Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ov testi tulemused

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: ov testi tulemused

Postitas:

Olen täiesti algaja ov testi kasutaja, eile tegin esimest korda, ja tuli teine triip enamvähem sama tume kui kontrolltriip. Täna tegin kindluse mõttes uuesti, ja testitriip nüüd peaaegu olematu. Kas see tähendab, et ovulatsioon on eilsest arvestades 24-36 tunni jooksul, st täna, või et ovulatsioon on praeguseks juba möödas, kui triip täna kadunud? Kas triipe näitab ainult enne ovulatsiooni, või ovulatsiooni ajal ka? Kui OV eile oli, siis oleks küll hästi 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 18:49; 18.01 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ovulatsioon toimus/toimub sul jah kuskil 24 t peale tumeda triibu saamist. Ov hetkel triip enam tume ei ole-s.t et ilmselt toimus(b) sul ov täna. Point on selles ka, et sa ju täpselt ei tea, millal see triip tumedaks läks- võis ju ka minna juba mitu tundi enne seda kui sa testi tegid. Ehk mis ma öelda tahan, on see, et peale tumeda triibu saamist (aga veel eriti kui ta sul täpselt sama tume polnud) võis ov ka varem pihta hakata kui 24 tunni pärast. Minul on mitmel korral nii olnud,et ov toimub samal päeval kui olen pos testi saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh selgituse eest! Seda ma teada tahtsingi, et kas ov hetkel näitab ka veel tumedat triipu, või mitte. Ohhh, ei jõua oodata, et saaks juba neid teisi, õigeid triipe testida, et kas õnnestus…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 18:49; 18.01 21:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ov testi tulemused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.