Esileht Ilu ja tervis Ozempic

Näitan 30 postitust - vahemik 811 kuni 840 (kokku 926 )

Teema: Ozempic

Postitas:
Kägu

Küsimus neile, kes enne süstisid 1mg Ozempicut, aga kuna seda enam saada pole, siis kas olete üle läinud tablettidele? Kuidas toime võrreldes süstiga on?

Ma ka ootan vastuseid neilt, kes alustasid süstidega, aga nyyd nende puudumisel võtate Rybelsus tablette. Et kas toime on olemas ja kas vôis jätkata kohe max tablettidega, kui systimine jäi pooleli 1 mg annusega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest ogar, et ostetakse päris haigete eest rohtu ära, et oma elustiiliviga ravida.

Sa võiks endale selgeks teha, millised need “päris” haiged on, kelle eest rohi ära ostetakse. Seda on korduvalt siin selgitatakse. Seda ravimit kasutatakse II tüübi diabeediga patsientide raviks, kes on rasvunud. II tüübi diabeet kujuneb välja elustiilist, rasvumine samuti. Kui paksukesed võtavad oma raha eest enne alla, kui neil diabeet välja kujuneb, on vaid tervitatav. Siis ei pea sa pärast oma ravirahaga nende diabeedi ravi ja süstide maksumust toetama. Ka need “päris” haiged on valdavalt oma elustiiliga endale selle haiguse saanud. Ka neil ei ole mingit takistust, et võtta alla süstita, läheks ka nende diabeet tunduvalt paremaks. Oleks varem seda teinud, ei olekski diabeeti tulnud. Diabeedihaigetele on see ravim nii suure soodustusega, et suudavad osta endale ka väiksema doosiga kaks süsti, et saada õige doos kokku. Väiksemaid doose on saada, samuti on saada ka tablette sama toimeainega, seega kellegi eest ravimi ära võtmine on täielik müüt.

Need ilma diabeediga paksud peavad alla saama toitumist muutes, mitte end süstides, et teha endale diabeedi profülaktikat. See ravim on mõeldud siiski diabeedi raviks, mitte ennetamiseks, sest haigetel on seda tõesti vaja diabeedi tüsistuste vältimiseks.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest ogar, et ostetakse päris haigete eest rohtu ära, et oma elustiiliviga ravida.

Sa võiks endale selgeks teha, millised need “päris” haiged on, kelle eest rohi ära ostetakse. Seda on korduvalt siin selgitatakse. Seda ravimit kasutatakse II tüübi diabeediga patsientide raviks, kes on rasvunud. II tüübi diabeet kujuneb välja elustiilist, rasvumine samuti. Kui paksukesed võtavad oma raha eest enne alla, kui neil diabeet välja kujuneb, on vaid tervitatav. Siis ei pea sa pärast oma ravirahaga nende diabeedi ravi ja süstide maksumust toetama. Ka need “päris” haiged on valdavalt oma elustiiliga endale selle haiguse saanud. Ka neil ei ole mingit takistust, et võtta alla süstita, läheks ka nende diabeet tunduvalt paremaks. Oleks varem seda teinud, ei olekski diabeeti tulnud. Diabeedihaigetele on see ravim nii suure soodustusega, et suudavad osta endale ka väiksema doosiga kaks süsti, et saada õige doos kokku. Väiksemaid doose on saada, samuti on saada ka tablette sama toimeainega, seega kellegi eest ravimi ära võtmine on täielik müüt.

Need ilma diabeediga paksud peavad alla saama toitumist muutes, mitte end süstides, et teha endale diabeedi profülaktikat. See ravim on mõeldud siiski diabeedi raviks, mitte ennetamiseks, sest haigetel on seda tõesti vaja diabeedi tüsistuste vältimiseks.

