Esileht Ilu ja tervis Ozempic

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 926 )

Teema: Ozempic

Postitas:
Kägu

Täpselt see ongi tulemus lihtsalt “vähem söömisega”, kus inimene ei tee endale selgeks, mida ta peaks sööma.

Kas ei saanud aru, et ma teen toitumiskava, mitte ei söö suvaliselt lihtsam vähem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja huvitav, kuidas selline lähenemine ilma süstideta pikemas perspektiivis jätkusuutlik on?

Mis see sinu asi on?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja huvitav, kuidas selline lähenemine ilma süstideta pikemas perspektiivis jätkusuutlik on?

Mis see sinu asi on?

Ei olegi, sest ma ei tegele sellise ajuvabadusega. Aga sinu mureks saab see küll õige pea, sellest räägin.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olegi, sest ma ei tegele sellise ajuvabadusega. Aga sinu mureks saab see küll õige pea, sellest räägin.

Kes on sellise asja kasuks otsustanud, on ju arstidega nõu pidanud, riske kaalunud, infot otsinud. Ja on koostöös arstiga leidnud, et see ravim on tema jaoks vajalik. Alati on inimene ju enne juba sadu kordi proovinud erineval moel maha võtta, see pole kellegi jaoks esimene valik. Ja siis tulevad mingid inimesed, kes õieti ei teagi, millega tegu ja hakkavad õiendama, hoiatama, tänitama. Miks küll? Sul puudub kasutajakogemus, sa ei soovigi seda ravimit kasutada, sul pole vajagi seda kasutada, miks sa siis sõna võtad, kui mitte keegi pole su nõuandeid küsinud. Ja olgu, väljendasid üks kord oma arvamust, aga miks sa muudkui edasi nämmutad ja nämmutad. Milleks küll.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olegi, sest ma ei tegele sellise ajuvabadusega. Aga sinu mureks saab see küll õige pea, sellest räägin.

Kes on sellise asja kasuks otsustanud, on ju arstidega nõu pidanud, riske kaalunud, infot otsinud. Ja on koostöös arstiga leidnud, et see ravim on tema jaoks vajalik. Alati on inimene ju enne juba sadu kordi proovinud erineval moel maha võtta, see pole kellegi jaoks esimene valik. Ja siis tulevad mingid inimesed, kes õieti ei teagi, millega tegu ja hakkavad õiendama, hoiatama, tänitama. Miks küll? Sul puudub kasutajakogemus, sa ei soovigi seda ravimit kasutada, sul pole vajagi seda kasutada, miks sa siis sõna võtad, kui mitte keegi pole su nõuandeid küsinud. Ja olgu, väljendasid üks kord oma arvamust, aga miks sa muudkui edasi nämmutad ja nämmutad. Milleks küll.

Ega vist pole mõtet jah, sest ega naised aru ei saa, et kaalulangetamiseks ei ole olemas mingeid kiireid, mugavaid ja ajutisi lahendusi. Elustiili muuta ei viitsita niikuinii, siis tegeletakse igasuguse jamaga, et äkki aitab.
Mis puutub “sadu kordi proovimisse erineval moel alla võtta”, siis see peaks olema kokku nii miinimum 300 kuud (loe 25 aastat), sest te ei oota ju tulemusi 14 päevaga, ega ju? Ikka 3 kuud vähemalt annate aega? No sel juhul on vast tablett õigustatud küll.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis puutub “sadu kordi proovimisse erineval moel alla võtta”, siis see peaks olema kokku nii miinimum 300 kuud (loe 25 aastat), sest te ei oota ju tulemusi 14 päevaga, ega ju? Ikka 3 kuud vähemalt annate aega? No sel juhul on vast tablett õigustatud küll.

