Esileht Väikelaps Otsin vastupidavaid juuksekumme ja klambreid.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Otsin vastupidavaid juuksekumme ja klambreid.

Postitas:

Otsin kvaliteetseid juuksekinnitusvahendeid oma 4-aastasele tütrele. Pats väga paks pole, juuksed on alles pehmed. Kust olete ostnud või tellinud ja rahule jäänud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaltpoolt. Pole märganud, et tavalised poes müüdavad kuidagi eriliselt katki läheks vmt. Enne kaovad nad lihtsalt ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on endal ka sellised pehmed nö beebijuuksed(õhuke karv) ja kasutan selliseid: https://tradehouse.ee/et/?i=69652
Need ei lõhu juukseid, ei kisu patsis olles ja ei veni välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on endal ka sellised pehmed nö beebijuuksed(õhuke karv) ja kasutan selliseid: https://tradehouse.ee/et/?i=69652

Need ei lõhu juukseid, ei kisu patsis olles ja ei veni välja.

Jah, need on üldiselt päris head. Minu arust põhiline, mis peab olema: patsikummid peavad olema ilma metallühenduseta (täpselt nagu need toodud lingil, nö terve rõngas) ja piisavalt libedad, siis ei kisu juukseid. Ja üldiselt, mida jämedam või laiem, kuidas seda seletada, noh, mitte peenike kumm, seda parem.

Lõksud on sellised asjad, et ma ei tea, kuidas need peaksid lapsel peas püsima, minu omal küll ei püsi, olen ammu loobunud. Ükskõik kui head lõksud on, tema suudab ikka ringi aeledes need rippuma kraapida.

See on ka üks põhjus, miks ma üsna ruttu kasvatasin lapse tuka välja. Kui kõik juuksed on ühtemoodi pikad, on neid parem kinni panna. Muidugi, midagi pole parata nende näo kõrval rippuvate lühemate kasvavate salkudega. Eks nendele olekski häid lõkse vaja, aga noh, ma pole lõksundusega sinasõbraks saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kaks korda elus saanud kaunistusega patsikummi, mis peab vastu. Üks pidas reaalselt 6 aastat vastu ja siis ka kumm venis natuke välja, aga väike liimitud karuga kaunistus oli ikka küljes. Need, mida ma ise olen ostnud (Magaziinist nt), neil nupsud/kaunistused tulevad liimist lahti ja purunevad ikka väga kergesti. Tradehouse’i tüüpi, mis esimene vastaja pakkus, on jah head. Lapsele tahaks mõnikod armsa kaunistusega panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Otsin vastupidavaid juuksekumme ja klambreid.