Esileht Hobinurk Pa-pa-pa…

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 110 )

Teema: Pa-pa-pa…

Postitas:
Kägu

Selles iva ongi. Mille krdi pärast peab miski kogu aeg TAUSTAKS käima? Ma ei tee telekat ega raadiot kodus nädalate kaupa lahti

Luba ikka mul nüüd endal otsustada, millal ja kui tihti ma telekat/raadiot vaatan/kuulan.

Sina ei tee telekat nädalate kaupa lahti. Teised teevad.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt polegi (mina tegelt ei kirjutanud seda). Aga kui taustaks käib, siis tõesti ju pole probleemi. Oma valik. Üldiselt on taustaks head oma mõtted.

Kas sulle tundus, et see inimene (kelle asemel sa vastad) on täidetud heade mõtetega ja on teistest kuidagi seetõttu kenam inimene, et ta nädalate kaupa telekat ei ava? Mulle küll ei jäänud sellist muljet. Pigem tundub mingi tige ja vihane moor, kes arvab, et ainult nii on õige, nagu tema teeb ja tahab teistele dikteerida, kui tihti tohiks inimene telekat vaadata.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See draama selle reklaami ümber on nii veider ja naljakas!
Aga tõesti, väga hea reklaam. Nüüd veel 10x rohkem tähelepanu, kui muidu oleks saanud 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga palun. https://kaup24.ee/et/kodutarbed/lauanoud-kooginoud-soogiriistad/koogiriistad/f/all/kivide-eemaldajad

?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ilmselt siis oleneb, mida kuulad ja vaatad. Ma tarbin 90 % ajast ERRi kanaleid ja ilmselt seetõttu ei teagi, millest jutt. Kuku raadiost ka ei ole kuulnud.

Kuidas selline ainult “kõrgkultuuri” tarbija küll sellisesse roppu kohta nagu perekool küll ära eksis?

Tundub, et sekka viskab väheke labasemaid huvisid ikka ka?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt polegi (mina tegelt ei kirjutanud seda). Aga kui taustaks käib, siis tõesti ju pole probleemi. Oma valik. Üldiselt on taustaks head oma mõtted.

Kas sulle tundus, et see inimene (kelle asemel sa vastad) on täidetud heade mõtetega ja on teistest kuidagi seetõttu kenam inimene, et ta nädalate kaupa telekat ei ava? Mulle küll ei jäänud sellist muljet. Pigem tundub mingi tige ja vihane moor, kes arvab, et ainult nii on õige, nagu tema teeb ja tahab teistele dikteerida, kui tihti tohiks inimene telekat vaadata.

Eee… jutt on vastikust reklaamist. Sellel ‘tigedal ja vihasel mooril’ ilmselgelt teemaalgatuses tõstatatud probleemi ei ole ega tule – vot sellest on jutt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt polegi (mina tegelt ei kirjutanud seda). Aga kui taustaks käib, siis tõesti ju pole probleemi. Oma valik. Üldiselt on taustaks head oma mõtted.
e

Kas sulle tundus, et see inimene (kelle asemel sa vastad) on täidetud heade mõtetega ja on teistest kuidagi seetõttu kenam inimene, et ta nädalate kaupa telekat ei ava? Mulle küll ei jäänud sellist muljet. Pigem tundub mingi tige ja vihane moor, kes arvab, et ainult nii on õige, nagu tema teeb ja tahab teistele dikteerida, kui tihti tohiks inimene telekat vaadata.

