Esileht Ajaviite- ja muud jutud õuduste aasta 2020

Näitan 23 postitust - vahemik 121 kuni 143 (kokku 143 )

Teema: õuduste aasta 2020

Postitas:
Kägu

Oh aeg. Avasin teema, et ehk on huvitav lugemine. Lugesin teemaalgatuse läbi, nägin, et 50 kommentaari TAlt. Võtsin lahti 106. kommentaari – ikka sma jama, mis siin ennegi korduvalt olnud. Lugema küll ei hakka, aga küsimus – miks te seda trolli kommenteerite ikka ja jälle?

Mingi imelik hasart tekib

Sõltuvus tekib, nimetame asju ikka nende õigete nimedega.

hasart – õhin, hoog. Sõltuvust sinuga vaidlemisest ei teki, sry. Pole lihtsalt nii hea vestlus.

Kui vestled, siis ikkagi on sõltuvus.

Ma mingit huvi ei kavatsegi perekoolikatele pakkuda.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 58 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt südamest loodan, et 2021 tuleb parem. Et vaktsiin paneb sellele jubedale koroonale piduri peale, sest ma olen surmväsinud sellest, kuidas tööl iga 2 kuu tagant koroona pärast jälle kõik pea peale pööratakse.

Et mu laps kolib Tartu Ülikoolist ümber Tehnikaülikooli, sest see Tartu on meid mõlemaid tühjaks tõmmanud: rahaliselt, emotsionaalselt. Probleemi ei ole õppimisega hakkama saamisega, probleem on Tartu inimestes (õppejõududes, tartlastest kursakaaslastes, Tartu olematus toidukultuuris, jubedas infrastruktuuris, lõputus ussitamises, pidevas depressioonis, mis sulle esimesest sealviibimise päevast külge kleepub ja su endasse imeb nagu limukas.

Ma loodan, et laps tuleb sellest mülkast ära hiljemalt sügiseks. Tahaks jälle millegigi üle siin ilmas rõõmustada. Kas või selle üle, et kuskil keegi teeb professionaalsel tasemel süüa või müüb korralikust, südamega tehtud toorainest toitu.

Sel aastal paiskas ühe pereliikme surm mu elu pea peale. Tasakaalu pole veel saabunud, kuid ehk 2021. aasta lõpuks on ka see probleem, hambad ristis, lahenduse saanud.

Tartlastel pole vaja hakata sappi pilduma. Leppige sellega, et on inimesi, kellele teie linn mõjub laastavalt. Tahaks lihtsalt tasakaalu oma ellu tagasi ja see tasakaal saabub sellest linnast lahkumisega.

Ma loodan, et TTÜ sellise pere last küll vastu ei võta. Sinu lapsei sobi kõrgharitud inimeste seltsi. Pealegi TTÜ-s on metsikult tumeda nahaga neegripoisse. Nood pidi kuu lõpu poole kaasüliõpilasi ppüdma ja neid Mustamäe metsas tükeldama ja lõkkel küpsetama. Tartus pole sellisest jamast kuulnud. Seal on neonatsid ikka korda majas hoidnud ja iga aasta mõnel tumedal üliõpilasel molli segi peksnud profülaktikaks, et ära ei unustataks, kes bossid.

TTÜ tegi mitu müügikõnet sel sügisel, et mu laps nende juurde õppima tuleks. Riigieksamite tulemused olid selleks väga muljetavaldavad. TÜ ei oska neid Eesti targimaid lapsi, kes neile imidži ja reklaami pärast õppima tulevad, vääriliselt hinnata. Hariduse kvaliteet on kohati ikka väga vilets.

Oh, kus tuli haridusekspert välja! 🙂 sinu kurvastuseks pean teatama, et TÜ kuulub haridus ametlike (!) QR rankingu andmetel maailma parima 1% hulka. Et sind veelgi rohkem kurvastada, siis pärast TÜd on tükk tühja maad (loe: sadade kaupa muid ülikoole) ja alles seejärel tuleb su paljukiidetud TalTech.

Mõni ime siis,et viinamarjad hapud on… ning 2020.a pole siinkohal milleski süüdi. S#tt iseloom (ja võib-olla ka mitte nii tark pea?) aga küll.

