Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovirelle ja ovulatsioon

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ovirelle ja ovulatsioon

Postitas:

Tere!

Tegin 09.10 hommikul esimest korda ovitrelle süsti. Täna 11.10 on ov testi teine triip juba nõrgem. Kas see on ok?
Kas on ok, et öösel kõht vasakult nagu krambitas/ torkis?
Skeem on: alates CD3 letrosool 5päeva ja nüüd siis peale uh süst. Muidu igapäevaselt veel Inovo tbl ja infolic pulber.

Ma ei leia netist kedagi, kes sama skeemi teeks. Põhjus on pcos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 07:19; 11.10 20:22; 27.10 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna Ovitrelle sisaldab rasedushormooni, siis näitab ka OVtestil kahte triipu. Kui UHs nähti folliikuli ja kästi teha teatud ajal süst, siis ära enam OVteste tee. Umbes 10 päeva peale süsti võid teha rasedustesti (kuigi osadel püsib süstimõju kehas kuni 14 päeva).

Seda skeemi on teinud paljud, ka mina, ning kindlasti on naisi, kes selle järgi praegu teevad.
Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale ovitrelle pole mõtet tõesti enam teste teha, sest ov toimub 12-48t jooksul suure tõenäosusega niigi. Tegelikult sokib mõnikord ka serophene=clomid=letrosool (klomifeen ja letrosool on erinevad ained, aga kasutatakse sarnaselt ja mõju on sama, kuigi eirnevat mehhanismi pidi) juba ov testide triibud ära, sest pole naturaalne tsükkel. Mul on nihutanud clomid ov mitu päeva edasi, aga sul ovitrellega seda probleemi pole.
See, et torgib, on nende tablettidega väga tavaline. Kui uh-s nägi, siis võibki folliikul olla vasakus munasarjas.

Rasedustestiga oota vähemalt 10 päeva (ega enne pole nii ehk naa midagi teha), kuna ovitrelle on puhas rasedushormoon ja annaks valepositiivseid.

Täna oleks hea aeg tegudele asuda! Ja nädalavahetus takkajärgi 🙂

See on vägagi tavaline skeem, 3. päevast 5 päeva ov stimuleerimine (tubli, et arst ilusti jälgis folliikulite kasvu, pcosiga võib keha ootamatult reageerida), ov vallandav süst. Mõnikord on skeemis veel porgesterooni 10 päeva alates 16. tsüklipäevast, aga kui vereprooviga on kindlaks tehtud, et progesterooni on parasjagu, siis võib ka ilma selleta.

Hoian Sulle oma käopöidlaid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 16:32; 27.10 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me tegutsesime 9.11 ja 10.11 hommikul ja õhtul. Arst ütles mulle, et ov toimub 20-40h jooksul. Kasutasin ka yes baby libestit lootuses, et sperma kauem “elus püsib” Mul tänasest firma kaudu reis ja mind nüüd nv kodus pole. Ma loodan, et meie panusest piisab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 07:19; 11.10 20:22; 27.10 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin sama skeemi + progesteroon ja see süst tõesti mõjutab ov testi tulemust. Mul samuti pcos. Tegin seda skeemi 3 tsüklit järjest, ei toiminud. Seejärel jäin rasedaks nii, et võtsin ainult letrozoli sama skeemi järgi, aga ilma süstita. Tegin seda omaalgatuslikult, sest pidime stimuleerimisest pausi tegema, aga õnnestus. Võib-olla oleks niisama ka õnnestunud, olime aasta aega proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema algataja olen.
15 päeva pärast ov-d sain positiivse rasedustesti ???????? 13 päeva pärast ov-d oli veel negatiivne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 07:19; 11.10 20:22; 27.10 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne ja murevaba rasedusaega!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 16:32; 27.10 16:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovirelle ja ovulatsioon