Esileht Pereelu ja suhted Mehed, ärge astuge suhtesse. > parim nõuanne üldse

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Mehed, ärge astuge suhtesse. > parim nõuanne üldse

Postitas:

Ma olen mõelnud, et minu jaoks ei ole mugavus vist eesmärk omaette. Sest kõige mugavam oleks tõesti üksi elada. Meestel kipub olema igal teemal arvamus, kuidas asjad ” õigesti” käivad. Ja see on väga tüütu. Aga see mugav elu on igav. Pereelu on nagu elu ameerika mägedel, vahel heldid pisarateni nii mehe kui laste peale, vahel vihastavad sind jälle korralikult välja aga igav ei ole kunagi. Ja üksildane ei ole kunagi, või õigemini üksilduse tunnet on tunduvalt harvem, ikka on keegi, kellega oma muljeid ja arvamusi jagada. Minule on sellist auditooriumi vaja.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks peaks suhe probleem olema. Suhtes oled ju inimesega, kelle ise valid ja tema valib sinu. Kui mõlemad on oma valiku südant kuulates ning ennast ja teist tundes teinud, on elu ilus.
Lastega on hoopis keerulisem. Tabuteema on oma lapsi mitte võrdselt ja tingimusteta armastada. Samas sa ei tea, kelle sa lapseks saad, su enda laps võib olla isiksushäirega ja temaga hea läbisaamine võib väga keeruline olla. Ja ikkagi oled sa talle lähim inimene, kes peab alati armastama ja abiks ning toeks olema. Vastupidiselt partnerile, kellest võib soovi korral lahku minna.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Urmas Ottki suri suures üksilduses. Need olevat haiglaõe sõnad olnud. Ja nagu ma aru olen saanud, kahetses ta elus ainult üht, mille oli tegemata jätnud: naisevõtt.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga sarnane mu õe looga. Ainult et oma 45.sünnipäeval paar aastat tagasi mõistis et ikka tahab lapsi ja nüüdseks päris suures depressioonis

See õde võiks Perekooli teema teha või naistekas.delfi.ee artikli avaldada oma kogemusest.
Seni on publikaablid ikka ainult artiklid, et “naised, lastetus on valik ja normaalne valik, ärge põdege, te ei hakka ka tulevikus põdema”. Intuitsioon ütleb tegelikult, et enamiku lastetute naiste 45ndad sünnipäevad mööduvad kurbuses. Aga sellest ei tohi ju rääkida, muidu äkki nii paljud ei naudigi enam elu ja eestlaste iive võiks tõusta.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga sarnane mu õe looga. Ainult et oma 45.sünnipäeval paar aastat tagasi mõistis et ikka tahab lapsi ja nüüdseks päris suures depressioonis

See õde võiks Perekooli teema teha või naistekas.delfi.ee artikli avaldada oma kogemusest.

Seni on publikaablid ikka ainult artiklid, et “naised, lastetus on valik ja normaalne valik, ärge põdege, te ei hakka ka tulevikus põdema”. Intuitsioon ütleb tegelikult, et enamiku lastetute naiste 45ndad sünnipäevad mööduvad kurbuses. Aga sellest ei tohi ju rääkida, muidu äkki nii paljud ei naudigi enam elu ja eestlaste iive võiks tõusta.

Jälle see dramaatiline hüüatus, et sellest-ei-tohi-ju-rääkida!
Mismõttes ei tohi? Kes on sind keelanud? Kuhjaga on avaldatud personalilugusid, mis sisaldavad sinu kirjeldatud kahetsust; kuhjaga on avaldatud artikleid, kus otseselt käsitletakse iibeprobleemi.
Tundub, nagu sa tahaksid hoopis vastupidise arvamuse avaldamist ära keelata. Õudselt nagu häirib, et sõna võivad võtta ka inimesed, kes lapsi ei soovi. Et sõna võivad võtta inimesed lastetute kaitseks. Et sõna võivad võtta ka need inimesed, kes ei valuta südant negatiivse iibe, vaid vastupidi, ülerahvastatuse pärast.
Sõnavabadus tähendab seda, et sõna võivad võtta kõik igal teemal.
Et nagu… tõesti ei saa aru, mismõttes pole sulle lubatud millestki rääkida. On lubatud rääkida, täpselt samal määral, nagu on teistele lubatud sinuga nõustuda või mitte nõustuda, ning seda väljendada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 12:56; 05.07 08:02; 05.07 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sellest ei tohi ju rääkida,

Kes keelab?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 13:13; 04.07 14:59; 05.07 19:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehed, ärge astuge suhtesse. > parim nõuanne üldse