Esileht Ilu ja tervis Ozempic

Näitan 30 postitust - vahemik 661 kuni 690 (kokku 926 )

Teema: Ozempic

Postitas:
Kägu

Sellise suhtumise juures on kõige olulisem küsimus, mis saab edasi.

Nagu öeldud, küll me siis koos arstiga vaatama, mis edasi. Sina ei pea sellega oma pead vaevama.

Sa ikka saad aru, et neid variante ei ole väga palju, mis edasi. Edasi sa kas jälgid oma toitumist ise või siis võtad tablette.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on u 20g valku päevas. Sul oleks väga vaja midagi arvutada ja lugeda. Eelkõige makrosid.

Kui mu arst ei leia, et ma neid lugema peaksin, siis ma neid ei loe.

Palju õnne – sellised lodevad emalaevad on siis need, kes meie meditsiinisüsteemi koormavad.
Meditsiinisüsteem on muidugi ise süüdi ka, et neid pakse oma toitumist jälgima ei suuna ja on teinud neist mingid “pseudoinvaliidid”, kes med-abi vajavad. Hea mugav sellistele muudkui mingeid ravimeid maha lükata, äri läheb.

+6
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks peaks õhust kaloreid saama? Mul selgus geenitestiga hoopis, et mul on tavapärasest madalam põhiainevahetuse energiakulu ja seetõttu kehakaalu säilitamiseks vajalik päevane kaloraaž alla 1400 kcal. Ongi raske elada nii, peangi päev osta rabelemisega kompenseerima seda energiakulu, mis siin enamik paksude kallal kaagutajaid kulutab lihtsalt lamades/magades ja siis õiendavad, kuidas teised ei oska ikka toitu mõõta või ei tee trennis midagi.

No söö siis vähem kui 1400 kcal, milles sinu probleem on siis?

Kõige suurem probleem on see teie kaagutamine siin, et kuidas ikka ei oska toitu mõõta ja kuidas ikka ei tee trennis midagi ja kuidas ikka valetatakse ja kuidas on meditsiiniline ime, kes õhust energiat saab ja kuidas nagunii endale suva kräppi ja torte ja magusat sisse kühveldab. Samas, kui te ise kühveldate endale palju rohkem toitu sisse ja liigute teadlikult vähem. See ei ole küll mingi su isiklik teene, et sul öösel pulss kiirem on või et sa toolil istudes rohkem niheled või et kehatemperatuuri hoidmiseks rohkem kaloreid kulutad.

Tundub, et olen tõesti “meditsiiniline ime”, sest suudan 1200 kcal dieedil püsida maksimaalselt 2 kuud – siis juba enam ei suuda midagi teha – ei trenni, ei liikuda, isegi tööd (vaimne) ei suuda enam teha – muutun aeglaseks ja hakkan palju vigu tegema. Haigused hakkavad ka külge ning depressioon kipub ligi. Kaalulangus ka kipub peatuma (selle kahe kuuga langeb max 2 kg). Kui nüüd jälle see ca 1400 süüa, siis tuleb see paar kilo kiiresti tagasi.

Ma ütleks, et kes ei söö, see ei tööta ka. Ega liigu. Tõesti ei saa aru, kuidas te kõik saate piiramatult vähem süüa ja rohkem liikuda? Mõni veel mõlemat korraga. Ma tõesti tunnen, et mul ei ole seda ruumi kuigi palju enam, sest söön niigi vähe ja liigutan ka praeguste võimete piiril juba. Trenni lisades tekivad ka kõrvalefektid – ei jõua enam muid tavapäraseid füüsilisi toiminguid teha (nt kodus koristada) ning vigastused ja haigused kipuvad kergesti ligi. Tundub, et mu keha töötab tõesti nii optimaalselt, et kui kütust vähendan või trenni suurendan, siis otsib võimalusi, kuidas mujalt kokku hoida. Ei tundu kuigi jätkusuutlik elustiil, kui kogu aeg on külm, pea on nagu udus, väsimus ja jõuetus kallal, nahk kuiv, karvad kukuvad välja, lihased valutavad jms.

