Esileht Hobinurk Pa-pa-pa…

Näitan 20 postitust - vahemik 91 kuni 110 (kokku 110 )

Teema: Pa-pa-pa…

Postitas:
Kägu

Hämmastav, et praegu maailmas toimuva kõrval lasevad inimesed end ühest reklaamist sedasi häirida.

Ei olegi selle peale tulnud, et Ukraina sõja pärast ei tohi Eesti inimesed enam mitte millestki muust rääkida ega millelegi muule mõelda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mõista. Kui ma ei vaata telekanaleid, aga vaatan Jupiteri, siis mis on valesti?

Äkki see, et pead teleka vaatamist imelikuks?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik tõesti, et rumalale inimesele peab kõike mitu korda seletama. Väljend ‘teleka vaatamine’ tähendab, et vaadatakse telekavu – seda, mida keegi on koostanud ja sulle ette söötnud, st keegi on otsustanud, et selline saade on telekavas, ja jutt ei ole ju filmidest, sest valdavalt koosnevad telekavad siiski mingitest nö saadetest, mitte filmidest. Isegi kui see on järelevaatamine. Jupiter, Netflix jne on filmivaatamine, mitte telekavaatamine. Sa muidu kinoskäimist nimetad ja telekavaatamiseks või (lihtsalt väga suur telekas on)?

Sa ei teagi, et tänapäeval saad ka telekast ise valida, mida vaadata? Imelik! Sa vist pole tõesti ammu telekat vaadanud.

Sinu mõistes on normaalne ainult filmi vaatamine? See kõneleb ka üht-teist sinu kohta. Teiste inimeste huvide ring on oluliselt laiem. Mina vaatan näiteks uudiseid, omasaateid, poliitika saateid, sarju, dok filme. Sinu “vaatamine” piirdub ainult filmide vaatamisega.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hämmastav, et praegu maailmas toimuva kõrval lasevad inimesed end ühest reklaamist sedasi häirida.

Ei olegi selle peale tulnud, et Ukraina sõja pärast ei tohi Eesti inimesed enam mitte millestki muust rääkida ega millelegi muule mõelda.

Üks asi on asjadest rääkimine, teine asi aga tähtsusetust teemast probleemi üles kerimine. Ajuvaba, et üks suvaline reklaam (üks paljudest sama jaburatest) nii palju poleemikat on tekitanud, et isegi ajakirjandus seda korduvalt kajastab.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on asjadest rääkimine, teine asi aga tähtsusetust teemast probleemi üles kerimine. Ajuvaba, et üks suvaline reklaam (üks paljudest sama jaburatest) nii palju poleemikat on tekitanud, et isegi ajakirjandus seda korduvalt kajastab.

Ehk siis, tähtsusetutest asjadest ei tohi perekoolis enne rääkida, kui sõda läbi on? Või noh, ehk annad siis teada, kui perekoolis tohib jälle tähtsusetuid asju kirjutada ja kritiseerida?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajuvaba, et üks suvaline reklaam (üks paljudest sama jaburatest) nii palju poleemikat on tekitanud, et isegi ajakirjandus seda korduvalt kajastab.

Ei ole ajuvaba. Stressiolukorras hakkavadki inimesi häirima pisiasjad. Praegune olukord ongi pannud inimesed stressisituatsiooni, millel lahendust ei paista. Koroonaga oli sama lugu, inimesed ärritusid vähesest. Ja et inimesed räägivad pisiprobleemidest, on nende vaimsele tervisele väga hea, selle nimi on ventileerimine. Sellel on lihtsalt enda väljaelamise funktsioon, keegi ei ootagi mingit lahendust või ei arva, et kui see reklaam ära keelatakse, siis on õnn majas.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajuvaba, et üks suvaline reklaam (üks paljudest sama jaburatest) nii palju poleemikat on tekitanud, et isegi ajakirjandus seda korduvalt kajastab.

Ei ole ajuvaba. Stressiolukorras hakkavadki inimesi häirima pisiasjad. Praegune olukord ongi pannud inimesed stressisituatsiooni, millel lahendust ei paista. Koroonaga oli sama lugu, inimesed ärritusid vähesest. Ja et inimesed räägivad pisiprobleemidest, on nende vaimsele tervisele väga hea, selle nimi on ventileerimine. Sellel on lihtsalt enda väljaelamise funktsioon, keegi ei ootagi mingit lahendust või ei arva, et kui see reklaam ära keelatakse, siis on õnn majas.