Ei, mina isiklikult  ei arva ei seda,  et teleka mittevaatamine teda kenaks teeks ega seda, et ta teleka mittevaatamisest teemaalgatajale dikteerida saab. Aga  ta ei dikteerigi ju.  Ta lihtsalt  nendib fakti, et kui pidevalt taustaks mingi reklaamidega  kanal käib, siis nii  ongi, kuuleb  ka reklaame.  See on teemaalgataja valik just sellist tausta kuulata. Nii nagu keegi ei saa  teemalgatajale teleka taustaks mittekuulamist dikteerida, ei saa ka  TA telekanalile  dikteerida,  mis reklaame nad oma kanalites mängida tohivad.  Kas  sinu meelest on  kena telekanalile  dikteerida, mis  reklaame nad näidatatohivad? Lausa tarbjakaitset abiks kutsudes? Ei ole ju! Inimesel on võimalus  kanalit  vahetada  või taust kinni panna või reklaamidega  leppida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt polegi (mina tegelt ei kirjutanud seda). Aga kui taustaks käib, siis tõesti ju pole probleemi. Oma valik. Üldiselt on taustaks head oma mõtted.

Kas sulle tundus, et see inimene (kelle asemel sa vastad) on täidetud heade mõtetega ja on teistest kuidagi seetõttu kenam inimene, et ta nädalate kaupa telekat ei ava? Mulle küll ei jäänud sellist muljet. Pigem tundub mingi tige ja vihane moor, kes arvab, et ainult nii on õige, nagu tema teeb ja tahab teistele dikteerida, kui tihti tohiks inimene telekat vaadata.

Eee… jutt on vastikust reklaamist. Sellel ‘tigedal ja vihasel mooril’ ilmselgelt teemaalgatuses tõstatatud probleemi ei ole ega tule – vot sellest on jutt.

Kommentaar, mida tsiteerisin, viitas sellele, et inimene, kes telekat ja raadiot taustaks ei kuula, kuulab sel ajal hoopis oma peas häid mõtteid. Ja mina küsingi, et mis häid mõtteid küll saab mõelda inimene, kes teiste vastu nii vastik ja ülbe on?

See, et ta suudab reklaame vältida, on hoopis teine teema.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mängib kas Fox või Duo 3 sageli. Ja seda reklaami tuli sealt tõesti ärritavalt tihti. Aga eile ja täna pole kordagi kuulnud. Ei tea, kas võtsidki maha või mujal ikka jookseb?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mina isiklikult  ei arva ei seda,  et teleka mittevaatamine teda kenaks teeks ega seda, et ta teleka mittevaatamisest teemaalgatajale dikteerida saab. Aga  ta ei dikteerigi ju.  Ta lihtsalt  nendib fakti, et kui pidevalt taustaks mingi reklaamidega  kanal käib, siis nii  ongi, kuuleb  ka reklaame.  See on teemaalgataja valik just sellist tausta kuulata. Nii nagu keegi ei saa  teemalgatajale teleka taustaks mittekuulamist dikteerida, ei saa ka  TA telekanalile  dikteerida,  mis reklaame nad oma kanalites mängida tohivad.  Kas  sinu meelest on  kena telekanalile  dikteerida, mis  reklaame nad näidatatohivad? Lausa tarbjakaitset abiks kutsudes? Ei ole ju! Inimesel on võimalus  kanalit  vahetada  või taust kinni panna või reklaamidega  leppida.

See inimene ju püüab öelda, et normaalne on mitte telekat vaadata. Ei tea miks? Mina tahan telekat vaadata ja raadiot kuulata. Aga ma ei taha sealt kuulda selliseid reklaame. Seda, et reklaamid on olemas, ma tean ja miskipärast teised kannatan ära. Aga see… on ikka nii häiriv, et…

See inimene tahab öelda, et normaalsed inimesed (nagu tema!) ei vaatagi telekat, vaid vaatavad huvipakkuvad saated hoopis arvutist, millalgi järele. Ja see näitab, et ta peab end level kõrgemaks neist, kes samamoodi ei tee.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohh, sa, kui nussa! Reklaami on oluliselt muudetud. Nüüd laulab “pa-pa-pa-pa-laulu” hoopis meesterahvas ja oluliselt vähem kõrvulukustavamalt.

