Esileht Ajaviite- ja muud jutud õuduste aasta 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 143 )

Teema: õuduste aasta 2020

Postitas:
Kägu

Inimesi, kes Tartut silmaotsaski ei kannata, on palju. Tallinnas on selliseid päris suur hulk. Olen hakanud neist aru saama

Aga neil, kes Tartut ei salli, polegi ju vaja sinna sõita. Sinul ka ei ole vaja. Su laps õpib Tartus, mitte sina, las sõidab igal vabal hetkel Tallinnasse, siis ju peaks vähem piinav olema. Ja sina lähed järgmine kord alles lõpuaktusele, saad vahepeal närve puhata.

Muide mina olen elanud poole oma elust Tallinnas ja teise poole Tartus, seega ilmselt olen üsna pädev võrdlema. Ja Tartu on vaieldamatult hubasem ja sõbralikum linn. Kuigi eks ka siin on negatiivseid momente, aga kus poleks? Samas, kui minna ùkskõik kuhu TA suguste eelarvamustega, siis polegi ju vahet, kuhu lähed. Saad seda, mida ootad.

Minu laps vihkab Tartut sama palju kui minagi. Nii et üsna tõenäoliselt lähen ma lõpuaktusele Tallinna, mitte Tartusse.

Tallinna ja Tartu vahel on tõesti selline kuristik, et need, kes armastavad Tallinna, suudavad heal juhul Tartu välja kannatada (kui eriala võimaldab tulevikus tähelendu), kuid armastama ei hakka need inimesed Tartut iialgi.

Ja vastupidi, need, kes on Tartu fännid, võivad ju Tallinnas väliselt hakkama saada, siin edukalt ärigi ajada, kuid omaks ei võta nad seda linna iialgi ja sõidavad esimesel võimalusel oma Tartut külastama. Sina kuulud kindlasti nende viimaste hulka.

Mina kuulun nende hulka, kes armastas kõigepealt Tallinnat, siis kolisin Tartusse ja hakkasin ka seda linna armastama. Ei saa üldse sellest vihkamisest aru. Ja sinu üldistused ka ei päde, ära laienda oma isiklikku kitsarinnalisust teistele inimestele.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Praegu maksan mina neid lepingujärgseid üüratuid üürisummasid, nii et milleks raha tuulde pilduda ja seda kallist pinda mitte kasutada. Nv-sid kasutab laps õppimiseks ja nädalasest õppimismaratonist väljapuhkamiseks, mitte transpordiga ühest linnast teise edasi-tagasi loksumiseks. Nii et pole su loogika särav küll kuskilt otsast.

Jah, muidugi, seal joodikute lärmi sees on tal palju parem õppida ja puhata, kui kodus emme tiiva all. Absoluutselt. Sest emme tiiva all on veel halvem. Eks ta ilmselt iga nädal loodab, et ehk seekord jääb ema koju ja ta pääseb sellest ahistavast külaskäigust.

Seda loodad sina. Sest muud sul oma kalli Tartu kaitseks öelda pole. Joodikud tuleb korrale kutsuda ja jäävadki vait.

Emme peab pool päeva kodus töö tõttu rääkima, nii et lärmi tekib rohkem kui jotadega, kellega päris kiiresti hakkama saab.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 58 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tahtsin küsida, et kas see laps sul ei saa isegi poest ise toitu ostetud, et sina talle Nõmme turult pead süüa tassima Tartusse? Või on isegi poekaubad Tartus nii palju halvemad kui pealinnas, et tal ei kõlba süüa neid?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Inimesi, kes Tartut silmaotsaski ei kannata, on palju. Tallinnas on selliseid päris suur hulk. Olen hakanud neist aru saama

Aga neil, kes Tartut ei salli, polegi ju vaja sinna sõita. Sinul ka ei ole vaja. Su laps õpib Tartus, mitte sina, las sõidab igal vabal hetkel Tallinnasse, siis ju peaks vähem piinav olema. Ja sina lähed järgmine kord alles lõpuaktusele, saad vahepeal närve puhata.

