Esileht Ajaviite- ja muud jutud Õudus Kuubis!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Õudus Kuubis!

Postitas:
Kägu

Kuidas üldse keegi saab sellist asja müüa? Nädal v kaks tagasi üritas tooli 15 euriga müüa osta.ee-s.
Nüüd pani, et 32 euri ja kulutatud naha imitatsiooniga. Vastik petis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Õudus Kuubis!

oih..link ka.. http://www.osta.ee/24432017

Please wait...
Postitas:
Kägu

milles probleem ma ei saa aru? kas toolon hoopis räbal vöi,,,müüb ka kataloogikaupa,mille sai tasuta tellides kaasa

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ausalt, ei võtaks tasuta kah!

Please wait...
Postitas:
edhardy

Ma tahaks näha seda inimest, kes sellist jubedust müüb. Tal peab midagi väga valesti ikka seal kahe kõrva vahel olema

Please wait...
Postitas:
Saabastega kiisu

[small]edhardy kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ma tahaks näha seda inimest, kes sellist jubedust müüb. Tal peab midagi väga valesti ikka seal kahe kõrva vahel olema[/tsitaat]
Ma tahaks pigem näha seda inimest, kes selle ostab. Antud juhul ma küll müüjat ei kiruks, piltidel ju näha millega tegu. Kisada võiks siis kui piltidel oleks ilus tool, aga saad räbala.

Please wait...
Postitas:
maimmaim

Mina ka müüjat ei kiru… see kes ostab see ise teab.. kõike on lubatud müüa 🙂 olgu siis uus või viimane narts 😛

Please wait...
Postitas:
jersey

Vabandust, aga müüjal on õigus oma isiklikke asju müüa, mis tahes hinnaga!!!
Iseasi on see, kas leidub ostja!
Ma ei saa teema püstitusest aru…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas üldse keegi saab sellist asja müüa? Nädal v kaks tagasi üritas tooli 15 euriga müüa osta.ee-s.
Nüüd pani, et 32 euri ja kulutatud naha imitatsiooniga. Vastik petis.[/tsitaat]

Mis mõttes petis? Igaühe asi, kas ostab ja millise hinnaga. Et sellest siia beebifoorumisse hüsteeriline teema teha, peab ikka midagi viga olema. Otsi abi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on nagu rimi reklaamis \”juba sinu vanavanaisa istus selles toolis\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle jääb ka mõistmatuks. Milles probleem? Kui asja kvaliteet ja hind pole paigas, siis jääb tavaliselt müümata, aga see on juba müüja asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohutav tool tõesti.

Vaatasin praegu seal huvi pärast veel lastetarbeid ja üks üritab seal Mothercare poest saadud riidepuid müüa 10 senti tükk. Poest antakse need ostetud asjadega tasuta kaasa.
Pole vist olemas asja, mille pealt raha ei üritata teenida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

\”kulutatud naha imitatsiooniga\” hahah. EPIX! Ma poleks selle peale tulnudki.
Mul ka varsti \”kulutatud naha imitatsiooniga\” diivan müügis. Ja lisaks saab kassi täkked käetugedel, mis on kunstlikult tehtud, et asja veel eksootilisemaks muuta.

Please wait...
Postitas:
timberland

[tsitaat]see on nagu rimi reklaamis \”juba sinu vanavanaisa istus selles toolis\”[/tsitaat]

ihii, ihii!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on niimoodi, et turvatoolid ja -hällid ei peaks üldse teisele või mitmendale ringile minema.
Vähemalt nii oli minu ostetud lapse turvatooli (Maxi Cosi Priori) tootekirjelduses kirjas.

Kui ostad võõralt, siis ei tea sa mitte kunagi, kas tool on osalenud liiklusõnnetuses ning kas see veel vastab tingimustele. Õnnetuseks loetakse ka seda, kui on toimunud väike kõks, kus kannatanuid pole ja toolil silmnähtavaid vigastusi või muutuseid pole.

Ka oma pere kasutuses ei tohiks tooli lõputult kasutada. Nüüd võin eksida, aga vist oli 5 a. see aeg, kui tooli nn. säilivusaeg saab otsa ja ta ei vasta enam vajalikele standarditele ja seega ka ohutus pole enam täielikult garanteeritud.

