Esileht Pereelu ja suhted Otsin selle loo kirjutajat.Olen alles lahku läinud ja tunne on kuradima julm ja

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Otsin selle loo kirjutajat.Olen alles lahku läinud ja tunne on kuradima julm ja

Postitas:
Kägu

 

Kirjutas siia foorumisse, et soovib kedagi saab toeks olla ja kuna Soomes pole sõbrannasid. Akki saab kuidagi sinuga kontakti?

 

 

Olen alles lahku läinud ja tunne on kuradima  julm ja raske ,tundub et ei suuda selle olukorraga kuidagi toime tulla.Keskendun pidevalt mida ex teeb ja kas tal on uus naine jne.Kahjuks on see mõjutanud ka minu söömist ja und.Kas siin on keegi ,kellel on täpselt sama mure  ja tahaks omale saatusekaaslast?Saaksime jagada oma muresi ja rôôme,sest jagatud  mure on kergem.Kahjuks minul ei ole selliseid sôbrannasi, kes saaks aru ja môistaks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi on tunne julm ja raske, kui kodus valetamine õitses. Aeg teeb paremaks olemise. Ise pead hakkama püsti seisma. Imetle ja ahmi soome naiste iseseisvat olekut. Nad ei sõltu meestest, saavad ise hakkama. Eesti naise pideva hambad laiali olekuga neid võrrelda ei saa.  Milline mees sul kodus oli:pidutseja, suure jutuga, kett ka kaelas? Mis sellest enam meenutada, olnud asi.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest te hetkel räägite? Ma otsin selle loo kirjutajat !

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest te hetkel räägite? Ma otsin selle loo kirjutajat !

Jäta palun talle siis oma kontakt, et ta saaks sinuga soovi korral ühendust võtta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutas siia foorumisse, et soovib kedagi saab toeks olla ja kuna Soomes pole sõbrannasid. Akki saab kuidagi sinuga kontakti?

Olen alles lahku läinud ja tunne on kuradima julm ja raske ,tundub et ei suuda selle olukorraga kuidagi toime tulla.Keskendun pidevalt mida ex teeb ja kas tal on uus naine jne.Kahjuks on see mõjutanud ka minu söömist ja und.Kas siin on keegi ,kellel on täpselt sama mure ja tahaks omale saatusekaaslast?Saaksime jagada oma muresi ja rôôme,sest jagatud mure on kergem.Kahjuks minul ei ole selliseid sôbrannasi, kes saaks aru ja môistaks.

Maniakk oled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma täitsa saan aru, miks sa Soomes oled. Muresi, sõbrannasi… Sellised lähevad jah Soome koristama ja pesu pesema.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma täitsa saan aru, miks sa Soomes oled. Muresi, sõbrannasi… Sellised lähevad jah Soome koristama ja pesu pesema.

Kusjuures on läheb neil teenistusega paremini kui enamusel Eesti muretsema ja sõbrannatama jäänutel. Teenivad päris hästi.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma täitsa saan aru, miks sa Soomes oled. Muresi, sõbrannasi… Sellised lähevad jah Soome koristama ja pesu pesema.

Kusjuures on läheb neil teenistusega paremini kui enamusel Eesti muretsema ja sõbrannatama jäänutel. Teenivad päris hästi.

Näe, järgmine Soomes koristaja! Eesti jäänud… ????

Teenivad nad seal jah hästi. Kulud on seal ka suuremad ja ikka veavad ots-otsaga kokku.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud vulgaarset eneseväljendust.

Perekooli moderaator.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Näe, järgmine Soomes koristaja! Eesti jäänud… ???? Teenivad nad seal jah hästi. Kulud on seal ka suuremad ja ikka veavad ots-otsaga kokku.

Suu sul nagu p.ts peas, muudkui valetad. Põhjus,ei ole meest siis kes ussitamise ära maandaks ja rahuldaks? Hirmus

Koristaja, sina jälle? Kirjaviisi järgi küll ???? Jumal, kus te küll koolis käsite? Uugametsa põhikoolis?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koristaja, sina jälle? Kirjaviisi järgi küll ???? Jumal, kus te küll koolis käsite? Uugametsa põhikoolis?

Nii lollile ussil ei viitsi vastata!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koristaja, sina jälle? Kirjaviisi järgi küll ???? Jumal, kus te küll koolis käsite? Uugametsa põhikoolis?

Nii lollile ussil ei viitsi vastata!

Purjus oled või? … lollile ussil… ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Purjus oled või? … lollile ussil… ????

Kas sul on emme või issi purjus? Kas sind tehti ka purjus?   Jaaa, kindlasti on/oli su emme koristaja ja kindlasti oli su issi töötu kaltsakas. Aga sa oled ise purjus, et koristajaid taga jahid?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Purjus oled või? … lollile ussil… ????

Kas sul on emme või issi purjus? Kas sind tehti ka purjus? Jaaa, kindlasti on/oli su emme koristaja ja kindlasti oli su issi töötu kaltsakas. Aga sa oled ise purjus, et koristajaid taga jahid?

Mis asja ?????????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asja ?????????

Panin seda sama asja, no seda sama, millest sina siin jahud. Keegi ei usu,  tuleb ennast pärdikumoludega väljendada, ????????????????????????. Nüüd on minu jutt juba sama, mis sinu jutt.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tundud nii tore ja empaatiline inimene, TA, tahaks ise ka sinuga suhtlema hakata. Saaks asju arutada ja läbi sinu oma maailmapilti avardada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma täitsa saan aru, miks sa Soomes oled. Muresi, sõbrannasi… Sellised lähevad jah Soome koristama ja pesu pesema.

Kusjuures on läheb neil teenistusega paremini kui enamusel Eesti muretsema ja sõbrannatama jäänutel. Teenivad päris hästi.

EestiSSSE

EestiSSSE

EestiSSSE

Pagan küll, see sõna on EESTISSE!!!

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näe, järgmine Soomes koristaja! Eesti jäänud… ???? Teenivad nad seal jah hästi. Kulud on seal ka suuremad ja ikka veavad ots-otsaga kokku.

Suu sul nagu p.ts peas, muudkui valetad. Põhjus,ei ole meest siis kes ussitamise ära maandaks ja rahuldaks? Hirmus

Koristaja, sina jälle? Kirjaviisi järgi küll ???? Jumal, kus te küll koolis käsite? Uugametsa põhikoolis?

Kus sina koolis käsid?

See sõna on käisid. 😀 Kui teiste vigu näed, võiksid enda kirjavigu ka tähele panna. 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näe, järgmine Soomes koristaja! Eesti jäänud… ???? Teenivad nad seal jah hästi. Kulud on seal ka suuremad ja ikka veavad ots-otsaga kokku.

Suu sul nagu p.ts peas, muudkui valetad. Põhjus,ei ole meest siis kes ussitamise ära maandaks ja rahuldaks? Hirmus

Koristaja, sina jälle? Kirjaviisi järgi küll ???? Jumal, kus te küll koolis käsite? Uugametsa põhikoolis?

Kus sina koolis käsid?

See sõna on käisid. ???? Kui teiste vigu näed, võiksid enda kirjavigu ka tähele panna. ????

Et siis nagu mitmuse teise pöörde (asesõna “te”) tegusõna pööre on sinu meelest sama, mis ainuse teise pöörde (asesõna “sa”)  viisakusväljend “Te” tegusõna pöõre??? No ikka päriselt Uugametsa tase ????

Sulle, hea tsitseerija, tedamiseks, et kui sõna “teie” kirjutatakse väikese tähega, siis see on mitnuse 2. pööre ja tegusõna ongi “kus te küll koolis käisite

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näe, järgmine Soomes koristaja! Eesti jäänud… ???? Teenivad nad seal jah hästi. Kulud on seal ka suuremad ja ikka veavad ots-otsaga kokku.

Suu sul nagu p.ts peas, muudkui valetad. Põhjus,ei ole meest siis kes ussitamise ära maandaks ja rahuldaks? Hirmus

Koristaja, sina jälle? Kirjaviisi järgi küll ???? Jumal, kus te küll koolis käsite? Uugametsa põhikoolis?

Kus sina koolis käsid?

See sõna on käisid. ???? Kui teiste vigu näed, võiksid enda kirjavigu ka tähele panna. ????

Et siis nagu mitmuse teise pöörde (asesõna “te”) tegusõna pööre on sinu meelest sama, mis ainuse teise pöörde (asesõna “sa”) viisakusväljend “Te” tegusõna pöõre??? No ikka päriselt Uugametsa tase ????

Sulle, hea tsitseerija, tedamiseks, et kui sõna “teie” kirjutatakse väikese tähega, siis see on mitnuse 2. pööre ja tegusõna ongi “kus te küll koolis käisite

Ta viitab vast sellele, et sinna on trükiviga tulnud ja käisite asemel on käsite.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemast välja, aga kuna te ise alustasite… miks te koristajaid nii hirmsasti halvustate? Mille poolest on koristajatöö teistest töödest halvem?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Otsin selle loo kirjutajat.Olen alles lahku läinud ja tunne on kuradima julm ja