Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Otsin valget pluusi

Postitas:

Olen valge (pidulikuma) pluusi otsingul. Kahjuks ei leia pisut pikemat, mitte liibuvat (taljesse ok, aga mitte teine “nahk”) JA MITTE LÄBIPAISTVAT pluusi. Igal leiul on midagi viga: kui on pikem – on kott, kui on taljesse – paistab läbi, kui on hea istuvusega ja ei paista läbi – siis heal juhul 10cm üle vöökoha (sirutades, istudes selg paljas).

Kust vaadata valgeid pluuse (vaja kooli lõpuks, vanus 45, suurusnumber 46).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.ehshirts.com/et/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.ehshirts.com/et/

Aitäh, väga kenad!
Sooviks ka veidi naiselikumaid mudeleid näha, mitte ainult triiksärke.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 15:31; 11.04 15:38; 12.04 07:30; 12.04 07:38; 12.04 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine humanasse, seal neid stangedel küll.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled meie, st saksa mõõdu järgi suurus 46, siis itaalia suurus on sul 50:

vaata nende seast

ma olen sealt ise ostnud mitu Zanetti 1965 särki, hea firma.

tagastamine on sinna lihtne, UPSi kuller tuleb ise pakile järele, kui on vaja tagasi saata ja midagi maksma ei pea. Hetkel saab tellida postikuluta (ülareal märge: free standart delivery). Proovimise ajal ära enne ühtki silti küljest ära võta, kuni sa pole otsustanud, et sobib ja jätad endale. ja siis veel kord: vaata ainult neid, millel on olemas nr 50, sest itaallastel on see mõõdutabel veidi nihkes.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.kaubamaja.ee/taifun-topp-f0560851 Midagi sellist ei sobiks? On natuke suvisem ja õhulisem, aga päris läbi ei paista. Või peab pikkade varrukatega olema? Mille juurde see pluus läheks, kas pükste või seeliku?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa särgiga ei võiks leppida?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tähendab suuruse 46 juures ‘taljesse’?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tähendab suuruse 46 juures ‘taljesse’?

Pidi kuri iroonia olema?
Minu mõistes tähendabki see taljesse, mitte sirge lõikega.

Pluus läheb midipikkuses voodriga pitsseeliku juurde. Variant on ka 7/8 mõõdus veidi läikivast kangast stretšpüksid.
Iroonia-käole – säärejooks on mul kaunis, probleem on rinna ja vööga. Luban lahkesti naerda!

Tänan kõiki, juba üht-teist jäi silma!
Soovitage palun veel midagi!

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 15:31; 11.04 15:38; 12.04 07:30; 12.04 07:38; 12.04 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa särgiga ei võiks leppida?

Mis mõttes “võiks leppida”?
Mis asi on naiste särk?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 15:31; 11.04 15:38; 12.04 07:30; 12.04 07:38; 12.04 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õmblusmasin ja valge riie on abiks.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tähendab suuruse 46 juures ‘taljesse’?

Seda, et 46 suurusel on talje, mis 32 suuruses laudadel ei ole eriti märgatav ühegi koha peal.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tähendab suuruse 46 juures ‘taljesse’?

Seda, et 46 suurusel on talje, mis 32 suuruses laudadel ei ole eriti märgatav ühegi koha peal.

Ah nüüd nimetatakse seda keskkohal asuvat pekirulli taljeks?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen leidnud sobivaid meeste pluuside seast. sellised tagasihoidlikke valgeid mis ei ole ühesti kohast ümber ja alt käib püksi/seeliku sisse

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tähendab suuruse 46 juures ‘taljesse’?

Seda, et 46 suurusel on talje, mis 32 suuruses laudadel ei ole eriti märgatav ühegi koha peal.

Ah nüüd nimetatakse seda keskkohal asuvat pekirulli taljeks?

Miks sa nii kuri oled? Ma ei kavatse su eest midagi ära osta – me oleme ju niiii erinevad. Mida sa kardad või mida oma õelusega varjad?

Tead, pekirull on aastaid õppinud ja nüüd lõpetab. Peale kõige muu on kooliskäimine minul vähemalt avardanud ka silmaringi ja maailmavaadet, õpetanud paremini suhtlema ning andnud hea porstu enesekindlust ning empaatiavõimet. Minu meelest läheb seda elus alati vaja. Võin julgesti ka sulle soovitada – mine (uuesti) kooli!

Teemasse tagasi:
pluusi ei pea silmas sitside-satsidega, pigem võiks olla klassika, kuid veidi “pehmem” ja naiselikum. Väga range triiksärk minu meelest jälle ei sobi.
Juhul, kui otsustan pükste kasuks, sooviks just mõne eest seotava lipsu või huvitavate laiade/ laienevate varrukatega.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 15:31; 11.04 15:38; 12.04 07:30; 12.04 07:38; 12.04 11:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.