Muide mina olen elanud poole oma elust Tallinnas ja teise poole Tartus, seega ilmselt olen üsna pädev võrdlema. Ja Tartu on vaieldamatult hubasem ja sõbralikum linn. Kuigi eks ka siin on negatiivseid momente, aga kus poleks? Samas, kui minna ùkskõik kuhu TA suguste eelarvamustega, siis polegi ju vahet, kuhu lähed. Saad seda, mida ootad.

Minu laps vihkab Tartut sama palju kui minagi. Nii et üsna tõenäoliselt lähen ma lõpuaktusele Tallinna, mitte Tartusse.

Tallinna ja Tartu vahel on tõesti selline kuristik, et need, kes armastavad Tallinna, suudavad heal juhul Tartu välja kannatada (kui eriala võimaldab tulevikus tähelendu), kuid armastama ei hakka need inimesed Tartut iialgi.

Ja vastupidi, need, kes on Tartu fännid, võivad ju Tallinnas väliselt hakkama saada, siin edukalt ärigi ajada, kuid omaks ei võta nad seda linna iialgi ja sõidavad esimesel võimalusel oma Tartut külastama. Sina kuulud kindlasti nende viimaste hulka.

Mina kuulun nende hulka, kes armastas kõigepealt Tallinnat, siis kolisin Tartusse ja hakkasin ka seda linna armastama. Ei saa üldse sellest vihkamisest aru. Ja sinu üldistused ka ei päde, ära laienda oma isiklikku kitsarinnalisust teistele inimestele.

Ei, kogu maailma nimel pole mul iial olnud soovi esineda!:)

Teema on ka sügavalt isiklik, kuigi, eks olen oma pettumuse tõttu Tartu linnas leidnud ka palju mõttekaaslasi.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu maksan mina neid lepingujärgseid üüratuid üürisummasid, nii et milleks raha tuulde pilduda ja seda kallist pinda mitte kasutada. Nv-sid kasutab laps õppimiseks ja nädalasest õppimismaratonist väljapuhkamiseks, mitte transpordiga ühest linnast teise edasi-tagasi loksumiseks. Nii et pole su loogika särav küll kuskilt otsast.

Jah, muidugi, seal joodikute lärmi sees on tal palju parem õppida ja puhata, kui kodus emme tiiva all. Absoluutselt. Sest emme tiiva all on veel halvem. Eks ta ilmselt iga nädal loodab, et ehk seekord jääb ema koju ja ta pääseb sellest ahistavast külaskäigust.

Seda loodad sina. Sest muud sul oma kalli Tartu kaitseks öelda pole. Joodikud tuleb korrale kutsuda ja jäävadki vait.

Emme peab pool päeva kodus töö tõttu rääkima, nii et lärmi tekib rohkem kui jotadega, kellega päris kiiresti hakkama saab.

Ühetoalises elate või? Või miks emme oma jutuga lapsukest segama hakkab õppimise juures? Arvasin, et elad Nõmmel, seal ju kõigil eramajad, ruumi peaks olema…

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahtsin küsida, et kas see laps sul ei saa isegi poest ise toitu ostetud, et sina talle Nõmme turult pead süüa tassima Tartusse? Või on isegi poekaubad Tartus nii palju halvemad kui pealinnas?

Jah, Tartu poekaubad on kohutava kvaliteediga!

Me ei suuda kumbi selle Tartu olematu toidukultuuriga ära harjuda. Tartust ei saa midagi kätte, mis Tallinnas on elementaarne.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühetoalises elate või? Või miks emme oma jutuga lapsukest segama hakkab õppimise juures? Arvasin, et elad Nõmmel, seal ju kõigil eramajad, ruumi peaks olema…

Seinad kostavad läbi.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahtsin küsida, et kas see laps sul ei saa isegi poest ise toitu ostetud, et sina talle Nõmme turult pead süüa tassima Tartusse? Või on isegi poekaubad Tartus nii palju halvemad kui pealinnas?

Me ei suuda kumbi selle Tartu olematu toidukultuuriga ära harjuda. Tartust ei saa midagi kätte, mis Tallinnas on elementaarne.

