinuarust mees ei suudaks sellist lollust toota?

Või siis, et naine unistaks naisest, kellele meeldib suuseks ja kolmekas?

ma tahan väita, et see on meeste või isegi ühe mehe naeruvääristamiseks tehtud soga

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen viisakas ja sõbralik mees, kohusetundlik ja töökas, ei joo ega suitseta. Ei pummelda kuskil ega tõmba väljas ringi. Olen rahulik ja vabameelne, koduhoidev mees. Olen lastetu mees. Otsin naist, kes on ilus ja sale, aus, siiras, vabameelne, rahulik, töötav, hea iseloomuga ja armastab maaelu, kellele on vastuvõetavad maatööd ja maal olemine. Tahan naisega ka ühiseid lapsi saada ja koos väljas käia. Naisel võib olla ainult üks laps. Ei taha naist, kes joob palju ja pummeldab, kogu aeg väljas ringi tõmbab. Ei soovi naist, kes pole süütu. Tahan naist, kellele meeldib mehele suuseksi teha ja kes on voodis hea. Tulevases elus oleks lubatud ka muud variandid peale kahekesi olemise.

Kui tahad naist, otsi head inimest ja jumala eest mitte saledat. Olen oma pika elu jooksul näinud neid mehi, kes on väga valivad oma naises suhtes, pingutavad, et saada ülikena naine. Ja mis siis juhtub. Naine jääb last ootama ja mees ….. tunneb vastikust pakseneva keha ümber. Nad ei saa üle sellest, et naine muutub väga väga koledaks selle mehe silmis, kes tahab justnimelt saledat naist. Ja kõik need abielud läksid hukka, sest mees läks järgmise saleda juurde. Ja arva ära, mitu naist ja mitu last neil juba on? Kui tahad saledat naist, ära iial taha lapsi, muidu hakkad naist vihkama, ise seda tahtmata. Ja sinu omadused siin ei mängu mingit rolli, kui ainult see, et tahad saledat naist rikub su elu ära. Ja naine võib sale olla, aga kui ta lapsed sünnitab, on ta pool aastat ikka väga kogukas, keha võib väljavenida, rebendid võivad tekkida. Ilus võib juhtuda, et pole midagi järgi. Seetõttu otsi naist, kes on hea inimene ja keda SINA armastad, sest muidu sa sellest läbi ei tule.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja nii need töökad maainimesed välja suridki… kahjuks või õnneks…

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma tahan väita, et see on meeste või isegi ühe mehe naeruvääristamiseks tehtud soga

Ühe konkreetse mehe?
Võibolla.
Aga siis see tobuke ei oleks pidanud seda siia tegema, vaid Eesti Ekspressi esikaane ostma ja seal kuulutama. Ehk oleks ka kohale jõudnud.

Aga mind see mehena küll ei naeruväärista.
Ja on ju üldiselt teada, et meeste hulgas on nõrgamõistuslikke palju enam kui naiste hulgas – vblla ongi selline vend olemas, kes ilma meiliaadressita kedagi leida soovib ja ühtlasi on veendunud, et kogemusteta ja süütu naine on voodis “juba hea”.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa soovid süütut naist, kellel võib olla 1 laps!

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks ole – tahad süütut naist, kes oleks voodis hea ja kellele meeldiks suuseksi teha?!

Täiesti võimalik kombinatsioon ju. Suuseksi mehele tehes ei kaota naine ju süütust. Voodis hea- seda on süütult naiselt muidugi palju tahta.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti võimalik kombinatsioon ju. Suuseksi mehele tehes ei kaota naine ju süütust. Voodis hea- seda on süütult naiselt muidugi palju tahta.

Ja kust lapse hankis siis? Lapsendas?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Täitsa haige teemaalgatus.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Liigu edasi 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Tahtsin just sama pakkuda. Ainult tema rõhutaks naise saledust ja lastetust nii, ise muidugi midagi vastu pakkumata.