Samuti, nagu pidev näljatunne ei ole jätkusuutlik. Hea ju, et sellele on nüüd mingi lahendus olemas!

Järjekordne ebaloogiline jutt. Kui sa kirjutad, et 1200 kcal süüa suudad max kaks kuud ja siis juba ei toimi ei keha ega vaim, siis mismoodi sind see Ozempic aitab? Ozempic teatavasti vähendab söögiisu, mis ei tee midagi muud, kui aitab sul vähem süüa. See ei turguta selle ülimadala kaloraaži juures kuidagi su keha ja vaimu, millest räägid. Mis mõttes see siis lahendus on?

Märkasin sama.
1200 kalorit süües- vigastused, haigused, juuksed kukuvad välja, lihasvalud.
Ozempic süstid ja 1000-1200 kalorit päevas- näpud püsti ja kõik on super.

Oh neid pakse ja nende fantaasiaid.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh neid pakse ja nende fantaasiaid.

Pakse on jah igasuguseid, aga miks nii palju saledaid see teema pöördesse ajab, sellest ma küll aru ei saa. Mis teie asi siis on, mis nemad teevad. Seda olen teiste paksuteemade puhul ka imestanud, et igas paksuteemas on mingid saledad, kes neid pakse kottima kukuvad. Miks teid need paksuteemad nii erutavad? Kas ikka pole oma kaaluga täitsa rahul, ise olete tegelikult ka paksud või siis lihtsalt tahaks nagu oma üleolevust näidata, et kellestki olen parem või miks? Nii huvi pärast lihtsalt küsin.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh neid pakse ja nende fantaasiaid.

Pakse on jah igasuguseid, aga miks nii palju saledaid see teema pöördesse ajab, sellest ma küll aru ei saa. Mis teie asi siis on, mis nemad teevad. Seda olen teiste paksuteemade puhul ka imestanud, et igas paksuteemas on mingid saledad, kes neid pakse kottima kukuvad. Miks teid need paksuteemad nii erutavad? Kas ikka pole oma kaaluga täitsa rahul, ise olete tegelikult ka paksud või siis lihtsalt tahaks nagu oma üleolevust näidata, et kellestki olen parem või miks? Nii huvi pärast lihtsalt küsin.

No eks sa siis küsi. Mina olen N 55/162/53, eluaeg olnud selline sale. Juba 4 a menopausis. Ma ei söö iialgi üle, sest minu aju ja mao vahel on normaalne ühendus, mis alati ütleb mulle, et ‘sa ei vaja seda toitu’. Ma ei söö mitte kunagi üle, ka siis, kui olen reisil ja ostnud ‘all included’ paketi, mille raames ma saaksin süüa piiramatult. Minu keha ei vaja kõiki neid hõrgutisi ja minu aju ütleb mulle, et ära söö neid, sest sa ei vaja neid. Ja ma siis ei söögi.

Kas see on sinu arvates üleolevus?  Mina arvan, et see on normaalne keha eneseregulatsioon.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No eks sa siis küsi. Mina olen N 55/162/53, eluaeg olnud selline sale. Juba 4 a menopausis. Ma ei söö iialgi üle, sest minu aju ja mao vahel on normaalne ühendus, mis alati ütleb mulle, et ‘sa ei vaja seda toitu’. Ma ei söö mitte kunagi üle, ka siis, kui olen reisil ja ostnud ‘all included’ paketi, mille raames ma saaksin süüa piiramatult. Minu keha ei vaja kõiki neid hõrgutisi ja minu aju ütleb mulle, et ära söö neid, sest sa ei vaja neid. Ja ma siis ei söögi. Kas see on sinu arvates üleolevus?  Mina arvan, et see on normaalne keha eneseregulatsioon. Rate this item:Submit Rating00

Väga tubli, aga miks paksuteemades istud? Ja kas ka sina vahutad ja sõimad siin? Selle kohta küsisin, et miks kaaluprobleemideta inimesed sellise asjaga tegelevad, mis rahuldust see neile pakub?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh neid pakse ja nende fantaasiaid.