Võtame ära siis ka kõik vererõhuravimid, sest seda annab ka toitumisega muuta. Nagu ka palju teisi haigusi.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need ilma diabeediga paksud peavad alla saama toitumist muutes, mitte end süstides, et teha endale diabeedi profülaktikat. See ravim on mõeldud siiski diabeedi raviks, mitte ennetamiseks, sest haigetel on seda tõesti vaja diabeedi tüsistuste vältimiseks.

Aga kasu on sest ravimist ju rohkem siis kui diabeet (ja selle tüsistused) jäävad üldse tulemata. Ravimit peaks ikka mõlemale sihtgrupile jaguma.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ravim on mõeldud siiski diabeedi raviks, mitte ennetamiseks, sest haigetel on seda tõesti vaja diabeedi tüsistuste vältimiseks.

Nii ravibki, et inimene võtab kaalust maha. Seda võiks ta teha ka ilma ravimita, kui oleks selleks võimeline. Ja olekski tüsistest vaba. Täiesti ajuvaba loogika, et inimene õgigu ennast enne suureks ja toitugu nii valesti, et välja kujuneb diabeet ja siis on ta õigustatud haigekassa raha eest süste tegema.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on leitud, et mingid rohud toimivad ka dieedi toetamiseks ja kaalulangetuseks, siis miks hädas olev inimene ei või seda kasutada?
Mul on mega hea meel, et on inimesi, kellel ideaalne kaal ja ideaalne toitumine ja elus kõik muidu ideaalne. Aga on palju inimesi, kelle elu keerlebki ainult kaalu ümber ja seda kõike laste, töö jms igapäevaste murede kõrvalt.  Lisaks sünnitused, peale mida ei saagi enam peenikeseks. Jah loogiline, et ideaalses maailmas võiks süüa hästi, õigetel aegadel ja õigeid asju ilma ülesöömiseta ja õgimiseta. Kui on võimalik millestki motivatsiooni saada ja sellest lootusetust olukorrast välja tulla – siis mulle jääb nii arusaamatuks MIKS halvustada seda inimest, kes läheb ostab täishinnaga ravimi, mis võiks teda aidata.
Paksuks sõimata ja niisama õiendada oskavad kõik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…ja 10,15,20 kg võib päris palju inimese keha muuta, nii palju oleneb inimesest, pikkusest jms. Kas peab siis ootama kuni on juba 50 ülekilo, kui saab varem pidurit tõmmata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tarvitan tablette ja ei osta kellegi eest ära ning ei viitsi siin enam 10ndat korda selgitada, miks ma seda teen ja mida ma tegin enne, kui langetasin otsuse tablettide kasuks. Kui on silmaklapid nii tugevalt ees, siis ei ole mõtet vaielda. Toon vaid näite, kui ütlesin et nüüd enam tervet praadi süüa ei jõua – siis kohe haaras  üks ninatark siin sõnast kinni – praad, see on kindlasti pubipraad suure rasvase lihakärakaga ja friikartulitega. Tema jaoks oli asi lukus – sellepärast oledki nii paks, et sööd selliseid asju. Tegelikult oli jutt päevapraest, mida söön reeglina tatraga ja ohtra salatiga, valguks kana või kana. Ei söö pea üldse sealiha ega ka friikaid. Aga keda see enam huvitas, peaasi et sai ära nähvatud.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toon vaid näite, kui ütlesin et nüüd enam tervet praadi süüa ei jõua – siis kohe haaras üks ninatark siin sõnast kinni – praad, see on kindlasti pubipraad suure rasvase lihakärakaga ja friikartulitega. Tema jaoks oli asi lukus – sellepärast oledki nii paks, et sööd selliseid asju. Tegelikult oli jutt päevapraest, mida söön reeglina tatraga ja ohtra salatiga, valguks kana või kana. Ei söö pea üldse sealiha ega ka friikaid. Aga keda see enam huvitas, peaasi et sai ära nähvatud.