Seega, saan aru, et kaebused on käiku läinud ja järgmised 100 päeva kuuleme täpselt sama laulu edasi, aga ainult mehe häälega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega, saan aru, et kaebused on käiku läinud ja järgmised 100 päeva kuuleme täpselt sama laulu edasi, aga ainult mehe häälega.

Ma pole viimasel 2 päeval üldse kuulnud. Ja järgmised 100 päeva kindlasti mitte, see kampaania lõpeb augustis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See inimene ju püüab öelda, et normaalne on mitte telekat vaadata. Ei tea miks? Mina tahan telekat vaadata ja raadiot kuulata. Aga ma ei taha sealt kuulda selliseid reklaame. Seda, et reklaamid on olemas, ma tean ja miskipärast teised kannatan ära. Aga see… on ikka nii häiriv, et…

No ja ikkagi, sa ei saa dikteerida, millised reklaamid võivad olla ja millised mitte. Ja seda teemaalgataja just  teha püüdis. Nii et selline vastus talle on minu meelest ka loogiline. Põhimõtteliselt peegeldas teemalgataja enda mina-ja-maailm käitumist.

Ei meeldi mingi reklaam, siis ei meeldi. Kannatab ära,  selle kanali kuulamine  või vaatamine on ta enda vaba valik. Nojah, muidugi on tema vaba  valik ka emotsioone väljavalada. Aga mingit tõe monopoli tal küll ei ole, kuulda on ka, et osadele see reklaamju meeldib… Mis tarbijjakiatse? Mina ja maailm, kui mulle ei meeldi, keelatagu ära!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind näiteks häirivad osad laulud ka raadios. Grete Paia “Ainult unustamiseks” ntx.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind näiteks häirivad osad laulud ka raadios. Grete Paia “Ainult unustamiseks” ntx.

No see on ikka väga hea laul selle, mis nüüd küll saab, mis nüüd küll saab laulu kõrval. Aga nõustun, et Grete Paial on selline plekine hääl, mis mõjub suures koguses häirivalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ja ikkagi, sa ei saa dikteerida, millised reklaamid võivad olla ja millised mitte. Ja seda teemaalgataja just  teha püüdis. Nii et selline vastus talle on minu meelest ka loogiline. Põhimõtteliselt peegeldas teemalgataja enda mina-ja-maailm käitumist. Ei meeldi mingi reklaam, siis ei meeldi. Kannatab ära,  selle kanali kuulamine  või vaatamine on ta enda vaba valik. Nojah, muidugi on tema vaba  valik ka emotsioone väljavalada. Aga mingit tõe monopoli tal küll ei ole, kuulda on ka, et osadele see reklaamju meeldib… Mis tarbijjakiatse? Mina ja maailm, kui mulle ei meeldi, keelatagu ära!

Mina olen TA.

Mõistagi ei saa dikteerida, millised reklaamid võivad olla, millised mitte. Aga, et ei tohi ka arvamust avaldada ja välja öelda, millised reklaamid eriti ajudele käivad, on ikka ka pisut kummaline.

Tarbijakaitse? Kas sa said aru, et mina pöördusin tarbijakaitsesse? Ma ju kirjutasin, et uudistest käis läbi, et inimesed on pöördunud selle reklaami pärast tarbijaitsesse. Ma ei saa aru, miks sa minuga selle pärast pahandad, et keegi kaebas tarbijaitsesse?

Ja, mis mina ja maailm? Et, kui julged oma arvamust avaldada, siis oledki kohe nõme ja rumal inimene, kelle ümber maailm keerleb?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand mind ajab ka see reklaam oksele , loodan, et varsti lõppeb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ilmselt siis oleneb, mida kuulad ja vaatad. Ma tarbin 90 % ajast ERRi kanaleid ja ilmselt seetõttu ei teagi, millest jutt. Kuku raadiost ka ei ole kuulnud.

