Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsiooni testid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Teema: Ovulatsiooni testid

Postitas:
Kägu

Tere!

Uuriksin ovulatsiooni testi riba kohta, kuna ei ole varem kasutanud, kuidas õigesti teha, et õiget tulemust annaks.

  1. Võib ka tuua nii plusse ja miinuseid
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaliselt tuleb testiga õpetus kaasa, sealt saad täpsemalt lugeda. Aga muidu tuleks teha iga päev üsna samal ajal, mitte hommikusest esimesest uriinist, vaid paar tundi peale ärkamist/lõunal/õhtupoole. Enne testi tegemist ei ole soovitatav suures koguses vett juua paari tunni jooksul.

Üldiselt isegi kui kõike punktipealt ei jälgi, siis peaks ikka õige tulemuse andma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tellisin Amazonist neid kõige odavamaid ribakaid ja tegin täitsa suvalisel ajal.

Kui ikka on OV aeg siis näitab ka teisel ajal kui ainult pärastlõunal.

Teinekord näitas isegi 2 päeva.

Minul need toimisid ja sain oma nn päris triibud nendega kätte, ehk siis nende järgi oskasin vahekorda õigele ajale sätitada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, kas peab tegema 2 korda päevas või piisab ka 1 korrast päevas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, kas peab tegema 2 korda päevas või piisab ka 1 korrast päevas?

Mul piisas ühest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige olulisem meeles pidada on see, et test on positiivne siis, kui mõlemad triibud on vähemalt sama tugevad. Eeldatava ovulatsiooni läheduses testin 2 korda päevas, et nö peaki mitte maha magada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere taas. Hakkasin kasutama Kaigret ovulatsiooniteste. Mäletan, et kuskil netis oli üleval mingi äpp kuhu saab neid ovulatsioone üles märkida või üles laadida. Kas keegi teab selle äppi nime? Ovulatsioonitesti pildid olid ka seal vms.  Kunagi vist keegi kirjutas ka siin foorumis sellest äppist ( lingina oli minu teada).

Liblikas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere taas. Hakkasin kasutama Kaigret ovulatsiooniteste. Mäletan, et kuskil netis oli üleval mingi äpp kuhu saab neid ovulatsioone üles märkida või üles laadida. Kas keegi teab selle äppi nime? Ovulatsioonitesti pildid olid ka seal vms. Kunagi vist keegi kirjutas ka siin foorumis sellest äppist ( lingina oli minu teada).

Liblikas

Õli ei aitagi ? ????

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Premom on see app kuhu saab pildina panna

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere taas. Hakkasin kasutama Kaigret ovulatsiooniteste. Mäletan, et kuskil netis oli üleval mingi äpp kuhu saab neid ovulatsioone üles märkida või üles laadida. Kas keegi teab selle äppi nime? Ovulatsioonitesti pildid olid ka seal vms. Kunagi vist keegi kirjutas ka siin foorumis sellest äppist ( lingina oli minu teada).

Liblikas

Õli ei aitagi ? ????

Kui rumal saab olla? ???? Te vist see sarinegativist siin foorumis. ???? Tehke nii endale, kui ka teistele siin foorumis  teene ning lahkuge siit. Sellist negatiivsust siia kohe kindlasti ei ole vaja. ????

Liblikas

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere taas. Hakkasin kasutama Kaigret ovulatsiooniteste. Mäletan, et kuskil netis oli üleval mingi äpp kuhu saab neid ovulatsioone üles märkida või üles laadida. Kas keegi teab selle äppi nime? Ovulatsioonitesti pildid olid ka seal vms. Kunagi vist keegi kirjutas ka siin foorumis sellest äppist ( lingina oli minu teada).

Liblikas

Õli ei aitagi ? ????

Kui rumal saab olla? ???? Te vist see sarinegativist siin foorumis. ???? Tehke nii endale, kui ka teistele siin foorumis teene ning lahkuge siit. Sellist negatiivsust siia kohe kindlasti ei ole vaja. ????