[/quote]

Mina näiteks ei söö üldse magusat – ei mingeid kooke, komme, jäätist, šokolaadi jms magusad asjad on mul täiesti menüüst väljas, sest mul puudub igasugune isu. Samas tean, et meeldivad soolased toidud, mis ehk pole kõige tervislikumad. Raseduse ajal olin nii peenike, et keegi ei saanud isegi aimu mu rasedusest. Peale last aga lihtsalt tuleb ja tuleb kaalu. Päris karm stress, et eelmise suve riided lihtsalt enam selga ei mahu.
Nüüd mõtlen juba päevi, kas ostan süsti välja. 0,25 mg on saadaval aga 0,5 mg väga vähestes kohtades üldse :/ Ilma soodustuseta osta rohkem 0,25 mg toimeainega on päris kallis lõbu. Samas võiks ju kuu aega proovida ja siis vaadata, mis saab. Kas see üldse sobib ja siis jooksvalt proovida leida seda 0,5 mg toimeainega. Ma tunnen ennast nii hästi, et kui saan jälle asjad toimima, siis mott trenniks ja toitumiseks kasvab tohutult.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd mõtlen juba päevi, kas ostan süsti välja. 0,25 mg on saadaval aga 0,5 mg väga vähestes kohtades üldse :/ Ilma soodustuseta osta rohkem 0,25 mg toimeainega on päris kallis lõbu. Samas võiks ju kuu aega proovida ja siis vaadata, mis saab. Kas see üldse sobib ja siis jooksvalt proovida leida seda 0,5 mg toimeainega. Ma tunnen ennast nii hästi, et kui saan jälle asjad toimima, siis mott trenniks ja toitumiseks kasvab tohutult.

Lihtsalt nii infoks, et tegelikult on 0,25 mg penis sama palju ravimit sees kui 0,5 mg penis, seega vahet pole, kumma ostad. 0,25 mg peniga tuleb lihtsalt teha kaks süsti korraga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ka diabeetikuid, kes vaatamata haigusele ja süstimisele toituvad väga halvasti ning ei tee trenni. Diabeet + ravimid ei tähenda tervislikku elustiili. Tean ise inimest, kes ainult krõbistab tablette aga magus, süsivesikud, alkohol igapäev menüüs ikka.
Ja diabeedi ravimeid on palju rohkem, kui ainult ozempic ja rybelsus. Vaevalt keegi ilma ravita jääb. Lisaks on väga paljudel muudel ravimitel ka tarneraskused mitte ainult ozempicul 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd mõtlen juba päevi, kas ostan süsti välja. 0,25 mg on saadaval aga 0,5 mg väga vähestes kohtades üldse :/ Ilma soodustuseta osta rohkem 0,25 mg toimeainega on päris kallis lõbu. Samas võiks ju kuu aega proovida ja siis vaadata, mis saab. Kas see üldse sobib ja siis jooksvalt proovida leida seda 0,5 mg toimeainega. Ma tunnen ennast nii hästi, et kui saan jälle asjad toimima, siis mott trenniks ja toitumiseks kasvab tohutult.

Lihtsalt nii infoks, et tegelikult on 0,25 mg penis sama palju ravimit sees kui 0,5 mg penis, seega vahet pole, kumma ostad. 0,25 mg peniga tuleb lihtsalt teha kaks süsti korraga.

selge 🙂 Aga kas apteek müüb 0,5 mg või 1 mg retseptiga hoopis 0,25 toimeainega. Mul on 4 retsepti: 0,35; 0,5 ja 1. Isegi 2 mg retsept on aga ravimiinfot lugesin, et seda pole kunagi eestis müüdud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas apteek müüb 0,5 mg või 1 mg retseptiga hoopis 0,25 toimeainega. Mul on 4 retsepti: 0,35; 0,5 ja 1. Isegi 2 mg retsept on aga ravimiinfot lugesin, et seda pole kunagi eestis müüdud?

Mulle apteegist öeldi, et väiksema toimeaine sisaldusega müüakse. Aga ikka päris rikas pead olema, et kuus 400 eurot enam-vähem selle ravimi peale panna 0,25-seid doose ostes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…ja 10,15,20 kg võib päris palju inimese keha muuta, nii palju oleneb inimesest, pikkusest jms. Kas peab siis ootama kuni on juba 50 ülekilo, kui saab varem pidurit tõmmata.

Kas kuskil on öeldud, et peab?!? Palun, alusta dieediga juba täna, mitte ära nuta taga oma “imerohtu”!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle apteegist öeldi, et väiksema toimeaine sisaldusega müüakse. Aga ikka päris rikas pead olema, et kuus 400 eurot enam-vähem selle ravimi peale panna 0,25-seid doose ostes.

178, mitte 400, aga kallis ikka. Ühest 0,25 grammisest süstlast tuleb 8 süsti välja. Kui ostad neid kuus kaks, siis saad 1,0 g nädalas kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…ja 10,15,20 kg võib päris palju inimese keha muuta, nii palju oleneb inimesest, pikkusest jms. Kas peab siis ootama kuni on juba 50 ülekilo, kui saab varem pidurit tõmmata.

Kas kuskil on öeldud, et peab?!? Palun, alusta dieediga juba täna, mitte ära nuta taga oma “imerohtu”!

Ehk leitakse ka õelusele ja kurjusele ka ravim ükspäev 🙂

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kuskil on öeldud, et peab?!? Palun, alusta dieediga juba täna, mitte ära nuta taga oma “imerohtu”! Ehk leitakse ka õelusele ja kurjusele ka ravim ükspäev ????

Mina pole see, kellele sa vastasid, aga see on ikka jumala naljakas, et kui keegi julgeb öelda, et söö vähem, on ta kohe õel ja kuri.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kuskil on öeldud, et peab?!? Palun, alusta dieediga juba täna, mitte ära nuta taga oma “imerohtu”! Ehk leitakse ka õelusele ja kurjusele ka ravim ükspäev ????

Mina pole see, kellele sa vastasid, aga see on ikka jumala naljakas, et kui keegi julgeb öelda, et söö vähem, on ta kohe õel ja kuri.

Väga viisaka ja heatahlikku inimese muljet selline lahmiv lause ka paraku ei jäta. Mida tähendab söö vähem? Mis info Teil on üldse nende inimeste toitumisest, kes siin foorumis kirjutavad? Tegemist pole imerohuga ja pole seda arvanudki vaid abistava vahendiga kaalu langetamiseks. Mis vajadus on kommenteerida, kui selle teemaga mitte mingit pistmist ei ole.
Ole tänulik, et oled ideaalne ja loodetavasti seda elu lõpuni. Siin aga inimesed arutlevad muude asjade üle ja olematu väärtusega nõuanne “söö vähem” võite endale jätta ju 🙂 Imelik suhtumine, et ühtegi abivahendit ei tohi kasutada, kui võimalus on? Keelame ka alhokoli ja nikotiini mahajätmise ravimid, sest soovitus tee ja joo vähem on nii adekvaatne ju 🙂

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mõtet vaielda, inimesel on peas silmaklapid ja ta korrutab siin nagu papagoi, et söö vähem. Ma olen kaaluga võidelnud viimased 7 aastat, magama minek piinava näljatundega on väga jube asi, võtsin ka unerohtu. Olen pidanud dieete ja toitumiskavasid, mõni sobis, saingi kaalu vähemaks, teine mitte. Tänu rohule on õhtu täiskõhutunne ja saan normaalselt magada.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kaaluga võidelnud viimased 7 aastat.

