Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsiooni test ja ovulatsioon

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Ovulatsiooni test ja ovulatsioon

Postitas:
Kägu

Tere,

Kas keegi oskab anda nõu kuidas on selline asi võimalik. Eelmine kuu tegin ov teste (Clearblue Advenced) alustasin testimist tsükli  10ndal päeval siis oli ka vilkuv nägu, 11ndal samamoodi vilkuv ning 13ndal päeval oli püsiv. Päev enne olin ka kaitsmata vahekorras. Käisin ka arsti juures kontrollis, sest tunnen muret rasestumise pärast. Siis tehti ka vereproov. Täna kui käisin uuesti kontrollis öeldi et, siis kui proov võeti oli ov( tsükli 18 päeval). Kuna Clearblue teste saab ainult senikaua teha kuni tekib naerunägu, siis ei ole mul võimalik teisiti ka testida. Tsükli pikkus on keskmiselt 26 päeva pikk. Viimased 2 kuud on olnud 27 päeva.
Imelik on see et olen neid samu teste ka varem teinud ja lähtuvalt sellest ka tegutsenud. Kas võibki nii olla et mu ov toimubki seal tsükli 18 päeva lähedal? Ov tunnustest ma aru ei saa( ei suuda eristada et kas toimub või mitte.

Tänan kõiki kes kaasamõtlevad ja toetavad. ☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka võimalik, et toimub hiljem – ja see võib ka rasestumist mõjutada kuna enne hilise OV on hiline pesastumine tsükli käigus ja hormonaalsete muudatuste tõttu võib sellisel juhul enne menstruatsioon nö peale tulla (limaskest muutub) kui rasedus jõuab kinnitada, et keha aru saaks.

Endal on tsükkel ca 28 päeva ja OV toimub u 16ndal päeval.

Mida saad ise lisaks testimisele teha on basaaltemperatuuri mõõta ja voolust jälgida.

Ning vaheta ehk OV testid ribatestide vastu välja – seal on konkreetselt näha, mil hakkab tumenema, millal on teine triip tugevam kui esimene ja millal uuesti hakkab heledamaks minema. Ise tellisin amazonist komplekti, paar kuud OV päeva paiku testisin (kaaslane oli teises riigis) ja kolmas kuu jälgisin OV ribadega ja rasestusin.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsiooni test ja ovulatsioon