Esileht Hobinurk Pa-pa-pa…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 110 )

Teema: Pa-pa-pa…

Postitas:
Kägu

See ajab tõesti hulluks!

Kahju, et isegi Tarbijakaitseamet ei saa sellele piiri panna.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kus ja keda see hulluks ajab? Ja mis, eelkõige.

Ma isegi ei saa aru, millest jutt, nii et viide tarbijakaitsele on vist kergelt ülepaisutatud?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Augustis ei pidavat enam seda reklaami laskma. Kannata ära see paar päeva 😀

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nägin seda paar päeva tagasi esimest korda 🙂 Ma kerin kõik reklaamid üle, vaatan enamust saateid salvestuselt ega tea reklaamidest midagi. AK-d vaatan u pooled korrad otse, aga seal pole reklaame. Soovitan teile sama, vaadake saateid salvestuse pealt ja ärge raisake oma aega reklaamidele.

Niimoodi paar korda seda reklaami näinuna ütlen, et päris vahva ja meeleolukas klipp! Kujutab hästi keskmist Lidli klienti.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Super-reklaam ju! Kõik teavad (iseasi, kas teavad mida reklaamitakse :). Reklaami eesmärk ongi olla nähtav ja esile tõusta. Eesmärk täidetud!

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nägin seda paar päeva tagasi esimest korda ???? Ma kerin kõik reklaamid üle, vaatan enamust saateid salvestuselt ega tea reklaamidest midagi. AK-d vaatan u pooled korrad otse, aga seal pole reklaame. Soovitan teile sama, vaadake saateid salvestuse pealt ja ärge raisake oma aega reklaamidele.

Niimoodi paar korda seda reklaami näinuna ütlen, et päris vahva ja meeleolukas klipp! Kujutab hästi keskmist Lidli klienti.

Lidlis käivad häiriva lauluhäälega inimesed?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maxima reklaamid on ju kordades hullemad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei leia, et see reklaam oleks hullem kui paljud teised lauludega reklaamid. Carglassi reklaam on palju tüütum või see kunagine Ajaxi reklaam oma ooperilauluga.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

andke link

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muid saab järele vaatamisega ära kaotada, aga see krdi Rõngu Pagari leiva-junn tuleb ikka läbi. TV reklaam pidavat himkallis olema, kuidas selle reklaamimine küll ennast ära tasub?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ajab tõesti hulluks!

Kahju, et isegi Tarbijakaitseamet ei saa sellele piiri panna.

Augustis lõppeb ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nägin seda paar päeva tagasi esimest korda ???? Ma kerin kõik reklaamid üle, vaatan enamust saateid salvestuselt ega tea reklaamidest midagi. AK-d vaatan u pooled korrad otse, aga seal pole reklaame. Soovitan teile sama, vaadake saateid salvestuse pealt ja ärge raisake oma aega reklaamidele.

Usu, teistel inimestel on ka edasikerimise võimalus ja seda ka kasutatakse. Nii ka mina, teemaalgataja. Aga see reklaam suudab ikka kuskilt vahelt sisse pressida. Mul näiteks käib telekas taustaks, kui süüa teen ja alati ei jõua joosta puldini, kui see papapapaa algab.

Samuti, raadios mul edasikerimise võimalus puudub. Sealt tuleb ka seda reklaami ca 20 tunnis.

Hetkeljust lasti ühe reklaamipausi jooksul lausa kaks korda seda reklaami.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust oli kunagine Olerexi reklaam oluliselt hullem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nägin seda paar päeva tagasi esimest korda ???? Ma kerin kõik reklaamid üle, vaatan enamust saateid salvestuselt ega tea reklaamidest midagi. AK-d vaatan u pooled korrad otse, aga seal pole reklaame. Soovitan teile sama, vaadake saateid salvestuse pealt ja ärge raisake oma aega reklaamidele.

Usu, teistel inimestel on ka edasikerimise võimalus ja seda ka kasutatakse. Nii ka mina, teemaalgataja. Aga see reklaam suudab ikka kuskilt vahelt sisse pressida. Mul näiteks käib telekas taustaks, kui süüa teen ja alati ei jõua joosta puldini, kui see papapapaa algab.

Samuti, raadios mul edasikerimise võimalus puudub. Sealt tuleb ka seda reklaami ca 20 tunnis.

Hetkeljust lasti ühe reklaamipausi jooksul lausa kaks korda seda reklaami.

Eks ilmselt siis oleneb, mida kuulad ja vaatad. Ma tarbin 90 % ajast ERRi kanaleid ja ilmselt seetõttu ei teagi, millest jutt. Kuku raadiost ka ei ole kuulnud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige vastikum oli aastaid tagasi üks pudikeeles lalisev laps, ei mäletagi enam mida ta reklaamis.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige vastikum oli aastaid tagasi üks pudikeeles lalisev laps, ei mäletagi enam mida ta reklaamis.