Oh, no muidugi! Isegi siin teemas leidub inimesi, kes suudavad ennast ja oma maitsemeelt (mina küll kommertskanaleid ei vaata/kuula) upitada ja teiste omast ülemaks pidada. Pole ilmselt eluski Kanal2 või TV3 avanud, eksju?

Muide, ma kuulan ainult KuKu raadiot, ja igapäevaselt. Ja sellelt kanalilt tuleb ka seda reklaami, ohjeldamatult.

Kukut ei kuula ma ammu juba nende nõmedate, pikkade ja rohkete reklaamide pärast. Vikerraadio on intelligentsem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuku on juba aasta vähemalt omadega pepus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistagi ei saa dikteerida, millised reklaamid võivad olla, millised mitte. Aga, et ei tohi ka arvamust avaldada ja välja öelda, millised reklaamid eriti ajudele käivad, on ikka ka pisut kummaline. Tarbijakaitse? Kas sa said aru, et mina pöördusin tarbijakaitsesse? Ma ju kirjutasin, et uudistest käis läbi, et inimesed on pöördunud selle reklaami pärast tarbijaitsesse. Ma ei saa aru, miks sa minuga selle pärast pahandad, et keegi kaebas tarbijaitsesse? Ja, mis mina ja maailm? Et, kui julged oma arvamust avaldada, siis oledki kohe nõme ja rumal inimene, kelle ümber maailm keerleb?

Muidugi võid sa oma arvamust avaldada, seda ütlesin juba eelmises postituses. Aga sinu lause “Kahju, et isegi Tarbijakaitseamet ei saa sellele piiri panna” on minu meelest siiski juba dikteerimise katse. Umbes sama palju, kui selle käo oma, kes sul soovitas lihtsalt sellest kanalist loobuda, kui  reklaam ei häiri. Ehk siis minu meelest oli ebaõiglane sellele käole ninna karata, kui ta umbes teemaga  samas toonis sulle  vastas. Temal on ju ka õigus oma arvasmut avaldada selle kohta, mida sina arvad 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkasin ka uurima, mis reklaamiga on tegu, et lausa enesetappu põhjustab. Kasutan ka salvestamist, raadiot kuulan autos ja seal ei ole ka sattunud seda reklaami kuulama. Jupiteris ka reklaami ei ole. On võimalik elada reklaamivabalt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi võid sa oma arvamust avaldada, seda ütlesin juba eelmises postituses. Aga sinu lause “Kahju, et isegi Tarbijakaitseamet ei saa sellele piiri panna” on minu meelest siiski juba dikteerimise katse. Umbes sama palju, kui selle käo oma, kes sul soovitas lihtsalt sellest kanalist loobuda, kui  reklaam ei häiri. Ehk siis minu meelest oli ebaõiglane sellele käole ninna karata, kui ta umbes teemaga  samas toonis sulle  vastas. Temal on ju ka õigus oma arvasmut avaldada selle kohta, mida sina arvad ????

Ei, sina said ikka nii aru, et mina käisin Tarbijakaitseametile kaebamas. Ja nüüd hädaldan siin, et Tarbijakaitseamet ei teegi midagi.

See on väga tore, et sind see reklaam ei häiri. Eks sa siis saadki nüüd seda uues, mõnusas versioonis kuulata. Nüüd pa-pa-paatab meesterahvahääl täpselt sedasama laulu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkasin ka uurima, mis reklaamiga on tegu, et lausa enesetappu põhjustab. Kasutan ka salvestamist, raadiot kuulan autos ja seal ei ole ka sattunud seda reklaami kuulama. Jupiteris ka reklaami ei ole. On võimalik elada reklaamivabalt.

Minule näiteks ei meeldi telekat arvutist vaadata. Arvutiekraan on kordi väiksem kui teleka oma.

Järelvaatamine on mul täiesti olemas ja saateid vaatangi reeglina järele ja kasutan reklaamide ajal edasikerimise varianti. Aga see alati ei aita 100% reklaame vältida, sest mõnikord vaatan (õigemini kuulan nt söögitegemise taustaks) ka otse mõnda saadet (näiteks uudised).

