Esileht Ilu ja tervis Ozempic süstid kaalulangetuseks

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 281 )

Teema: Ozempic süstid kaalulangetuseks

Postitas:
Kägu

Mina olen teemaalgatajana nüüd 75 kg ja süstid toimivad küll. Seega sinu mölinast suht savi.

Mis siis saab, kui süstidega lõpetad? Loodame, et siis viskad oma praegusele kehakaalule teise 75 kilo veel otsa, va inetu inimene!

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis siis saab, kui süstidega lõpetad? Loodame, et siis viskad oma praegusele kehakaalule teise 75 kilo veel otsa, va inetu inimene!

Sina tundud tõesti sõbralik ja tore inimene olevat, tõeline päikesekiir.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis saab, kui süstidega lõpetad? Loodame, et siis viskad oma praegusele kehakaalule teise 75 kilo veel otsa, va inetu inimene!

Sina tundud tõesti sõbralik ja tore inimene olevat, tõeline päikesekiir.

…ütleb inimene, kes nimetab teiste inimeste juttu mölinaks.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…ütleb inimene, kes nimetab teiste inimeste juttu mölinaks.

Jah, targutad ja tänitad. Ei ole tarvis seda teha, see ei jäta sinust meeldivat muljet.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa arvad, et see on normaalne, et sa oma kaalu pärast nii palju pingutama pead. Lugema kaloreid, eritoitu kaasa tegema, nagu oleks mingi haige. Ju oled looduse poolt loodud suuremaks, seetõttu paisudki kiiresti, kui tavapäraselt sööma hakkad. Milleks punnida suurusesse, mis ei ole  loomupärane.

Kodust ise valmistatud toidu kaasa võtmises ei ole küll absoluutselt midagi äärmuslikku. See on täiesti normaalne käitumine, kui inimene oma kehast ja tervisest hoolib. Või sa tahad öelda, et näost juhusliku massi sisse ajamine on see õige asi?
Ning sellist asja ei ole olemas, et keegi on “looduse poolt loodud suuremaks” (rasva arvel). Lõpetage ometi endale valetamine ja oma lodevuse ajuvabaduseni õigustamine. Teised ei usu seda teie mula nagunii.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa arvad, et see on normaalne, et sa oma kaalu pärast nii palju pingutama pead. Lugema kaloreid, eritoitu kaasa tegema, nagu oleks mingi haige. Ju oled looduse poolt loodud suuremaks, seetõttu paisudki kiiresti, kui tavapäraselt sööma hakkad. Milleks punnida suurusesse, mis ei ole loomupärane.

Kodust ise valmistatud toidu kaasa võtmises ei ole küll absoluutselt midagi äärmuslikku. See on täiesti normaalne käitumine, kui inimene oma kehast ja tervisest hoolib. Või sa tahad öelda, et näost juhusliku massi sisse ajamine on see õige asi?

Ning sellist asja ei ole olemas, et keegi on “looduse poolt loodud suuremaks” (rasva arvel). Lõpetage ometi endale valetamine ja oma lodevuse ajuvabaduseni õigustamine. Teised ei usu seda teie mula nagunii.

Kõikide kudede suurused sh rasvkude on siiski geneetiline. See et inimene seda väärtoitumisega (toitainete liigne piiramine versus õgimine) suurel määral mõjutada saab, ei muuda fakti.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sina ei vaja endale süste abiks, väga tore, aga on inimesi, kellel on hormonaalne tasakaal paigast ja ei jõua normaalselt signaal ajju, et kõht on täis.

Hüpotüreoos on ju hormonaalne haigus, millega on kogu endokriinsüsteem sassis ja signaalide vahetumine häiritud. See kõik kehtib ka söögiisu kohta, kus aju ei tunne ära, et kõht on täis. See kehtib ainevahetuse kohta, kus kogu organism töötab palju aeglasemalt kui tervel inimesel. Jne.

Miks sa koguaeg rõhutad, kui eriline ja teistmoodi sul kõik on ja sellepärast sinu kaal on raskemini kontrollitav. Inimene kirjutab, et tal on reaalne haigus diagnoositud, mida sul, ma saan aru, ei ole, ja sa tuled talle rääkima, kuidas sul on ikka kõik palju raskem.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka imestan, et keegi peab kodus tehtud söögi kaasa võtmist imelikuks. Minu arust on see nii normaalne. Esiteks on see väga suur rahalin kokkuhoid. Ja teiseks, oma tehtu on ikka ju tervislikuma ja ilmselt ka maitsvam.

Meil tööl (suur kollektiiv) võtavad väga paljud karbiga kodus tehtud söögi kaasa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka imestan, et keegi peab kodus tehtud söögi kaasa võtmist imelikuks. Minu arust on see nii normaalne. Esiteks on see väga suur rahalin kokkuhoid. Ja teiseks, oma tehtu on ikka ju tervislikuma ja ilmselt ka maitsvam.

Meil tööl (suur kollektiiv) võtavad väga paljud karbiga kodus tehtud söögi kaasa.

Mitte keegi pole seda imelikuks pidanud, selle mõtles see vahutaja siin ise välja, et seda keegi imelikuks peaks.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka imestan, et keegi peab kodus tehtud söögi kaasa võtmist imelikuks. Minu arust on see nii normaalne. Esiteks on see väga suur rahalin kokkuhoid. Ja teiseks, oma tehtu on ikka ju tervislikuma ja ilmselt ka maitsvam.

Meil tööl (suur kollektiiv) võtavad väga paljud karbiga kodus tehtud söögi kaasa.

Ja need, kes lõunati mööda kohvikuid ja burksiputkasid kooserdavad, jahuvad lõputult mingitest dieetidest.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja need, kes lõunati mööda kohvikuid ja burksiputkasid kooserdavad, jahuvad lõputult mingitest dieetidest.

Mis probleem sind küll vaevab, et iga sõnavõtt on mürgisust ja kibestumust täis, ka täiesti neutraalset juttu oskad ebameeldivalt esitada. Mis kooserdama, jahuma. Kas kõik inimesed teevad nii välja arvatud sina? Miks sa üldistad ja sõimad siin juba mitmendat korda. Ebameeldiv ja ebaviisakas inimene. Ise solvub südamepõhjani, kui tema juttu mölinaks nimetatakse, sest seda sa ju siin teed pidevalt, aga teiste juttu võib nimetada mulaks, milleks iganes. Kas su elus midagi sisukamat ei ole, kui siin istuda ja sõimelda. Mind näiteks teiste inimeste kehakaal ei huvita ja ei roni kohale igale poole, kus vähegi midagi kaalust juttu on, aga millegipärast sina seda teed. Mitte ainult siin teemas, vaid igal pool oled platsis endast jutustamas ja teisi halvustamas.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis probleem sind küll vaevab, et iga sõnavõtt on mürgisust ja kibestumust täis, ka täiesti neutraalset juttu oskad ebameeldivalt esitada. Mis kooserdama, jahuma. Kas kõik inimesed teevad nii välja arvatud sina? Miks sa üldistad ja sõimad siin juba mitmendat korda. Ebameeldiv ja ebaviisakas inimene. Ise solvub südamepõhjani, kui tema juttu mölinaks nimetatakse, sest seda sa ju siin teed pidevalt, aga teiste juttu võib nimetada mulaks, milleks iganes. Kas su elus midagi sisukamat ei ole, kui siin istuda ja sõimelda. Mind näiteks teiste inimeste kehakaal ei huvita ja ei roni kohale igale poole, kus vähegi midagi kaalust juttu on, aga millegipärast sina seda teed. Mitte ainult siin teemas, vaid igal pool oled platsis endast jutustamas ja teisi halvustamas.

Kas sa nagu päriselt ka arvad, et siin räägib sinuga üks inimene? Siin on lugejaid ja kirjutajaid ikka rohkem. Mina olin see, kelle arvates oli ääretult inetu sinu ütlus mölisemise kohta. Hetkel tsiteerid sa aga hoopis kedagi teist.

Ja, mis “sa oled teistes teemades ka platsis”? Sa tahad öeda, et sa näed kasutajanimesid? Või arvad, et paljud inimesed ei saa sarnaselt mõelda ja perekoolis kirjutada?

Kas sulle tõesti ei tundu imelik, et ise kasutad nii inetut kõnepruuki. Ja järgmises kommentaaris manitsed ja kutsud korrale kedagi, kes kasutab oluliselt leebemaid sõnu? Milline topeltmoraal!

Ja mina ei ole siin teemas sinu ega kellegi teise juttu mulinaks nimetanud. Paistab, et valetamine ja teise inimese jutu mõtte moonutamine on sulle väga omased.

Ja nüüd, ole hea! Too välja mõni minu konkreetne kommentaar, kus ma olen sõimanud!

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei ole teise inimese nahas olnud. Minu sugulaste seas on inimene, kes loomseid toiduaineid isegi ei söö, selline metsapoolne puukallistaja, kel sügavkülmik naati, nõgest, kuusevõrseid ja karulauku täis lisaks marjadele jms. Poest mingit kräppi ei osta, alkoholi ei tarbi, periooditi isegi toortoitlane, põhitoit on erinevad hapendatud aedviljad, võrsed ja smuutid sel ajal, muudkui katsetab nendega ja jagab tulemusi. Samas on ülekaalus, oma 90kg, ja alati seda olnud.

Taimetoitlus ei tähendagi ju ometi mingit tasakaalus toitumist. Pasta ja sai on ka taimetoit. Ja ainult naadist ja nõgestest see sugulane sul 90kg ei ole, sellest saad vast isegi aru.

Lugesid ikka välja, et inimene on pooleldi toorvegan? Toorpasta on olemas, aga selleks on ribastatud köögiviljad. Toor”sai” on kuivatis kuivatatud aedviljapasta vms. Kõik sellised toorveganluse poole kaldu olevad inimesed keda tean, on ammu välistanud igasuguse gluteeni ja tehisliku suhkru ning toituvad ka siis ebanormaalselt tervislikult kui nad parasjagu toortoidul pole. Mõni ei kasuta isegi soola, vaid ainult ürte. Maitsemeeled pidavat nii muutuma.

Maitsemeeled muutuvadki, see on tõsi.

Aga see jutt, et keegi (naine?) vaid aedviljast toitudes 90 kilo kaalub, unusta küll ära. Sai ja pasta minu postituses olid näited, et taimetoitlus ei ole alati mingi megatervislik valik. Võib-olla ta tõesti klassikalist saia ja pastat ei söö, aga küllap jagub sinna sinu sugulase menüüsse ka siiski asju, mis aitavad kaalu koguda.

Puuviljad võivad olla üheks kurjajuureks. Või pähklid. Aga mõlemad Eestis suhteliselt kallid ja liiga palju neid lubada just ei saa. Tal on probleem nende hormoonidega ka ja ta on selle tõttu isegi haiglas uuringutel olnud, et kas saaks sellest jamast priiks kuidagi. Midagi sellist pole, mille võtad sisse ja aitaks. Muidu õnneks tervis tip-top kui see naistejama välja arvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nüüd, ole hea! Too välja mõni minu konkreetne kommentaar, kus ma olen sõimanud!

Kust mina tean, mida sina just kirjutasid. Mina räägin sellest 55 aastasest 59 kg kaaluvast tädist, kes on tõesti igas kaaluteemas platsis halvustamas, tänitamas, õelutsemas.

Aga igal juhul tänan neid kahte inimest, kes teemasse vastasid ja kes on ise seda ravimit kasutanud. Ühel pole kolme aastaga süstidest midagi kasu olnud, teine oli 20 kg maha võtnud. See oli informatiivne ja huvipakkuv. Teistel kahjuks ei olnud midagi teemassepuutuvat öelda, ehk said siis vähemalt ennast väljagi elada. Asi seegi.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nüüd, ole hea! Too välja mõni minu konkreetne kommentaar, kus ma olen sõimanud!

Kust mina tean, mida sina just kirjutasid. Mina räägin sellest 55 aastasest 59 kg kaaluvast tädist, kes on tõesti igas kaaluteemas platsis halvustamas, tänitamas, õelutsemas.

Aga igal juhul tänan neid kahte inimest, kes teemasse vastasid ja kes on ise seda ravimit kasutanud. Ühel pole kolme aastaga süstidest midagi kasu olnud, teine oli 20 kg maha võtnud. See oli informatiivne ja huvipakkuv. Teistel kahjuks ei olnud midagi teemassepuutuvat öelda, ehk said siis vähemalt ennast väljagi elada. Asi seegi.

Just kirjutasid ju, et tead täpselt, et mina olen siia koledaid kommentaare kirjutanud. Samuti teadsid sa täiesti täpselt, et ma olen kõikides teistes teemades platsis ja sõimamas.