Ma ju ka sale ja lapsi ka koosellu ei tulnud. Ning rahalisi kohustusi ka peale elatise pole. Mitte üht laenu ega liisingut.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Issand sa näed ja ei mürista

Ta kirjutab ju, et kes POLE süütu aga kõik see kanakari näeb vaid ühte sõna ja kukub kaagutama.
Kui minu vanusegrupis keegi sellise pakkumise teeks, oleksin kohe nõus 🙂

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta kirjutab ju, et kes POLE süütu aga kõik see kanakari näeb vaid ühte sõna ja kukub kaagutama.

Kui minu vanusegrupis keegi sellise pakkumise teeks, oleksin kohe nõus 🙂

Ta kirjutab, et ei soovi naist, kes pole süütu. Järelikult peab olema süütu. Muidu tundub naisel hea elu tulevat, sest mees ütleb, et ei taha naist, kes joob palju ja pummeldab, kogu aeg väljas ringi tõmbab. Järelikult mõõdukalt joomine ja mõõdukalt ringi tõmbamine on täiesti aktsepteeritav, sest mees otsib ju ometi vabameelset naist.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ju ka sale ja lapsi ka koosellu ei tulnud. Ning rahalisi kohustusi ka peale elatise pole. Mitte üht laenu ega liisingut.

Sul on parim enne möödas. Tik-tak, tik-tak.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Just parimas pereloomise eas olen.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

On on, see arvatavasti Härra H Ponn, FBs erinevates tutvuse gruppides juba ammu kuulutab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just parimas pereloomise eas olen.

Tsiteerides multikast “Jääeg” mammutit, siis “millal sa täpsemalt lolliks läksid?”

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina leian, et ka minu kõrval võiks mõni naine olla.
Olen viiekümnele lähenev elatiskohuslane, teen palgatööd 1k neto eest kuus, elan isiklikus paneelmaja korteris. Oman 15aastat vana diiselsõiduautot. Ebamugavusi endale ei loo, talun neid ainult niipalju kui rangelt isiklikuks eesmärgiks hädavajalik ja nii vähe kui võimalik. Juba loodud mugavustest ei loobu mingi hinna eest. Olen väga halvasti alluv kuni allumatu. Hierarhiat ei kummarda, positsioonitunnetust põhimõtteliselt ei oma. Mitte keegi ei tule mulle ütlema, et “sa pead rohkem”. Ajaga iga hinna eest kaasaskäimise kiiksu ei ole, kuni 200€-ne telefon ei ole kuskilt otsast kehvem kui 700+€-ne. Pidu ei pane, alkoholi ei tarvita, ei suitseta. Dressi ka ei kanna, sest see on nõme. Soojamaareisid ei tõmba, see lihtsalt jätab mind külmaks. Kingitusi üldiselt ei tee, põhjuseks on vaja üldiselt rohkemat kui saaja isiku eksistents. Oma töö valin üksnes selle järgi, mis mulle teha meeldib ja mis nälga ei jäta, võimekus spontaanselt kingitusi teha ei kuulu kindlasti kriteeriumide hulka. Jah, pudinad a’la Luis Vuitton, autod ja kinnisvara jäävad minu puhul põhimõtteliselt ära. Isegi siis kui mul oleks see klots välja käia. Sest ma siiralt usun, et õiged suhted püsivad heas ja halvas, rikkuses ja vaesuses.
Seega ma ei ela raamatu järgi, ei ela trendide järgi. Elan iseenda järgi.
Olen mõningate mööndustega suhteliselt hästi säilinud. Juuksed on ilusti peas, vananemise märke on vähe. Luukeresid kapis on vähem kui tolmu. Perekondlik taust on väärtuspõhine ja laitmatu.
Naine minu kõrval peaks olema samuti hästi säilinud, sama laitmatust taustast pärit, lapsi mitte rohkem kui minul(2) ja tehtud mitte rohkemate kaaslastega kui minul(1) ja seiklustepagas/luukeredekapp ei tohi olla suurem kui minul. Ja otse loomulikult iseseisev, olema vajadusel valmis rooli minema, loomult tasakaalukas ja truu.

