Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: p

Postitas:
Kägu

“Pulsikella usalduväärsus” pidi olema pealkiri.

Kuidas teie kogemused, kui usaldusväärsed on pulsikellade andmed?

Pulsikell on ostetud uuena ja kallim versioon (mis ehk lubaks eeldada usaldusväärsemaid andmeid).  Aga probleem selles, et vahepeal näitab väga kõrget pulssi. Ise otseselt aru ei saa, millal see oli, aga selgub päeva kokkuvõttest, mida vahel vaatan ja siis imestan. On normaalne pulss kogu aeg ja siis vahepeal väga väga kõrge ja siis normaalne edasi. Vahel pole sel ajal isegi teinud muud, kui rahulikult istunud. Nii et ma ei näe ka füüsilise koormusega seost.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan iWatchi trennis. Mu arust näitab ikka väga täpselt. Kui näiteks trenni algus on olnud rahulikum (soojendus), trenni keskel suur aeroobne koormus ja trenni lõpp jälle sujuvam, siis joonistub graafikul täpselt välja. Sinu puhul pigem pakun, et pulsi tõus võib olla seotud vaimse stressiga. Kui tekib mingi pingeline situatsioon suhtlemises või mõtled mingeid mõtteid, mis sind närvi ajavad, siis sellele reageerivad nii pulss kui vererõhk. Võibolla sa seda ise ei märkagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan iWatchi trennis. Mu arust näitab ikka väga täpselt. Kui näiteks trenni algus on olnud rahulikum (soojendus), trenni keskel suur aeroobne koormus ja trenni lõpp jälle sujuvam, siis joonistub graafikul täpselt välja. Sinu puhul pigem pakun, et pulsi tõus võib olla seotud vaimse stressiga. Kui tekib mingi pingeline situatsioon suhtlemises või mõtled mingeid mõtteid, mis sind närvi ajavad, siis sellele reageerivad nii pulss kui vererõhk. Võibolla sa seda ise ei märkagi.

Olen ka ise seda jälginud, et kas on seost. Näiteks mõni stressirohke töökoosolek/ettekanne ja pärast vaadanud sel ajal pulssi, aga ometi oli pulss täiesti korras, ehkki ma ise olin küll närvis. On ka näiteid, kus tean, et olen sel ajal, kui näitas ülikõrget pulssi, kodus raamatut lugenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa lähed trepist üles siis loomulikult viskab pulsi üles.Miks üldse nii rumalad küsimused? Kas tõepoolest arvasid et pulss on sul koguaeg üks näit? Samuti vererõhk koguaeg muutub.Et vererõhku ja pulssi mõõta tuleb enne 5-10 minutit rahulikult istud.Siis saad täpse näidu.Võid treeningu ajal ka pulssi mõõta loomulikult,et kuidas treening koormust kannatad.Normaalne pulss rahulikus olekus on 60-90 lööki.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa lähed trepist üles siis loomulikult viskab pulsi üles.Miks üldse nii rumalad küsimused? Kas tõepoolest arvasid et pulss on sul koguaeg üks näit? Samuti vererõhk koguaeg muutub.Et vererõhku ja pulssi mõõta tuleb enne 5-10 minutit rahulikult istud.Siis saad täpse näidu.Võid treeningu ajal ka pulssi mõõta loomulikult,et kuidas treening koormust kannatad.Normaalne pulss rahulikus olekus on 60-90 lööki.

Ilmselt ei tahtnud/osanud sa süveneda. Rahulolekupulsist on teema, mis viskab järsku kõrgeks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt ei tahtnud/osanud sa süveneda. Rahulolekupulsist on teema, mis viskab järsku kõrgeks.

Pulsokas on üldjuhul absoluutselt täpne, samas on see ikkagi masin – see  ei välista et teatud juhtudel võib see ekslikult näidata su südame seiskumist või üle 200-st pulssi. Arvuti taga istudes võib pulss lihtsalt mingi uitmõtte ajel hüpata 30-40 lööki kõrgemaks. Hiljuti keset üht olulist eksamit teatas mu pulsokas äkki ,et mu päevane liikumisnorm on käes-tema arvates olin ma kogu eksami aja jooksnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )