Esileht Kodunurk õunapüree sügavkülmutamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: õunapüree sügavkülmutamine

Postitas:

õuna on palju, moosi on ka tehtud ja mahla. tekkis mõte -teeks püreeks ja paneks sügavkülma nagu kõrvitsapüreega teen. on’s sellel mõttel jumet?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks mitte, mulle meelib näiteks karusmarja toormoos sügavkülmas. Peaks ka proovima, hea mõte 🙂
Mulle meelib neid sügavkülma moose just poolkülmununa süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise panin täna katsetuseks väikese topsi pisikesi õunakuubukuid sügavasse. Mõtlen, et neid peaks ka olema hea krõbistada või pudru peale visata. Õunakooki saaks ka teha…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina keedan tavalise õunamoosi ja panen siis pisikeste karpidega sügavkülma, mitte purki. Meil kulub seda korraga nii vähe, tillukeste purkide ja tulikuuma moosiga jälle ei viitsi mässata. Tavalisest 0,5-liitrisest purgist läks alailma üle poole pahaks. Keedan valmis, järgmisel päeval jahtununa panen külma. Mustikamoosiga teen samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No keedumoosi jaoks mul on väiksemad purgid lihtsalt 🙂 200ml kanti, neid ka ikka koguneb. Isegi titetoidupurke saab kasutada, ainult kaantega peab eriti hoolas olema.

Aga toorestest õuntest toormoos on tegelikult päris hea asi sügavkülmast võtta, samamoodi teen ploomi toormoosi koogi sisse panekuks talveks ja ka niisama ploomipoolikuid. Kuigi keedetult on need mõlemad ka head, aga toormoos on jälle hoopis teistsuguse maitsega. Ainuke viga, et kui mo 300liitrine sügavkülm nagunii üle ääre ajab, siis õunte peale ma ei viitsi seda ruumi raisata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk õunapüree sügavkülmutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.