Liblikas

Siis ei tasu mingit umbluu reklaami teha!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere taas. Hakkasin kasutama Kaigret ovulatsiooniteste. Mäletan, et kuskil netis oli üleval mingi äpp kuhu saab neid ovulatsioone üles märkida või üles laadida. Kas keegi teab selle äppi nime? Ovulatsioonitesti pildid olid ka seal vms. Kunagi vist keegi kirjutas ka siin foorumis sellest äppist ( lingina oli minu teada).

Liblikas

Õli ei aitagi ? ????

Kui rumal saab olla? ???? Te vist see sarinegativist siin foorumis. ???? Tehke nii endale, kui ka teistele siin foorumis teene ning lahkuge siit. Sellist negatiivsust siia kohe kindlasti ei ole vaja. ????

Liblikas

Siis ei tasu mingit umbluu reklaami teha!

Vabandust, aga kui Teie seda ei usu, ei  õigusta see Teie käitumist. Palun tõmmake normiks tagasi. ???? Lisaks Teie esitatud küsimusele, siis mind aitas see õli vägagi palju. ????

Liblikas

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, olen kasutanud mõned päevad Kaigret ovulatsiooniteste. Kas keegi pädevam oskab öelda, kas mul on ov tulemas ikka või pigem on ära olnud. Esimest korda kasutan neid ning ma natuke tumba selle kohapealt. ???? Lisan pildi ka viimane on tehtud täna natuke enne kella 15.00( mitte midagi ei ole peale kirjutatud).

Palun nendel mitte vastata, kes ei oska ega tea!

 Liblikas

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on kõik negatiivsed. Triip peab olema kas sama tume kui kontrolltriip või siis veel tumedam.

Testi aga edasi

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on kõik negatiivsed. Triip peab olema kas sama tume kui kontrolltriip või siis veel tumedam.

Testi aga edasi

Täpselt nii. ????

Lisan veel, et kui saad täpselt sama tumeda joone, siis igaks juhuks testi paar päeva veel. Vahel läheb joon veel tumedamaks kui kontrolljoon.

Kui nt kolmap on tume joon, aga neljap testil on joon heledam, siis järelikult toimus ovulatsioon neljapäeval. Vähemalt mulle ütles arst nii. Kui varem pole kasutanud, siis ma ootaks ära selle nö murdumispunkti, kus testijoon tagasi heledaks läheb. Siis on järgmisel tsüklil juba kõik selge.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need negatiivsed ja üpriski samalaadsed – st ei muutu ei tugevamaks ega heledamaks. Kui seekord OV pihta ei saa siis soovitan järgmine kord alustada varem, aga võid edasi kasutada. Mul näiteks OV selgus, et kui OV oleks pidanud olema a la 14 päeval siis tegelt oli tsükli ca 18-19 päev. Oleks hakanud vb 13 testima oleks arvanud, et maha magasin vmt.

Üldiselt kord päevas selles osas piisab, et ega OV pole selline, et kui nüüd saad tumedama triibu siis kohe vaja seksida muidu ei jää. Test annab jah pigem enne märku ja enda kogemuselt ikka nii kiiresti see teine triip ära ei kao, et kord päevas testides pihta ei saaks – aga võiks olla iga päev samal ajal. Kui teine triip on sama tume või tumedam siis soovitan siiski jätkata – mul läks ikka veel tumedamaks ja oli u 3 päeva tumedam või sama kui kontrolltriip enne kui heledamaks läks. Kui sel perioodil kord päevas – üle päeva seksida siis pihta saamise võimalus suur. Ei ole nii nagu filmides, et saadakse OV test POS ja siis vaja kohe kella pealt mehega kasvõi tööl lõunapausil seksida, et rasedaks jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need negatiivsed ja üpriski samalaadsed – st ei muutu ei tugevamaks ega heledamaks. Kui seekord OV pihta ei saa siis soovitan järgmine kord alustada varem, aga võid edasi kasutada. Mul näiteks OV selgus, et kui OV oleks pidanud olema a la 14 päeval siis tegelt oli tsükli ca 18-19 päev. Oleks hakanud vb 13 testima oleks arvanud, et maha magasin vmt.

