Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ov test ei näita ov?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: ov test ei näita ov?

Postitas:

Täna peaks juba 2 triipu olema aga ikka üks ülihele..kas võib ov siiski toimuda? tsükkel võib kõikuda ka nii 1-2 päeva aga kui päevad hakkasid 30.12 siis täna peaks olema 28päevase tsükli puhul ov olema..või äkki õhtul juba näitan kahte tugevat? oh kuidas ma soovin jääda, kuna mees läheb jälle ära paariks kuuks…rekkamehe naine 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

isegi kui õhtul peaks triip tumedaks minema, ei tähenda see seda et täna ov toimub. Triip läheb tumedaks 1 päev enne ov. Kas tead, et hommikul esimesest uriinist ei tehta ov testi? Aja järgi otsustades tundub, et sa just nii tegid? Samuti ei tohi juua ja WC-s käia vähemalt 2 tundi enne testi tegemist. Vahe võib olla märgatav-enda peal järgi proovitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega iga kuu ei pruugigi OV toimuda, pidi normaalne olema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eile tegin kell 16, enne seda ei joonud 2 h ja oli ka ülihele, täna jah tegin esimesest uriinist…kannatamatusest…oli selline hele,hele. Mul rasestumisega raskusi,seega ehk mõtlen üle ka…täna siis lõuna ajal söön ära ja teen kell 15 umbes uue testi..näis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sinuga samas graafikust, viimased päevad hakkasid 30.dets ja tsükkel 28 p. Eile oli test täitsa neg. Kusjuures kõht valutab esmasp saati. Uue testi teen lõunal.
Anna teada, mis näitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahe kaip1 on kellega ärevuses olla 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ov-testil kontrolljoonest heledam triip, mis siiski näitas ovulatsiooni. See polnud küll ka ülihele, aga muul ajal polnud üldse teist triipu ja lugesin positiivseks.

Kinnituse, et oli ilmselt positiivne ja ov toimus 1-2 päeva jooksul, sain 2k hiljem ultrahelis 🙂 Nimelt jäin rasedaks ja rasedus vastas täpselt päevapealt ovulatsiooniaja-järgsele suurusele.

Samas te arvutate siin suure hoolega, aga arvutatud ovulatsiooniaeg ei pruugi olla täpne. Ovulatsioon võib olla 10-14p enne järgmist mensest. Seega pos. test võib teil ka alles paari päeva pärast tulla. Teste tehaksegi sellepärast, et arvutamine ei anna täpset tulemust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 11:19; 13.01 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ov testid ju selle jaoks ongi et täpselt teada sada millal su ov on. tegin eelmine kuu samamoodi et arvutasin umbakudse ov välja tsükklipikkuse põhjal, ei näkanud. sellel kuul olin targem alustasin kohe peale päevade lõppu testimist ja positiivse testi sain alles tsükkli 25 päeval (muidu oleks minu arvutuste kohaselt ov pidanud olema18 päeval) niiet testi aga julgelt edasi ja kui ei näkka, siis kas ov ei toimunud sellel kuul v lasid õige aja mööda.alusta varakult juba testimist järgmisel tsükklil

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 12:50; 13.01 13:20; 13.01 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

a kui Sul 25ndal päeval, siis 14 päeva otsa…kas tõesti nii pikk tsükkel?39päeva?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, tsükkel on 30 päeva. see näitabki ei ov ei pruugi alati toimuda 14 päeva enne päevasi 🙂 selle jaoks ongi hea testida. soovitan sul ennast edasi nüüd testida, äkki saad veel pihta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 12:50; 13.01 13:20; 13.01 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuule, tsüKKel, siis päevad tulevad sul ikka tsüKKli 39. päeval. kui nad tulevad tsüKKli 30. päeval, siis on küll pahasti. see tähendab, et hormoonid on korrast ära. sellise tsüKKliga ei saa rasestuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, minu nimi ei ole kahjuks tsüKKel.
eks näis millal ja kas need päevad tulevad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 12:50; 13.01 13:20; 13.01 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mototydruk, tegin just testi, märgatav triip, kontrolltriibust heledam, aga selgelt näha.
Usun, et homme peaks tugev triip olema.
Ohh, nüüd ei teagi, täna vist ei tasu vahekorrale panustada, pigem homme ja ülehomme?
Mis targemad arvavad?