*TÜ vilistlane

On väikesed valed, on suured valed ja siis on statistika. Ja see on tõesti nii.

Mind ei huvita mingid reitingud. Ma lihtsalt näen, et sellise hariduse tasemega, mida TÜ-s (eriti koroonaajal) antakse, pole hilises praktilises elus mitte halligi peale hakata. TÜ-d ennast ei huvita ka karvavõrdki, mis tema vilistlastest saab. TÜ muretseb vaid enda teadlaste järelkasvu pärast, ongi kõik.

Logisin taaskord ainult selle pärast sisse, et sind uuesti kurvastada. Olen TÜ õigusteaduskonna haridusega advokaat. TLÜ või Taltechi õigusharidusega poleks mul kahjuks jah midagi peale hakata… Ma ju saan aru, lp TA, et sinu haridusstatistilised teadmised ületavad kõiksugu elulisi näiteid, statistikat, üksiknäiteid ja ametlikke edetabeleid mäekõrguselt (ma ei ole kahtle üldse sinu enda hariduses, eiei), ning seetõttu ongi lollide QR analüütikute ja teistega vaidlemine sama, mis ahvile hiina keeles kvantfüüsika õpetamine, aga… katsu nüüd piiri pidada.

No siis jätkegi seal TÜ-s vaid arsti- ja õigusteaduskond avatuks, et oma statistikat õigustada. Minu lapse erialal pole küll midagi hõiskamisväärilist. Kuigi konkurss on erialale päris korralik: viimane, kes sisse sai, oli riigieksamite keskmisega 75%.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt südamest loodan, et 2021 tuleb parem. Et vaktsiin paneb sellele jubedale koroonale piduri peale, sest ma olen surmväsinud sellest, kuidas tööl iga 2 kuu tagant koroona pärast jälle kõik pea peale pööratakse.

Et mu laps kolib Tartu Ülikoolist ümber Tehnikaülikooli, sest see Tartu on meid mõlemaid tühjaks tõmmanud: rahaliselt, emotsionaalselt. Probleemi ei ole õppimisega hakkama saamisega, probleem on Tartu inimestes (õppejõududes, tartlastest kursakaaslastes, Tartu olematus toidukultuuris, jubedas infrastruktuuris, lõputus ussitamises, pidevas depressioonis, mis sulle esimesest sealviibimise päevast külge kleepub ja su endasse imeb nagu limukas.

Ma loodan, et laps tuleb sellest mülkast ära hiljemalt sügiseks. Tahaks jälle millegigi üle siin ilmas rõõmustada. Kas või selle üle, et kuskil keegi teeb professionaalsel tasemel süüa või müüb korralikust, südamega tehtud toorainest toitu.

Sel aastal paiskas ühe pereliikme surm mu elu pea peale. Tasakaalu pole veel saabunud, kuid ehk 2021. aasta lõpuks on ka see probleem, hambad ristis, lahenduse saanud.

Tartlastel pole vaja hakata sappi pilduma. Leppige sellega, et on inimesi, kellele teie linn mõjub laastavalt. Tahaks lihtsalt tasakaalu oma ellu tagasi ja see tasakaal saabub sellest linnast lahkumisega.

Ma loodan, et TTÜ sellise pere last küll vastu ei võta. Sinu lapsei sobi kõrgharitud inimeste seltsi. Pealegi TTÜ-s on metsikult tumeda nahaga neegripoisse. Nood pidi kuu lõpu poole kaasüliõpilasi ppüdma ja neid Mustamäe metsas tükeldama ja lõkkel küpsetama. Tartus pole sellisest jamast kuulnud. Seal on neonatsid ikka korda majas hoidnud ja iga aasta mõnel tumedal üliõpilasel molli segi peksnud profülaktikaks, et ära ei unustataks, kes bossid.

TTÜ tegi mitu müügikõnet sel sügisel, et mu laps nende juurde õppima tuleks. Riigieksamite tulemused olid selleks väga muljetavaldavad. TÜ ei oska neid Eesti targimaid lapsi, kes neile imidži ja reklaami pärast õppima tulevad, vääriliselt hinnata. Hariduse kvaliteet on kohati ikka väga vilets.

