Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsioonitest – palun kogemusi

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Ovulatsioonitest – palun kogemusi

Postitas:

Tegin täna esimest korda elus ovulatsioonitesti esialgu lihtsalt eksperimendikorras ja sooviks kogenenumate tagasisidet. Kas antud tumedusega triip võiks tähendada lähenevat ovulatsiooni? Plaanin testida ka järgmistel päevadel, aga kannatamatu nagu ma olen, tahaks ju kohe teiste kogemusi kuulda. 🙂

Ajaliselt tundub väga kahtlane, et praegu ovulatsioon algaks, aga kuna mul pole aastaid päevi üldse olnud, siis ei oma hetkel üldse tsükli kohta ülevaadet.

Pilt testist (Kaigert):
https://www.upload.ee/image/10716828/IMG_0411.jpeg

Taustainformatsiooniks nii palju, et hakkasime planeerima kolmandat last. Eelmise lapse sünnist on möödas 11 aastat ja vahepeal olen pidevalt Mirenat kasutanud, seega päevi ei ole juba aastaid olnud. Eelmisel kolmapäeval eemaldati Mirena, reedest pühapäevani olid väga kerged päevad ja täna siis mõtlesin lihtsalt huvi pärast ovulatsioonitesti teha. Tean, et iga inimene on erinev ja selline võrdlemine ei pruugi reaalses elus midagi tähendada, aga huvitav siiski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on täiesti positiivne test, sest testjoon on tumedam kui kontrolljoon. Umbes homme peaks olema ov.

Kui aga mingeid Mirena hormoone veel kehas ei ole, seda ei oska kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loeksin ka homse ov päevaks seega täna tegutsema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsioonitest – palun kogemusi