Vau, nagu isegi Selveris jms ketipoodides on kohe täiesti teine kaup kui Tallinnas? :O uskumatu, uskumatu

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seinad kostavad läbi.

Aga sa ära lärma siis.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, aga küll teadsid sa täpselt, kelle hulka mina KINDLASTI kuulun. Ja et KÕIK, kellel on olnud kokkupuude Tartuga, teavad isegi, kui hirmus koht see on. Päris hea huumoriteema tegelikult 😀. Õnneks pole Tallinna inimesed kõik sellised, mul on seal palju häid sõpru ja osad neist on isegi täiesti vabatahtlikult Tartusse kolinud. Pole kuulda olnud, et kohutavalt kannataksid.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt südamest loodan, et 2021 tuleb parem. Et vaktsiin paneb sellele jubedale koroonale piduri peale, sest ma olen surmväsinud sellest, kuidas tööl iga 2 kuu tagant koroona pärast jälle kõik pea peale pööratakse.

Et mu laps kolib Tartu Ülikoolist ümber Tehnikaülikooli, sest see Tartu on meid mõlemaid tühjaks tõmmanud: rahaliselt, emotsionaalselt. Probleemi ei ole õppimisega hakkama saamisega, probleem on Tartu inimestes (õppejõududes, tartlastest kursakaaslastes, Tartu olematus toidukultuuris, jubedas infrastruktuuris, lõputus ussitamises, pidevas depressioonis, mis sulle esimesest sealviibimise päevast külge kleepub ja su endasse imeb nagu limukas.

Ma loodan, et laps tuleb sellest mülkast ära hiljemalt sügiseks. Tahaks jälle millegigi üle siin ilmas rõõmustada. Kas või selle üle, et kuskil keegi teeb professionaalsel tasemel süüa või müüb korralikust, südamega tehtud toorainest toitu.

Sel aastal paiskas ühe pereliikme surm mu elu pea peale. Tasakaalu pole veel saabunud, kuid ehk 2021. aasta lõpuks on ka see probleem, hambad ristis, lahenduse saanud.

Tartlastel pole vaja hakata sappi pilduma. Leppige sellega, et on inimesi, kellele teie linn mõjub laastavalt. Tahaks lihtsalt tasakaalu oma ellu tagasi ja see tasakaal saabub sellest linnast lahkumisega.

Ma loodan, et TTÜ sellise pere last küll vastu ei võta. Sinu lapsei sobi kõrgharitud inimeste seltsi. Pealegi TTÜ-s on metsikult tumeda nahaga neegripoisse. Nood pidi kuu lõpu poole kaasüliõpilasi ppüdma ja neid Mustamäe metsas tükeldama ja lõkkel küpsetama. Tartus pole sellisest jamast kuulnud. Seal on neonatsid ikka korda majas hoidnud ja iga aasta mõnel tumedal üliõpilasel molli segi peksnud profülaktikaks, et ära ei unustataks, kes bossid.

TTÜ tegi mitu müügikõnet sel sügisel, et mu laps nende juurde õppima tuleks. Riigieksamite tulemused olid selleks väga muljetavaldavad. TÜ ei oska neid Eesti targimaid lapsi, kes neile imidži ja reklaami pärast õppima tulevad, vääriliselt hinnata. Hariduse kvaliteet on kohati ikka väga vilets.

Oh, kus tuli haridusekspert välja! 🙂 sinu kurvastuseks pean teatama, et TÜ kuulub haridus ametlike (!) QR rankingu andmetel maailma parima 1% hulka. Et sind veelgi rohkem kurvastada, siis pärast TÜd on tükk tühja maad (loe: sadade kaupa muid ülikoole) ja alles seejärel tuleb su paljukiidetud TalTech.

Mõni ime siis,et viinamarjad hapud on… ning 2020.a pole siinkohal milleski süüdi. S#tt iseloom (ja võib-olla ka mitte nii tark pea?) aga küll.

