Esileht Väikelaps Õueriiete hind järelturul

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Õueriiete hind järelturul

Postitas:

Olen otsinud lapsele kombe s 92/98 ja korralikud asjad on järelturul ka 40+€. Ma ei saa aru, kas see on normaalne või ülehinnatud? Vaatasin et nt N trennis Lenne ja Huppa eelmise hooaja kombed soodukaga 47€. Osturallil ja hulludel päevadel uued kombed 55€ ja isegi netipoodides sarnane hinnaklass uuele asjale. Varasemalt väiksemad suurused olen järelturul saanud 20-30€ ja täiesti uue äärsed. Nüüd saab selle hinnaga riide, mis sobib koduhoovi

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suuremad suurused kuluvad ära ja ringlevad vähem ja kui kasutatud kombeka eest küsitakse 40.- (mingi Reima või parem), siis ostaks igal juhul juba uue.
LAsteoutlet.ee on Jonathan kombekad 40.-, Reimat mida ma kõige enam ostan on ka, muidugi on praegu talveriiete kõrgostuaeg.

https://www.outletstore.ee/et/c/reima -40-60%
jma

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hooaja eel aetaksegi hinnad üles, kevadel leiab palju odavamalt. Mina ostsin uue kombeka kevadel soodukaga 25€ ja nüüd vaatasin, et sama kombekat müüakse järelturul kallimalt. Eks tema ostis selle kombe täishinnaga ja vastavalt sellele määras hinna, millega müüb.
Kui ma vaatan, et poes on sama hinnaga uus, mis järelturul kasutatud asi, siis ostan poest uue. Samas kui järelturul hindu ei langetata, siis ilmselt ostjaid ikkagi on ja hinnad neile sobivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka märganud, et ülehinnatud.
Sellise vahega ostaks tõesti uue, sest iial ei tea, kuidas seda hooldatud on. Paha ju pärast avastada, et grammigi vett/lörtsi ei pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Interneti teel järelturult ostes ei käiks elusees üle 20 euri välja. Sest isegi kui küsitakse 40 euri, see ei garanteeri, et toode on korralik. Alles ma nägin üht kuulutust, kus kombe oli 25 eur ja juures veel info, et niiskuspidavus on vähenenud – no hallloo, miks ma üldse peaks lapsele ostma talvekombe, mis ei ole niiskuskindel? Sama raha küsitakse kombe eest, kus põlves auk jne. No tore, et vähemalt aus ollakse kuulutses, aga küsi asja eest ka ausat hinda, mitte aga, et mina ostsin selle rahaga ja tagasi tahan nii palju saada. No aga ehk leidub ostja, kust ma tean, lihtsalt paneb kulmu kergitama selline asi.

Mingeid Kuomasid nägin ka 15 euriga müügis “kanna juures voodri sees on auk” 😀

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 14:28; 28.09 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kas nendest asjadest päriselt ka sellist raha saadakse.

Endal on müügis paar titekombet. Kasutatud aga uueväärsed. 15 EUR ja keegi ei taha 😀

Samuti üks suure tüdruku Talvejope. Ainuke miinus, et seest üks väike koht on topiline. Ei mäleta peast, kas 10 või 15 EUR ja samuti seisab. Viin heategevusse ära varsti kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kas nendest asjadest päriselt ka sellist raha saadakse.

Endal on müügis paar titekombet. Kasutatud aga uueväärsed. 15 EUR ja keegi ei taha ????

Samuti üks suure tüdruku Talvejope. Ainuke miinus, et seest üks väike koht on topiline. Ei mäleta peast, kas 10 või 15 EUR ja samuti seisab. Viin heategevusse ära varsti kõik.

Mul on olnud nii, et kui on liiga odav, siis ei ole ostetud. Olen hinda 5 euro võrra tõstnud, siis on kaubaks läinud. Arvan, et 10 ja 15 euri puhul arvatakse, et ju on liiga läbi trööbatud juba. Aga kui ma olen pannud pakkumise, kus on näiteks kaks kombekat 30 euroga, siis on ära ostetud.

Ma müün 20-25 euroga õueriideid. Kuna ostan ise uuena, siis mul üks mitte rahmeldav tüdruk ei jõua neid ribadeks kulutada. Täna hakkangi müüki panema talveriideid.

Kui ma näen, et mingi asi ikka üldse ei lähe, siis hinna mõttetult madalale langetamise asemel ma parem viin hoopis uuskasutuskeskusesse. Kui on liiga odav hind, siis ei viitsi enam mingi postipaki või kellegagi kohtumise peale aega raisata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 14:28; 28.09 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lõpuks loobusin lastele järelturult üleriiete ostmisest. Soodukate ajal või outlet-poodidest saab uue asja ja üldse mitte oluliselt kallimalt, kui järelturul küsitakse. Paar korda olen ikka totaalselt orki läinud järelturult ostmisega, pildil on asi ok välja näinud, kätte saad trööbatud käki, ilmselgelt üldse mitte ühe lapse kantud, nagu kuulutus suure suuga lubab.

Vaata kasvõi lasteoutleti kaupa, tõesti saab 40-50-euroga uue kombe juba: http://www.lasteoutlet.ee/et/a/motion%C2%B4s-talvekombe-suurused-80-104-2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, alates 80-86 on tunduvalt raskem leida. Ise ka otsisin just. Paar päeva läks aega, aga tundub, et sain 20 euro eest päris hea asja. Tahan põhimõtte pärast taaskasutusest osta, sest riideid jääb niigi nii palju üle ja toodetakse üle, ei tahaks sellesse oma panust anda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need stockmani ja kaubamaja soodukad pole tõesti kõige soodsamad.
Järelturult olen saanud viimasel ajal Facebook Marketplace’i kaudu häid diile. Buduaarist, Muksulast jms ei viitsi üldse vaadata. Aga miinuseks seal see, et kui lihtsalt “talvekombe” otsingusse panna, siis ei pruugi kohe leida seda suurust, mis vaja.
Järelturult peab ka oskama osta. Ma alati vaatan, kui korralikult pildid tehtud on, kas on lähedalt ikka pildistatud või on kaugelt tehtud üks pilt, mis kulumist tegelikult ei näita. Siis vaatan, mida see inimene veel müüb, mis kvaliteediga asjad need on jms.
Aga kindlasti kui võimalik, siis sooja ja veepidavuse pärast tuleks osta uued, sest pestes tõesti võib korralik kombe muutuda väga kiiresti väga kehvaks. Ja tahaks ju ikka, et lapsel oleks talve soe.
Veebist veel on juba mainitud https://www.outletstore.ee/et/c/talvekombed?&sort=price.asc
lisaks ostan siit lehelt palju, kui hooaeg läbi, siis siin on odavamad hinnad kui hetkel. Aga mõned lingid panen odavamate asjadega:
https://www.outletstore.ee/et/c/talvekombed?&sort=price.asc
https://www.boozt.com/eu/en/ticket-to-heaven/snow-suit-noa-with-detachable-hood_18813956/18814011?path=74422&navId=74422&sNavId=68026&group=listing&position=1400000
https://www.boozt.com/eu/en/name-it/nmmsnow10-suit-1fo_21138207/21138209?path=74422&navId=74422&sNavId=68026&group=listing&position=1400000
Tuleb Eestisse kiiresti ja tasuta ja kui ei sobi asjad, siis tagasi saatmine mugav läbi pakiautomaadi tasuta. Ja raha tagastatakse kiirelt.
Aga jah, alla 50 eur korralikku sooja talvekombet hooaja alguses leida on päris keeruline.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Õueriiete hind järelturul