Mina läksin paksuks oma esimest last oodates aastal 1998. Kas kõrgeausus lubab tabletini langeda või pean veel aastakese peaga vastu seina taguma ja 100 kilo kaaluma?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis puutub “sadu kordi proovimisse erineval moel alla võtta”, siis see peaks olema kokku nii miinimum 300 kuud (loe 25 aastat), sest te ei oota ju tulemusi 14 päevaga, ega ju? Ikka 3 kuud vähemalt annate aega? No sel juhul on vast tablett õigustatud küll.

Mina läksin paksuks oma esimest last oodates aastal 1998. Kas kõrgeausus lubab tabletini langeda või pean veel aastakese peaga vastu seina taguma ja 100 kilo kaaluma?

Ei ole vist vahet, mis aastal keegi ennast paksuks sööb? Mida sa need 20+ aastat tegelikult (pikema aja vältel ja püsivalt) teinud oled oma kaalu langetamiseks?
Las ma vastan sinu eest: Ei midagi.
Muidugi mine küsi tablett.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vist vahet, mis aastal keegi ennast paksuks sööb? Mida sa need 20+ aastat tegelikult (pikema aja vältel ja püsivalt) teinud oled oma kaalu langetamiseks? Las ma vastan sinu eest: Ei midagi. Muidugi mine küsi tablett.

See pole sinu asi. Aga miks sul on siiski vastupandamatu vajadus targutada. Las ma vastan sinu eest: saad siis ennast kellestki paremana tunda. Miks sul on seda vaja? Jälle võin vastata: muidu tunned end alaväärsena, siis käid siin Perekoolis targutamas ja teistele halvasti ütlemas. Tunned siis paremini ennast? No loodame, et tunned. Või mölise veel natuke, äkki siis läheb veel kuidagi paremaks.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa need 20+ aastat tegelikult (pikema aja vältel ja püsivalt) teinud oled oma kaalu langetamiseks?

Käinud kaalujälgijates ja hiljem figuurisõprades, teinud “peale 6 ei söö” režiimi, proovinud Atkinsi dieeti, veregrupidieeti, katsetanud erinevaid toitumiskavasid, MyFitnessPali äppi, teinud geenianalüüse, käinud ujumas, võimlemas, kõndimas, jõusaalis, vesiaeroobikas ja kõhutantsus.

Aga pikema aja vältel ja püsivalt ei ole midagi teinud ja selles ju ongi asi. Kas sa arvad, et ma ei tea, et püsivus viib sihile? Ma ei suuda seda teha, selles ongi ju asi. Ma ei tunne kunagi täiskõhutunnet, vastupidi, pidevalt on tunne, et olen metsikus näljas.

Semaglutiid on kehaomase hormooni analoog, mis toimib aju ja soolestiku söögikeskustele, tekitades küllastustunde. Tavalise inimese puhul toodavad seda ainet soolestiku rakud ning kui pärast söömist tõuseb veres selle tase, siis annab see ajule signaali, et kõht on täis. Aga osal inimestest on organismis selle hormooni puudus ja neil ei saa aju kunagi seda signaali.

NB! Kuna semaglutiid võtab selle tunde ära, et kogu aeg tahaks midagi, siis muu hulgas näiteks kaob ära ka soov alkoholi juua. Teadlased juba katsetavad semaglutiidi ka alkoholismiravis ja pakutakse, et see võib osutuda tõeliseks läbimurdeks nii mõnegi sõltuvuse puhul.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

NB! Kuna semaglutiid võtab selle tunde ära, et kogu aeg tahaks midagi, siis muu hulgas näiteks kaob ära ka soov alkoholi juua. Teadlased juba katsetavad semaglutiidi ka alkoholismiravis ja pakutakse, et see võib osutuda tõeliseks läbimurdeks nii mõnegi sõltuvuse puhul.

Jah, jumala õige, mina jõin varem ka palju veini, enam sellist soovi pole üldse. Kui proovisin klaasi võtta, ei maitsenud. Seega mitu kärbest ühe hoobiga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaotada pole midagi, kaalun üle 100 kilo.