Mis sul test näitas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga see ongi ju positiivne, et saad teada, kas sul on ov nt hoopis liiga hilja. Tsükli teise poole pikkust saab korrigeerida duphastoniga. Täiesti normaalne tsükkel, millega rasestuda saab, oleks ka 35p, sel käol, kel raskusi sõna tsükkel käänamisel õigekirjaga. 10p pärast ov-d algavad päevad on ok. Samuti võib mõni tsükkel minna veidi pikemaks, nö erakorraliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 11:19; 13.01 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli väga hele triip…tegin tööjuures ja mingi 15min hiljem vaatasin uuesti-olid mõlemad triibud sama värvi, mis teine triip aga…ei tohi ju usaldada seda nii hilja…ma teen vist õhtul uuesti, peale tööd, kuskil 20.30 ajal…ja jätan ka täna nahistamise vahele, juba eelnevad 3 päeva nahistatud-läheb muidu tööks kätte…homme siis vaatan, mis saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu tsükkel tavaliselt 29 päeva. 12-ndal ja 13-ndal päeval oli teine triip hele. 14 ja 15 oli ainult 1 triip. Rohkem teste ei teinud, kuna arvasin., et ju siis ov toimus varem/hiljem/või jääb üldse vahele. Paari nädala pärast selgus, et jäin siiski rasedaks. Algselt näitas veretest väga varast rasedust- oletasin, et ov toimus hiljem. KV UH vastas aga enamvähem menstr. aja algusega (ov toimus siis enamvähem õigel ajal)
Seega minu puhul on võimalik, et ov test ei näitanud õigesti või polnud UH täpne…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 21:34; 15.01 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mototydruk, mis test täna näitas?
Mul ei olnud enam heledat triipugi :(, ei tea, kas jäime nüüd nahistamisega hiljaks, aga igaks juhuks sai ikka tehtud? Eile ei nahistanud. Kas tõesti magasin maha?
Viimane Kägu, kui sul oli hele triip, siis millal vahekord oli? Triibupäeval?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin siis reede õhtul uuesti, tuli jälle ülihele triip(aga kindlasti ei tulnud see 5 min. pärast vaid pigem 10ne)..no ei nahistanud…eile ei olnud enam midagi..ainult selline udune aimatav aga rohkem ikka ainult 1, täna veel teen kella 10ajal-vaatab, mis on..aga kahte samatumedat tulnud küll pole, niiet ei tea-kas oli üldse midagi või ei. Eile olin vahekorras…niiet, ega midagi-nüüd siis lihtsalt ootama…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, testil on 1 triip, teine ka mingi on aga kohe niiüli hele, et toda ma triibuks ei pea, seega ikka on olnud eelnevalt teist triipu näha aga kindlasti mitte tugev ja kontrolltriibust tumedam kohe kindlasti mitte…et võta siis nüüd kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaip1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]mototydruk, mis test täna näitas?
Mul ei olnud enam heledat triipugi :(, ei tea, kas jäime nüüd nahistamisega hiljaks, aga igaks juhuks sai ikka tehtud? Eile ei nahistanud. Kas tõesti magasin maha?
Viimane Kägu, kui sul oli hele triip, siis millal vahekord oli? Triibupäeval?[/tsitaat]

Oeh..kahjuks täpseid vahekorra päevi enam ei mäleta, kuna see toimus oktoobris:)aga ilmselt olid need 11-13 päeva vahel ja ka mõni päev hiljem.
Loodan Teile samasugust triibu õnne;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 21:34; 15.01 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine kuu oli pikalt hele triip ja hiljem arvutatuna (päevadel algusest tagasilugedes 14 p) oli OV heledast triibust 4 päeva hiljem. Sel kuul nägin heledat triipu vaid 1 päev, suht imelik. Eks näis, mis saab 🙂 igaljuhul, hele triip oli reede, sel päeval ei nahistanud, nüüd laup ja pühap sai selle nimel tööd tehtud 😛 Loodame parimat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega nüüd tõesti muud üle jää,kui oodata..ma ei teagi, millal võiks proovida rasedustesti teha. Vbl pühapäeval..imelik, et eile olid rinnanibud valusad, tavaliselt sellist asja mul olnud ei ole aga võimalik, et hakkan jälle ületööd ajule pakkuma…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud kõigil ov testidel hele triip, mis jäid sinna ov toimumise aega.Muul ajal on aind üks triip olnud.
Eks näis.
Kui nüüd ei näkka testin järgmine kuu kauem.
Aga peast olen ma ka natuke rase juba.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ov test ei näita ov?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.