Pakse on jah igasuguseid, aga miks nii palju saledaid see teema pöördesse ajab, sellest ma küll aru ei saa. Mis teie asi siis on, mis nemad teevad.

On küll kõigi asi, kui mingi 40 KMI-ga laevad siin laiavad, kuidas neid mingid makrod ei koti ja neil pole mõtteski midagi lugeda ega arvutada. Kuidas perearst jälgib ja kord kuus tehakse muudkui aga analüüse ja nii tore.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

samas normaalselt toituv inimene võtab kergesti juurde ilma et ta ületaks päevast kalorivajadust (seda sa muidugi välistad).

Sa ise ei saa aru, et kirjutad nosensssi? Kui inimene võtab kaalus juurde, siis ta ÜLETAB oma päevast kalorivajadust, see on fakt. Vastasel korral poleks kehal millestki rasva toota, midagi ei jääks kulutusest üle. Niiet sa mõtle, kui “lähedalt” see sõbranna seda torti ikka “uurib”  ja kui tihti… ja tort pole nagunii normaalse toitumise osa, absoluutselt ebavajalik tühi kalor, toitumispüramiidi tipus, mis võiks parem olemata olla, eriti kui inimene on kaaluga hädas. Ja kui see “uurimine” on tõepoolest 1 kord kuus, siis AINULT sellest ei tüsene keegi, järelikult ta ikkagi sööb rohkem kui peaks, ja tihedasti. Valdav osa “ma söön ju niiiii vähe, aga ikka lähen paksuks!” pakse petavad ennast selles osas, kuipalju nad söövad, nad lihtsalt arvavad ja unustavad.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niiet ma saan aru, et see hitt Ozempic on tegelikult selleks vajalik, et söögiisu on vähem, et inimene HARJUKS vähem sööma, vähem ette tõstma, harvem sööma ja valiks õigemaid asju. Ja kui seda ei tee, siis “rohi enam ei tööta”, isu tuleb tagasi ja siis nagu narkaril on vaja suuremat ja suuremat doosi, et jälle “töötaks”? Ja arstid rõõmsalt järjest suurendavad doose, aga mis sellest inimesele pikaajaliselt kasu on? Ta ju ikkagi ei ÕPI oma toidulauda korrigeerima. “Mina ei pea midagi lugema ega kaaluma ega mõtlema, süstin mis arst ette näeb ja kõik”- mõtteviisiga paks ei saa kunagi püsivalt saledaks.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ise ei saa aru, et kirjutad nosensssi? Kui inimene võtab kaalus juurde, siis ta ÜLETAB oma päevast kalorivajadust, see on fakt. Vastasel korral poleks kehal millestki rasva toota, midagi ei jääks kulutusest üle. Niiet sa mõtle, kui “lähedalt” see sõbranna seda torti ikka “uurib”  ja kui tihti… ja tort pole nagunii normaalse toitumise osa, absoluutselt ebavajalik tühi kalor, toitumispüramiidi tipus, mis võiks parem olemata olla, eriti kui inimene on kaaluga hädas. Ja kui see “uurimine” on tõepoolest 1 kord kuus, siis AINULT sellest ei tüsene keegi, järelikult ta ikkagi sööb rohkem kui peaks, ja tihedasti. Valdav osa “ma söön ju niiiii vähe, aga ikka lähen paksuks!” pakse petavad ennast selles osas, kuipalju nad söövad, nad lihtsalt arvavad ja unustavad.

Õige, aga miks sinusugune sale ja eluaeg kaaluprobleemideta isik istub päevade kaupa teemas, kus arutatakse Ozempic kogemusi? Mis see kõik sind nii huvitab, mida mingid paksud teevad või ei tee? Minu arust oled jälle see 55/50 kg naisterahvas, kes on ka alati eelmises paksuteemades mürgisusega silma paistnud. Minu arust teevad inimesed iga päev väga lolle otsuseid, mida mina näiteks ei tee, aga see ongi ju elu. Miks ma peaks kogu aeg sel teemal sõna võtma, seda minu pea ei võta. Miks sa teed seda, mis rahuldust see pakub sulle?

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see kõik sind nii huvitab, mida mingid paksud teevad või ei tee? Minu arust oled jälle see 55/50 kg naisterahvas, kes on ka alati eelmises paksuteemades mürgisusega silma paistnud.

Mina kirjutasin need kaks kommentaari 16.50 ja 17.04 üldse siia teemasse esimest korda, peale seda kui ma olin esimest korda seda teemat üldse lugenud. Niiet sorri, sinu luulud ei leia tõestust. Ma saan aru, et inimestele kellelegi ei meeldi, kui neile selgeks tehakse, et nad valesti teevad, aga allavõtmiseks on nagu esimene asi aduda, et “ma söön liiga palju”, mitte KMI 40 juures seletada, mismoodi see kõik “õhust” muudkui tuleb. Ja mul on ka endal 10 kilo üle, aga ma ei hakka selliseid naeruväärseid õigustusi pilduma, sest ma tean ise, et ma söön liiga palju ja liiga valesid asju ja tegelen sellega.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mul on ka endal 10 kilo üle, aga ma ei hakka selliseid naeruväärseid õigustusi pilduma, sest ma tean ise, et ma söön liiga palju ja liiga valesid asju ja tegelen sellega.

Okei, ise oled ka siis paks, sellepärast huvitab see teema nii hirmsasti. See on arusaadav, aga minu arust osad siin räägivad, et elus pole kaaluprobleemi olnud, aga miks need siin siis ravimi vastu huvi tunnevad, jääb arusaamatuks.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ikka saad aru, et neid variante ei ole väga palju, mis edasi. Edasi sa kas jälgid oma toitumist ise või siis võtad tablette.

Miks sa arvad, et keegi teine peale sinu millestki aru ei saa? Mingi arenguhäire on, mis mõttetegevust takistab?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne – sellised lodevad emalaevad on siis need, kes meie meditsiinisüsteemi koormavad. Meditsiinisüsteem on muidugi ise süüdi ka, et neid pakse oma toitumist jälgima ei suuna ja on teinud neist mingid “pseudoinvaliidid”, kes med-abi vajavad. Hea mugav sellistele muudkui mingeid ravimeid maha lükata, äri läheb.

Kas sul on kade meel ja tahaksid, et meditsiinisüsteem hoopis su tissisuurendust toetaks? Siis on frustratsioon muidugi mõistetav.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga minu arust osad siin räägivad, et elus pole kaaluprobleemi olnud, aga miks need siin siis ravimi vastu huvi tunnevad, jääb arusaamatuks.

Neil on mingi puue ilmselt, mis takistab rahulikult oma elu elamast ja sunnib selle asemel igapäevaselt pakse kottima. Ilmselt on need samad tüübid, kes kooliajal kiusajad olid, nüüd on lihtsalt väljundit vähem.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võin rahulikult süüa hommikusöögiks täistera palaleiva merevaigu, veisesingi, juustu, lehtsalati ja tomatiga, lõunaks kausitäie boršši ja õuna ning õhtuks kanakoiva ja riisi koos värske salatiga ja kõik.

Kuidas selline inimene paksuks sai minna?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas selline inimene paksuks sai minna?

Ütles ju, et enne õgis hommikust õhtuni, sest kõht oli tühi. Enam ei ole, saab normaalselt süüa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Joogu vett. Söögu jääsalatit kurgi ja tomatiga, äädikapõhise kastmega või üldse ilma. Tassitäis puljongit. Aga ei, nende järgi ei “isuta”, tahaks saiakest.