Oh, kus tuli haridusekspert välja! 🙂 sinu kurvastuseks pean teatama, et TÜ kuulub haridus ametlike (!) QR rankingu andmetel maailma parima 1% hulka. Et sind veelgi rohkem kurvastada, siis pärast TÜd on tükk tühja maad (loe: sadade kaupa muid ülikoole) ja alles seejärel tuleb su paljukiidetud TalTech.

Mõni ime siis,et viinamarjad hapud on… ning 2020.a pole siinkohal milleski süüdi. S#tt iseloom (ja võib-olla ka mitte nii tark pea?) aga küll.

*TÜ vilistlane

On väikesed valed, on suured valed ja siis on statistika. Ja see on tõesti nii.

Mind ei huvita mingid reitingud. Ma lihtsalt näen, et sellise hariduse tasemega, mida TÜ-s (eriti koroonaajal) antakse, pole hilises praktilises elus mitte halligi peale hakata. TÜ-d ennast ei huvita ka karvavõrdki, mis tema vilistlastest saab. TÜ muretseb vaid enda teadlaste järelkasvu pärast, ongi kõik.

Logisin taaskord ainult selle pärast sisse, et sind uuesti kurvastada. Olen TÜ õigusteaduskonna haridusega advokaat. TLÜ või Taltechi õigusharidusega poleks mul kahjuks jah midagi peale hakata… Ma ju saan aru, lp TA, et sinu haridusstatistilised teadmised ületavad kõiksugu elulisi näiteid, statistikat, üksiknäiteid ja ametlikke edetabeleid mäekõrguselt (ma ei ole kahtle üldse sinu enda hariduses, eiei), ning seetõttu ongi lollide QR analüütikute ja teistega vaidlemine sama, mis ahvile hiina keeles kvantfüüsika õpetamine, aga… katsu nüüd piiri pidada.

No siis jätkegi seal TÜ-s vaid arsti- ja õigusteaduskond avatuks, et oma statistikat õigustada. Minu lapse erialal pole küll midagi hõiskamisväärilist. Kuigi konkurss on erialale päris korralik: viimane, kes sisse sai, oli riigieksamite keskmisega 75%.

Tead, see 75% pole nagu eriti kõrge keskmine tegelikult

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei, kogu maailma nimel pole mul iial olnud soovi esineda!:)

Jah, aga küll teadsid sa täpselt, kelle hulka mina KINDLASTI kuulun. Ja et KÕIK, kellel on olnud kokkupuude Tartuga, teavad isegi, kui hirmus koht see on. Päris hea huumoriteema tegelikult 😀. Õnneks pole Tallinna inimesed kõik sellised, mul on seal palju häid sõpru ja osad neist on isegi täiesti vabatahtlikult Tartusse kolinud. Pole kuulda olnud, et kohutavalt kannataksid.

Kuuludki, kuna Tartu oli su jaoks ju Tallinnast etem.

Eks igas reeglis on erandid, sh ka Tallinnast Tartu kolinute hulgas.

Eiei, sa ütlesid nii: “Ja vastupidi, need, kes on Tartu fännid, võivad ju Tallinnas väliselt hakkama saada, siin edukalt ärigi ajada, kuid omaks ei võta nad seda linna iialgi ja sõidavad esimesel võimalusel oma Tartut külastama. Sina kuulud kindlasti nende viimaste hulka.”

Ja see on täielik jama. Ma tunnen ennast mõlemas linnas sama hästi, aga tunnen, et Tartu on elukeskkonnaks mõnusam ja sõbralikum linn. Nii et hetkel sina sildistad ja kogu selles teemas teed seda ikka väga räigelt, kuigi oma eelmises kommentaaris väidad, et tallinlased ei sildista. Lubage naerda.

Tunnedki ennast Tallinnas hästi, sest teenid siin raha, millest sa Tartus vaid und võiksid näha. Aga linnana sa Tallinnat ei hinda. Seega oledki hingelt see tartukas, kes käib Tallinnat vaid ära kasutamas.

Mina olen jälle jõudnud arusaamani, et sellest Tartust pole miskit võtta, kuid see linn ise oskab küll kõik, kes seal elavad, täiesti tühjaks pigistada. Miks muidu see vohav kurjus seal linnas valitseb?