Imelik jah, et keegi raadiost ei ole juhtunud kuulma seda. Raadiot kuulan palju. Autoga sõites alati. Ja KuKust, mis on Vikerraadio järel teine valik, tuleb seda reklaami kamaluga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, sina said ikka nii aru, et mina käisin Tarbijakaitseametile kaebamas. Ja nüüd hädaldan siin, et Tarbijakaitseamet ei teegi midagi. See on väga tore, et sind see reklaam ei häiri. Eks sa siis saadki nüüd seda uues, mõnusas versioonis kuulata. Nüüd pa-pa-paatab meesterahvahääl täpselt sedasama laulu.

Ju ma tean ikka sinust paremini, kuidas mina aru sain.

Ja mind ei häiri jah. Selleks  peaks seda ju koguaeg kuulma, et härima saaks hakata, aga seda ma ei tee. mis ma tast ikka nii tihti youtubest mängima panen, et see häirima hakkas. Korra kuulasin selle teema peale ja  aitab. Ja seda meesterhva  versiooni pole ka veel kuulanud, ju otsin siis millalgi üles, kui selline nüüd ka olemas on.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule näiteks ei meeldi telekat arvutist vaadata. Arvutiekraan on kordi väiksem kui teleka oma.

Arvuti saab ju ka teleriekraaniga ühendada ja suurelt ekraanilt vaadata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen TA. Mõistagi ei saa dikteerida, millised reklaamid võivad olla, millised mitte. Aga, et ei tohi ka arvamust avaldada ja välja öelda, millised reklaamid eriti ajudele käivad, on ikka ka pisut kummaline.

No eks sa sii ütle, kelle asi. Mulle näiteks meeldib see rekaam ja ma ei saa aru, miks Tarbijakaitse sinu arvates siia sekkuma peaks? Kas sinu tõde on tõesem kui minu tõde?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadake, mis viimasel nädalal Ukrainas on toimunud. Tõsiselt häbi peaks olemasellise üksikute neurootiliste eitede hala pärast. Maailmas ja väga lähedal meile on päris probleemid ja kannatused, massimõrvad ja pommitamised. Ja siis mingid uluvad oma väljamõeldud pseudoprobleemide pärast. Peeglisse oleks vaja vaadata, mitte televiisorisse.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi võid sa oma arvamust avaldada, seda ütlesin juba eelmises postituses. Aga sinu lause “Kahju, et isegi Tarbijakaitseamet ei saa sellele piiri panna” on minu meelest siiski juba dikteerimise katse. Umbes sama palju, kui selle käo oma, kes sul soovitas lihtsalt sellest kanalist loobuda, kui  reklaam ei häiri. Ehk siis minu meelest oli ebaõiglane sellele käole ninna karata, kui ta umbes teemaga  samas toonis sulle  vastas. Temal on ju ka õigus oma arvasmut avaldada selle kohta, mida sina arvad ????

Kellele ma ninna kargasin ja kelle suhtes ebaõiglane olin?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule näiteks ei meeldi telekat arvutist vaadata. Arvutiekraan on kordi väiksem kui teleka oma.

Arvuti saab ju ka teleriekraaniga ühendada ja suurelt ekraanilt vaadata.

Ma näiteks ei soovi seda teha ja ei pea mitte kuidagi ka vajalikuks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule näiteks ei meeldi telekat arvutist vaadata. Arvutiekraan on kordi väiksem kui teleka oma.

Arvuti saab ju ka teleriekraaniga ühendada ja suurelt ekraanilt vaadata.

Ma näiteks ei soovi seda teha ja ei pea mitte kuidagi ka vajalikuks.

No siis kannata ära reklaamid, kui ükski muu variant ei sobi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 110 )


Esileht Hobinurk Pa-pa-pa…