Esileht Pereelu ja suhted Otsin sõbrannat

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Otsin sõbrannat

Postitas:

Otsin sõbrannat, kellega luua selline mõnus ja soe tutvus, läbikäimine. Et lobiseda, kurta, kokkusaada, ellu särtsu tekitada. Lastega, ilma lasteta.
Murdeline punkt elus on viinud mu sõbrad, tuttavad, sugulased. Ei teagi miks selline eemaldumine aset leiab. Tegelikult olen ikka seesama tavaline rõõmus naisterahvas edasi, ainult läbielamiste tõttu on see mu sees peidus. Milline ma siis olen ? Olen kolmekümnendates kahe lapse ema. Iseloomult lõbus, siiras, vaiksem, aga mitte nohik 🙂 Naiselik ja tore. Ei ole möllu inimene. Meeldiksid mõnusad ja armsad ettevõtmised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 00:50; 08.01 13:12; 08.01 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õel oled ju. kirjutad halvustavaid kommentaare teistele. ei taha sellist ja sellepärast sul pole ka kedagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 01:19; 09.01 00:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]õel oled ju. kirjutad halvustavaid kommentaare teistele. ei taha sellist ja sellepärast sul pole ka kedagi.[/tsitaat]

miks sa niimoodi teemaalgatajale ütled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte paha pärast, aga kas sa loodad leida söbrannat peale kirjeldamist, et köik söbrad/tuttavad/sugulased on eemaldunud minust. Kui nad köik on eemaldunud, siis miks? Sinus peab ju midagi olema, et nad enam ei suhtle sinuga, kas pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest küll kena soov, pole vahet miks keegi eemaldus ja mis oli, mida nokkida inimese kallal. Oluline on see, mis tuleb ja inimesel oli soov uusi inimesi oma ellu leida. Seega keskendugem sellele. Jama, et siin ei saa privaatselt ühendust võtta, mul on just sama tunne, et suhtleks uute inimestega, olgud nad siis või kapa-kohilast 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled tore inimene, siis olen alati nõus sõbranna olema. Mina ise olen ka tore 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovin sinuga tutvuda, eks elu näitab, milliseks ja kas üldse sõbrannasuhe kujuneb. Olen samuti kolmekümnendates kahe lapse ema.
Kuidas saaksin sinuga ühendust võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuga ühendust saab aadressil siirups@hot.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 00:50; 08.01 13:12; 08.01 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nats kahtlane,ei julge ette võtta tutvust…muidu oleks vaja küll kellegagi läbi käia!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks kahtlane ??? Ei soovi siin avalikulikult päris kõike ka kirja panna, eriti kui vaadata neid kurje ja halvustavaid kommentaare. Põhiline on kirjas ning edasi suhtleks esialgu kirjateel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 00:50; 08.01 13:12; 08.01 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks rasketel hetkedel saadaksegi teada, kes on su tõelised sõbrad. Kuna mul enda elus hetkel raske periood, mille tõttu ei ole ma ka õnnest pakatav jutukaaslane, siis ma uusi kontakte looma ei kipu….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mulle võib küll kirjutada – kunagi ei tea, milline juhus võib Su nende inimesteni juhatada, kes ka aastaid hiljem tähtsad on. Kuustu@mail.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 18:50; 08.01 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle võib küll kirjutada: elizabeth.kuustu@mail.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 18:50; 08.01 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

miks sa niimoodi teemaalgatajale ütled?[/tsitaat]
Teemaalgataja ise ei asu kaitsepositsioonile ja sellepärast, et mul on õigus. Enne pritsis sappi ja siis hakkas sõbrannat otsima. Puhta loll peaks olema, et tahta sellist sõbrannat omada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 01:19; 09.01 00:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Otsin sõbrannat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.