Üldiselt kord päevas selles osas piisab, et ega OV pole selline, et kui nüüd saad tumedama triibu siis kohe vaja seksida muidu ei jää. Test annab jah pigem enne märku ja enda kogemuselt ikka nii kiiresti see teine triip ära ei kao, et kord päevas testides pihta ei saaks – aga võiks olla iga päev samal ajal. Kui teine triip on sama tume või tumedam siis soovitan siiski jätkata – mul läks ikka veel tumedamaks ja oli u 3 päeva tumedam või sama kui kontrolltriip enne kui heledamaks läks. Kui sel perioodil kord päevas – üle päeva seksida siis pihta saamise võimalus suur. Ei ole nii nagu filmides, et saadakse OV test POS ja siis vaja kohe kella pealt mehega kasvõi tööl lõunapausil seksida, et rasedaks jääda.

Huvi pärast küsin kui pikk on Teie tsükkel. Sest mul oli samuti ov test ( clearblue) 12 päeval peak ja hiljem arsti juures selgus et oli hoopis 18ndal. Keskmiselt on mul tsükli pikkus 26 päeva.

Liblikas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast küsin kui pikk on Teie tsükkel. Sest mul oli samuti ov test ( clearblue) 12 päeval peak ja hiljem arsti juures selgus et oli hoopis 18ndal. Keskmiselt on mul tsükli pikkus 26 päeva. Liblikas

28 +-1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teen ikka neid ovulatsiooni teste, aga täna juba CD19( äpp näitas, et eile oleks pidanud olema ov) ja äpi järgi peaks uus menses tulema 18 oktoober. Tundub nagu testi triibud lähevad iga päevaga heledamaks.  Ilmselt olen maha maganaud. Muidugi ma ei kogu topsi nagu peaks. Kui suurt rolli see mängib? Eelmine kuu oli kõige pikem tsükkel mis mul olnud (tsükli pikkus oli 29 päeva ja äpp näitas, et ov oli 21 päeval).

 

Liblikas

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teen ikka neid ovulatsiooni teste, aga täna juba CD19( äpp näitas, et eile oleks pidanud olema ov) ja äpi järgi peaks uus menses tulema 18 oktoober. Tundub nagu testi triibud lähevad iga päevaga heledamaks. Ilmselt olen maha maganaud. Muidugi ma ei kogu topsi nagu peaks. Kui suurt rolli see mängib? Eelmine kuu oli kõige pikem tsükkel mis mul olnud (tsükli pikkus oli 29 päeva ja äpp näitas, et ov oli 21 päeval).

Liblikas

Äpi järgi sa nüüd küll midagi oletada ei saa ! Hakka teste tegema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teen ikka neid ovulatsiooni teste, aga täna juba CD19( äpp näitas, et eile oleks pidanud olema ov) ja äpi järgi peaks uus menses tulema 18 oktoober. Tundub nagu testi triibud lähevad iga päevaga heledamaks. Ilmselt olen maha maganaud. Muidugi ma ei kogu topsi nagu peaks. Kui suurt rolli see mängib? Eelmine kuu oli kõige pikem tsükkel mis mul olnud (tsükli pikkus oli 29 päeva ja äpp näitas, et ov oli 21 päeval).

Liblikas

Iga tsükkel ei pruugi ka OV toimuda. Võisid maha magada, võib veel tulla.

Seega soovitan järgmine kord ca CD 10 alustada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Mina tumba jumba siin jälle ???? Tegin täna hommikul uue ov testi ja kas ainult mulle tundub, et on eelmistega võrreldes juba tumedam või seni ikka negatiivne? Minu eesmärk nende testidega on pigem see, et ma saaks enam-vähem aimu millal on mul ov ja ehk oskan, siis ka tänu nende testimisele rohkem muutusi kehas tähele panna. Lisan pildi ka.