Vist Järlepa v Rannarootsi kanatoodete reklaami lõpus ütles üks laps “Päräääshea”. Aga nii segaselt, et tähendus selguski Perekoolis.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul näiteks käib telekas taustaks, kui süüa teen ja alati ei jõua joosta puldini, kui see papapapaa algab.

Selles iva ongi. Mille krdi pärast peab miski kogu aeg TAUSTAKS käima? Ma ei tee telekat ega raadiot kodus nädalate kaupa lahti (kui soovin, avan filmi või YT arvutis) ja ei tea üldse, milles antud teema probleem on. Ma pole mitte kordagi seda kõnealust reklaami kuulnud, sest ma ei reosta oma kodu ega elu mingi mõttetu taustamüraga.

+8
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles iva ongi. Mille krdi pärast peab miski kogu aeg TAUSTAKS käima? Ma ei tee telekat ega raadiot kodus nädalate kaupa lahti (kui soovin, avan filmi või YT arvutis) ja ei tea üldse, milles antud teema probleem on. Ma pole mitte kordagi seda kõnealust reklaami kuulnud, sest ma ei reosta oma kodu ega elu mingi mõttetu taustamüraga.

Mis see sinu asi on mis teistel käib või ei käi?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles iva ongi. Mille krdi pärast peab miski kogu aeg TAUSTAKS käima? Ma ei tee telekat ega raadiot kodus nädalate kaupa lahti (kui soovin, avan filmi või YT arvutis) ja ei tea üldse, milles antud teema probleem on. Ma pole mitte kordagi seda kõnealust reklaami kuulnud, sest ma ei reosta oma kodu ega elu mingi mõttetu taustamüraga.

Mis see sinu asi on mis teistel käib või ei käi?

Ilmselt polegi (mina tegelt ei kirjutanud seda). Aga kui taustaks käib, siis tõesti ju pole probleemi. Oma valik. Üldiselt on taustaks head oma mõtted.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles iva ongi. Mille krdi pärast peab miski kogu aeg TAUSTAKS käima? Ma ei tee telekat ega raadiot kodus nädalate kaupa lahti (kui soovin, avan filmi või YT arvutis) ja ei tea üldse, milles antud teema probleem on. Ma pole mitte kordagi seda kõnealust reklaami kuulnud, sest ma ei reosta oma kodu ega elu mingi mõttetu taustamüraga.

Mis see sinu asi on mis teistel käib või ei käi?

Ei olegi probleemi. Mulle on samuti arusaamatu see taustaks mängitamine – kas need inimesed kardavad oma mõtteid? Ja lahendus pa-pa-pale on ju ka sellisel juhul imelihtne: pane telekas kinni.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olegi probleemi. Mulle on samuti arusaamatu see taustaks mängitamine – kas need inimesed kardavad oma mõtteid? Ja lahendus pa-pa-pale on ju ka sellisel juhul imelihtne: pane telekas kinni.

Mulle meeldib aeg-ajalt sarju, mida ma olen juba näinud, üle kuulata. Ma ei vaata, aga käibki taustaks nagu kuuldemäng. Kas teen süüa või koristan või töötan oma asjade kallal. Siis kuulan endale meeldivat sarja, vahel tõstan ka pilgu. Reklaamide eiramiseks ei torma pulti haarama, nii ei saa omi asju edasi teha. Kannatan rahus ära ja ei kurda, aga Lidli reklaamist kordi hullem oli Veski Maximas. 3 korda sama reklaamipausi ajal! Iga paariteist minuti tagant! Kuude viisi järjest. Päris kindel, et see reklaam mind Maximasse ei kutsunud, ainult võõrutas sellest poest. Samuti mitte Veski kontserdile – nii villand sai temast.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

andke link

https://www.youtube.com/watch?v=M0NAaqsDmNc

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osad noored vaatavad youtoubi  või kuulavad mitte tasulist  spotifyt ja seal jookseb see reklaampidevalt. Ja  ei ole ikka nii, et lastele see laul meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles iva ongi. Mille krdi pärast peab miski kogu aeg TAUSTAKS käima? Ma ei tee telekat ega raadiot kodus nädalate kaupa lahti (kui soovin, avan filmi või YT arvutis) ja ei tea üldse, milles antud teema probleem on. Ma pole mitte kordagi seda kõnealust reklaami kuulnud, sest ma ei reosta oma kodu ega elu mingi mõttetu taustamüraga.

Mis see sinu asi on mis teistel käib või ei käi?

