Esileht Beebi ja mitmikud Õueriiete pesuvahend

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Õueriiete pesuvahend

Postitas:
Kägu

Tere. Palun soovitage õueriiete pesuvahendit. Seda spetsiaalset, millega pestes riiete veekindlus säiliks. Ja kust seda ostate? On miskit ka poekettides müügil? Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mayeri Sport – igas külapoes ka müüakse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Mayeri Sport – igas külapoes ka müüakse.

    See pole absoluutselt õige valik. See on mõeldud higiste trenniriiete pesuks. Aga peab kasutama sellist spets vahendit, mis kanga omadused säilitaks nagu veehülgavus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Mayeri Sport – igas külapoes ka müüakse.

    See pole absoluutselt õige valik. See on mõeldud higiste trenniriiete pesuks. Aga peab kasutama sellist spets vahendit, mis kanga omadused säilitaks nagu veehülgavus.

Just soovitataksegi spordipesugeele. Paku siis õiget!
Lisaks mayeri kodulehelt:

Spetsiaalse koostisega pesuvahend spordiriiete pesuks. Eemaldab riietelt higi- ja muu ebameeldiva lõhna. Vahend on riietest kergesti väljapestav ning seetõttu säilitab kanga esialgsed omadused (näiteks hingavus, veekindlus). Ei sisalda optilist valgendit, fosfaate ega loputusvahendit. Sobib nii käsitsi – kui masinpesuks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ostnud Toko pesugeeli Rademarist või Nikwaxi Kaup24st või Matkaspordist. Mõlemad pesevad normaalselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mayeri Sport – igas külapoes ka müüakse

Mayeri sport on tugeva lõhnaga, pole seda ise iialgi kasutanud, ma ei tea kas need sportlased kelle pesuvahendi hais veel mitu minutit hiljem metsarajal heljub, kasutavad Mayerit või mingit muud haisupulbrit.

Viimase käo soovitatud pesugeelid peaksid OK olema. Samas kui mul lapsed väiksed olid, siis pesin tavalise Mayeri sensitivega ja ei saanud küll aru, et oleks veekindlust kuidagi mõjutanud. Pigem olenes tootjast: Reimatec ja Didrickson olid vägagi veekindlad, samas Lenne näiteks mitte, kuigi veekindluse näitajad võisid samad olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toko, ostnud olen rademarist või sportlandist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mayeri Sport – igas külapoes ka müüakse

Mayeri sport on tugeva lõhnaga, pole seda ise iialgi kasutanud, ma ei tea kas need sportlased kelle pesuvahendi hais veel mitu minutit hiljem metsarajal heljub, kasutavad Mayerit või mingit muud haisupulbrit.

Viimase käo soovitatud pesugeelid peaksid OK olema. Samas kui mul lapsed väiksed olid, siis pesin tavalise Mayeri sensitivega ja ei saanud küll aru, et oleks veekindlust kuidagi mõjutanud. Pigem olenes tootjast: Reimatec ja Didrickson olid vägagi veekindlad, samas Lenne näiteks mitte, kuigi veekindluse näitajad võisid samad olla.

Pole ise iialgi kasutanud, aga tead, et tugeva lõhnaga ja püsiva lõhnaga?
No ei ole sel mingit tugevat lõhna, minu arust sel pole pea üldse mingit lõhna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loputusvahend on see, mis rikub veekindlust ja muid omadusi. Kui pole tegu just valge või muu heleda õueriidega, olen ma asjad puhtaks saanud ka ilma pesuvahendita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ostnud Toko pesugeeli Rademarist või Nikwaxi Kaup24st või Matkaspordist. Mõlemad pesevad normaalselt.

Toko on kõige parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Õueriiete pesuvahend