Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: OV testid

Postitas:

Tere kõigile! Oleme mõnda aega proovinud enda sisetunde ja app-i järgi triipe kätte saada, kuid senimaani pole õnnestunud. Mõtlesin, et prooviksin ka ov teste, kuid igasugune kogemus nendega puudub. Milliseid oskate soovitada, mis oleksid ka käsimüügis olemas ja mida ekstra tellima ei pea? Ise nägin mingit minujaoks tundmatu firma testi, mis maksis ligi 15€ ja ma ei saanudki aru, kas sees ongi vaid üheks korraks kasutamiseks pulk või siis on see kuidagi korduvkasutatav. Kui mitu nädalat järjest iga päev neid teha läheb asi päris kulukaks (palun ärge tulge nüüd jutuga, et lapsed on veel kulukamad :D). Mida oskate soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ov teste sa ju ei tee igapäev mitu nädalat järjest 😀 alustad ju ikka siis alles, kui eeldad et varsti hakkab ov pihta. Mul on läinud mõni kuu 3 testi ja teisel kuul 7 näiteks. ov äpid aitavad sul kergelt ennustada, millal sul on eeldatav ov tulemas. Ise kasutan Clearblue advanced digitaal testi, see on lihte sellepärast, et ei pea mingit triibu tugevust võrdlema vaid annab kohe teada tühja ringi, vilkuva või püsiva naerunäoga. Neid müüalse aga ainult interneti poes, Eesti pood muidu ja kiirelt saab kätte, hinnad mõistlikud, ovulatsioonitestid.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin http://www.ovulatsioonitestid.ee lehelt. Tuleb soodsam kui apteegist. Lisaks saab sealt lehelt conseive libestit (loe sealt lehelt toimet). Mitmed siin foorumis kirjutavad positiivseid tulemusi. Ka mul endal.
Lisaks täheldasin seda,et äpi arvestus ov toimumise kohta ei pidanud paika. Ikka enda arvutused ja mitme kuu kogemus ja enda tundma õppimine. Teste teed ca 4’5 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutasin One Step ovulatsiooniteste. Ebayst saab neid tellida väga hea hinnaga:
https://m.ebay.com/itm/50-Ovulation-Tests-10-Pregnancy-Test-Strips-Fertility-Urine-Kits-One-Step/270957785073?epid=1046412274&hash=item3f1657aff1%3Ag%3AcT4AAOSwZVhWTvi8&_nkw=One+step+ovulation&_from=R40&rt=nc&_trksid=p2489528.m4969.l1313

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.