Esileht Kodunurk Oversized pusade peale mantlit/jopet, kust?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Oversized pusade peale mantlit/jopet, kust?

Postitas:

Hetkel on moes igasugused oversized pusad, kampsunid jms, mida mu teismeline tütar osta armastab. Nüüd ongi häda, et varrukad on ju nii laiad, et tavaline jope või mantel sinna peale ei mahu. Tegin kiire tiiru Kristiines täna, ja ainult H&M jäi üks mantel silma, mida selliste asjade peal saaks kanda, aga see oli eriti jõleda ruudumustri ja värvidega, mis ei meeldiks.
Kas keegi teab ehk, kust midagi neutraalset värvitooni poolest(must, hall) leiaks ja mis ei maksaks ka palju, sest mantlik saaks kiire kasvamise tõttu niikuinii vaid kevadeni kanda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.09 17:15; 10.09 13:11; 10.09 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägin Tallinnas Ülemiste Zara poes musta luku, kapuutsi ja taskutega pikka, põlvi katvat oversize jopet-mantlit, mina oma 40 suurusnumbriga pidin S suurusesse ära uppuma. Ainult, et see oli õhuke sügis-kevad variant, talveks jääb kindlasti liiga kergeks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 17:30; 17.09 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.andmorefashion.com/261224-mosaic-uleroivas.html

See mantel on tõeliselt oversized, mulle vähemalt proovides tundus. Peaks teismelisele sobima.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.andmorefashion.com/261224-mosaic-uleroivas.html

See mantel on tõeliselt oversized, mulle vähemalt proovides tundus. Peaks teismelisele sobima.

Teismeline ei pane ju sellist madratsit selga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle sõna nimi on : vanema enesekindlus.

mida sa õpetad sellega lapsele, et iga moeröögatusega peab kogu garderoobi välja vahetama ja mitte lihtsalt välja vahetama, vaid kõik maailmapoed läbi käima, et mingi oversized jope leida?

ütledki laspele, et sellist jopet ei ole – leppigu ebamugavusega või kandku teistsuguseid riideid jope hooajal

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 09:13; 10.09 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle sõna nimi on : vanema enesekindlus.

mida sa õpetad sellega lapsele, et iga moeröögatusega peab kogu garderoobi välja vahetama ja mitte lihtsalt välja vahetama, vaid kõik maailmapoed läbi käima, et mingi oversized jope leida?

ütledki laspele, et sellist jopet ei ole – leppigu ebamugavusega või kandku teistsuguseid riideid jope hooajal

Et pmst võiks lapsele üritada valetada, et oversized üleriideid pole olemas? 😀 Ma arvan, et iga teismeline naeraks su sellise jutu peale pikalt välja. Kui saamatu saab üks vanem olla?

H&M
ZARA
asos
arket
jne, jne

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 10:12; 10.09 14:08; 10.09 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps paneb oma oversize pusa kotti ja paneb alles koolis selga. Samal põhjusel, et muidu ei mahuks jope. Igasugused variandid on võimalikud, kui ei soovi uut mantlit osta.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps paneb oma oversize pusa kotti ja paneb alles koolis selga. Samal põhjusel, et muidu ei mahuks jope. Igasugused variandid on võimalikud, kui ei soovi uut mantlit osta.

Hetkel muud varianti ei ole, jah. Aga kuna ta kasvab nii kiiresti, ja niikuinii tuleb praegu veel hea mitu aastat igaks (eelmise talve oma on varrukatest 10cm liiga lühike!!!) talveks mingi mantel või jope osta, siis võiks juba osta ju sellise, kuhu muud moekad riided ka alla mahuvad. Põhiprobleem on just ülilaiad varrukad pusadel ja kampsunitel. Kitsa varrukaga mantleid ja jopesid on palju kõikjal.
Ja vastuseks neile, kes ei ostaks oma lapsele midagi uut ja moekat – pigem mulle meeldib, kui naisterahvas, ka väga noor, oma välimusest hoolib ja kena mantlit tahab kanda. Ma ei saa eriti aru naistest, kes kunagi ei meigi ja vahel ennast nö üles ei löö, kuigi figuur ja rahakott seda võimaldaks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.09 17:15; 10.09 13:11; 10.09 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see, et iga lapse soovi ei rahulda, ei tähenda, et kunagi midagi ei osta. Ja oversized mantel pole kindlasti “kena mantel”, su laps lihtsalt kaob oma oversized kampsuniga sinna sisse ära 😀 See mantel peab ju olema veel suurem kui kampsun…