Nii, et ohutuse ja turvalisuse mõttes tasub beebi- ja lastekaupade poole pealt vähemalt turvatool ja -häll täitsa uuena osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

15¤ oleks veel ostnud ja uue katte peale pannud ja selle \”ilusa\” katte tema silme all kas minema visanud või tagasi andnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]edhardy kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ma tahaks näha seda inimest, kes sellist jubedust müüb. Tal peab midagi väga valesti ikka seal kahe kõrva vahel olema[/tsitaat]

Asjasse mittepuutuv küsimus:

Miks osad käod panevad oma seisundiribale oma (?) lapse soo ja vanuse? Pealegi valesti kirjutades? nimisõna on ju \”poeg\”, mitte \”poja\”. Milleks see vajalik on? Kas saate inspiratsiooni sellest kohutavast Pereklubi foorumist, kus mitte midagi lugeda ei saa, sest kogu kommentaarium vilgub-plingib-liigub-kiirgab mõttetutest lapsikutest emotikonidest ja ebaolulisest \”poja 2a., 2k ja printsessikesekene 4a., 5k, kallaga koos elanud 5a. ja varsti lähme Soome shoppama!\”.
Päris tõsiselt küsin, kelelle selline \”info\” on mõeldud või vajalik?
Mitte ei tahaks, et Perekool samasuguseks suurte inimeste liivakastiks või tibilandiks saaks. Tendents on juba olemas, päris mitmel olen seda POJA-t juba näinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Neil ongi igasugused tibud ja pojad lasteks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tool on jube jah, aga las müüb, äkki kellelegi meeldib ja ostab ära, närvi küll selle pärast minna ei tasu.

See seisundivärk: ilmselt on enne postitanud kuskil titeteemas, mõnes teemas on hea teada ka käo lapse vanust ja see jääb automaatselt külge, peab iga postituse puhul eraldi ära muutma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No lennukitool ikkagi, missest, et neid lennukeid enam ei toodeta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimastele: ah see on mingi mina ja mu titemaailm ja sinna muud enam ei mahu.Ausalt täitsa raske on selliste inimeste kõrval olla ja elada kui muud juttu ei kuule kui tibu ja poja ja otsanummikene….
Nad vaesekesed ise ei märkagi kui tüütud nad oma mina ja titemaailmaga on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Osad naised ei tohiks lapsi saada. Nii palju veidrikke ei mahu enam maailma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]edhardy kirjutas:[/small]

Miks osad käod panevad oma seisundiribale oma (?) lapse soo ja vanuse? Pealegi valesti kirjutades? nimisõna on ju \”poeg\”, mitte \”poja\”. Milleks see vajalik on? Kas saate inspiratsiooni sellest kohutavast Pereklubi foorumist, kus mitte midagi lugeda ei saa, sest kogu kommentaarium vilgub-plingib-liigub-kiirgab mõttetutest lapsikutest emotikonidest ja ebaolulisest \”poja 2a., 2k ja printsessikesekene 4a., 5k, kallaga koos elanud 5a. ja varsti lähme Soome shoppama!\”.
Mitte ei tahaks, et Perekool samasuguseks suurte inimeste liivakastiks või tibilandiks saaks. Tendents on juba olemas, päris mitmel olen seda POJA-t juba näinud.[/tsitaat]
Esiteks, see teema on siia ümber tõstetud beebifoorumist – lapse vanus on seal tähtis ja kuulub beebifoorumi juurde.
Samuti las olla igaühe enda asi, kes mida sulgudesse lisada soovib, seda nii siin kui mujal foorumiosades.
Ülejäänud su jutust on pastakast väljaimetud mulin.
Perekoolis pole emootikone, tikkereid ja allkirju, aga sina võrdled siin sulgudes kirjutatut blingiga?
Perekoolist näo- ja blingivabamat postitusi ja foorumit on raske leida.
Ära virise.

Please wait...
Postitas:
asjad

Huvi pärast kohe panin otsingusse ja see tool peabki selline olema, pange googlesse ja voila:
pruun selline nt http://www.babymania.cz/concord-trimax-route-66
musti oli ka, aga need olid samuti eraisikute pildid, ühte poe oma ei saanud millegipärast kopida. Ilu on vaataja silmades :))

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]asjad kirjutas:[/small]
[tsitaat] Huvi pärast kohe panin otsingusse ja see tool peabki selline olema, pange googlesse ja voila:
pruun selline nt http://www.babymania.cz/concord-trimax-route-66
musti oli ka, aga need olid samuti eraisikute pildid, ühte poe oma ei saanud millegipärast kopida. Ilu on vaataja silmades :))[/tsitaat]
Ei müüja tahab väita et see on selline, vaata osta.ee pilte istumiskoha nurga on lausa katki juba, need ei ole täpselt samad asjad.

