Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsioonitestidest

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Ovulatsioonitestidest

Postitas:
Kägu

Kasutasin see kuu esimest korda ovulatsiooniteste, kuid ei saanud oma kahte tumedat triipu kätte. Tsükkel on mul 28 päeva pikk.Testima hakkasin 11 päeval nagu õpetuses kirjas ja tegin teste nädal aega koguaeg ühel ja samal kella-ajal, kuid triipe kätte ei saanud. Kas oleks pidanud edasi testima, kuni tulevad triibud? Või on ikka võimalus, et mul oli ovulatsioon enne seda 11-ndat päeva?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead, nendest triibuga testidest pole ma iial sotti saanud. Olen proovinud nii neid megaodavaid OneStepe kui ka Livsane omasid, mis peaks Saksa kvaliteet olema, aga ei. Mul on OV testidel alati 2 triipu- üks tugevam ja teine õrnem.

Loobusin oma raha raiskamisest ja kasutasin edaspidi Clearblue Digital Advanced teste. Ei ole nii odavad, aga vähemalt on neist kasu ka. Odavatega ei saanud sotti, mis tähendab, et täitsa maha visatud raha ju.

Tellida saad siit: http://www.ovulatsioonitestid.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiidan samuti Clearblue digitaalseid teste (just advanced varianti). Minul isegi tundlikumad ribatestid ei lähe positiivseks (et testtriip oleks vähemalt sama tume vöi tumedam kui kontrolltriip). Ovulatsiooni toimumist aga on kinnitanud ka naistearst ultraheliga, kes selgitas, et osadel naistel ovulatsioonitestid ei lähegi täiesti positiivseks. Clearblue advanced testid aga on hoopis teine asi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen alati ilusti oma ov triibud kätte saanud nendega. Võimalik, et sul ei toimunud ov sel kuul. Kui sul veel teste alles, siis tee järgmine kuu hommik ja õhtu test. Ja üks asi mida paljud ei tea, 4 tundi on soovituslik pissimata olla enne testi ning ka paar tundi suuri koguseid joomata.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsioonitestidest