Esileht Väikelaps Otsin venivaid riideid lapsele

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Otsin venivaid riideid lapsele

Postitas:

Tahaks lapsele lasteaeda võimalikult venivaid riideid, et tal oleks lihtsam neid ise hakata selga ja ära pusima lasteaias. Mul ei ole võimalik käia mööda poode, et ise oma käega katsuda ja otsida. Ostan netipoodidest. Võib-olla oskate mõnda brändi soovitada? Tean, et meriino riided on küll väga head ja venivad, aga pelgan, et vb jäävad soojadess siseruumidesse liig soojaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta T-särke (laiema lõikega äkki oleks paremad – lihtsam algajal selga ajada. Nt Takko omad on pigem kitsad.
Ja puuvillaseid kummiga lühikesi pükse. Sokke ka enamasti lasteaias sisse jalga nõutakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaline puuvillatrikotaaz on veniv küllalt, t-särgi materjal, retuusid, trikotaazist kleidikesed, mida selga ajada, ilma nööpideta ja seljataguse lukuta nt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kujutan ette, et liiga veniva riidega on väikelapsel just halb. Muudkui sikutab ja sikutab, aga riie ainult venib ja ära ei tule/selga ei lähe…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu kõrgustesse need riided siis venima peavad? Mina olen ostnud lapsele õiges suuruses riided. Lemmikud on retuusid ja t-särk. Palju riideid leian kaltsukatest. Pükstega on raskusi, sest tal on sihvakad jalad ning kasvab kiirelt välja. Laps õpib nii või naa ise end riide panema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Otsin venivaid riideid lapsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.