Ei olegi probleemi. Mulle on samuti arusaamatu see taustaks mängitamine – kas need inimesed kardavad oma mõtteid? Ja lahendus pa-pa-pale on ju ka sellisel juhul imelihtne: pane telekas kinni.

probleem tundub hoopis selles, et aru ei saada ja pole vaja nii sügavuti mõtestada kõiki teiste olukordi, elu on palju lihtsam, las teised teevad, mis tahavad, ei peagi kõikidest asjadest aru saama, mis sind ei puuduta….ja kas taustamüra tekitab oma mõtete kartuse

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see reklaam suudab ikka kuskilt vahelt sisse pressida. Mul näiteks käib telekas taustaks, kui süüa teen ja alati ei jõua joosta puldini, kui see papapapaa algab.

Nojah, valikute küsimus. Kui tahad taustaks müra, saad taustaks müra. Kui ei taha taustaks müra, siis paned selle müratekitaja üldse kinni või võtad taustaks midagi muud. Mina  nt kasutan ka vahel tausta, kui on pikk rutiinnne tööd, no nt eile nokkisin kirssidest kive välja, see on tõesti tüütu. Taustaks panin jupiterist järjejutu. Kuulan seda ja nokin ja ei olegi töö nii tüütu enam. Ühtegi reklaami jupiter ei lase.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul näiteks käib telekas taustaks, kui süüa teen ja alati ei jõua joosta puldini, kui see papapapaa algab.

Selles iva ongi. Mille krdi pärast peab miski kogu aeg TAUSTAKS käima? Ma ei tee telekat ega raadiot kodus nädalate kaupa lahti (kui soovin, avan filmi või YT arvutis) ja ei tea üldse, milles antud teema probleem on. Ma pole mitte kordagi seda kõnealust reklaami kuulnud, sest ma ei reosta oma kodu ega elu mingi mõttetu taustamüraga.

See-eest istud sa perekoolis telekareklaami teemas. Mida sa sellega ei reostad?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see reklaam suudab ikka kuskilt vahelt sisse pressida. Mul näiteks käib telekas taustaks, kui süüa teen ja alati ei jõua joosta puldini, kui see papapapaa algab.

Nojah, valikute küsimus. Kui tahad taustaks müra, saad taustaks müra. Kui ei taha taustaks müra, siis paned selle müratekitaja üldse kinni või võtad taustaks midagi muud. Mina nt kasutan ka vahel tausta, kui on pikk rutiinnne tööd, no nt eile nokkisin kirssidest kive välja, see on tõesti tüütu. Taustaks panin jupiterist järjejutu. Kuulan seda ja nokin ja ei olegi töö nii tüütu enam. Ühtegi reklaami jupiter ei lase.

Aga palun.

https://kaup24.ee/et/kodutarbed/lauanoud-kooginoud-soogiriistad/koogiriistad/f/all/kivide-eemaldajad

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on see väga meeleolukas reklaam, üldse ei virise selle üle. Pa-pa-pa oleks vast võinud eest ära jätta, aga eristumise mõttes see täitsa töötab.

Mul mängib samuti telekas taustaks, aga taust eeldabki, et ma ei süvene sellesse, seega ei häiri mind ükski sealt tulev asi.  Olgem ausad, enamus reklaame on infantiilsed nagunii, pole mõtet nende peale erilist energiat raisata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga palun. https://kaup24.ee/et/kodutarbed/lauanoud-kooginoud-soogiriistad/koogiriistad/f/all/kivide-eemaldajad

Tänan. Aga viie kilo kirsside sellega kividest puhastamine võtab  ikka piisavalt aega ja on samamoodi rutiinne. Või müüakse seda koos hea pöialpoisiga, kes minu  aseme seda kirssidele rakendab? Niikaua, kui seda ise  teen,  on ikka tore mõnda audio raamatut või kuuldemängu paralleelselt kuulata,siis   on lõbusam.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ilmselt siis oleneb, mida kuulad ja vaatad. Ma tarbin 90 % ajast ERRi kanaleid ja ilmselt seetõttu ei teagi, millest jutt. Kuku raadiost ka ei ole kuulnud.

Oh, no muidugi! Isegi siin teemas leidub inimesi, kes suudavad ennast ja oma maitsemeelt (mina küll kommertskanaleid ei vaata/kuula) upitada ja teiste omast ülemaks pidada. Pole ilmselt eluski Kanal2 või TV3 avanud, eksju?

Muide, ma kuulan ainult KuKu raadiot, ja igapäevaselt. Ja sellelt kanalilt tuleb ka seda reklaami, ohjeldamatult.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 110 )


Esileht Hobinurk Pa-pa-pa…