Esileht Ilu ja tervis Ovulatsiooni valud

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ovulatsiooni valud

Postitas:
Kägu

Sügisel võtsin ära hormoonspiraali. Päevad taastusid ilusasti.

Nüüd on aga ovulatsiooni ajal korralik kõhu puhitus ja valud. Ja samuti on päevade ajal kõhu puhitus, gaasid ja päevade valu.

Kuna mul oli spiraal päris pikalt, siis enam ei mäleta, kas see kõik normaalne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, on normaalne. Päevade valud olid ikka ülitugevad, lamasin voodis maas, liigutada ei suutnud enne, kui valuvaigisti toimima hakkas. Ükskord kutsusin ka kiirabi. Ovulatsiooni ajal väike ebamugavustunne.
Puhitus on nii väike asi, et sellele küll tähelepanu ei pööranud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ka need. Valuvaigistit ei võta, nagu päevade ajal, kuid ebamugav on küll, terve päev tahaks nagu kõht kõveras käia. Määrimist/verd on ka sel ajal olnud, pärast vahekorda või sporti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ov valusid on ca 25% naistest, järelikult su keha töötab kenasti pärast spiraali ja paljud rasestuda soovijad oleksid väga õnnelikud, kui ov oleks tunda. Mul on ov päeval kerge “ei tohi põrutada, seest on kõik hell” tunne, siis tuleb korraks terav kõhuvalu , on see nüüd ov hetk ise või mis, aga pärast seda kaob valu järljetult (peale lapsi kahjuks on nii, mitte enne, oleks triibupüüdmise ajal nii täpselt ov teada olnud, mis siis viga!). Päevade ajal mul õnneks valusid pole, kerge tuikamine ainult päevi ennustamas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, on normaalne. Minul on samuti viimased aastad ovulatsioon päris häirivalt tunda andnud. Sellised torkivad valud (mõnikord päris tugevad), suurenenud voolus ja vahel ka määrimist. Varasemalt nagu ei pannud tähele, ikka muigan igakord, et ju keha annab märku, et bioloogiline kell tiksub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Ovulatsiooni valud