Naerukoht onju.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimasele – miks naerukoht, täitsa normaalselt kõlab minu jaoks, mul endal ongi just enam-vähem-täpselt selline mees kodus (kui lapsed ära jagada). Ah ei, auto ostsime neljanda lapse sünniga ikka peaaegu tutika, alles kolmandad kasutajad oleme.

Kui see sinu “väga halvasti alluv kuni allumatu” just ei tähenda, et “mina teen mis mina tahan, kui ei meeldi, siis mine p..sse” suhtumist – sellisega tõesti koos elada ei kannata.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina leian, et ka minu kõrval võiks mõni naine olla.

Olen viiekümnele lähenev elatiskohuslane, teen palgatööd 1k neto eest kuus, elan isiklikus paneelmaja korteris. Oman 15aastat vana diiselsõiduautot. Ebamugavusi endale ei loo, talun neid ainult niipalju kui rangelt isiklikuks eesmärgiks hädavajalik ja nii vähe kui võimalik. Juba loodud mugavustest ei loobu mingi hinna eest. Olen väga halvasti alluv kuni allumatu. Hierarhiat ei kummarda, positsioonitunnetust põhimõtteliselt ei oma. Mitte keegi ei tule mulle ütlema, et “sa pead rohkem”. Ajaga iga hinna eest kaasaskäimise kiiksu ei ole, kuni 200€-ne telefon ei ole kuskilt otsast kehvem kui 700+€-ne. Pidu ei pane, alkoholi ei tarvita, ei suitseta. Dressi ka ei kanna, sest see on nõme. Soojamaareisid ei tõmba, see lihtsalt jätab mind külmaks. Kingitusi üldiselt ei tee, põhjuseks on vaja üldiselt rohkemat kui saaja isiku eksistents. Oma töö valin üksnes selle järgi, mis mulle teha meeldib ja mis nälga ei jäta, võimekus spontaanselt kingitusi teha ei kuulu kindlasti kriteeriumide hulka. Jah, pudinad a’la Luis Vuitton, autod ja kinnisvara jäävad minu puhul põhimõtteliselt ära. Isegi siis kui mul oleks see klots välja käia. Sest ma siiralt usun, et õiged suhted püsivad heas ja halvas, rikkuses ja vaesuses.

Seega ma ei ela raamatu järgi, ei ela trendide järgi. Elan iseenda järgi.

Olen mõningate mööndustega suhteliselt hästi säilinud. Juuksed on ilusti peas, vananemise märke on vähe. Luukeresid kapis on vähem kui tolmu. Perekondlik taust on väärtuspõhine ja laitmatu.

Naine minu kõrval peaks olema samuti hästi säilinud, sama laitmatust taustast pärit, lapsi mitte rohkem kui minul(2) ja tehtud mitte rohkemate kaaslastega kui minul(1) ja seiklustepagas/luukeredekapp ei tohi olla suurem kui minul. Ja otse loomulikult iseseisev, olema vajadusel valmis rooli minema, loomult tasakaalukas ja truu.

Naerukoht onju.

Sinu jutu põhjal tundub, et oled hästi tõsine inimene. Kõik on struktureeritud, planeeritud ja kõrvalekaldeid ei esine. Mitte üheski su lausest ma ei saa aru, mida sa sa naudid, mis sul meele rõõmsaks teeb ja kireks on. Teiseks, mulle tundub, et kingitused on sinu jaoks ainult materiaalsed. Kimbutäis metsaäärest korjatud piibelehti töötab ka, tähtis on ikka see, et keegi on sul meeles ja tahad tema meele rõõmsaks teha.

Lisaks see perekondliku tausta rõhutamine, sest sina ju otsustad, mis sinu arust on okeid väärtused, ja mis mitte.

+9
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Esileht Pereelu ja suhted Otsin naist