 

 

Liblikas

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Mina tumba jumba siin jälle ???? Tegin täna hommikul uue ov testi ja kas ainult mulle tundub, et on eelmistega võrreldes juba tumedam või seni ikka negatiivne? Minu eesmärk nende testidega on pigem see, et ma saaks enam-vähem aimu millal on mul ov ja ehk oskan, siis ka tänu nende testimisele rohkem muutusi kehas tähele panna. Lisan pildi ka.

Liblikas

Midagi läks valesti, igatahes see hommikune tulemus

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Mina tumba jumba siin jälle ???? Tegin täna hommikul uue ov testi ja kas ainult mulle tundub, et on eelmistega võrreldes juba tumedam või seni ikka negatiivne? Minu eesmärk nende testidega on pigem see, et ma saaks enam-vähem aimu millal on mul ov ja ehk oskan, siis ka tänu nende testimisele rohkem muutusi kehas tähele panna. Lisan pildi ka.

Liblikas

Midagi läks valesti, igatahes see hommikune tulemus

Tere. Mina tumba jumba siin jälle ???? Tegin täna hommikul uue ov testi ja kas ainult mulle tundub, et on eelmistega võrreldes juba tumedam või seni ikka negatiivne? Minu eesmärk nende testidega on pigem see, et ma saaks enam-vähem aimu millal on mul ov ja ehk oskan, siis ka tänu nende testimisele rohkem muutusi kehas tähele panna. Lisan pildi ka.

Liblikas

Midagi läks valesti, igatahes see hommikune tulemus


Johhaidii, kas siin mingit varjanti on et oma juttu ära saaks kustutada? Ma panen lingi sellest pildist.. 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fail siin lõpuks. Siirad vabandused sellise teose eest.

 


https://www.upload.ee/files/14577848/2D0DA6F9-91C0-4E03-B4CB-231C48F3CDFF.jpeg.html

 

Liblikas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See test juba hakkab looma jh, päris positiivne ta pole aga liigub sinna poole. Testi õhtu poole näiteks veel ja homme ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See test juba hakkab looma jh, päris positiivne ta pole aga liigub sinna poole. Testi õhtu poole näiteks veel ja homme ka.

Tegin eile õhtul ja täna hommikul testi aga testi triibud heledad. :/

Liblikas

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin mõned näited OV testidest tsükli jooksul ja pos OV testid https://natalist.com/blogs/learn/what-does-a-positive-ovulation-test-strip-look-like

https://www.miracare.com/blog/positive-ovulation-test/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, kasutan teemat ära ja küsiksin, kas see on positiivne ov test?

 

https://www.upload.ee/image/14579311/AC926425-06D2-4767-9828-527EAADCC062.jpeg

 

Varasematel päevadel oli heledam triip. See pilt on eile õhtul tehtud. Täna on jälle heledam triip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, kasutan teemat ära ja küsiksin, kas see on positiivne ov test?

https://www.upload.ee/image/14579311/AC926425-06D2-4767-9828-527EAADCC062.jpeg

Varasematel päevadel oli heledam triip. See pilt on eile õhtul tehtud. Täna on jälle heledam triip.

Minu jaoks on see piiripealne, mul oli endal sarnaselt eeltooduga, et oli mitu päeva samatugev või tumedam. Oli ehk ka kolmel päeval, vähemalt kolmel. Testil tundub värvi tugevus küll sama, triibu laius teoorias ei tohiks lugeda – muidugi pilt ka võib natuke petta ja test tundub veel suht märg.

OV testi puhul võiks testi samal ajal siiski teha ja minu mäletatamistmööda erinevalt rasedustestist pidi kõige paremini juht õhtuks näitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsiooni testid