Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ott Tänak

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ott Tänak

Postitas:
Kägu

Olen rallikauge, aga kuna see teema on pidevalt meedias, siis hakkas silma, et erinevates intervjuudes tutvustatakse Otti, kui eriti kangekaelset vms. Nii tema enda, abikaasa kui ka filmi tegijate jutust kõlas see vihje.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuna tegemist on autospordiga ja selles eestlased olid tegijad nõukaajal, siis on see meie jaoks päris suur asi. Varem oli Märtin palju reklaamitud kui ta veel sõitis rallit.

Mis iseloomu puutub, siis kõik eesmärgile pühendunud inimesed on raske iseloomuga teiste suhtes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ott Tänakul eriti raske iseloom?

Ilmselt on. Mis siis? Mees on ka enda suhtes nõudlik.
Aga seda tuleb vast tunnistada, et see liin aju-käete-jalgade liigutamine-auto juhtimine tuleb tal hästi välja ja tal on annet.

Mis ta teha saaks, et sulle isiklikult meeldida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ott Tänakul eriti raske iseloom?

Ilmselt on. Mis siis? Mees on ka enda suhtes nõudlik.

Aga seda tuleb vast tunnistada, et see liin aju-käete-jalgade liigutamine-auto juhtimine tuleb tal hästi välja ja tal on annet.

Mis ta teha saaks, et sulle isiklikult meeldida?

Ei peagi mulle meeldima. Ma niigi rahul, kui inimestel hästi läheb.
Küsimuse tekitas pigem see, miks selline negatiivne noot teda kirjeldades tihti kõlama jääb.
Kas see on taotluslik või on rahvuskangelasel mõni eriti kole iseloomuomadus, et seda koguaeg mainitakse.
Kusjuures ta ka ise mitmes kohas maininud, et temaga pole kerge. See ju jääb kõrvu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on raske iseloom õppimisvõimetu, egoistlik, emapaatiavõimetu, teistest oma kangekaelsusega üle sõitev isik. Mul puudub inimese suhtes lugupidamine, kui ta ütleb, et “tal on raske iseloom”. Tegelikult on selle taga suur ego, keda miski peale oma soovide täitmise, ei huvita.
Seetõttu ei imetle ma kunagi inimesi, kes on omal alal kõvad tegijad, aga kõik teised kannatavad ümber.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pigem käis jutust läbi, et väga kinnine inimene. Introvertne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just ajakirjanike jaoks raske iseloomuga, võib terve intervjuu ainult jah/ei vastuseid anda, ei räägi endast. Kui tuju paha, on vait.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui inimene on introvert siis ta püüdleb ta stabiilsuse poole. Introvert pigem püüab teha nii, et kõik oleks selge ja korras, et mitte teha midagi üleliigset.
Introvertidel on väiksem sotsiaalne aktiivsus ja energiatase kui ekstravertidel. Nad paistavad välja vaiksemad, kaalutlevamad ja vähem suhtlemisele orienteeritud. Nende väiksem sotsiaalne aktiivsus ei tähenda alati häbelikkust või depressiooni, pigem on nad suhtlemisest vähem sõltuvad kui ekstraverdid. Nad vajavad rohkem üksiolemist kui ekstraverdid. See ei tähenda, et nad oleksid ebasõbralikud või antisotsiaalsed, nad on pigem suhtlemises reserveeritud.
Ma olen peo hing
Mulle meeldib olla tähelepanu keskpunktis
ma tunnen end seltskonnas mugavalt
Ma alustan vestlust
Ma vestlen peol paljude erinevate inimestega
Ma ei räägi palju (introvert)
Ma mõtlen enne kui ütlen või tegutsen (introvert)
Mulle ei meeldi endale tähelepanu tõmmata (introvert)
Ma olen võõraste seltskonnas vaikne (introvert)
Ma ei soovi suures seltskonnas rääkida (introvert)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis iseloomu puutub, siis kõik eesmärgile pühendunud inimesed on raske iseloomuga teiste suhtes.

Lollus. Klas, Turovski, Peterson, Kaal, Iff – lahkemaid ja toredamaid inimesi on harva teada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui inimene on introvert siis ta püüdleb ta stabiilsuse poole. Introvert pigem püüab teha nii, et kõik oleks selge ja korras, et mitte teha midagi üleliigset.

Introvertidel on väiksem sotsiaalne aktiivsus ja energiatase kui ekstravertidel. Nad paistavad välja vaiksemad, kaalutlevamad ja vähem suhtlemisele orienteeritud. Nende väiksem sotsiaalne aktiivsus ei tähenda alati häbelikkust või depressiooni, pigem on nad suhtlemisest vähem sõltuvad kui ekstraverdid. Nad vajavad rohkem üksiolemist kui ekstraverdid. See ei tähenda, et nad oleksid ebasõbralikud või antisotsiaalsed, nad on pigem suhtlemises reserveeritud.

Ma olen peo hing

Mulle meeldib olla tähelepanu keskpunktis

ma tunnen end seltskonnas mugavalt

Ma alustan vestlust

Ma vestlen peol paljude erinevate inimestega

Ma ei räägi palju (introvert)

Ma mõtlen enne kui ütlen või tegutsen (introvert)

Mulle ei meeldi endale tähelepanu tõmmata (introvert)

Ma olen võõraste seltskonnas vaikne (introvert)

Ma ei soovi suures seltskonnas rääkida (introvert)

mingi koolitus või, et tuleks võtta teadmiseks

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iseloom mängib väga olulist rolli. Kangekaelsus ja introvertsus ei tule kahjuks kasuks ei rahastajatega, (välis)meediaga, kolleegidega ega fännidega suhtlemisel, sest see võib jätta kõigile vale, ükskõikse või arrogantse mulje, kuigi sisemas inimene sellist hoiakut ei pruugi tajuda. Filmis ütles ka M. Märtin, et Tänak võttis alguses üle tema halvemad omadused ja oli juttu, et lepingut vahepeal ei pikendatud. Ilmselt sai ta aru, et isegi, kui on annet, tahet ja töökust, siis suhtumist, käitumist tuleb muuta ja õppis oma vigadest. Hiljem oli seda filmis ka näha, et ta on endaga tööd teinud ja jäi mulje, et naise ja kaardilugejaga on tal ka vedanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See teema on ehe näide, et oleme Ida-Euroopa. Inimesed on orienteeritud tühisusele, välimusele ja huvituvad eelkõige teise inimese välimusest. Naiste puhul peetakse endiselt oluliseks välimust. Ilusaks peetakse eelkõige riietust, mis piirab naise liikumisvabadust, täis sünteetikat ja rikub tervist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naiste puhul peetakse endiselt oluliseks välimust. Ilusaks peetakse eelkõige riietust, mis piirab naise liikumisvabadust, täis sünteetikat ja rikub tervist.

Tänaku puhul siis on see tulekindel kombinesoon selleks piirajaks?

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ott Tänak