Esileht Ajaviite- ja muud jutud Õunte viimine loomaaeda

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Õunte viimine loomaaeda

Postitas:
Kägu

Kas sel aastal loomaaed õunu ka vastu võtab? Ainult kõrvitsatest olen kuulnud, et tahavad.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära sa jumala eest loomaaiast küsi.

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

NB! Juur- ja puuviljad võib tuua loomaaia lahtiolekuajal ka Põhjavärava kogumiskasti (Paldiski mnt 145). Etteteatamine ei ole vajalik. Suuremate koguste puhul võtta ühendust söödaköögi juhtaja Katerina Reiskaga (katerina.reiska@tallinnzoo.ee, tel 6943346).

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära sa jumala eest loomaaiast küsi.

Siin on tõesti imelik rahvas koos. Üks ei oska IKEAsse helistada ega ka mitte e-kirja sinna saata. Teine lihtsalt ei saa helistada Loomaaeda, tee või tina. Kolmas ei oska googeldada ühistranspordi kaarti, aga Perekooli leidis üles.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundub, et sellel aastal on kõrvitsaid vähe ja väikesed.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin on tõesti imelik rahvas koos. Üks ei oska IKEAsse helistada ega ka mitte e-kirja sinna saata. Teine lihtsalt ei saa helistada Loomaaeda, tee või tina. Kolmas ei oska googeldada ühistranspordi kaarti, aga Perekooli leidis üles.

Kiitsin su vastust, aga ma isegi ei ütleks, et rahvas on imelik. Selliste küsimust puhul pigem tahetakse lihtsalt suhelda. Või et keegi kiidaks: küll sa oled tubli, viid loomadele õunu. Inimestel on pidevalt vaja väljastpoolt tulevat tunnustust, natukenegi. Mu ema ka vahel küsin messengeris poolsuvalisi küsimusi, millele ta leiaks ise kergelt vastuse, aga saan aru, et seal taga on lihtsalt suhtlemisvajadus.

+3
-1
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Õunte viimine loomaaeda