Kuna sa pöördusid konkreetselt minu poole ja väitsid, et ma olen siin teemas sõimanud, siis palungi, et sa tooksid välja mõne konkreetse kommentaari.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nüüd, ole hea! Too välja mõni minu konkreetne kommentaar, kus ma olen sõimanud!

Kust mina tean, mida sina just kirjutasid. Mina räägin sellest 55 aastasest 59 kg kaaluvast tädist, kes on tõesti igas kaaluteemas platsis halvustamas, tänitamas, õelutsemas.

Aga igal juhul tänan neid kahte inimest, kes teemasse vastasid ja kes on ise seda ravimit kasutanud. Ühel pole kolme aastaga süstidest midagi kasu olnud, teine oli 20 kg maha võtnud. See oli informatiivne ja huvipakkuv. Teistel kahjuks ei olnud midagi teemassepuutuvat öelda, ehk said siis vähemalt ennast väljagi elada. Asi seegi.

Teemasse (kaalu kaotamine ja komtrolli all hoidmine ILMA mingite tugevate ravimiteta) oli siin nii mõnelgi vastajal öelda, aga sina ei taha seda kuulda, sest see ei ole mugav ja passiivne meetod. Oled ilmselt päris noor veel ja kujutad ette, et need süstid sulle kunagi valusalt kätte ei maksa.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja need, kes lõunati mööda kohvikuid ja burksiputkasid kooserdavad, jahuvad lõputult mingitest dieetidest.

Mis probleem sind küll vaevab, et iga sõnavõtt on mürgisust ja kibestumust täis, ka täiesti neutraalset juttu oskad ebameeldivalt esitada. Mis kooserdama, jahuma. Kas kõik inimesed teevad nii välja arvatud sina? Miks sa üldistad ja sõimad siin juba mitmendat korda. Ebameeldiv ja ebaviisakas inimene. Ise solvub südamepõhjani, kui tema juttu mölinaks nimetatakse, sest seda sa ju siin teed pidevalt, aga teiste juttu võib nimetada mulaks, milleks iganes. Kas su elus midagi sisukamat ei ole, kui siin istuda ja sõimelda. Mind näiteks teiste inimeste kehakaal ei huvita ja ei roni kohale igale poole, kus vähegi midagi kaalust juttu on, aga millegipärast sina seda teed. Mitte ainult siin teemas, vaid igal pool oled platsis endast jutustamas ja teisi halvustamas.

Kus see mürgisus ja kibestumus siin on? Ma nendin fakti, et on suur hulk naisi, kes mingil arusaamatul põhjusel ei vaevu toitumisest aru saama, küll aga on neil pidevalt kaaluteemad jutuks. Nii nad siis käivadki oma suletud ringis – söövad suvaliselt ja jahuvad lõputult mingitest ajutistest dieetidest. Tulemusteta.

Ronima ei ole muide kuidagi ilusam sõna kui kooserdama antud kontekstis.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemasse (kaalu kaotamine ja komtrolli all hoidmine ILMA mingite tugevate ravimiteta) oli siin nii mõnelgi vastajal öelda, aga sina ei taha seda kuulda, sest see ei ole mugav ja passiivne meetod.

Ka süste tehes ei ole kaalu kaotamine mingi mugav ja passiivne meetod, ega süstid sind kõhnaks ei tee. Miks siis seda kogu aeg korrutada ja korrutada. Sinul puudub kogemus süstidega, aga millegipärast soovid selle kohta hirmsasti arvamust avaldada küll.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nendin fakti, et on suur hulk naisi, kes mingil arusaamatul põhjusel ei vaevu toitumisest aru saama, küll aga on neil pidevalt kaaluteemad jutuks.

Jah, on selliseid inimesi olemas, aga kuidas see puutub antud teemasse. Mitte kuidagi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka süste tehes ei ole kaalu kaotamine mingi mugav ja passiivne meetod, ega süstid sind kõhnaks ei tee.

Muidugi on, sest süstid võtavad ju söögiisu maha. Loomulikult on see palju mugavam kui ise pingutamine.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nendin fakti, et on suur hulk naisi, kes mingil arusaamatul põhjusel ei vaevu toitumisest aru saama, küll aga on neil pidevalt kaaluteemad jutuks.

Jah, on selliseid inimesi olemas, aga kuidas see puutub antud teemasse. Mitte kuidagi.

