Esileht Beebi ja mitmikud Õues magamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Õues magamine

Postitas:

Kas sellise tuulega teil lapsed magavad vankris?
Mul on mõlemad lapsed olnud üdini õuelapsed. Väiksem praegu 6-kuune. Kõik päevauned õues maganud, aga hetkel mind häirib see tuul, millega on külmakraade kordades rohkem.
Väike varjualune meil on, eilne tuul ei puhunud üldse peale, täna juba puhub.
Eile oli laps täiesti sisse pakitud ja tuppa tulles mõnus soe.
Toas magamine on suht võimatu missioon.
Küsiks nõu, et kas teie käite õues või eelistate tuba?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõlemad lapsed on õues magajad. Vanem lõpetas umb 1-kuuselt toas magamise, ilmselt kuna selleks ajaks tegime juba nii pikki jalutuskäike, et harjus õues magama (ma ei saagi aru, kuidas saab last “mitte-harjutada” õues magama, see eeldab ju kõigest 15minutilist õues olekut, et alla 1-kuune ie jõuaks magama jääda 😀 ).

Nooremal lapsel olid sünnist saadik magamajäämisega probleemid ja ei jõudnud ära oodata, millal saaks piisavalt kauaks õue jätta (novembris sündinud). Õnneks õue sta magab ilusti ja iga ilmaga, sh eile ja täna.

Pakin aga lapse korralikult sisse, külmakreem põskedele, vihmakile ka vankrile ümber, et tuul kuskilt praost sisse ei saaks+ ka vankrisuu on rohkem koomale tõmmatud. Vankri sätid nii, et tuul ei oleks suunaga vankrisuust sisse, kõige kindlam on panna vankrisuuga maja suunas, siis ei pea muretsema, kui tuulesuund muutub. Vajadusel võib ka nt froteerätiku tuulekaitseks pesulõksudega ette kinnitada, vanema lapsega kasutasin seda.

Eks lapsel vankris on ikka soojem ja tuulevaiksem (kui üldse tuult on) kui meil endil lageda tuule käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kinnitan tekid vankrile peale klambritega, tekitan teisisõnu telgi. Varbad on korralikult lambavillas ja laps magab kenasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina täna panin lahtise akna alla. Erandkorras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka väike varjualune ja vankrile panen peale paksu villase teki, kinnitan pesulõksudega. Laps aastane ja harjunud magama ainult õues.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

appi, no seal vankri sees on tõesti tuulispask lahti…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Õues magamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.