*TÜ vilistlane

On väikesed valed, on suured valed ja siis on statistika. Ja see on tõesti nii.

Mind ei huvita mingid reitingud. Ma lihtsalt näen, et sellise hariduse tasemega, mida TÜ-s (eriti koroonaajal) antakse, pole hilises praktilises elus mitte halligi peale hakata. TÜ-d ennast ei huvita ka karvavõrdki, mis tema vilistlastest saab. TÜ muretseb vaid enda teadlaste järelkasvu pärast, ongi kõik.

Logisin taaskord ainult selle pärast sisse, et sind uuesti kurvastada. Olen TÜ õigusteaduskonna haridusega advokaat. TLÜ või Taltechi õigusharidusega poleks mul kahjuks jah midagi peale hakata… Ma ju saan aru, lp TA, et sinu haridusstatistilised teadmised ületavad kõiksugu elulisi näiteid, statistikat, üksiknäiteid ja ametlikke edetabeleid mäekõrguselt (ma ei ole kahtle üldse sinu enda hariduses, eiei), ning seetõttu ongi lollide QR analüütikute ja teistega vaidlemine sama, mis ahvile hiina keeles kvantfüüsika õpetamine, aga… katsu nüüd piiri pidada.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seda loodad sina. Sest muud sul oma kalli Tartu kaitseks öelda pole. Joodikud tuleb korrale kutsuda ja jäävadki vait. Emme peab pool päeva kodus töö tõttu rääkima, nii et lärmi tekib rohkem kui jotadega, kellega päris kiiresti hakkama saab.

Kui emme saab nädalavahetuseti Tartus käia, siis ta ikka ei pea laupäeviti-pühapäeviti töö tõttu rääkima ja lapsuke saaks kenasti magada ja õppida, kui ta seda sooviks. Kui Tallinna ei tule, siis järelikult ei soovi.

Ja noh, mürasummutavad kõrvaklapid on ka juba leiutatud, neid pähe pannes saaks ka siis õppida, kui emme parajasti Tallinna üldse mitte läbikostvas kodus (sest läbi kostab ju ainult Tartus) lärmab.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul oli küll üle…🤔 .. 30-ne aasta üks põnevamaid aastaid.
TA on hädapätakas.

/endine tartlane/

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vau, nagu isegi Selveris jms ketipoodides on kohe täiesti teine kaup kui Tallinnas? :O uskumatu, uskumatu

Ma ei käi Tallinnaski sageli Selveris. Selver on hädaväljapääs.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seinad kostavad läbi.

Aga sa ära lärma siis.

Vestlus ei ole lärm, ometi see häirib keskenumist, kui seda kuulda pool päeva järjest.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, aga küll teadsid sa täpselt, kelle hulka mina KINDLASTI kuulun. Ja et KÕIK, kellel on olnud kokkupuude Tartuga, teavad isegi, kui hirmus koht see on. Päris hea huumoriteema tegelikult 😀. Õnneks pole Tallinna inimesed kõik sellised, mul on seal palju häid sõpru ja osad neist on isegi täiesti vabatahtlikult Tartusse kolinud. Pole kuulda olnud, et kohutavalt kannataksid.

Kuuludki, kuna Tartu oli su jaoks ju Tallinnast etem.

Eks igas reeglis on erandid, sh ka Tallinnast Tartu kolinute hulgas.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli küll üle…🤔 .. 30-ne aasta üks põnevamaid aastaid.

TA on hädapätakas.

/endine tartlane/

Sa oled ka praegu tartlane, kuigi füüsiliselt ei ela seal.

Tallinlased ei plärtsu ega sildista niimoodi.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda loodad sina. Sest muud sul oma kalli Tartu kaitseks öelda pole. Joodikud tuleb korrale kutsuda ja jäävadki vait. Emme peab pool päeva kodus töö tõttu rääkima, nii et lärmi tekib rohkem kui jotadega, kellega päris kiiresti hakkama saab.

Kui emme saab nädalavahetuseti Tartus käia, siis ta ikka ei pea laupäeviti-pühapäeviti töö tõttu rääkima ja lapsuke saaks kenasti magada ja õppida, kui ta seda sooviks. Kui Tallinna ei tule, siis järelikult ei soovi.

