Esileht Kodunurk Otsin panni, mis ei jääks kinni

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Otsin panni, mis ei jääks kinni

Postitas:
Kägu

Mul on mingi hirmus raske pann. See peab vastu küll ja kõlbaks ilmselt ka külmrelvana kasutada. Firma on AM1 ja nad on päris enesekindlalt kirjutanud, et see on world’s best pan. Tegelikult mul see juba mitu aastat ja pole nagu väga põhjust ka vaielda nendega. Aga raske on see küll.

100%!!! Endal viskas ka üle iga natukese aja tagant pannide välja vahetamine (teen ka üsna palju kodus süüa). Lugesin terve interneti läbi – tahtsin panni, mida oleks kerge puhastada, mis peaks kaua vastu ega läheks kumeraks. Leidsin AMT Gastroguss firma ning nende mitu aastat tagasi ostetud pann on täpselt nagu uus. Põhi on ca 1cm paks ja seetõttu võtab panni soojenemine veidi kauem aega kui olematu põhjaga pannil, aga samal ajal saab nt sibulat hakkida, seega pole see minu jaoks probleem. Pole kunagi pidanud seda panni ligunema panema või küürima – kõik mustus tuleks ka paberiga pühkides koheselt maha. Tõesti soovitan – isegi naljaga mõtlen, kas osta üks veel tagavaraks, kui see juhtumisi kümne aasta pärast peaks sussid püsti viskama ning sarnast enam müügil ei oleks. Raske on ta küll.

 

Kõige odavama leidsin hetkel siit – https://www.frog.ee/et/432922-praepann-amt-gastroguss-i728ez2?utm_source=hind&utm_medium=XML&utm_campaign=PXG (ei ole kuidagi antud lehega seotud, ise ostsin aastaid tagasi amazonist, aga seal on hind kallimaks läinud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on praegu igapäevaseks kasutuseks Fiskarsi Hard Face pann, mida olen igapäevaselt kasutanud 2 aastat gaasipliidil  ja siiani väga rahul. Põhjal on paksust, aga ei ole raske, külge ei võta. Enda jaoks sobiva variandi nende tootevalikust leidsin lõpuks müügiesindaja abiga. Samas kattega panni puhul tuleb arvestada, et mingi aja pärast tuleb see nagunii välja vahetada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ostnud elu jooksul igas hinnaklassis ja materjalist panne ja osanud kõik need kiirelt ära rikkuda. Nüüd ostan panne Maximast või Pepcost, kust odavamalt saan, viimane maksis vist 7 eurot. Ja vahetan välja, kui toit kinni hakkab jääma. Ei ole uhke enda üle, aga muud moodi ei oska. Ma isegi ei saa aru, mida ma pannide puhul valesti teen.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige parem pann on malmpann, on juba 8 aastat  – on selline suur ja kaanega, saab ka ahju panna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oled mõne panni juhendis kunagi näinud märget, et võib kasutada vaid keskmisel temperatuuril?

Swiss Diamond pannidel on see märge küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Kodunurk Otsin panni, mis ei jääks kinni