Ja oma sõbralikkuse klišeega pole mõtet lehvitada. Nii ussitavat ja õelat linna nagu Tartu pole ma kuskil maailmas kohanud. Seda sama kinnitavad ka kõik mu lapse tallinlastest kursakaaslased. Täielik ussipesa, mis Tallinna omadel võtab ikka suu lahti.

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nii kaua, kuni ma seda teemat lugesin, vihtus teemaalgataja juba 6 kommentaari juurde 😀 Vohav kurjus, ussitav ja õel – ei kujuta ette, kuhu oma lapse õppima saatsid, Harlemisse?

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ussitamis- ja sisisemisoskus, mis Tartus on kõrgelt arenenud? Tallinnas sellega kaugele ei purjeta.

Täielik ussipesa, mis Tallinna omadel võtab ikka suu lahti.

Ussitamist on igal pool, eriti töökollektiivides, kus hoitakse oma kohast kümne küünega kinni. Isegi valdkonnal pole vahet ja kuulnud piisavalt lugusid, kuidas ka IT-sektoris loobitakse üksteisele kaikaid kodarasse. Rivaalitsemine pole omane ainult naiskollektiividele. Tiimijuhid, kes valdavalt meessoost, sokutavad tööle oma vanu sõpru ja sugulasi, mitte nende suurepäraste oskuste tõttu, vaid et enda tagalat kindlustada. Selliseid firmasid jagub nii Tartus, kui Tallinnas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole midagi parata. Meid ümbritsev maailm on meie enda sisemuse peegeldus 🙂

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tean Tartu turgu ja Nõmme turgu. Ma peaks ikka olema päris kõvasti kukkunud, kui hakkaks Nõmme turult kottidega kaupa Tartusse vedama. Ok – seda peent Buxhöwdeni pagariäri Tartus pole….no a teemaalgatajal on Werneri kohvik ju.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tean Tartu turgu ja Nõmme turgu. Ma peaks ikka olema päris kõvasti kukkunud, kui hakkaks Nõmme turult kottidega kaupa Tartusse vedama. Ok – seda peent Buxhöwdeni pagariäri Tartus pole….no a teemaalgatajal on Werneri kohvik ju.

Werner talle ei kõlba, sest see on sellel müstilisel mitmekilomeetrisel raekoja platsi tagusel alal kuhu ühtegi bussi ei käi ja siis ta kõnnib ennast vigaseks ju (see oli tal esimese Tartu vihkamise teema põhimure).

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Werner talle ei kõlba, sest see on sellel müstilisel mitmekilomeetrisel raekoja platsi tagusel alal kuhu ühtegi bussi ei käi ja siis ta kõnnib ennast vigaseks ju (see oli tal esimese Tartu vihkamise teema põhimure).

Väga huvitav….täna ta varem väidab, et “Sa ilmselt ei tea, mis on hea toit või pidu. Ainus söögikoht, kust ma Tartust pettumusega ei ole väljunud, on Werneri kohvik”.

A jah, kui sinna ikka meeletu vaev on minna, siis pole sest heast toidust ka vist tolku. Nojah, Nõmmel saab Paju villa ette ikka autoga.

Loodan, et ise Nõmme vahel selle TA-ga ei kohtu, kui me mõlemad “arhitektuuri imetlemas käime”. Kuigi ma imetlen kenade majade kõrval ka neid lip-lipi peal tehtuid (see tähendab – vaatan ja imestan 🙂 ), mida samuti Nõmme täis on. Hea arhitektuuriga maju ikka vähe – ma küll ei julgeks kellelegi arhitektuurse orgasmi saamiseks Nõmme vahel jalutada. Kuigi kui Tartus ei jõua jala kuskile minna, sest vahemaad on pikad, siis kuidas küll Nõmme vahel jalutada jõuab? Hmm…muidugi saab ka autoga kruiisida….ja võibolla annab hea arhitektuur ka tiivad, kuigi, tõepoolest, seda on ka siin näpuotsaga.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tunnedki ennast Tallinnas hästi, sest teenid siin raha, millest sa Tartus vaid und võiksid näha. Aga linnana sa Tallinnat ei hinda. Seega oledki hingelt see tartukas, kes käib Tallinnat vaid ära kasutamas.