Ja noh, mürasummutavad kõrvaklapid on ka juba leiutatud, neid pähe pannes saaks ka siis õppida, kui emme parajasti Tallinna üldse mitte läbikostvas kodus (sest läbi kostab ju ainult Tartus) lärmab.

Nüüd lähen küll magama. Sellistega, kes kõigest hingest musta valgeks rääkida tahavad, on mõttetu vaielda.

L-P on õppimiseks-puhkamiseks, mitte 2×3,5 h transpordis logistamiseks.

Milleks kõrvaklappidega Tln-s õppida, kui seda saab suure raha eest ilma klappideta Tartu üürikas teha?

Seda, et vaid Tartus seinad läbi kostavad, väidad vaid sina. Tallinnas on meilmajas  joodikud politsei poolt nii vaguraks koolitatud, et lällavad mujal, mitte oma korteris. Pidutsevate noortega on sama seis. Tartus töötab siis harjavarrega koputamise süsteem. Nii et olen ju küll harjunud selle linnakese eripäradega, kuid midagi meeldivat selles kohakeses küll ei leia, tõesti.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuuludki, kuna Tartu oli su jaoks ju Tallinnast etem.

Eks igas reeglis on erandid, sh ka Tallinnast Tartu kolinute hulgas.

Eiei, sa ütlesid nii: “Ja vastupidi, need, kes on Tartu fännid, võivad ju Tallinnas väliselt hakkama saada, siin edukalt ärigi ajada, kuid omaks ei võta nad seda linna iialgi ja sõidavad esimesel võimalusel oma Tartut külastama. Sina kuulud kindlasti nende viimaste hulka.”

Ja see on täielik jama. Ma tunnen ennast mõlemas linnas sama hästi, aga tunnen, et Tartu on elukeskkonnaks mõnusam ja sõbralikum linn. Nii et hetkel sina sildistad ja kogu selles teemas teed seda ikka väga räigelt, kuigi oma eelmises kommentaaris väidad, et tallinlased ei sildista. Lubage naerda.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ei karda et tallinnast lapsele koroona viid? Tallinna näitajad palju hullemad kui tartu omad ju.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oh aeg. Avasin teema, et ehk on huvitav lugemine. Lugesin teemaalgatuse läbi, nägin, et 50 kommentaari TAlt. Võtsin lahti 106. kommentaari – ikka sma jama, mis siin ennegi korduvalt olnud. Lugema küll ei hakka, aga küsimus – miks te seda trolli kommenteerite ikka ja jälle?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis peenetes poodides siis sina käid? Või käid ainult turul? Kas Nõmme turul müüdav kartul on kuidagi parem kui Tartu turu oma? Las ma arvan – Tartus on kvaliteet on niiiii palju halvem, eks?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh aeg. Avasin teema, et ehk on huvitav lugemine. Lugesin teemaalgatuse läbi, nägin, et 50 kommentaari TAlt. Võtsin lahti 106. kommentaari – ikka sma jama, mis siin ennegi korduvalt olnud. Lugema küll ei hakka, aga küsimus – miks te seda trolli kommenteerite ikka ja jälle?

Mingi imelik hasart tekib

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

TÜ teeb ülepäeviti kontrolltöid, kus koroonast hoolimata füüsiliselt kohal peab käima.

Mis jama sa ajad? TÜs saab praegu õppehoonetesse vaid uksekaardiga ehk töötajad ja kraadiõppurid (kes on reeglina ka töötajad, või vähemalt uksekaardiga varustatud). TÜs on juba üle nädala kogu õpe distantsilt, ka kontrolltööd ja eksamid.

Olen TÜs nii töötaja kui tudeng ja listide kaudu informeeritud mitme valdkonna toimimisest. Sügisest alates on paljud õppeained pakkunud kuni 100% distantsõpet/e-õpet, aga detsembri üsna esimestest päevadest (ei viitsi postkastist kirjade kuupäevi vaatama minna) kogu õpe distantsõppele üle viidud. Lubatud on vaid üks-ühele kohtumised juhendajaga. Aga esmakursuslastel polegi veel juhendajat…

Kui teil seal  Nõmmel just ühetoaline või kööktuba pole, saate kahekesi ju suurepäraselt kaugtööd ja kaugõpet teha. Netilevi peaks seal piisav olema.

Imelik lugu küll: maailmas on aasta 2020 silma paistnud pandeemiaga, paljud on haiguse tõttu kannatada saanud, on olnud rahutusi siin ja seal, muudki murettekitavat, aga teemaalgataja põhimure on Tartu.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

TÜ teeb ülepäeviti kontrolltöid, kus koroonast hoolimata füüsiliselt kohal peab käima.

Mis jama sa ajad? TÜs saab praegu õppehoonetesse vaid uksekaardiga ehk töötajad ja kraadiõppurid (kes on reeglina ka töötajad, või vähemalt uksekaardiga varustatud). TÜs on juba üle nädala kogu õpe distantsilt, ka kontrolltööd ja eksamid.

Olen TÜs nii töötaja kui tudeng ja listide kaudu informeeritud mitme valdkonna toimimisest. Sügisest alates on paljud õppeained pakkunud kuni 100% distantsõpet/e-õpet, aga detsembri üsna esimestest päevadest (ei viitsi postkastist kirjade kuupäevi vaatama minna) kogu õpe distantsõppele üle viidud. Lubatud on vaid üks-ühele kohtumised juhendajaga. Aga esmakursuslastel polegi veel juhendajat…

Kui teil seal Nõmmel just ühetoaline või kööktuba pole, saate kahekesi ju suurepäraselt kaugtööd ja kaugõpet teha. Netilevi peaks seal piisav olema.

Imelik lugu küll: maailmas on aasta 2020 silma paistnud pandeemiaga, paljud on haiguse tõttu kannatada saanud, on olnud rahutusi siin ja seal, muudki murettekitavat, aga teemaalgataja põhimure on Tartu.

Järelikult siis ei ole sa oma ülikooli töökorraldusest nii hästi informeeritud, sest minu lapsel toimuvad kontrolltööd füüsiliselt koha peal, mitte netis.

Ja äkki lugupeetud TÜ töötaja suudab siiski mõista, et kui Tartus on 500€ eest kuus korter üüritud ja leping terveks aastaks sõlmitud, siis pole mõtet seda summat lihtsalt õhku maksta, ise seal sees elamata? Et kui on valida, kas 5 päeva nädalas pool päeva töö tõttu kõnelev ema või 7 päeva nädalas privaatne korter Tartus, kus 2-3 korda nädalas tuleb seinataguseid joodikuid või pidutsevaid noori korrale kutsuda (ja korrale nad õnneks alluvad), siis on mõistlikum seda 500eurost Tartu varianti kasutada?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõltuvus tekib, nimetame asju ikka nende õigete nimedega.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis peenetes poodides siis sina käid? Või käid ainult turul? Kas Nõmme turul müüdav kartul on kuidagi parem kui Tartu turu oma? Las ma arvan – Tartus on kvaliteet on niiiii palju halvem, eks?

Jah, on. Tartu toit on kohutav.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõltuvus tekib, nimetame asju ikka nende õigete nimedega.

hasart – õhin, hoog. Sõltuvust sinuga vaidlemisest ei teki, sry. Pole lihtsalt nii hea vestlus.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ei karda et tallinnast lapsele koroona viid? Tallinna näitajad palju hullemad kui tartu omad ju.

Ei karda. Kui kardaks, tuleks keldrisse pugeda ja seal veel terve aasta koroona lõppemist oodata.

Pealegi istun nüüd isegi Tallinnas vaid kodukontoris ja käin vaid kord päevas süüa ostmas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, on. Tartu toit on kohutav.

Vean kihla, sa ei paneks tähelegi, kui keegi Tartu kartulid Tallinna omadega ära vahetab.

+3
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 143 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud õuduste aasta 2020