Esileht Hobinurk Pa-pa-pa…

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 110 )

Teema: Pa-pa-pa…

Postitas:
Kägu

Minule näiteks ei meeldi telekat arvutist vaadata. Arvutiekraan on kordi väiksem kui teleka oma.

Arvuti saab ju ka teleriekraaniga ühendada ja suurelt ekraanilt vaadata.

Ma näiteks ei soovi seda teha ja ei pea mitte kuidagi ka vajalikuks.

No siis kannata ära reklaamid, kui ükski muu variant ei sobi.

Kas sulle jäi teemaalgatusest tõesti mulje, et küsin nõu, kuidas reklaame vältida? Arvad tõsiselt, et ma ise seda ei tea? Teemaalgatus on lihtsalt viide ja tõdemus, kui vastikuid ja nõmedaid reklaame tehakse ning et inimesed on paluvad selle ära lõpetamist.

Sina ullike said aga aru, et mina pöördusin Tarbijakaitseametisse ja nüüd kaeblen perekoolis, küsin siin miskisuguseid näpunäiteid jne. Palun ära reageeri kõigele nii tõsiselt, millest perekooli teema tehakse. Pole meist keegi siin nii abitu, et ilma sinu nõuta hakkama ei saaks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule näiteks ei meeldi telekat arvutist vaadata. Arvutiekraan on kordi väiksem kui teleka oma.

Arvuti saab ju ka teleriekraaniga ühendada ja suurelt ekraanilt vaadata.

Ma näiteks ei soovi seda teha ja ei pea mitte kuidagi ka vajalikuks.

No siis kannata ära reklaamid, kui ükski muu variant ei sobi.

Kas sulle jäi teemaalgatusest tõesti mulje, et küsin nõu, kuidas reklaame vältida? Arvad tõsiselt, et ma ise seda ei tea? Teemaalgatus on lihtsalt viide ja tõdemus, kui vastikuid ja nõmedaid reklaame tehakse ning et inimesed on paluvad selle ära lõpetamist.

Sina ullike said aga aru, et mina pöördusin Tarbijakaitseametisse ja nüüd kaeblen perekoolis, küsin siin miskisuguseid näpunäiteid jne. Palun ära reageeri kõigele nii tõsiselt, millest perekooli teema tehakse. Pole meist keegi siin nii abitu, et ilma sinu nõuta hakkama ei saaks.

Pole tahtnudki sulle mingti nõu anda. Lihtsalt imestama paneb, mille kõige üle inimesed virisema vaevuvad. Raske võib olla selline elu, kus taolised pisiasjad ärritavad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ilmselt siis oleneb, mida kuulad ja vaatad. Ma tarbin 90 % ajast ERRi kanaleid ja ilmselt seetõttu ei teagi, millest jutt. Kuku raadiost ka ei ole kuulnud.

Oh, no muidugi! Isegi siin teemas leidub inimesi, kes suudavad ennast ja oma maitsemeelt (mina küll kommertskanaleid ei vaata/kuula) upitada ja teiste omast ülemaks pidada. Pole ilmselt eluski Kanal2 või TV3 avanud, eksju?

Muide, ma kuulan ainult KuKu raadiot, ja igapäevaselt. Ja sellelt kanalilt tuleb ka seda reklaami, ohjeldamatult.

Uskumatu, et mu nending võis kelleski nii tugevaid emotsioone tekitada. Tead, tegelikult ma olen tõesti Kanal2 ja TV3 avanud, aga see juhtus viimati u 10 a tagasi. Mul lihtsalt ei ole neid kanaleid kodus ja puudust ei ole osanud tunda. Ja see, et neid ei ole, on teadlik valik, mitte võimaluste puudumine. Seda upitamiseks pidada… no annab ikka tulla selle peale. Kelle ees ma siin foorumis ennast upitama peaksin ja milleks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, et mu nending võis kelleski nii tugevaid emotsioone tekitada. Tead, tegelikult ma olen tõesti Kanal2 ja TV3 avanud, aga see juhtus viimati u 10 a tagasi. Mul lihtsalt ei ole neid kanaleid kodus ja puudust ei ole osanud tunda. Ja see, et neid ei ole, on teadlik valik, mitte võimaluste puudumine. Seda upitamiseks pidada… no annab ikka tulla selle peale. Kelle ees ma siin foorumis ennast upitama peaksin ja milleks?

Seesama siin. Nii kui piiksatan, et mul kas pole kodus telekat või on, aga ma ei vaata seda (ei ava nt pool aastat järjest), saan ma Perekoolis sellise p½sarahe kaela, et olen tükk aega pärast seda vait. KÕIKIDEL on telekas ja KÕIK vaatavad seda. Kui sinul ei ole ja sa ei vaata, siis sa püüad eristuda ja teistest parem näida. Mõtled, et ups, ma olen teistet parem ja. Nii nagu ka need friigid, kellel pole feisbukki ega mingit muud sotsiaalmeediakanalit. Kõik need, kel ei ole telekat ega FB, on friigid, kes lihtsalt püüavad ennast teistest paremana näidata.

Kohutavalt tüütu stampmõtlemine. Ära üldse mitte üritagi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

saan ma Perekoolis sellise p½sarahe kaela, et olen tükk aega pärast seda vait. KÕIKIDEL on telekas ja KÕIK vaatavad seda. Kui sinul ei ole ja sa ei vaata, siis sa püüad eristuda ja teistest parem näida.

Asi on lihtsalt selles, et sa mainidki seda põhjusel, et teistest eristuda. Ja alati sellistes teemades, kus selle nimetamine ei ole mitte kuidagi oluline ega seostu kuidagi teemaga. See – minul polegi kodus telekat on ilmselge püüd silma torgata ning end seeläbi upitada.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seesama siin. Nii kui piiksatan, et mul kas pole kodus telekat või on, aga ma ei vaata seda (ei ava nt pool aastat järjest), saan ma Perekoolis sellise p½sarahe kaela, et olen tükk aega pärast seda vait. KÕIKIDEL on telekas ja KÕIK vaatavad seda. Kui sinul ei ole ja sa ei vaata, siis sa püüad eristuda ja teistest parem näida.

Ma pole PKs veel kedagi näinud, kes teleka mitteomamist oleks lihtsalt täiesti neutraalselt maininud. Ikka öeldakse seda kuidagi üleolevas toonis ja end kellegagi võrreldes või kellegi vaadatavaid saateid halvustades, mitte niisama möödaminnes. Miks peaks üldse kellegi algatatud telekavaatamise/filmide/reklaamide teemas keegi üldse sõna võtma, kes telekat üldse ei vaata ega oma? Või miks ja kus teemas sa sellest üldse pidasid vajalikuks juttu teha, et lausa pasarahe kaela said?

 

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks üldse kellegi algatatud telekavaatamise/filmide/reklaamide teemas keegi üldse sõna võtma, kes telekat üldse ei vaata ega oma? Või miks ja kus teemas sa sellest üldse pidasid vajalikuks juttu teha, et lausa pasarahe kaela said?

Äkki selleks, et anda teada, et kui telekas on kinni, siis seda tüütut reklaami ei kuule?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ekraanisõltlased siin ei suuda kuidagi leppida, et mõni võib ilma teleka vaatamiseta huvitavat elu elada. Haledad olete.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ekraanisõltlased siin ei suuda kuidagi leppida, et mõni võib ilma teleka vaatamiseta huvitavat elu elada. Haledad olete.

No näete! Täpselt nii! Mina küll ei vaata telekat! Kõik teie, kes te vaatate, teil on igav elu ja te olete haledad!

Ja siis veel imestatakse, miks sa sellise sõnavõtu peale pasarahe kaela saad. Täpipealt sama alatooniga kõik need “mina küll telekat ei vaata” sõnavõtud siin ongi – mina olen teist, telekavaatajatest, palju parem, targem, laiema silmaringiga, huvitavama eluga ja üleüldse mitu levelit kõrgemal… Ainult, et need tohutult “huvitava eluga” inimesed istuvad päevas mitmeid tunde perekoolis ja ajavad mingit lollust suust välja, selle asemel, et oma “huvitavat elu” elada.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ekraanisõltlased siin ei suuda kuidagi leppida, et mõni võib ilma teleka vaatamiseta huvitavat elu elada. Haledad olete.

No näete! Täpselt nii! Mina küll ei vaata telekat! Kõik teie, kes te vaatate, teil on igav elu ja te olete haledad!

Ja siis veel imestatakse, miks sa sellise sõnavõtu peale pasarahe kaela saad. Täpipealt sama alatooniga kõik need “mina küll telekat ei vaata” sõnavõtud siin ongi – mina olen teist, telekavaatajatest, palju parem, targem, laiema silmaringiga, huvitavama eluga ja üleüldse mitu levelit kõrgemal… Ainult, et need tohutult “huvitava eluga” inimesed istuvad päevas mitmeid tunde perekoolis ja ajavad mingit lollust suust välja, selle asemel, et oma “huvitavat elu” elada.

Ära jaura, nolifer. See oli mu esimene kommentaar selles teemas. Üldse ei eitagi, et ma end teist paremaks pean. Perekoolis käin harva ja kommenteerin veel harvem. Enamasti lihtsalt loen ja mõtlen, kui tühi, igav ja mõttetu on keskmise perekoolika elu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ekraanisõltlased siin ei suuda kuidagi leppida, et mõni võib ilma teleka vaatamiseta huvitavat elu elada. Haledad olete.

No näete! Täpselt nii! Mina küll ei vaata telekat! Kõik teie, kes te vaatate, teil on igav elu ja te olete haledad!

Ja siis veel imestatakse, miks sa sellise sõnavõtu peale pasarahe kaela saad. Täpipealt sama alatooniga kõik need “mina küll telekat ei vaata” sõnavõtud siin ongi – mina olen teist, telekavaatajatest, palju parem, targem, laiema silmaringiga, huvitavama eluga ja üleüldse mitu levelit kõrgemal… Ainult, et need tohutult “huvitava eluga” inimesed istuvad päevas mitmeid tunde perekoolis ja ajavad mingit lollust suust välja, selle asemel, et oma “huvitavat elu” elada.

Ära jaura, nolifer. See oli mu esimene kommentaar selles teemas. Üldse ei eitagi, et ma end teist paremaks pean. Perekoolis käin harva ja kommenteerin veel harvem. Enamasti lihtsalt loen ja mõtlen, kui tühi, igav ja mõttetu on keskmise perekoolika elu.

????????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ekraanisõltlased siin ei suuda kuidagi leppida, et mõni võib ilma teleka vaatamiseta huvitavat elu elada. Haledad olete.

Miks siis siia maandusid?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ekraanisõltlased siin ei suuda kuidagi leppida, et mõni võib ilma teleka vaatamiseta huvitavat elu elada. Haledad olete.

Eeeee… Ja, kuidas sina selle kommentaari kirjutasid? Mõistagi mitte ekraani tagant? Või on mingi konkreetne selektsioon, et televiisori ekraan on saatanast, aga telefoni ja arvuti oma miit?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ekraanisõltlased siin ei suuda kuidagi leppida, et mõni võib ilma teleka vaatamiseta huvitavat elu elada. Haledad olete.

Eeeee… Ja, kuidas sina selle kommentaari kirjutasid? Mõistagi mitte ekraani tagant? Või on mingi konkreetne selektsioon, et televiisori ekraan on saatanast, aga telefoni ja arvuti oma miit?

Et sinu meelest eksisteerivad ainult sõltlased ja karsklased? Hea loogika, tõesti. Nagu mainitud, pole keskmine perekoolikas just kuigi tark.

Ennetavalt ütlen, et teid pean sõltlasteks sellepärast, et muidu te ei läheks nii leili sellise tühiasja pärast, et keegi suudab ilma telerita elada.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ekraanisõltlased siin ei suuda kuidagi leppida, et mõni võib ilma teleka vaatamiseta huvitavat elu elada. Haledad olete.

Eeeee… Ja, kuidas sina selle kommentaari kirjutasid? Mõistagi mitte ekraani tagant? Või on mingi konkreetne selektsioon, et televiisori ekraan on saatanast, aga telefoni ja arvuti oma miit?

Et sinu meelest eksisteerivad ainult sõltlased ja karsklased? Hea loogika, tõesti. Nagu mainitud, pole keskmine perekoolikas just kuigi tark.

Ennetavalt ütlen, et teid pean sõltlasteks sellepärast, et muidu te ei läheks nii leili sellise tühiasja pärast, et keegi suudab ilma telerita elada.

Ei lähe keegi leili. Lihtsalt me ei saa aru, kuidas sa keset ilusat suvepäeva sattusid perekooli telekateemasse. Ja veel jube tahmine  selgitada, kuidas sina oled tark js teised lollid.

Said oma laksu kätte sellega?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et sinu meelest eksisteerivad ainult sõltlased ja karsklased? Hea loogika, tõesti. Nagu mainitud, pole keskmine perekoolikas just kuigi tark. Ennetavalt ütlen, et teid pean sõltlasteks sellepärast, et muidu te ei läheks nii leili sellise tühiasja pärast, et keegi suudab ilma telerita elada.

Minul ükskõik, on sul kodus telekas või mitte. Aga ära tule teistele hinnanguid andma. Ise ju istud täpselt samamoodi ekraani taga ja igavled.

P S Täiesti kogemata panin sinu kommentaarile kiituse. Loe see negatiivseks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ON siin ikka kloune! Tohutult äge ennast upitada teleka mitteomamise/-vaatamisega! Oled kohe ennast juukseid pidi teistest kõrgemale tõstnud, lausa eliidi hulka.

Kunagi kui Pilvede all oli kuum teema, siis ka sellised klounid väitsid, et ei vaata, aga alati teadsid peenusteni mis sarjas toimus.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ON siin ikka kloune! Tohutult äge ennast upitada teleka mitteomamise/-vaatamisega! Oled kohe ennast juukseid pidi teistest kõrgemale tõstnud, lausa eliidi hulka.

Sellised on tõesti naljakad. Mõni on siin kirjutanud, et temal on nii huvitav elu, tema telekavaatamiseks aega ei leia, tema vaatab ainult Netflixi.

Ja selliseid inimesi mina tõesti miinustan, kes näiteks teemas, kus küsitakse, et kuidas kala praadida, teatab, et tema kala ei söö, tema sööb ainult lambaliha. Või siis telekateemas teatab, et aga mina ei vaata üldse telekat, mina vaatan Jupiteri. Või midagi muud sama lolli. Miks selliseid asju teatada, mis ei puutu teemasse ja mis kedagi ei huvita.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või siis telekateemas teatab, et aga mina ei vaata üldse telekat, mina vaatan Jupiteri. Või midagi muud sama lolli. Miks selliseid asju teatada, mis ei puutu teemasse ja mis kedagi ei huvita.

Ma ei mõista. Kui ma ei vaata telekanaleid, aga vaatan Jupiteri, siis mis on valesti?

 

 

 

 

.

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või siis telekateemas teatab, et aga mina ei vaata üldse telekat, mina vaatan Jupiteri. Või midagi muud sama lolli. Miks selliseid asju teatada, mis ei puutu teemasse ja mis kedagi ei huvita.

Ma ei mõista. Kui ma ei vaata telekanaleid, aga vaatan Jupiteri, siis mis on valesti?

.

Aga, arva ära!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige jaburam asi, mida selle reklaamiga seoses lugema juhtusin, oli ühe kogeleja arvamus, et see reklaam on kogelejate kiusamine. Ei tea, kas la-la-laa laulda ikka tohib või on see ka kogelejate kiusamine?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hämmastav, et praegu maailmas toimuva kõrval lasevad inimesed end ühest reklaamist sedasi häirida.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hämmastav, et praegu maailmas toimuva kõrval lasevad inimesed end ühest reklaamist sedasi häirida.

need sellised inimesed, keda häirivad pisisasjad nende endi kõrval ja ümber, maailmaasjadest nad ei hooli

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mõista. Kui ma ei vaata telekanaleid, aga vaatan Jupiteri, siis mis on valesti?

Imelik, et rumlale inimesele peab kõike mitu korda seletama. Kui inimene ütleb, et ei vaata telekat, aga vaatab Jupiteri, siis minu arust on siin vastuolu. Mis vahet seal on, kust sa midagi vaatad või mida sa vaatad. Tegeled ju täpselt sama tegevusega, kas sa vaatad seda Jupiteri telekast, arvutist või telefonist. Suur osa Jupiteri filmidest on ju tulnud ka ETV-st või ETV2-st. Kui istutakse arvutis, on see täpselt samasugune ajaveetmine kui telekavaatamine.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See klišee on nüüd väga populaarseks saanud jah, keegi ikka kraaksatab. Et kui on sõda, siis teleka vaatamine, raadio kuulamine  ja tavalise elu elamine on välistatud. Peab 24/7 ainult muretsema ja ainsana on lubatud reklaamivabad uudistekanalid. Parem, kui autos sõidad ka haudvaikuses. Tegelikult on nii, et kui miski teeb väga muret, siis kõrvalised pisiasjad ajavad veel rohkem närvi. Mul polnud midagi selle reklaami vastu, aga selle esitamissagedusega mindi tõesti üle igasuguse piiri. Sama Maxima reklaamidega – ma ei lähe sinna poodi. Liiga pealetükkiv.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mõista. Kui ma ei vaata telekanaleid, aga vaatan Jupiteri, siis mis on valesti?