No siis on ju küll kõvasti kaotada.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis on ju küll kõvasti kaotada.

Küll sina oled alles naljahammas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olegi, sest ma ei tegele sellise ajuvabadusega. Aga sinu mureks saab see küll õige pea, sellest räägin.

Kes on sellise asja kasuks otsustanud, on ju arstidega nõu pidanud, riske kaalunud, infot otsinud. Ja on koostöös arstiga leidnud, et see ravim on tema jaoks vajalik. Alati on inimene ju enne juba sadu kordi proovinud erineval moel maha võtta, see pole kellegi jaoks esimene valik. Ja siis tulevad mingid inimesed, kes õieti ei teagi, millega tegu ja hakkavad õiendama, hoiatama, tänitama. Miks küll? Sul puudub kasutajakogemus, sa ei soovigi seda ravimit kasutada, sul pole vajagi seda kasutada, miks sa siis sõna võtad, kui mitte keegi pole su nõuandeid küsinud. Ja olgu, väljendasid üks kord oma arvamust, aga miks sa muudkui edasi nämmutad ja nämmutad. Milleks küll.

Ega vist pole mõtet jah, sest ega naised aru ei saa, et kaalulangetamiseks ei ole olemas mingeid kiireid, mugavaid ja ajutisi lahendusi. Elustiili muuta ei viitsita niikuinii, siis tegeletakse igasuguse jamaga, et äkki aitab.

Mis puutub “sadu kordi proovimisse  erineval moel alla võtta”, siis see peaks olema kokku nii miinimum 300 kuud (loe 25 aastat), sest te ei oota ju tulemusi 14 päevaga, ega ju? Ikka 3 kuud vähemalt annate aega? No sel juhul on vast tablett õigustatud küll.

Kust sa võtad, et tegu on kiire lahendusega? Sa vist ei tea üldse sellest ravimist midagi, ainult seletad siin.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olegi, sest ma ei tegele sellise ajuvabadusega. Aga sinu mureks saab see küll õige pea, sellest räägin.

Kes on sellise asja kasuks otsustanud, on ju arstidega nõu pidanud, riske kaalunud, infot otsinud. Ja on koostöös arstiga leidnud, et see ravim on tema jaoks vajalik. Alati on inimene ju enne juba sadu kordi proovinud erineval moel maha võtta, see pole kellegi jaoks esimene valik. Ja siis tulevad mingid inimesed, kes õieti ei teagi, millega tegu ja hakkavad õiendama, hoiatama, tänitama. Miks küll? Sul puudub kasutajakogemus, sa ei soovigi seda ravimit kasutada, sul pole vajagi seda kasutada, miks sa siis sõna võtad, kui mitte keegi pole su nõuandeid küsinud. Ja olgu, väljendasid üks kord oma arvamust, aga miks sa muudkui edasi nämmutad ja nämmutad. Milleks küll.

Ega vist pole mõtet jah, sest ega naised aru ei saa, et kaalulangetamiseks ei ole olemas mingeid kiireid, mugavaid ja ajutisi lahendusi. Elustiili muuta ei viitsita niikuinii, siis tegeletakse igasuguse jamaga, et äkki aitab.

Mis puutub “sadu kordi proovimisse erineval moel alla võtta”, siis see peaks olema kokku nii miinimum 300 kuud (loe 25 aastat), sest te ei oota ju tulemusi 14 päevaga, ega ju? Ikka 3 kuud vähemalt annate aega? No sel juhul on vast tablett õigustatud küll.

Kust sa võtad, et tegu on kiire lahendusega? Sa vist ei tea üldse sellest ravimist midagi, ainult seletad siin.

Ma kirjutasin “kiireid, mugavaid ja ajutisi”. Normaalne inimene saab aru küll, mida mõeldi. Autist ei saa ja takerdub ühte sõnasse.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kirjutasin “kiireid, mugavaid ja ajutisi”. Normaalne inimene saab aru küll, mida mõeldi. Autist ei saa ja takerdub ühte sõnasse.