Su jutt läheb aina lollimaks. Mul läheks ka kõht tühjaks, kui pean eluaeg 1400 kcal sööma. Õnneks olen sale ja saan süüa 2000 kcal vähemaks, nagu keskmised inimesed saavadki. Aga ma ei lähe inimest, kes minust tükk maad vähem sööb, õgardiks sõimama.

Ilmselgelt on ole see “Joogu vett. Söögu jääsalatit kurgi ja tomatiga, äädikapõhise kastmega või üldse ilma. Tassitäis puljongit.” mõeldud kogu söögiks, vaid toidule lisaks, kui ikka jube nälg kallal – ja saiakese asemel.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh neid pakse ja nende fantaasiaid.

Oled kade?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütles ju, et enne õgis hommikust õhtuni, sest kõht oli tühi.

Ei tohi ju öelda, et õgis, peab ütlema, et ta sõi oma kalorinormi piires, aga ikkagi müstiliselt kaal kogunes. Tõsisemalt rääkides, uskumatu, kuidas inimesed viitsivad igasugu gruppidega liituda ja süstide ja ravimite eest maksta, ja ikka ei suuda endale põhitõdesid selgeks teha. Mõnda kommentaari olen näinud, kus inimene ütleb, et teab, et sõi liiga palju ja valesti ja tegeleb sellega, ülejäänud panevad kogu jõu eneseõigustamisse.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tohi ju öelda, et õgis, peab ütlema, et ta sõi oma kalorinormi piires, aga ikkagi müstiliselt kaal kogunes. Tõsisemalt rääkides, uskumatu, kuidas inimesed viitsivad igasugu gruppidega liituda ja süstide ja ravimite eest maksta, ja ikka ei suuda endale põhitõdesid selgeks teha. Mõnda kommentaari olen näinud, kus inimene ütleb, et teab, et sõi liiga palju ja valesti ja tegeleb sellega, ülejäänud panevad kogu jõu eneseõigustamisse.

Mina olingi see, kes ütles, et enne sõi päev otsa ja korraga terve tordi ära. Mina olin ka see, kes ütles, et läbitud on kõik toitumiskavad, külastatud endokrinoloogi ja hulgaliselt toitumisnõustajaid.

Saa juba aru, et teadmine millestki ja võime seda ellu rakendada on kaks täiesti erinevat asja. Jah, ma tean, et sõin valesti. Jah, ma tean, et see hakkas tervisele. Ei, ma ei suutnud söömist omal jõul õiges kohas lõpetada. Jah, ma tean, et kui tabletid ära jätan, võib soov õgida tagasi tulla.

Ligi 40-se KMIga oli mul kolm reaalset valikut: a) bariaatriline operatsioon, b) semaglutiid, c) õgida end surnuks. Ma saan aru, et paljudele siin meeldiks, kui paksud viimase valiksid. Mina valisin semaglutiidi ja olen õnnelik ja rahul, et kilod kaovad. Ma olen täiesti nõus vajadusel seda elu lõpuni võtma, kui see mu aju mõjutab nii, et ma tänu sellele elus, terve ja normaalkaaluline olen ning ei õgi nagu loom. Köhi nüüd oma makrodest edasi, mul täiesti suva.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ligi 40-se KMIga oli mul kolm reaalset valikut: a) bariaatriline operatsioon, b) semaglutiid, c) õgida end surnuks. Ma saan aru, et paljudele siin meeldiks, kui paksud viimase valiksid. Mina valisin semaglutiidi ja olen õnnelik ja rahul, et kilod kaovad. Ma olen täiesti nõus vajadusel seda elu lõpuni võtma, kui see mu aju mõjutab nii, et ma tänu sellele elus, terve ja normaalkaaluline olen ning ei õgi nagu loom. Köhi nüüd oma makrodest edasi, mul täiesti suva.