Mis jama sa ajad? Ma ei teeni Tallinnas mingit raha, ütlesin ju, et teise poole oma elust olen elanud Tartus, Tallinnas käisin oma tudengist lapsel külas mõned korrad nende aastate jooksul, mis ta seal elas. Ja ma teenin siin Tartus vägagi hästi, ka Tallinna palkadega võrreldes. Täitsa peast soe ikka oma Tallinna ülistusega. Minule meeldivad mõlemad linnad, aga kuna Tallinn on nii palju suurem, siis on seal ka ebameeldivate inimeste hulk suurem, loogiline. Mulle meeldib hetkel Tartus rohkem elada, lastel on siin kasvada turvalisem ja mõnusam (mul on neid rohkem, kui see tudeng). Mis ei välista, et võiksin mingil hetkel uuesti Tallinnasse kolida ja seal ennast samamoodi hästi tunda.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ikkagi ootaks TA vastust selle kohta, miks ta pidevalt Tartusse sõidab, kui seal nii halb on? Need üksikud toiduained, mida ehk Tartust saada pole, saaks lapsele ju postiga saata.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Otsi abi kui siuke masendus, väsimus, depressioon on. Ja oma lapsele ka, ta vaeseke ka ju Tartust hingetrauma saanud.

Abi on sellest linnast lahkumises. Loodan, et laps võtab ise varsti selle otsuse vastu.

Hingetraumaks ma antud situatsiooni küll ei nimetaks. See on lihtsalt üks hunnik pettumust, tülpimust ja väsimust.

Ma saan aru, et laps läks sinna õppima. Ülikooli. Seega on tegemist täiskasvanud inimesega. Miks Sina seal Tartus muudkui kooberdad?! Olen õppinud nii Tartus kui välismaal. Täna õpib juba mu enda laps kodust eemal. Minu koolikäimiste ajal elasid mu vanemad rahus Viljandis edasi ja hetkel kui enda laps Tartus õpib, elan mina ikka rahus Tallinnas edasi. Miks Sa käid seal Tartus kui Sulle see linn üldse ei meeldi? Mida tegemas ja miks? Sinu täiskasvanud laps kolis ju sinna, mitte Sina.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Te pole enne kohanud siin seda tartuvihkajast hullu, kes oma üliõpilast nabanööripidi kinni hoiab või, et nii uljalt toidate trolli? Tartus on muide üle prahi psühhiaatriakliinik, soovitaks omalt poolt teemaalgatajal tutvuda, usu mind, on vaja. Pea meeles – Raja 31!

https://foorum.perekool.ee/teema/ikka-see-tartu/

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga kummaline, et täisealise lapse ema peab nii palju sekkuma kooliellu, et see kohe üht linna vihkama paneb. Äkki tasuks vihkamise asemel rõhku panna esiteks sellele, et oskaks ise lasta oma lapsel iseseisvuda ja teiseks sellele, et laps oskaks ka emme põllepaeltest natuke rohkem lahti lasta?

Aga probleem ei ole põllepaeltes. Ja ma ei sekku vähimalgi määral lapse kooliellu. Millest sellised meelevaldsed järeldused?

Sinu enda jutust, kuidas kooliga on nii palju jama, et kõik see on pannud suisa tervet linna vihkama. Õppejõud on nõmedad ja kursakaaslased samuti – sellest on tekkinud sinu viha. SINU. Mu ema ei teadnudki mu õppejõududest ja kursakaaslastest midagi. Järelikult sekkud kaugelt rohkem kui kuidagigi normaalne oleks.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

5 lehekülge puhast trollimist, võiks tõesti ära lõpetada selle jura kirjutamise siin. Kaks eraldi teemat teha ühest-samast asjast, milleks?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja on tõesti uskumatu tegelane (ja ilmselgelt sinna Raja tänavale sobivate probleemidega)

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, kogu maailma nimel pole mul iial olnud soovi esineda!:)

Jah, aga küll teadsid sa täpselt, kelle hulka mina KINDLASTI kuulun. Ja et KÕIK, kellel on olnud kokkupuude Tartuga, teavad isegi, kui hirmus koht see on. Päris hea huumoriteema tegelikult 😀. Õnneks pole Tallinna inimesed kõik sellised, mul on seal palju häid sõpru ja osad neist on isegi täiesti vabatahtlikult Tartusse kolinud. Pole kuulda olnud, et kohutavalt kannataksid.