Normaalne inimene ei kasuta ka sõna “autist” selleks, et kedagi proovida solvata. Aga sina ei ole normaalne inimene, sellest on ju juba eelnevatest sõnavõttudest aru saada, selle autisti jutuga tegid ennast veel nõmedamaks.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olegi, sest ma ei tegele sellise ajuvabadusega. Aga sinu mureks saab see küll õige pea, sellest räägin.

Kes on sellise asja kasuks otsustanud, on ju arstidega nõu pidanud, riske kaalunud, infot otsinud. Ja on koostöös arstiga leidnud, et see ravim on tema jaoks vajalik. Alati on inimene ju enne juba sadu kordi proovinud erineval moel maha võtta, see pole kellegi jaoks esimene valik. Ja siis tulevad mingid inimesed, kes õieti ei teagi, millega tegu ja hakkavad õiendama, hoiatama, tänitama. Miks küll? Sul puudub kasutajakogemus, sa ei soovigi seda ravimit kasutada, sul pole vajagi seda kasutada, miks sa siis sõna võtad, kui mitte keegi pole su nõuandeid küsinud. Ja olgu, väljendasid üks kord oma arvamust, aga miks sa muudkui edasi nämmutad ja nämmutad. Milleks küll.

Ega vist pole mõtet jah, sest ega naised aru ei saa, et kaalulangetamiseks ei ole olemas mingeid kiireid, mugavaid ja ajutisi lahendusi. Elustiili muuta ei viitsita niikuinii, siis tegeletakse igasuguse jamaga, et äkki aitab.

Mis puutub “sadu kordi proovimisse erineval moel alla võtta”, siis see peaks olema kokku nii miinimum 300 kuud (loe 25 aastat), sest te ei oota ju tulemusi 14 päevaga, ega ju? Ikka 3 kuud vähemalt annate aega? No sel juhul on vast tablett õigustatud küll.

Kust sa võtad, et tegu on kiire lahendusega? Sa vist ei tea üldse sellest ravimist midagi, ainult seletad siin.

Ma kirjutasin “kiireid, mugavaid ja ajutisi”. Normaalne inimene saab aru küll, mida mõeldi. Autist ei saa ja takerdub ühte sõnasse.

Sa oled väga äratuntav. Aonimt sina kasutad sõna “autist” sõimusõnana. Äkki prindid oma perekooli vestlused välja ja läheks teraapiasse?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled väga äratuntav. Aonimt sina kasutad sõna “autist” sõimusõnana. Äkki prindid oma perekooli vestlused välja ja läheks teraapiasse?

Teraapiat vajavad ikka need, kes tekstist aru ei saa ja vaid üksikuid sõnu näevad.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa need 20+ aastat tegelikult (pikema aja vältel ja püsivalt) teinud oled oma kaalu langetamiseks?

Käinud kaalujälgijates ja hiljem figuurisõprades, teinud “peale 6 ei söö” režiimi, proovinud Atkinsi dieeti, veregrupidieeti, katsetanud erinevaid toitumiskavasid, MyFitnessPali äppi, teinud geenianalüüse, käinud ujumas, võimlemas, kõndimas, jõusaalis, vesiaeroobikas ja kõhutantsus.

Aga pikema aja vältel ja püsivalt ei ole midagi teinud ja selles ju ongi asi. Kas sa arvad, et ma ei tea, et püsivus viib sihile? Ma ei suuda seda teha, selles ongi ju asi. Ma ei tunne kunagi täiskõhutunnet, vastupidi, pidevalt on tunne, et olen metsikus näljas.