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

[tsitaat] [small]edhardy kirjutas:[/small]

Mitte ei tahaks, et Perekool samasuguseks suurte inimeste liivakastiks või tibilandiks saaks. Tendents on juba olemas, päris mitmel olen seda POJA-t juba näinud.[/tsitaat]

Noh, esiteks on \”poja\” nimisõna – teisisõnu pojake, poisike. Täiesti ÕSis olemas, palun kontrolli: http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=poja&F=M
Teiseks, need seisundi kirjeldused jäävad inimestele tavaliselt mõnest muust alafoorumist – siin teemad alates rasedusest kuni koolilasteni välja. Seal osalemisel on loomulik, kui osaleja seisund ehk see, mille pärast ta antud alfoorumi \”täieõiguslik\” kasutaja on, ilusti kirjas on ja ei pea iga postituse alguses uuesti ära mainima.
Emotikonid on lihtsameelsed ja rõõmsad atribuudid, mis on oma olemuselt sümbolkiri, nagu hieroglüüfid või kiilkiri. Ei tea, miks see segama peaks kedagi, annavad lakooniliselt edasi emotsioone, mida muidu peaks tunduvalt pikemalt kirjeldama.
Mina hoopis imestan, miks siin foorumis ikka kiputakse pealkirjades suurtähti kasutama, nagu näiteks \”Õudus Kuubis\”. Why? Ei ole kuidagi eesti kelele omane.
Ise ei kasuta ei emotikone ega muid selgitusi, kuid teiste kasutamine ka mitte kuidagi ei häiri. Las väljendavad oma naiivset rõõmu. Kurjust,viha ja ärapanemist seevastu võiks küll vähem olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kes – poeg
kelle – poja

mind ka ärritab see \”poja tegi teda, poja tõi toda, poja kakas muda\”
selliste käänete kasutajatele laieneb automaatselt ka tekst stiilis: meie tegime meie kakisime, meie käputasime jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]kes – poeg
kelle – poja

mind ka ärritab see \”poja tegi teda, poja tõi toda, poja kakas muda\”
selliste käänete kasutajatele laieneb automaatselt ka tekst stiilis: meie tegime meie kakisime, meie käputasime jne

[/tsitaat]
kle, kas sind ärritab ka see, kui keegi ütleb sõna \”ema\” asemel \”emme\”? ÕS täitsa lubab nimetavas käändes sõna \”poja\” kasutada sõna \”poeg\” hellitusvormina

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, \”ema\” ja \”emme\” on siiski vastuvõetavamad, kui mamma räägib: minu poeg lõpetab kooli, või minu poja lõpetab kooli.
Tajud vahet?

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

[tsitaat]Ei, \”ema\” ja \”emme\” on siiski vastuvõetavamad, kui mamma räägib: minu poeg lõpetab kooli, või minu poja lõpetab kooli.
Tajud vahet?[/tsitaat]
Kas sa tajud, et sa norid ja tigetsed? Kes see mamma veel on? Ja on jah vahe sees, kas räägitakse foorumis 3-kuusest (poja) või abituriendist (poeg). Ei ole tähele pannud, et keegi siin oma seisundisse kirjutaks \”19-aastane poja\”. Tegemist ikka esimestest emarõõmudest ahvivaimustuses noorte naistega. Ole nende pärast rõõmus parem.
Mind häirib, kui naisi kutsutakse eitedeks, mammadeks-mammideks, muttideks ja memmedeks. No kui ei ole tegemist 80-aastasega, siis ei ole see kuidagi kohane, solvav ja halvustav on. Küll on täiesti normaalne pisipõnni pojuks kutsuda, see on positiivne ja hellitlev. Joo mingi kummelitee ära või võta palderjani, see pidev rahulolematus ja häiritud oleks mõjub lõppeks ainult sulle endale halvasti.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Õudus Kuubis!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.