Mina arvan ka, et see on maooperatsioonist ikkagi parem ja tervisele kasulikum. Mina pean näiteks elu lõpuni kilpnäärme hormooni võtma, põhimõtteliselt ju sama asi, mis seal siis imelikku, kui keegi peab semaglutiidi võtma. Kuigi seda ilukliinikute äri ma väga heaks ei kiida, et kirjutatakse ravim normaalkaalulistele, kes tahaks päris pilpaks saada. Apteegis järjekorras seistes nägin naist, kes ka semaglutiidi ostis ja naljakas oli, kuidas apteeker teda pealaest jalatallani mõõtis. Naine oli väga sale, aga võib-olla enne siis oli paks, kes teab.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tohi ju öelda, et õgis, peab ütlema, et ta sõi oma kalorinormi piires, aga ikkagi müstiliselt kaal kogunes. Tõsisemalt rääkides, uskumatu, kuidas inimesed viitsivad igasugu gruppidega liituda ja süstide ja ravimite eest maksta, ja ikka ei suuda endale põhitõdesid selgeks teha. Mõnda kommentaari olen näinud, kus inimene ütleb, et teab, et sõi liiga palju ja valesti ja tegeleb sellega, ülejäänud panevad kogu jõu eneseõigustamisse.

Mina olingi see, kes ütles, et enne sõi päev otsa ja korraga terve tordi ära. Mina olin ka see, kes ütles, et läbitud on kõik toitumiskavad, külastatud endokrinoloogi ja hulgaliselt toitumisnõustajaid.

Saa juba aru, et teadmine millestki ja võime seda ellu rakendada on kaks täiesti erinevat asja. Jah, ma tean, et sõin valesti. Jah, ma tean, et see hakkas tervisele. Ei, ma ei suutnud söömist omal jõul õiges kohas lõpetada. Jah, ma tean, et kui tabletid ära jätan, võib soov õgida tagasi tulla.

Ligi 40-se KMIga oli mul kolm reaalset valikut: a) bariaatriline operatsioon, b) semaglutiid, c) õgida end surnuks. Ma saan aru, et paljudele siin meeldiks, kui paksud viimase valiksid. Mina valisin semaglutiidi ja olen õnnelik ja rahul, et kilod kaovad. Ma olen täiesti nõus vajadusel seda elu lõpuni võtma, kui see mu aju mõjutab nii, et ma tänu sellele elus, terve ja normaalkaaluline olen ning ei õgi nagu loom. Köhi nüüd oma makrodest edasi, mul täiesti suva.

Nõus võid olla, aga see ei mõju elu lõpuni. Isegi doosi suurendades (lõputult ei saa seda teha) kaob sõögiisu vähendav toime u 1-1,5 a pärast raviga alustamist. Kui su ülekaalu põhjus on suutmatus ennast kontrollida, siis õige pea oled taas alguses tagasi. Meie võime “makrodest köhida” või mitte, sina lähed paksuks tagasi.
Maovähendusopil on suurem mõju, kontrollimatud sööjad võtavad küll kaalu tagasi, aga enamasti siiski mitte nii palju, nagu nad algselt kaalusid.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Köhi nüüd oma makrodest edasi, mul täiesti suva.

Sa vastasid küll mulle, aga kuna ma ei ole makrodest kunagi kusagil midagi öelnud, siis on selge, et sa ei saa aru, et siin on kirjutajaid rohkem, kui kaks. Sina paistad aga olevat sama inimene, kes ütles, et ta ei kavatsegi midagi arvutada ja minus tekitab see hämmingut – miks ei kasuta inimene aega, kui tablett (või süst) mõjub ja aitab, ja sel ajal õppida õigesti sööma? Muidu äkki hakkad jälle terveid torte koju ostma? Ravim on asja eest, aga kui selle tarbimise ajal ei õpita mitte midagi, siis mis sest pikemas perspektiivis tolku on?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõus võid olla, aga see ei mõju elu lõpuni.