Imelik, et rumlale inimesele peab kõike mitu korda seletama. Kui inimene ütleb, et ei vaata telekat, aga vaatab Jupiteri, siis minu arust on siin vastuolu. Mis vahet seal on, kust sa midagi vaatad või mida sa vaatad. Tegeled ju täpselt sama tegevusega, kas sa vaatad seda Jupiteri telekast, arvutist või telefonist. Suur osa Jupiteri filmidest on ju tulnud ka ETV-st või ETV2-st. Kui istutakse arvutis, on see täpselt samasugune ajaveetmine kui telekavaatamine.

Imelik tõesti, et rumalale inimesele peab kõike mitu korda seletama. Väljend ‘teleka vaatamine’ tähendab, et vaadatakse telekavu – seda, mida keegi on koostanud ja sulle ette söötnud, st keegi on otsustanud, et selline saade on telekavas, ja jutt ei ole ju filmidest, sest valdavalt koosnevad telekavad siiski mingitest nö saadetest, mitte filmidest. Isegi kui see on järelevaatamine.

Jupiter, Netflix jne on filmivaatamine, mitte telekavaatamine. Sa muidu kinoskäimist nimetad ja telekavaatamiseks või (lihtsalt väga suur telekas on)?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik tõesti, et rumalale inimesele peab kõike mitu korda seletama. Väljend ‘teleka vaatamine’ tähendab, et vaadatakse telekavu – seda, mida keegi on koostanud ja sulle ette söötnud, st keegi on otsustanud, et selline saade on telekavas, ja jutt ei ole ju filmidest, sest valdavalt koosnevad telekavad siiski mingitest nö saadetest, mitte filmidest. Isegi kui see on järelevaatamine. Jupiter, Netflix jne on filmivaatamine, mitte telekavaatamine. Sa muidu kinoskäimist nimetad ja telekavaatamiseks või (lihtsalt väga suur telekas on)?

No see loogika läheb aina kummalisemaks. Ma vaatan filme nii telekavadest, Netflixist, Jupiterist kui veel mujaltki ja kõike seda vaatan televiisorist, kus on nett. Ja arvutist vaatan ka telekavasid. Sinu jutt on ikka täiesti imelik. Mis vahet seal on, kust sa midagi vaatad. Selle peale annab ikka tõesti tulla, et kui sina väidad, et ei vaata telekat, siis sina mõtled selle all seda, et sina ei vaata telekanaleid, vaid sina vaatad filme. Ma vaatan ETV2-st täpselt samu filme, mis ma vaatan Jupiterist. Ja samamoodi vaatan neid sellel ajal, kui ma soovin. Kuidas need tegevused kõik sinu arust kõik mingist eri ooperist on, selle peale annab ikka tulla.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja jutt ei ole ju filmidest, sest valdavalt koosnevad telekavad siiski mingitest nö saadetest, mitte filmidest. Isegi kui see on järelevaatamine.

No ikka väga palju on puhtalt filmikanaleid, seriaalikanalitest rääkimata. Omasaadetega kanalid pole sugugi ülekaalus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja jutt ei ole ju filmidest, sest valdavalt koosnevad telekavad siiski mingitest nö saadetest, mitte filmidest. Isegi kui see on järelevaatamine.

Kas sinu auuli ei ole kerimisvõimalus, saadete valimise võimalus, nn ajamasin ikka veel jõudnud?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu auuli ei ole kerimisvõimalus, saadete valimise võimalus, nn ajamasin ikka veel jõudnud?

Ei, temale on keegi koostanud kava, mida tema peab siis vaatama ja kui kavas pole filmi ette nähtud, siis filmi ei saa. Meenutab minu lapsepõlve. mulle anti mingi kindel aeg, millal võisin telekat vaadata ja siis pidin vaatama seda, mis seal parasjagu tuli. Mõnel elu ikka veel selline ja tema sellepärast telekat ei vaata. Tema vaatab filme, mida ju telekast ei tule.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 110 )


Esileht Hobinurk Pa-pa-pa…