Esileht Rasestumine ja lapse ootamine OV süljetest?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: OV süljetest?

Postitas:

Hei, head triibupüüdjad!
Olen alles hakkamas enda triipe püüdma, aga sooviks abiks võtta OV testid. Mida teate süljetestidest? Kas on usaldusväärsed? Kas ühtivad ribadega? Mugavamad kasutada?

Täna juba ette ja kiireid ning tugevaid triipe!
M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära hakka kohe testima. Võta esialgu rahulikult.

Süljetest on mul olnud ja ei tundunud usaldatav. Aga testima hakkasin siis, kui oli selge, et rasedus ei taha tulla. Pole mõtet endale kohe alguses pingeid peale panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süljetest minu arust ei toimi. Korra olen sellega näinud pos ov tulemust, aga teistel kordadel ei ühtinud kordagi tavatestiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul süljetest ei andnud mingeid tulemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin sellist, MaybeBaby korduvkasutatav ovulatsioonitester. Ostsin selle ovulatsioonitestid.ee lehelt. Algus võtsin naljana,tundub ebareaalne et midagi näitab. Ei kasutanud iga päevaselt, küll aga aga aeg ajalt huvi pärast vaatasin et mis näitab. Vaatasin just siis, kui tekkis vasakul pool alakõhus tugev valu, iga kuu enam vähema samal ajal. Iga kord näitas ilusti ov mustri ära. Aga kuna siis ei olnud niii suur soov rasedaks jääda võtsime mehega “vabalt”
Nii kui olin iga päevaselt jälginud mustri teket, selle suurust ja tugevust olin järgmine kuu valmis proovima just selle järgi. Igatahes nüüd olen rase ja varsti juba pool rasedust läbitud.
Minul oli see kohe voodi kõrval öökapil ja peale ärkamist kohe kasutasin, sest enne testi tegemist ei tohi süüa, juua ega hambaid pesta. Seega oli minu jaoks lihtsaim kohe peale ärkamist see sülje täpp sinna ära “panna”
Ja kui on test oli nädala olnud tugeva mustriga, tekkis kahtlus et ehk õnnestus. Rasedustesti tegin õhtul u 9 ajal oli see näitas 2 tugevat triipu ☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine OV süljetest?