[/quote]

Olen ise kaaluga võidelnud algklassidest peale. Olnud peenike,paks,peenike,paks – selle sisse on jäänud palju söömist, vähe söömist, üldse mitte söömist, kümneid toitumiskavasid, palju trenni, vähe trenni, terve elu mässanud. Tohutult palju töötamine, siis lapsed jne… koguaeg ei ole lihtsalt energia ressursse, et tegeleda ainult toitumise ja trenniga. Mida rohkem kaalu koguneb seda väiksemaks muutub minu tahe midagi teha.
Nüüd üle 30-aastasena mul on tõesti ükskõik, mida keegi arvab. Kui minu jaoks on lahendus ravimit proovida, siis seda ma teengi. Ja mul endal on täiesti ükskõik, mida keegi sööb või mis ravimeid ostab, kui inimene on õnnelik, siis ongi kõik hästi.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mõtet vaielda, inimesel on peas silmaklapid ja ta korrutab siin nagu papagoi, et söö vähem. Ma olen kaaluga võidelnud viimased 7 aastat, magama minek piinava näljatundega on väga jube asi, võtsin ka unerohtu. Olen pidanud dieete ja toitumiskavasid, mõni sobis, saingi kaalu vähemaks, teine mitte. Tänu rohule on õhtu täiskõhutunne ja saan normaalselt magada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mõtet vaielda, inimesel on peas silmaklapid ja ta korrutab siin nagu papagoi, et söö vähem. Ma olen kaaluga võidelnud viimased 7 aastat, magama minek piinava näljatundega on väga jube asi, võtsin ka unerohtu. Olen pidanud dieete ja toitumiskavasid, mõni sobis, saingi kaalu vähemaks, teine mitte. Tänu rohule on õhtu täiskõhutunne ja saan normaalselt magada.

Ja ega juma eest ei tulnud pähe, et selle kavaga, mis sobib, peakski jätkama???? Püha lihtsameelsus. Miks on vaja sel juhul veel leiutada edasi ja tõdeda, et näe, järgmine asi ei sobigi. Püsivus on ikka võtmesõna.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mõtet vaielda, inimesel on peas silmaklapid ja ta korrutab siin nagu papagoi, et söö vähem. Ma olen kaaluga võidelnud viimased 7 aastat, magama minek piinava näljatundega on väga jube asi, võtsin ka unerohtu. Olen pidanud dieete ja toitumiskavasid, mõni sobis, saingi kaalu vähemaks, teine mitte. Tänu rohule on õhtu täiskõhutunne ja saan normaalselt magada.

Ja ega juma eest ei tulnud pähe, et selle kavaga, mis sobib, peakski jätkama???? Püha lihtsameelsus. Miks on vaja sel juhul veel leiutada edasi ja tõdeda, et näe, järgmine asi ei sobigi. Püsivus on ikka võtmesõna.

Kui oled sõpradeta ja pereta õnnetu inimene, siis tee näiteks trenni või vaata mingi hobi, mida seltskonnaga tehakse. See annab palju tagasi. Perekoolis õelutsemine ei anna midagi, kohe mitte midagi.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mõtet vaielda, inimesel on peas silmaklapid ja ta korrutab siin nagu papagoi, et söö vähem. Ma olen kaaluga võidelnud viimased 7 aastat, magama minek piinava näljatundega on väga jube asi, võtsin ka unerohtu. Olen pidanud dieete ja toitumiskavasid, mõni sobis, saingi kaalu vähemaks, teine mitte. Tänu rohule on õhtu täiskõhutunne ja saan normaalselt magada.

Ja ega juma eest ei tulnud pähe, et selle kavaga, mis sobib, peakski jätkama???? Püha lihtsameelsus. Miks on vaja sel juhul veel leiutada edasi ja tõdeda, et näe, järgmine asi ei sobigi. Püsivus on ikka võtmesõna.

Kas sa ei suuda loetust aru saada – see tähendas piinavat näljatunnet õhtul. Sul on vedanud, kui sa ei peal kaalu alandamise nimel sedasi piinlema õhtul voodis.  Ei suuda püsivalt nälga kannatada.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ega juma eest ei tulnud pähe, et selle kavaga, mis sobib, peakski jätkama???? Püha lihtsameelsus. Miks on vaja sel juhul veel leiutada edasi ja tõdeda, et näe, järgmine asi ei sobigi. Püsivus on ikka võtmesõna.

