Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsiooni testid

Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Teema: Ovulatsiooni testid

Postitas:
Kägu

Hei! Kirjutan siia teemasse juurde.

Mul endal on tsükli pikkus umbes 25 päeva ja ov peaks toimuma 10-12 päeva paiku. Tegin paar kuud ov teste, alates 6ndast päevast kuni 15nda päevani ja näitab koguaeg madalat taset. Mõtlesin, et ov ei toimugi, aga siis 17 tsükli päeval tundsin kõhus torkimist. Üldiselt olen seda pidanud märguandeks, et päevad hakkavad umbes nädala pärast, otsustasin siiski teha ov testi ja see näitas kõrgeimat taset üldse mida olen näinud! (Kasutan premom) Ja nüüd tuleb lihtsalt oodata, et kas õnnestus. Seega soovitus, kellel palju teste ja tase ei tõuse, siis proovida teha kasvõi seni kaua, kui uus menstruatsioon algab. Nägin siin teemas ka inimesi, kelle ov toimus hiljem kui peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Kirjutan siia teemasse juurde.

Mul endal on tsükli pikkus umbes 25 päeva ja ov peaks toimuma 10-12 päeva paiku. Tegin paar kuud ov teste, alates 6ndast päevast kuni 15nda päevani ja näitab koguaeg madalat taset. Mõtlesin, et ov ei toimugi, aga siis 17 tsükli päeval tundsin kõhus torkimist. Üldiselt olen seda pidanud märguandeks, et päevad hakkavad umbes nädala pärast, otsustasin siiski teha ov testi ja see näitas kõrgeimat taset üldse mida olen näinud! (Kasutan premom) Ja nüüd tuleb lihtsalt oodata, et kas õnnestus. Seega soovitus, kellel palju teste ja tase ei tõuse, siis proovida teha kasvõi seni kaua, kui uus menstruatsioon algab. Nägin siin teemas ka inimesi, kelle ov toimus hiljem kui peaks.

Kui sul toimub ovulatsioon 17-18 päeval, aga tsükkel on 25 päeva, siis su luteaalfaas võib olla natuke liiga lühike. Kui luteaalfaas on liiga lühike, võib see ka takistada rasestumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Kui sul toimub ovulatsioon 17-18 päeval, aga tsükkel on 25 päeva, siis su luteaalfaas võib olla natuke liiga lühike. Kui luteaalfaas on liiga lühike, võib see ka takistada rasestumist.”

Okkkei.. sellisest nagu luteaalfaas, ei teadnud ma midagi. Alles 5 aastat tagasi sain ma teada, kuidas üldse toimib naise keha ja arvasin, et sellega nüüd selge. Tundub, et mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Kui sul toimub ovulatsioon 17-18 päeval, aga tsükkel on 25 päeva, siis su luteaalfaas võib olla natuke liiga lühike. Kui luteaalfaas on liiga lühike, võib see ka takistada rasestumist.”

Okkkei.. sellisest nagu luteaalfaas, ei teadnud ma midagi. Alles 5 aastat tagasi sain ma teada, kuidas üldse toimib naise keha ja arvasin, et sellega nüüd selge. Tundub, et mitte.

Kuskilt metsast oled pärit või ?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures jah, vaata palju metsa katab Eestimaad. Aga ma ei taha mitte uskuda, et sa ise seda koolis õppisid või niisama, ka sinul pidi mingi põhjus selleks olema. Iga asi omal ajal, peace!

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eem, mina, kes ma kirjutasin kommentaari, et su luteaalfaas võib olla liiga lühike, ei kirjutanud, et kas oled kuskilt metsast pärit. Kunagi ei ole hilja uusi asju juurde õppida! 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on kõik negatiivsed. Triip peab olema kas sama tume kui kontrolltriip või siis veel tumedam.

Testi aga edasi

lisan et mina olen saanud samasuguseid tulemusi ja pole kordagi pos testi saanud. olen samadel kuudel rasedaks jäänud. hiljem vaatasin järgi et umbes 25% inimeste peal nad ei töötagi, miks ei tea (kas see LH surge on ajas liiga lühike, või midagi muud seal tehnoloogias)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Kui sul toimub ovulatsioon 17-18 päeval, aga tsükkel on 25 päeva, siis su luteaalfaas võib olla natuke liiga lühike. Kui luteaalfaas on liiga lühike, võib see ka takistada rasestumist.”

Okkkei.. sellisest nagu luteaalfaas, ei teadnud ma midagi. Alles 5 aastat tagasi sain ma teada, kuidas üldse toimib naise keha ja arvasin, et sellega nüüd selge. Tundub, et mitte.

kurb kui see nii on. midagi on meie ühiskonnas totaalselt valesti. see kõik peaks olema naistele selge enne seksuaalelu algust…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on juttu olnud, et tsükli pikkus 25 päeva ja ovulatsioon on CD17.

Siis tõesti soovitan naistearsti vastuvõtule minna. Luteaalfaasipuudulikkus on reaalne asi ning siis ei olegi võimalik rasestuda, su keha ei hakka lihtsalt piisavalt hormoone tootma, et rasedus saaks püsima jääda. Selle paika saamiseks on vaja ravi.

Samuti ka need kes ovulatsioonitestidega ei saa ovulatsioone kätte, ärge jääge ootama.. konsulteerige arstiga.

 

Ann (2aastat viljatusravis ja räägin kogemuselt)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on juttu olnud, et tsükli pikkus 25 päeva ja ovulatsioon on CD17.

Siis tõesti soovitan naistearsti vastuvõtule minna. Luteaalfaasipuudulikkus on reaalne asi ning siis ei olegi võimalik rasestuda, su keha ei hakka lihtsalt piisavalt hormoone tootma, et rasedus saaks püsima jääda. Selle paika saamiseks on vaja ravi.

Samuti ka need kes ovulatsioonitestidega ei saa ovulatsioone kätte, ärge jääge ootama.. konsulteerige arstiga.

Ann (2aastat viljatusravis ja räägin kogemuselt)

kõige parem viis veenduda kas ovulatsioonitestid sobivad sulle on teha 20.tsüklipäeva progesterooni veretest. seda saab SYLNLABis ka ise teha, nö enda jaoks teadmiseks. Kui vastab luteaalfaafi vahemikult (seal on ette antud vahemikud testivastuses) siis on ovulatsioon toimunud. mis siis et ovulatsioonitestid ei muutu positiivseks. rasedaks jääb ikka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ovulatsioonitestid ei anna selgeid vastuseid, siis on tegelikult alati võimalik ka kehatemperatuuri meetodit kasutada. Kraadid igal hommikul kohe ärgates ja paned kirja. Kui ovulatsioon toimub ära, siis keha basaaltemp peaks tõusma ja seda saab siis graafikult näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ovulatsioonitestid ei anna selgeid vastuseid, siis on tegelikult alati võimalik ka kehatemperatuuri meetodit kasutada. Kraadid igal hommikul kohe ärgates ja paned kirja. Kui ovulatsioon toimub ära, siis keha basaaltemp peaks tõusma ja seda saab siis graafikult näha.

Lisaks vooluse jälgimine, OV aegne voolus erineb täielikult muul ajal voolusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan one step ovulatsiooniteste. Minul nt. livsane omad ei läinud kunagi päris positiivseks millegipärast – tean, sest arst vaatas vereprooviga ja ovulatsioon toimus. Sama näitas ka one step.

25päevase tsükliga oli ov CD16 ja tänaseks olen rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Ma mitu kuud proovinud juba onestep ov teste ja pole kordagi saanud kahte triipu. Kogu aeg ainult üks kontrolljoon, ometigi kui kasutan maybe baby ov pulka, siis seal saan ilusti ov kätte cd16-cd17 paiku. Ei teagi mida arvata. Oskab keegi nõu anda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Ma mitu kuud proovinud juba onestep ov teste ja pole kordagi saanud kahte triipu. Kogu aeg ainult üks kontrolljoon, ometigi kui kasutan maybe baby ov pulka, siis seal saan ilusti ov kätte cd16-cd17 paiku. Ei teagi mida arvata. Oskab keegi nõu anda?

Minul nt one stepiga pigem halvad kogemused 🙂 algul toimisid ilusti, mingilt maalt juba kahtlesin, kas ov toimubki. Arst tegi kindlaks, et toimub aga testid täiesti negatiivsed.

Soovitaks pigem clearblued 🙂 kogemused nii tavaliste kui ka advanced omadega. Advanced toimis ka algul ilusti, löpuks hakkas segast panema. Roosa korgiga meeldivad köige rohkem- ongi kas tühi ring vöi röömus nägu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsiooni testid