Kuuludki, kuna Tartu oli su jaoks ju Tallinnast etem.

Eks igas reeglis on erandid, sh ka Tallinnast Tartu kolinute hulgas.

Eiei, sa ütlesid nii: “Ja vastupidi, need, kes on Tartu fännid, võivad ju Tallinnas väliselt hakkama saada, siin edukalt ärigi ajada, kuid omaks ei võta nad seda linna iialgi ja sõidavad esimesel võimalusel oma Tartut külastama. Sina kuulud kindlasti nende viimaste hulka.”

Ja see on täielik jama. Ma tunnen ennast mõlemas linnas sama hästi, aga tunnen, et Tartu on elukeskkonnaks mõnusam ja sõbralikum linn. Nii et hetkel sina sildistad ja kogu selles teemas teed seda ikka väga räigelt, kuigi oma eelmises kommentaaris väidad, et tallinlased ei sildista. Lubage naerda.

Mina olen jälle jõudnud arusaamani, et sellest Tartust pole miskit võtta, kuid see linn ise oskab küll kõik, kes seal elavad, täiesti tühjaks pigistada. Miks muidu see vohav kurjus seal linnas valitseb?

Ja oma sõbralikkuse klišeega pole mõtet lehvitada. Nii ussitavat ja õelat linna nagu Tartu pole ma kuskil maailmas kohanud. Seda sama kinnitavad ka kõik mu lapse tallinlastest kursakaaslased. Täielik ussipesa, mis Tallinna omadel võtab ikka suu lahti.

Tundub olevat teema: kuidas koer külale….

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA, lihtsalt huvi pärast küsin, et kas sul abikaasa või elukaaslane ka on? Korraks vist nagu oleks olnud…

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

TÜ kõrge kvaliteet on ka müüt.

https://www.postimees.ee/7134682/tartus-on-ida-euroopa-ning-kesk-aasia-uks-parimaid-ulikoole

Kõrgharidusele keskenduv ülemaailmne mõttekoda QS Quacquarelli Symonds avaldas iga-aastase edetabeli, kus oli reastatud 400 Ida-Euroopa ning Kesk-Aasia piirkonna ülikooli. Tartu Ülikool tõusis tänavu koguni teisele kohale. Tallinna Tehnikaülikool langes võrreldes eelmise aastaga 22. kohalt 31. kohale, Tallinna Ülikool säilitas 400 ülikooli konkurentsis 71. koha.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA, lihtsalt huvi pärast küsin, et kas sul abikaasa või elukaaslane ka on? Korraks vist nagu oleks olnud…

Vist mitte. Muidu ju ei oleks aegagi täiskasvanud lapsele Nõmme turult Tartusse söögikraami vedada.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arvates on Tartus (kui välja arvata käputäis 50+ eas tipptaseme teadlasi) tore sellistel inimestel, kellel pole endale ega ümbritsevale maailmale erilisi nõudmisi. Nad ei tahagi kuhugi reisida, rääkida võõraid keeli ega kogeda midagi uut. Neile piisab mingist suvalisest töökohast, oma välikempsuga puumajast, keskpärastest kultuuriüritustest ja restoranile eelistavad nad koduköögis tehtud hakklihakastet. Nad ei igatsegi muud.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA sarjab tartlasi nii, kuidas jaksab ja siis süüdistab tartlasi kibeduses ja ussitamises ja sildistamises. Ise on oma postituses olnud üks kurjemaid ussitajaid 😊

Kui mina TÜ-s õppisin, siis minu ema küll mul külas ei passinud kogu aeg. Sõin praekartulit ja seda, mida ise oskasin teha. Hoidiseid tassisin ise käe otsas ühikasse, ema ei pidanud kohale kaapima kottidega. Esimest korda ilmuski alles lõpetamisele. Jäta sa ka laps rahule ja las ta proovib tudengielu ja omavanustega seltsingut.

0
-1
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 121 kuni 143 (kokku 143 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud õuduste aasta 2020