Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ov test pos aga voolus “vale”

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ov test pos aga voolus “vale”

Postitas:

Tere!
Mul ov test mu meelest positiivne aga vooluse järgi ma ütleks, et pole veel õige aeg. See on pigem vesine ja ei veni grammigi.
Kas võib ka nii ovulatsioon olla? Panen testist ka pildi.
Pilt testist

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 19:41; 01.02 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Test ei ole ka positiivne veel aga vooluse järgi ei saa OV täpselt arvestada- ma ootan oma neljandat last ja ei ole kunagi seda venivat “munavalge” voolust näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole ka positiivne test, joon on ju heledam kui kontrolljoon.
Ja voolus pole 100% kindel ov ennustaja, mõnel tekib seda vähe või ei saa arugi, et tekiks (see voolus on ju põhiliselt emakakaela ümber).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei julge uut postitust teha,aga üks küsimus veel. Teen alles teist kuud ov teste ja eelmine kuu sain selgelt positiivse ov testi. See kuu sain enda meelest positiivse testi aga siin arvati, et veel ei ole positiivne. Olin rahul sellega, sest voolus oli ka vesine, mitte veniv. Aga nüüd juba testid muutuvad heledamaks ja siiski eilsed testid (just see, millest ma pildi panin) tunduvad kõige tumedamad.
3 päeva testid

Mis te arvate, kas eile siiski oli ov, kuigi voolus ei olnud selline nagu ta olema peaks? Eile kõht ka valutas ja täna lihtsalt tuikab.

Aitäh kogemuste jagamise ja kommentaaride eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 19:41; 01.02 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tumedam peab olema see joon, mis jääb sinna poolele, mille sa uriini sisse panid. Praegu tundub,et sa oled natuke valesti neid teste vaadanud.

https://www.dreams.ee/images/ovkjpilt.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ov test pos aga voolus “vale”