Esileht Pereelu ja suhted Otsustusvõimetus

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Otsustusvõimetus

Postitas:
Kägu

Kuidas otsustusvõimetusest üle saada ja üks väga ebameeldiv asi ära teha?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viska kulli ja kirja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on vaja ära teha ja tuleb ära teha, sa lihtsat ei taha, siis sellel pole otsustusvõimetusega ju midagi pistmist 🙂 prokrastineerimine on see. Prokrastinatsioon – Vikipeedia (wikipedia.org)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuula Mel Robbins 5 second rule youtubeist. Loed viiest nullini ja lihtsalt teed ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas otsustusvõimetusest üle saada ja üks väga ebameeldiv asi ära teha?

Mida varem alustad, seda rutem saad lahti. Kui veel nädal aega edasi lükkad, on sul veel nädal aega selles pinges elada. Kui praegu kohe ära teed, siis on sul murede ja süümekatevaba nädal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas otsustusvõimetusest üle saada ja üks väga ebameeldiv asi ära teha?

Mida varem alustad, seda rutem saad lahti. Kui veel nädal aega edasi lükkad, on sul veel nädal aega selles pinges elada. Kui praegu kohe ära teed, siis on sul murede ja süümekatevaba nädal.

Mina jätaks viimasele minutile, terve elu nii elanud. Miks teha ette, vahepeal võivad ideed või vajadused muutuda ja pead uuesti tegema. Viimasel minutil tehtud on viimane tegemine ja selleks tegemiseks võib ka nädal ette puhata.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jätaks viimasele minutile, terve elu nii elanud. Miks teha ette, vahepeal võivad ideed või vajadused muutuda ja pead uuesti tegema. Viimasel minutil tehtud on viimane tegemine ja selleks tegemiseks võib ka nädal ette puhata.

Mina ka nii ei viitsiks. Mis tehtud, see on ära tehtud ja kaelast maas. Loomulikult on vahe, kas see tegemine vajab pikka kaalumist või on raske-ebameeldiv asi, mis tuleb lihtsalt ära teha. Näiteks mõni vastik töö või ebameeldiva teate edastamine.

Ehk siis ajaplaneerimise iga koolituse ruudustik.

Viimasel minutil võib midagi vahele tulla või lihtsalt ei viitsi. Aga siis lihtsalt peab. Mõnel juhul on see edasi lükkamine ka lihtsalt ohtlik.
Kuna mina olen laisk inimene, siis ma küll ei viitsi viimasel minutil pabistades rapsida ja ehk vigugi teha. Parem hakkan kohe esimesel võimalusel tegema ning unustan. Mida ebameeldivam asi, seda rutem ära katsun teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas otsustusvõimetusest üle saada ja üks väga ebameeldiv asi ära teha?

Ja mida sul sellega seoses on vaja otsustada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas otsustusvõimetusest üle saada ja üks väga ebameeldiv asi ära teha?

Ja mida sul sellega seoses on vaja otsustada?

Otsus, et see vastik asi ära teha.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas otsustusvõimetusest üle saada ja üks väga ebameeldiv asi ära teha?

Ja mida sul sellega seoses on vaja otsustada?

Otsus, et see vastik asi ära teha.

Ma ei tea ühtki vastikut tegevust, mille tegemise edasilükkamine teeks seda vähem vastikuks. Kumb sulle muidu elus rohkem meeldib – kas siis, kui vastikud asjad on ees või vastikud asjad on selja taga?

Või otsusta, et jätad üldse tegemata. Kui võimalik. Vastik ju elada, kui tead, et üks ebameeldiv asi on ees.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või otsusta, et jätad üldse tegemata. Kui võimalik. Vastik ju elada, kui tead, et üks ebameeldiv asi on ees.

Ongi vastik – igat pidi on vastik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jabur teema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või otsusta, et jätad üldse tegemata. Kui võimalik. Vastik ju elada, kui tead, et üks ebameeldiv asi on ees.

Ongi vastik – igat pidi on vastik.

Soiud sellest juba mitme tunni jooksul. Suure tõenäosusega oleks see asi sul juba tehtud või vähemalt suuresti tehtud, kui oleksid enesehaletsemine ja edasilükkamise asemel sel vastikul tegevusel sarvist kinni haaranud. Nüüd on sul see vastik ülesanne ikka veel ees ja surmani mitu tundi vähem aega, mida oled kulutanud soigumisele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägi, mis asi see on siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänu sellele teemale avasin Wordi ja hakkasin väga pikalt edasi lükatud asjaga tegelema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Otsustusvõimetus