Esiteks, kas ma olen öelnud, et mõjub? Teiseks, seda ei ole uuringutega kindlaks tehtud, kaua see mõjub. Ma ütlesin, et ma olen valmis seda võtma, kuni vaja. Millest sa ikka veel aru ei saa?

 

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maovähendusopil on suurem mõju, kontrollimatud sööjad võtavad küll kaalu tagasi, aga enamasti siiski mitte nii palju, nagu nad algselt kaalusid.

Sina võid nii arvata, arstid arvavad teisiti.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

miks ei kasuta inimene aega, kui tablett (või süst) mõjub ja aitab, ja sel ajal õppida õigesti sööma?

Kas sul on mingi puue, mis takistab tekstist arusaamist? Ma söön normaalselt ja tervislikult. Ma olen arstiga sada korda arutanud seda, mida ja kuidas ma söön.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

miks ei kasuta inimene aega, kui tablett (või süst) mõjub ja aitab, ja sel ajal õppida õigesti sööma?

Kas sul on mingi puue, mis takistab tekstist arusaamist? Ma söön normaalselt ja tervislikult. Ma olen arstiga sada korda arutanud seda, mida ja kuidas ma söön.

Mis sul viga on, et sa niimoodi haugud? Kas see ravim teeb inimese ka nii kohutavalt ebaviisakaks? Kahju küll, üks meeldiv tüse inimene on kordi etem sellisest nähvavast soov-saledast.

Sada korda vaja olnud arstil käia, sest sa tead täpselt, mida ja kuidas peaks? Kuidas sa “normaalset” mõõdad, kui sa midagi ei mõõda? Rohkem pole sul vaja MULLE vastata, söö või kaks torti oma tarkuses.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ligi 40-se KMIga oli mul kolm reaalset valikut: a) bariaatriline operatsioon, b) semaglutiid, c) õgida end surnuks. Ma saan aru, et paljudele siin meeldiks, kui paksud viimase valiksid. Mina valisin semaglutiidi ja olen õnnelik ja rahul, et kilod kaovad. Ma olen täiesti nõus vajadusel seda elu lõpuni võtma, kui see mu aju mõjutab nii, et ma tänu sellele elus, terve ja normaalkaaluline olen ning ei õgi nagu loom. Köhi nüüd oma makrodest edasi, mul täiesti suva.

Mina arvan ka, et see on maooperatsioonist ikkagi parem ja tervisele kasulikum. Mina pean näiteks elu lõpuni kilpnäärme hormooni võtma, põhimõtteliselt ju sama asi, mis seal siis imelikku, kui keegi peab semaglutiidi võtma. Kuigi seda ilukliinikute äri ma väga heaks ei kiida, et kirjutatakse ravim normaalkaalulistele, kes tahaks päris pilpaks saada. Apteegis järjekorras seistes nägin naist, kes ka semaglutiidi ostis ja naljakas oli, kuidas apteeker teda pealaest jalatallani mõõtis. Naine oli väga sale, aga võib-olla enne siis oli paks, kes teab.

See inimene võis ka diabeetik olla. Ozempic on tegelikult II tüübi diabeetikutele mõeldud ravim.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja II tüübi diabeet on valdavalat ülekaalulisusega KAASUV haigus, mitte ülekaalu PÕHJUSTAV haigus. Ehk ülekaal  ja süsivesikute “kuri/liigtarvitamine”põhjustab diabeeti, mitte vastupidi.

2.tüüpi diabeet on krooniline progresseeruv haigus kui inimene ei muuda on elustiili, liikumist ja söömisharjumusi.

Haigus tekib üldjuhul ülekaalu tõttu. Ülekaalust tingitud liigne rasv ladestub maksa- ja lihaskoesse ning halvendab suhkru omastamist. Samuti omavad liigne rasv ja kõrged veresuhkrud kahjulikku toimet kõhunäärme insuliini tootvatele rakkudele.”

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 661 kuni 690 (kokku 926 )


Esileht Ilu ja tervis Ozempic