Esileht Rasestumine ja lapse ootamine OV kas möödas kui rind juba valus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: OV kas möödas kui rind juba valus

Postitas:

Käsil siis 5 kuu katsetamist ja kuna tsükkel on ebakorrapärane kõigu 21-26 päeva vahest isegi vähem siis ei ole meie sellele OV pihta saanud. Arst ütles et võib olla iga kuu ei käi ja rasestuda raske ka peale poja sündi, sest emakas on taha vajunud ja munajuhad või sarjad on tsüste täis ja spermal rakse õigesse kohta jõua. See kuu siis mõtlesin et teen OV teste. Päevad lõppesid eelmisel reedel/laupäeval ja esimese testi tegin kolmapäeval. Kas on võimalik et OV oli selle 4 päeva jooksul kohe peale päevi ära olnud, sest kolmapäevast kui hakkasi OV teste tegema, on need kõik negatiivsed. Tavaliselt hakkab vasak rind valutama ca 1-1,5 nädalat enne järgmisi päevi. Täna hommikust hakkas see rinnavalulikkus pihta ja tean et ca 1- 1,5 nädala pärast peaksid päevad tulema. Oskab keegi oma kogemusest öelda, et kas rinnad muutuvad tundlikuks peale OV või on lootust et OV pole veel toimunud. Varem arvasin ja vaatasin OV kalendrist et tsükli pikkusega 21-23 päeva on OV kohe peale päevi põhimõtteliselt ja rihtisime ka täpselt nendel päevadel aga…no ma ei saa enam aru. Nii väga soovisime augusti beebit aga see plaan on tänaseks kärinal laiali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii lühikese tüskli puhul hakkaksin mina ov teste juba vist päevade viimastel päevadel tegema – st kui sul kõige lühem tsükkel on 21 päeva, siis võib sul ov juba olla tsükli 7/8 päeval. Seega mina hakkaks juba testima tsükli 5/6 päeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada (kuuldule ja oma kogemustele tuginedes) on see rindade valulikkus seotud keha hormonaalse muutusega, vist oli progesteroon, mille tõusu sümptom see võib olla. Mul oli ka alati teada: ov on ära ja paar päeva hiljem rinnad valusad. Paar-kolm tsüklit tagasi \”otsustas\” keha ringi mängida: rinnad läksid valusaks juba enne ov-d. Valulikkus kestis erineva arvu päevi.
Igatahes ütleb see mulle, et vähemalt minu keha pole masin ja ainult rindade tundlikkuse/valulikkuse järgi ei saa midagi otsustada. Pigem püüa rihtida, et vahekord oleks iga 2-3 päeva tagant – siis peaks mingi aja jooksul pihta saama.
Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on näiteks rinnad valusad just enne ov ja ov ajal,,,tee ikka teste ja tugine nedele mitte lambist,,,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine OV kas möödas kui rind juba valus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.