Niimoodi puutub, sina kuulud ka nende naiste hulka.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemasse (kaalu kaotamine ja komtrolli all hoidmine ILMA mingite tugevate ravimiteta) oli siin nii mõnelgi vastajal öelda, aga sina ei taha seda kuulda, sest see ei ole mugav ja passiivne meetod.

Ka süste tehes ei ole kaalu kaotamine mingi mugav ja passiivne meetod, ega süstid sind kõhnaks ei tee. Miks siis seda kogu aeg korrutada ja korrutada.

Sellepärast, et sinusugused uhuud saaksid aru, et 15-20kg ülekaalu ei ole kaugeltki see koht, kus mingeid räigete kõrvaltoimetega ravimeid kasutada. Sellise tühise ülekaaluga peaks terve mõistusega inimene veel ise hakkama saama. Aga sul ilmselt “ei jõua ka see signaal ajju”.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niimoodi puutub, sina kuulud ka nende naiste hulka.

Ma toitun Fitlapi toitumiskava järgi. Ma arvan, et sealsed toitumisnõustajad teavad toitumisest rohkem kui sina. Mingeid burksiputjasid mööda ma ei hulgu, nagu sina siin ütlesid. Ja sinuga pole ma oma kaalu sugugi soovinud arutada, sina soovid oma arvamust hirmsasti öelda, kuigi seda pole keegi küsinud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaalu saab alla süstide abiga, sest vähendavad söögiisu, kas siis jäädaksegi eluks ajaks neid süste tegema? Sest muidu läheb ju söögiisu jälle tavapäraseks ja paisutakse jälle.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niimoodi puutub, sina kuulud ka nende naiste hulka.

Ma toitun Fitlapi toitumiskava järgi. Ma arvan, et sealsed toitumisnõustajad teavad toitumisest rohkem kui sina. Mingeid burksiputjasid mööda ma ei hulgu, nagu sina siin ütlesid. Ja sinuga pole ma oma kaalu sugugi soovinud arutada, sina soovid oma arvamust hirmsasti öelda, kuigi seda pole keegi küsinud.

Mina ei ole burksiputkade kohta siin teemas sõnagi kirjutanud. Üks kord veel ja väga aeglaselt. Siin on peale sinu ja minu veel inimesi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaalu saab alla süstide abiga, sest vähendavad söögiisu, kas siis jäädaksegi eluks ajaks neid süste tegema? Sest muidu läheb ju söögiisu jälle tavapäraseks ja paisutakse jälle.

Sellele küsimusele võiks need siinsed süstijad vastata tõepoolest. Millisena näete oma tulevikku? Mismoodi te neist süstidest loobudes edasi toituda plaanite?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niimoodi puutub, sina kuulud ka nende naiste hulka.

Ma toitun Fitlapi toitumiskava järgi. Ma arvan, et sealsed toitumisnõustajad teavad toitumisest rohkem kui sina. Mingeid burksiputjasid mööda ma ei hulgu, nagu sina siin ütlesid. Ja sinuga pole ma oma kaalu sugugi soovinud arutada, sina soovid oma arvamust hirmsasti öelda, kuigi seda pole keegi küsinud.

Mina ei ole burksiputkade kohta siin teemas sõnagi kirjutanud. Üks kord veel ja väga aeglaselt. Siin on peale sinu ja minu veel inimesi.

Signaal ei jõua ajju, noh.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Signaal ei jõua ajju, noh.

Sulle ei jõua ka midagi ajju. Hoia oma suu kinni, kui pole arvamust küsitud. Nagu kaarnakari kallal, kelle kõigi asi on see, mida keegi võõras inimene teeb. Ei puutu kuidagi teisse, sada korda on öeldud.

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sellele küsimusele võiks need siinsed süstijad vastata tõepoolest. Millisena näete oma tulevikku? Mismoodi te neist süstidest loobudes edasi toituda plaanite?

Aga miks peaks vastama, kui sind tegelikult ei huvita, soovid ainult halvustada ja õiendada. Ja ei puutu ka kuidagi sinusse.

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Loomulikult on see palju mugavam kui ise pingutamine.

Ja siis? Kas sind häirib kõige rohkem see, et on liiga mugav või mis on sinu probleem?

+3
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 281 )


Esileht Ilu ja tervis Ozempic süstid kaalulangetuseks