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 09:13; 10.09 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see, et iga lapse soovi ei rahulda, ei tähenda, et kunagi midagi ei osta. Ja oversized mantel pole kindlasti “kena mantel”, su laps lihtsalt kaob oma oversized kampsuniga sinna sisse ära ???? See mantel peab ju olema veel suurem kui kampsun…

Kas sa võiksid palun oma ajast maha jäänud maanaise arvamused enda teada jätta? Oversized asjad on moes ja saavad olla vägagi ilusad. Ja kes siis veel peaksid moodi järgima kui mitte noored?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 10:12; 10.09 14:08; 10.09 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.andmorefashion.com/261224-mosaic-uleroivas.html

See mantel on tõeliselt oversized, mulle vähemalt proovides tundus. Peaks teismelisele sobima.

Teismeline ei pane ju sellist madratsit selga.

Tõesti, Mosaic ei ole just noorteriiete pood 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 10:12; 10.09 14:08; 10.09 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see, et iga lapse soovi ei rahulda, ei tähenda, et kunagi midagi ei osta. Ja oversized mantel pole kindlasti “kena mantel”, su laps lihtsalt kaob oma oversized kampsuniga sinna sisse ära ???? See mantel peab ju olema veel suurem kui kampsun…

Ei ole jah enamasti kenad, minu maitse eriti pole(ise ostsin oversize mantli rasedana) aga muudmoodi seda pusa ju kanda ei saa 🙂
Ja ega mul pole mõtet hakata talle seletama, et pole ilus – niikuinii ta ei käiks mingi asjaga, mida mina pean ilusaks ja ostan, sest hetkel pole see lihtsalt tema maitse. Aktsepteerin, et igaühel on vaja läbi teha oma arenguetapid ja erineva riietuse proovimine on igasugu proovimistest kõige lihtsam, süütum jne. Oma õige stiili leidmine võtab aega ja ongi pidevas muutumises. Pole oluline, kas minule see meeldib, peaasi ju, et tema tunneb ennast hästi ja omavanuste seas aktsepteerituna. Vahel teen küll märkusi, a la “sellised tumedad pikad sokid ei sobi heleda kleidiga, ilusam oleks madalad heledad sokid”, siis vastatakse, et mulle meeldib ja see on selline stiil, aga teinekord siiski märkasin, et on selline variant, nagu ma mainisin 🙂

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.09 17:15; 10.09 13:11; 10.09 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel on moes igasugused oversized pusad, kampsunid jms, mida mu teismeline tütar osta armastab. Nüüd ongi häda, et varrukad on ju nii laiad, et tavaline jope või mantel sinna peale ei mahu. Tegin kiire tiiru Kristiines täna, ja ainult H&M jäi üks mantel silma, mida selliste asjade peal saaks kanda, aga see oli eriti jõleda ruudumustri ja värvidega, mis ei meeldiks.

Kas keegi teab ehk, kust midagi neutraalset värvitooni poolest(must, hall) leiaks ja mis ei maksaks ka palju, sest mantlik saaks kiire kasvamise tõttu niikuinii vaid kevadeni kanda.

Aga miks sina sellega ennast vaevad, las ta läheb ja otsib ise endale sobiva üleriide.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülemiste Mohitos olid ilusad pisut oversized sinised, mustad ja hõbedased tepitud poolmantlid-joped, millel varrukad käivad ära, st soojema ilmaga saab teda kanda suurte varrukatega pusa peal nagu pikka sooja vesti. Väga ilusad. 65 eurot. H&Ms oli ka üht-teist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 17:30; 17.09 14:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Oversized pusade peale mantlit/jopet, kust?