Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Õudusunenäod lõpurasedal

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Õudusunenäod lõpurasedal

Postitas:

Need unenäod on juba üsna piinavaks muutunud, ei julge magama jäädagi. Küll aetakse taga, küll sünnitan, küll mees käitub unes nagu viimane mölakas jne… Ja need unenäod on nii elavad, et suisa õudne hakkab. Kas teistel on ka? Mis see võiks tähendada? Mingid alateadlikud hirmud elavad end välja??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll veel lõpurase, 16+5 ndl. Aga just täna öösel nägin unes maavärinat ja ise olin mingis majas mis mulle selga kukkus, ise ei suutnud kuidagi uskuda, et nüüd ma tõesti suren. Ärkasin selle peale üles, kui uuesti suutsin uinuda, hakkasin unes nägema, kuidas mul hambad üksteise järel suust välja kukuvad:S Üks õudus teise järel.D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole ainuke,mul täpselt sama,need tunduvad nii reaalsed,et hirm hakkab.Näen unes,et sünnitan surnud lapse,mees petab mind mu nina all ja naerab siis selle peale.Kui ärkan tahaksin teda kohe peksta ja enda kõrvalt minema saata.Jube…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, mida sa tunned. Mõtle positiivseid mõtteid ja ära söö, joo enne magama minekut. Pidavat aitama. Mul oli 1 öö päris hull. Nägin 5 erinevat õudukat sünnitamisega seotult. Igat ühte mäletasin ilusti, kuna vahepeal olin ju üleval, ega suutnud uinuda, ning kõik unenäod ilusti läbi mõeldud:D Nüüd on 30 nädalat ja hetkel enam ei ole neid. Loodan, et ei tule ka enam:) Katsu vähem lugeda sünnitamise kohta. Arvan, et see tekitab ka igasuguseid õudukaid:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algusest peale õudsad unenäod. Täna nägin unes,et beebi suri kõhus ära:( Õnneks hommikul toksis mul kohe vastu kõhtu, kui ärkasin:) Keegi rääkis,et kui täiskõhuga magama minna,siis näed rohkem halbu unenägusid. Proovisin siis nii ka,et ei näksinud ega söönud enne magamaminekut,aga see mul ei aidanud igatahes. Eks see ole see,et me ju kõik natuke ikka muretseme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul viimane nädala on siuksed unenäed et tore on et see unes toimub. Ühesõnaga lõpupoole meie emotsionaalne seisund on selline ja alateadvus annab meile seda välja unede kaudu. Mul ka võimatu magatu ja päris raske on juba, hommiku poole algab kõige magusam uni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka terve rasedus õudusunenäod, viimane kord pakkisin surnud sigu kilekotti unes ja järgmine päev lendasin ja pildusin vampiire veinipudelitega… 😉 Mul mees juba naerab, kui hommikul ärkan, et mis film sul täna jooksis:D:D Eks see möödub kui laps käes:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Õudusunenäod lõpurasedal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.