Ja siin tulebki sisse taas vana hea teema, mida naistele millegipärast ignoreerida meeldib – kalor ei ole kalor. On väga oluline, MILLEST su toit koosneb, mitte vaid see, palju sa toidust kaloreid saad. Kui sööd oma valgunormi kuhjaga täis, siis sul ei ole mingeid isusid ja tunnet, et oled pidevalt näljane.
Loomulikult on see lähenemine töömahukam, sest on vaja pidevalt mõelda ja jälgida, mida sööd, et igas toidukorras oleks rohkelt valku. Ei saa niisama suvaliselt nipet-näpet näksida. Küll aga tasub selline lähemine pikas perspektiivis ära, sest sa saad teadmise ja harjumuse õigesti süüa, mitte vaid ajutise lahenduse ravimi näol, mis kunstlikult su näljatunnet maskeerib.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sööd oma valgunormi kuhjaga täis, siis sul ei ole mingeid isusid ja tunnet, et oled pidevalt näljane.

Ja kujutad ette, mõnel on ka siis ikka isud ja on näljased. Aga sina tead ikka paremini.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aju ees asub piirkond, mida nimetatakse orbitofrontaalseks ajukooreks. See on seotud inimese võimega võtta vastu otsuseid, aga see annab ka inimesele signaali söömise lõpetamiseks  ja aitab pikaajaliste tegevuste juures motivatsiooni leida. Osal inimestest mingil põhjusel see ahel hästi ei toimi. Reeglina on need inimesed millestki sõltuvuses ega suuda seda ilma abita lõpetada. Semaglutiid aitab muu hulgas sellel ahelal toimida.

Semaglutiid vähendab kehakaalu ja keha rasvamassi läbi energiatarbe vähendamise, mida põhjustab vähenenud söögiisu. Peale selle vähendab semaglutiid soovi kõrge rasvasisaldusega toidu järele. Vastavad retseptorid asuvad südames, veresoontes, immuunsüsteemis ja neerudes. Semaglutiidil on soodne toime ka plasmalipiididele, see alandab süstoolset vererõhku ja vähendab põletikku. Loomkatsetes pärssis semaglutiid ka  ateroskleroosi arenemist, piirates aterosklerootiliste naastude progressiooni aordis ja vähendades põletikku naastudes.

Niisiis, miks peaks selle kasutamist arsti järelevalve all kuidagi halvustama?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisiis, miks peaks selle kasutamist arsti järelevalve all kuidagi halvustama?

Sest see ei ole ilma oma toitumist ja elustiili muutmata jätkusuutlik. Igavesti tablette võtta isu vähendamiseks on sinu arvates tore mõte või?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sööd oma valgunormi kuhjaga täis, siis sul ei ole mingeid isusid ja tunnet, et oled pidevalt näljane.

Ja kujutad ette, mõnel on ka siis ikka isud ja on näljased. Aga sina tead ikka paremini.

Sa ei ole ilmselt iialgi isegi proovinud oma makrosid jälgida. Soovitan proovida. Loomulikult tean paremini, sest mul on kogemus.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei ole ilmselt iialgi isegi proovinud oma makrosid jälgida. Soovitan proovida. Loomulikult tean paremini, sest mul on kogemus.

Aga miks sina kogu aeg arvad, et kõik on lollid ja sina ainuke tark. Küll pole keegi kuulnud midagi makrodest, ei tee toitumiskava, mitte midagi ei tee. Teevad küll. Kuidas nad siis maha saavad võetud, kui söögiisu on normaalsele tasemele toodud. Samamoodi peavad ju vähem sööma ja toitumiskava jälgima, ega see tablett ise midagi maha ei võta.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisiis, miks peaks selle kasutamist arsti järelevalve all kuidagi halvustama?

Sest see ei ole ilma oma toitumist ja elustiili muutmata jätkusuutlik. Igavesti tablette võtta isu vähendamiseks on sinu arvates tore mõte või?

Ma niikuinii võtan elu lõpuni tablette. Ja siis? Mis su point on?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisiis, miks peaks selle kasutamist arsti järelevalve all kuidagi halvustama?

