Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: otsin tööd

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud

2.14. kasutatud omavolilist kooskõlastamata reklaami.

Perekooli moderaator.

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis eriala omandatud?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei usu, et väikese lapsega kodus olles mingit tõsist tööd saab teha.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA võiks öelda, milline on tema haridus, milline on tema eriala. Siis oleks parem soovitada. Aga ega häid variante ei ole, kui mingeid spetsiifilisi oskuseid pole. Seda andmesisestaja tööd jääb samuti iga aastaga vähemaks, robotid võtavad töö eest ja sisestavad andmed inimese eest ära.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mida sa teha oskad ja mis tööd enne tegid?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidu siin modesid ei ole, aga see teemaalgatus oli vaja ära kustutada. Nõme!

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõme on hoopis see, et CV-keskuse asemel kasutatakse perekooli. Kvalifikatsiooni ja töökogemust ei mainita, neid arvatavalt polegi, et kandideerida.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda andmesisestaja tööd jääb samuti iga aastaga vähemaks, robotid võtavad töö eest ja sisestavad andmed inimese eest ära.

Ega see andmesisestaja töö pole ka selline, et kui viitsid või aega on, siis teed. Paljudes firmades loeb kiirus ja kindlad kellaajad, vigadeta töö nagunii. Nõutakse väga palju ja pole mahti selle kõrvalt muud teha, oledki kogu aeg rakkes, kui palka saada tahad. Sellest on siin ka enne paljud oma kogemusi jaganud.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõme on hoopis see, et CV-keskuse asemel kasutatakse perekooli. Kvalifikatsiooni ja töökogemust ei mainita, neid arvatavalt polegi, et kandideerida.

Miks nõme? Kunagi iidammu, umbes 15 aastat tagasi, panin ma just Perekooli arvutiga seotud lisatöö otsimise kuulutuse ja leidsin ka. Nüüdseks olen 12 aastat mikroettevõtjana seda teenust pakkunud ning just seda kunagist lisatööd põhitööna teinud. Ei olnud mul ka vastavat kvalifikatsiooni. Kõik õppisin ineterneti abil ja täiesti iseseisvalt töö käigus.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks nõme? Kunagi iidammu, umbes 15 aastat tagasi, panin ma just Perekooli arvutiga seotud lisatöö otsimise kuulutuse ja leidsin ka. Nüüdseks olen 12 aastat mikroettevõtjana seda teenust pakkunud ning just seda kunagist lisatööd põhitööna teinud. Ei olnud mul ka vastavat kvalifikatsiooni. Kõik õppisin ineterneti abil ja täiesti iseseisvalt töö käigus.

Küsi moderaatorilt, miks otsustas nii 2.14. kasutatud omavolilist kooskõlastamata reklaami.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsi moderaatorilt, miks otsustas nii 2.14. kasutatud omavolilist kooskõlastamata reklaami.

Kui vähem võimekas inimene saab ka leivapalukese, kas see on hull reklaam? Kadedus, et saab miljonäriks või?

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui vähem võimekas inimene saab ka leivapalukese, kas see on hull reklaam? Kadedus, et saab miljonäriks või?

Ei teavitanud teemast. Mina olin teemas hoopis esimene vastaja, aga vastust ei tulnud. Ma ei ütleks, et kirjapildi järgi inimene vähevõimekas on ja miljonäriks ka võimekatel saada on päris väike tõenäosus tegelikult.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja soovitasin CV keskust, sest ilmselgelt on sealt tööd palju tõenäolisem leida. Lambist pakun, et nii on. Või mõtleb mustalt töötada?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ütleks, et kirjapildi järgi inimene vähevõimekas on

Kustkohast sa seda kirjapilti näed kui kuulutus kustutatud on?

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ütleks, et kirjapildi järgi inimene vähevõimekas on

Kustkohast sa seda kirjapilti näed kui kuulutus kustutatud on?

Kustutatud on see alles nüüd, enne ei olnud. Mina vastasin 31 minutit pärast teema tegemist, küsides eriala kohta.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui ühele lubad, on teistel õigustatud ootus, et nemad võivad ka kuulutusi panna, nii see lumepall veerema läheb.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole algset postitust näinud, seega ei oska üldse hinnata, kas see oli reklaam või mitte või miks kustutati.
Kui töötotsimine enesereklaami alla läheb, siis läheb siin iga teema ensereklaami alla ju.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui ühele lubad, on teistel õigustatud ootus, et nemad võivad ka kuulutusi panna, nii see lumepall veerema läheb.

Suur hirm, et tekiks siia ka midagi lugeda, et oleks elusjõuline nurk?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suur hirm, et tekiks siia ka midagi lugeda, et oleks elusjõuline nurk?

Siin ju pole töökuulutustele ja tööotsijatele eraldi nurka. Tekitage see.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekooli sariteataja käis jälle modedel kitul 😀

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin ju pole töökuulutustele ja tööotsijatele eraldi nurka. Tekitage see.

PK-l ei ole nii palju külastajaid, et nurki juurde tekitada, praegugi on neid liiga palju. Delfi Naistekas suri kohe välja kui iga mõtteiva kohta eraldi nurk loodi.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

PK-l ei ole nii palju külastajaid, et nurki juurde tekitada, praegugi on neid liiga palju. Delfi Naistekas suri kohe välja kui iga mõtteiva kohta eraldi nurk loodi.

No siis ära imesta, miks tööotsimised kustutatakse.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No siis ära imesta, miks tööotsimised kustutatakse.

Töö otsimine ei ole Töö rubriiki sobiv või mis eriti sügavaid mõtteid edastada üritad?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Töö otsimine ei ole Töö rubriiki sobiv või mis eriti sügavaid mõtteid edastada üritad?

Sügav (diip*) tähendab suur, tugev? Töö otsimine pole kindlasti sobilik, sest tegemist on anonüümse foorumiga, kus lahatakse anonüümseid probleeme. Töö pakkumise ja otsimise jaoks on vaja CV kirjutada ja siia laadida. Kõige tähtsam on valdkonna piiritlemine ja oma pädevuse märkimine. “Visake meilile pakkumised, olen kodune.” Siis hakka ettevõtjaks ja paku ise tööd.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tasuta teadete all on see sama kuulutus üleval (veel).

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA, vaata küsitlus-/reklaamifirmasid, ehk vajatakse tööjõudu. Mina teenisin ühes sellises aastaid tagasi mõne tunniga õhtuti/nädalavahetustel rohkem kui kontorirotina täistööajaga põhitööl. Vaja on ainult keeleoskust.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi sellist kohta vaatab ka? Mina ei ole kunagi kordagi vaadanud.
Ilma erioskusteta on arvutis tööd väga raske leida, telefoni teel midagi müüa tundub võimalikum.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi sellist kohta vaatab ka? Mina ei ole kunagi kordagi vaadanud.

Ilma erioskusteta on arvutis tööd väga raske leida, telefoni teel midagi müüa tundub võimalikum.

Erioskustega inimene ei tuleks perekooli tööd otsima ka 🙂

+3
0
Please wait...

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )