Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsiooni testil vilkuv naerunägu

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ovulatsiooni testil vilkuv naerunägu

Postitas:

Minul selline küsimus, teen elus esimest korda ovulatsiooniteste ja esimese tegin tsükli 11. Päeval see oli null või siis tphi ring ja sealt edasi 4 päeva olnud nüüd vilkuv naerunägu.kui pikalt see vilkuv nägu olla võib, sain aru et ca 2 päeva? Kas see võib tähendada et mul ei toimugi ovulatsiooni ja kaua ma siis testin kui vilkuva näo asemele mitte vilkuv naerunägu ei tulegi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe kasutusjuhendit, vilkuv näitab estrogeeni taset ja see ju individuaalne, kaua see vilgub. Esimene kord ongi nagu proovimiskord, alles opid tundma oma keha ja teste. 2 päeva on ju raamatu järgi, naised on individuaalsed ja koigil ei käi asi bioloogia opiku järgi. Kui ei saagi positiivset see kuu, siis see ei tähenda, et ov ei toimu ja vastupidi, kui saad, see ei tähenda, et munarakk ikkagi vabaneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 12:46; 27.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teemaalgataja kogemata kirjutasin teema käona, mul clearblue advanced ovulatsioonitestid ja seal kasutusjuhendis pole kirjas et mitu päeva vilkuv nägu võib olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla 0, 1, 2, 3,…10+ päeva. Reegel on, et teed nii kaua kui saad püsiva naerunäo.

Pea meeles, et naisel toimub ca 1-2 tsüklit aastas ilma ovulatsioonita

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe korralikult kasutusjuhend läbi + see http://www.clearblueeasy.com/advanced-digital-ovulation-test.php

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 12:46; 27.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pikaajaline Clearbluega testija.
90% juhul on mul olnud nii, et pärast tühja ringi tuleb kohe naerunägu, mingit vilkumist pole olnud.
Mõnikord harva on aga tulnud vilkuv naerunägu ja kuigi olen pikalt pärast testinud, siis püsivaks see ei muutugi.
Ma ise arvasin seni, et ju siis vilkuvaga seda OV-d ei toimugi. Kui nüüd trehvasin just pärast “vilkuvat tsüklit” viljatusravi arsti juurde, kes kindlalt väitis, et OV on siiski toimunud.
Seega ka vilkuvaga võib OV toimuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See inimestel erinev jah ja kui esimest korda teed, siis vist isegi võib kauem olla vilkuv naerunägu. Pooleli ära testimist jäta, varsti tuleb ka püsiv naerunägu. Osadel näiteks vilkuvat üldse ei tule, kohe püsiv. See oleneb jah inimeste erinevate hormoonide tõusust ja kiirusest jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene tsükkel mul tuli 9l korral vilkuv nägu ja sealt edasi ei testinud enam ( kuna kuskilt lugesin kui 9 päeva vilkuv nägu siis pole mõtet sel tsüklil edasi testida, vbl oleks siiski pidanud sedt tsükkel lõpuks oli 38 päeva pikk. Sel korral hakkasin samuti 11-l tsüklipäeval testima – esimesed 2 päeva oli tühi ring ehk negatiivne ja täna tuli siis püsiv naerunägu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju kui aru olen saanud, siis on clearblue advanced testid põhimõttelt samad, mis on clearblue advanced fertility monitori testid, mida mina kasutan. Mõlemad mõõdavad nii östrogeeni kui LH-d. Alustasin kasutamist eelmisel kuul ja sain 8 kõrge viljakusega päeva, enne ovulatsiooni päevasid. (Tundub et vilkuv nägu testil = “high” monitoril ja püsiv nägu = “peak”?). Guugeldades leidsin jutte ka sellest, et “high” võib üldse vahele jääda või kesta veelgi kauem sõltuvalt sellest kuidas sinu keha neid hormoone toodab.
Monitor arvutab ise, millal on õiged päevad testimiseks ja tõlgendab teste ka ise. Esimesel kasutusel käsib alati alustada juba 6. tsüklipäevast ja edasi kohandab juba testimisaega sõltuvalt varasematest näitudest. Esimese kuu põhjal olen väga rahul sellega, et tuleb teha täpselt nii nagu monitor ütleb ja kõik info on seal ka ühes kohas talletatud. Pole mingit arvamismängu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsiooni testil vilkuv naerunägu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.