Sest see ei ole ilma oma toitumist ja elustiili muutmata jätkusuutlik. Igavesti tablette võtta isu vähendamiseks on sinu arvates tore mõte või?

Semaglutiidi pole võimalik võtta ilma toitumist ja elustiili muutmata – kas see juba eelnevat lugedes arusaadav ei olnud? Semaglutiidi peal olles a) sul puudub söögiisu, b) sa ei tunne enam, et su elu keerleks toidu ümber, c) sul puuduvad emotsionaalsed sööstud a la “tahaks midagi head” ja d) sul hakkab rasvast toitu süües sees keerama.

See annab võimaluse ise rahulikult otsustada, mida ja kui palju sa sööd. Ja söödki väikesed kogused kvaliteetset tervislikku toitu. Põhiline on meeles pidada, et üldse süüa vaja on.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisiis, miks peaks selle kasutamist arsti järelevalve all kuidagi halvustama?

Sest see ei ole ilma oma toitumist ja elustiili muutmata jätkusuutlik. Igavesti tablette võtta isu vähendamiseks on sinu arvates tore mõte või?

Semaglutiidi pole võimalik võtta ilma toitumist ja elustiili muutmata – kas see juba eelnevat lugedes arusaadav ei olnud? Semaglutiidi peal olles a) sul puudub söögiisu, b) sa ei tunne enam, et su elu keerleks toidu ümber, c) sul puuduvad emotsionaalsed sööstud a la “tahaks midagi head” ja d) sul hakkab rasvast toitu süües sees keerama.

See annab võimaluse ise rahulikult otsustada, mida ja kui palju sa sööd. Ja söödki väikesed kogused kvaliteetset tervislikku toitu. Põhiline on meeles pidada, et üldse süüa vaja on.

Nii? Kaua sa neid tablette ja süste kavatsed kasutada? Kohe, kui need keemilised kargud kaovad, oled vanal rajal tagasi. Ja ära väida, et pole, sinu aju jääb sõltlase ajuks.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii? Kaua sa neid tablette ja süste kavatsed kasutada?

Nii kaua kui vaja. PS. Semaglutiid on algselt diabeetikute ravim ja nemad võtavad seda aastakümneid. Kas sul sellega on ka mingi probleem? Inimesed tohivad ennast ravida, kuni sulle sobib?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii? Kaua sa neid tablette ja süste kavatsed kasutada?

Nii kaua kui vaja. PS. Semaglutiid on algselt diabeetikute ravim ja nemad võtavad seda aastakümneid. Kas sul sellega on ka mingi probleem? Inimesed tohivad ennast ravida, kuni sulle sobib?

Kui sa ennast valesti toiumisest “ravida” tahad, siis see tähendab õigesti toituma õppimist mitte tabletiga isu kustutamist. See ei ole mingi ravi, see tablett ei õpeta sind õigesti sööma.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ennast valesti toiumisest “ravida” tahad, siis see tähendab õigesti toituma õppimist mitte tabletiga isu kustutamist. See ei ole mingi ravi, see tablett ei õpeta sind õigesti sööma.

Kaua sa jaurad sellest. Tabletiga peadki õigesti sööma, ega tablett ise ei langeta ju kaalu. Kuidas inimene ometi nii juhm on, et ei suuda nii lihtsast asjast aru saada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ennast valesti toiumisest “ravida” tahad, siis see tähendab õigesti toituma õppimist mitte tabletiga isu kustutamist. See ei ole mingi ravi, see tablett ei õpeta sind õigesti sööma.

Kaua sa jaurad sellest. Tabletiga peadki õigesti sööma, ega tablett ise ei langeta ju kaalu. Kuidas inimene ometi nii juhm on, et ei suuda nii lihtsast asjast aru saada.

Ja kust sa selle õigesti söömise nüüd tabletiga järsku teada said? Perearst õpetas või?

 

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 926 )


Esileht Ilu ja tervis Ozempic