Kas sa ei suuda loetust aru saada – see tähendas piinavat näljatunnet õhtul. Sul on vedanud, kui sa ei peal kaalu alandamise nimel sedasi piinlema õhtul voodis. Ei suuda püsivalt nälga kannatada.

[/quote]

Elu ei keerle ainult toitumiskava ümber püha issand. Probleemid kaalu ja söömisega ei ole lahendatavad ainult toitumiskavaga. Ma väga hindan inimesi, kes tõesti suudavad 110% pühenduda ja kaalust alla võtta toitumise, trenniga ja olla järjepidevad. Paraku on elus ikka väga palju tegureid ka muid miks kaal langeb või tõuseb. Stress, depressioon, terviseprobleemid ja mingi sada tegurit ilmselt veel, mis võivad tekitada liigsöömist, motivatsiooni langust ja kaalutõusu. On erinevaid ravimeid, kus ka infolehel kirjas, et kõrvalnähuks on kaalutõus. Enamasti on PAKSUD ostnud väga palju erinevaid toidulisandeid jms, mis on mõttetu raha mahaviskamine lõpuks.
Ja nüüd kui on leitud päriselt ravim, mis toimib (tõenäoliselt), siis on probleem inimestel, kellel pole kaalu- ja söömisprobleeme. Kui see nii kohutavalt häirib, siis miks üldse seda teemat vaadata?

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle apteegist öeldi, et väiksema toimeaine sisaldusega müüakse. Aga ikka päris rikas pead olema, et kuus 400 eurot enam-vähem selle ravimi peale panna 0,25-seid doose ostes.

178, mitte 400, aga kallis ikka. Ühest 0,25 grammisest süstlast tuleb 8 süsti välja. Kui ostad neid kuus kaks, siis saad 1,0 g nädalas kätte.

Kas apteegist saab siis eraldi nõelu juurde osta, kui tegelikult saab 8 doosi sellest aga olen aru saanud, et kaasas 4 nõela???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle apteegist öeldi, et väiksema toimeaine sisaldusega müüakse. Aga ikka päris rikas pead olema, et kuus 400 eurot enam-vähem selle ravimi peale panna 0,25-seid doose ostes.

178, mitte 400, aga kallis ikka. Ühest 0,25 grammisest süstlast tuleb 8 süsti välja. Kui ostad neid kuus kaks, siis saad 1,0 g nädalas kätte.

Kas apteegist saab siis eraldi nõelu juurde osta, kui tegelikult saab 8 doosi sellest aga olen aru saanud, et kaasas 4 nõela???

Mina sain apteegist nõelad tasuta, pead ainult teadma millised on õiged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle apteegist öeldi, et väiksema toimeaine sisaldusega müüakse. Aga ikka päris rikas pead olema, et kuus 400 eurot enam-vähem selle ravimi peale panna 0,25-seid doose ostes.

178, mitte 400, aga kallis ikka. Ühest 0,25 grammisest süstlast tuleb 8 süsti välja. Kui ostad neid kuus kaks, siis saad 1,0 g nädalas kätte.

Kas apteegist saab siis eraldi nõelu juurde osta, kui tegelikult saab 8 doosi sellest aga olen aru saanud, et kaasas 4 nõela???

Mina sain apteegist nõelad tasuta, pead ainult teadma millised on õiged.

Mina teen ühe nõelaga kaks korda järjest. Miks peaks seda kahe doosi vahel vahetama? Ja kui ravimiga alles alistasin, siis ka kasutasin üht nôwla akks korda. Näe – täitsa elus olen ????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas apteegist saab siis eraldi nõelu juurde osta, kui tegelikult saab 8 doosi sellest aga olen aru saanud, et kaasas 4 nõela???

Ja mis siis juhtub, kui teed kaks süsti korraga sama nõelaga?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagavara nõelad sain apteegist tasuta kaas, lihtsalt küsida tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 811 kuni 840 (kokku 926 )


Esileht Ilu ja tervis Ozempic