Esileht Lapse ootamine ovulatsioon ning tüdrku eostamine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: ovulatsioon ning tüdrku eostamine

Postitas:

Täpsustan oma küsimuse täpsemalt
Soovin tütart saada kuna kodus on olemas päris mitu poissi ning üks tüdruk.Soovin et üks tüdruk saaks endale õe.Muidugi ma armastan oma poegasid aga sooviks tütart saada. Kui ennem ovulatsiooni seksida 2-3 päeva ennem siis on lootust tütar saada olen kuulnud. Ovulatsiooni-testid näitavad 2-3 päeva ennem ovulatsiooni ka ovulatsiooni olen nii lugenud.
kAS on mõni test mis näitab kolme varjanti
et on ovulatsioon
ei ole ovulatsiooni
ning 2-3 päeva ennem ovulatsiooni

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

100% kindel ei saa ikka olla. Ma teeks endale hoopis oma tsükli selgeks, mõõdaks tempetatuuri. Enne ov b-temperatuur pisut langeb.
Muide, ennem=pigem, enne=varem ja
varianti on see sõna

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju sa neid teemasid teed? Sulle juba vastati, et seda ei saa mõjutada. Saa üle ükskord.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ei suuda ega oska oma küsimusi panna ühe tehtud teema alla, siis ei soovita küll lisaks lapsi saada. kellele neid rumalaid vanemaID VAJA

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks ka pigem enda harimisse kui veel rohkemate laste vorpimisse panustada teemaalgatajal

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

VARIANTI mitte varjanti!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen puust ja punaseks ette. Nt. OV test on täna positiivne, OV toimub homme. Ei toimu ta sul midagi 2-3 päeva pärast, see väga harv juhus kui nii hilja peale lh tõusu ov toimub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse soo määrab ainult isa sugurakk, mis munaraku viljastab ja mitte miski muu. See on põhikoolis õpitav bioloogia ning väga lihtsasti ka internetist leitav, teaduslikult tõestatud informatsioon.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 vanemat last tüdrukud, 2 päeva enne OV.
Nüüd pesamuna tuleb poiss, UH tehti kindlaks OV, kasutasin OV teste, OV oli 17.12.2018, vahekorras 15.12.18. Murran müüti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine ovulatsioon ning tüdrku eostamine