Esileht Rasestumine ja lapse ootamine OV testil pidevalt kaks triipu, aga ei ole positiivne

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: OV testil pidevalt kaks triipu, aga ei ole positiivne

Postitas:

Tere

Oleme proovinud rasestuda 4 kuud. Peres on kasvamas juba 1 laps. Tea, et 4 kuud on lühike aeg, aga samas esimese lapse puhul õnnestus kõik kohe esimese korraga. Kuna tsükkel on mul üsna ebaregulaarne, siis otsustasin see kuu ov teste kasutada.

Alustasin kasutamist koheselt pärast päevade lõppemist. Hetkel on tsükli 25.päev, dpp on 20. OV test on näidanud senimaani iga kord kahte triipu, aga see test-triip on olnud kogu aeg heledam kontrolltriibust. Kordagi pole olnud test nö positiivne. Suurenenud voolus oli vahepeal 18.-22.tsüklipäeval. Kas see võiks siiski märku anda toimunud ovulatsioonist või ma ei saa aru, miks ov testid midagi ei näita. Või kas on võimalus, et OV pole veel olnudki? Kavatsen testida igastahes seni, kuni päevad hakkavad või kui õnne korral RT peaks positiivseks osutuma.

Kas kellelgi on veel nii juhtunud, et ov test ei näitagi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 12:06; 18.03 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

umbes 25% naistest test ei tööta, ehk ei muutugi positiivseks. See ei tähenda et OV ei toimu. Kõige lihtsam seletus oleks, et LH piik on ajaliselt nii lühike, et on vaja mitu korda päevas testida, et sellele piigile nö pihta saada.

Mina olen ka üks neist, kellel OV test ei tööta, ometi jäin rasedaks samal kuul, kuigi LH test ei muutunudki positiivseks (LH töusis pidevalt kuni 17.tsüklipäevani ja järgmine päev oli juba langenud).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 15:51; 19.03 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei saanud positiivset ov testi kordagi aga 2 kuud ja jäin rasedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas te siis jälgisite kuidagi, et millal vahekorras olla või olite lihtsalt iga päev / üle päeva? Kui see lh piik on ajaliselt nii lühike, siis kas rasestumiseks soodne aeg on ka lühem? Mõtlen seda, et öeldakse, et kui saad pos ov testi, et siis tuleks vahekorras olla samal päeval ja 2l järgneval. Aga kui ei saagi pos testi, siis ei teagi õigeaegselt, millal oleks aeg tegutseda. Oh jah, keeruline ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 12:06; 18.03 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei tea kui kaua teie puhul sperma viljastumisvõimeline (sõltub nii mehest kui naisest), mistõttu soovitaksin tegutseda isu järgi vähemalt üle päeva 13 ja 20 tsüklipäeva vahel. Päris iga päev ma isiklikult ei soovitaks, sest “kohustuse tunne” võib tekitada alateadliku stressi ja see omakorda negatiivselt mõjutada nii mehe kui naise viljakust. Rohkem romantikat, uusi poose, ja vähem ovulatsiooni ja titejutte mehega 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 15:51; 19.03 10:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine OV testil pidevalt kaks triipu, aga ei ole positiivne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.