tundub, et stressiolukorras peab väga keeruliseks oma elu elama, ma ei tea, kas ma tahaks seda ventileerimist just sellisel kujul, aga võibolla pole ma stressi tundnud, kuigi olen koroona aja üle elanud, mõelnud ja mõelnud lahendusi ja sõjateemaga hoian ka end kursis ja oman oma arvamust

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma ei tea, kas ma tahaks seda ventileerimist just sellisel kujul

Sina ei taha, teised tahavad. Sina leia endale ajaviitmiseks midagi muud, ei pea neid virinateemasid ju lugema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tundub, et stressiolukorras peab väga keeruliseks oma elu elama, ma ei tea, kas ma tahaks seda ventileerimist just sellisel kujul, aga võibolla pole ma stressi tundnud, kuigi olen koroona aja üle elanud, mõelnud ja mõelnud lahendusi ja sõjateemaga hoian ka end kursis ja oman oma arvamust

Aga sa ju ventileerid praegugi, oma konkreetses kommentaaris. Miks sa vingud siin tühises teemas, kui maailmas on parasjagu nii suur mure? Kas tõesti, millelegi tähtsamale ei ole mõelda, kui kellegi perekooli käo teemaalgatusele?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tundub, et stressiolukorras peab väga keeruliseks oma elu elama, ma ei tea, kas ma tahaks seda ventileerimist just sellisel kujul, aga võibolla pole ma stressi tundnud, kuigi olen koroona aja üle elanud, mõelnud ja mõelnud lahendusi ja sõjateemaga hoian ka end kursis ja oman oma arvamust

Aga sa ju ventileerid praegugi, oma konkreetses kommentaaris. Miks sa vingud siin tühises teemas, kui maailmas on parasjagu nii suur mure? Kas tõesti, millelegi tähtsamale ei ole mõelda, kui kellegi perekooli käo teemaalgatusele?

kumb meist siin vingub, mina lihtsalt arutlen või on see ka vingumine…ei see ei ole vingmuine ja loomulikult minu arust, kelle arust siis veel ja inimene suudab ikka mitmele asjale mõelda või sa ei suuda, aga paljud suudavad….see on arutlus, juhul, kui sa ikkagi aru ei saa, vingumine on hooooopis teistsugune. Ja miks sa siin tühises teemas oled, maailmas on ikka palju tõsisemaid probleeme, kui kellegi kommentaarides surfata

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kumb meist siin vingub, mina lihtsalt arutlen või on see ka vingumine…ei see ei ole vingmuine ja loomulikult minu arust, kelle arust siis veel ja inimene suudab ikka mitmele asjale mõelda või sa ei suuda, aga paljud suudavad….see on arutlus, juhul, kui sa ikkagi aru ei saa, vingumine on hooooopis teistsugune. Ja miks sa siin tühises teemas oled, maailmas on ikka palju tõsisemaid probleeme, kui kellegi kommentaarides surfata

Sinu jutt hetkel on lihtsalt sõnapraht. Kui midagi kirjutad, siis enne mõtle, kas sul on midagi öelda. Kui ei ole, jäta kirjutamata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kumb meist siin vingub, mina lihtsalt arutlen või on see ka vingumine…ei see ei ole vingmuine ja loomulikult minu arust, kelle arust siis veel ja inimene suudab ikka mitmele asjale mõelda või sa ei suuda, aga paljud suudavad….see on arutlus, juhul, kui sa ikkagi aru ei saa, vingumine on hooooopis teistsugune. Ja miks sa siin tühises teemas oled, maailmas on ikka palju tõsisemaid probleeme, kui kellegi kommentaarides surfata

Sinu jutt hetkel on lihtsalt sõnapraht. Kui midagi kirjutad, siis enne mõtle, kas sul on midagi öelda. Kui ei ole, jäta kirjutamata.

siit tuli küll nüüd mõtlemapanev sisutihe sõnavaling, enne mõtle (kui oskad) kui käsutama hakkad, kas on ikka sellest noomimisest ka siin miskit kasu või elad ennast lihsatlt välja

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väljend ‘teleka vaatamine’ tähendab, et vaadatakse telekavu.
Jupiter, Netflix jne on filmivaatamine, mitte telekavaatamine.

😀

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kumb meist siin vingub, mina lihtsalt arutlen või on see ka vingumine…ei see ei ole vingmuine ja loomulikult minu arust, kelle arust siis veel ja inimene suudab ikka mitmele asjale mõelda või sa ei suuda, aga paljud suudavad….see on arutlus

Pikad katkematud lühikese tähega algavad ja kolme punktiga lõppevad “laused” ei ole mingi arutlus.
See on lihtsalt tühi heietamine.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle küll meeldib see reklaam. Mul on isegi telefoni salvestatud, kruiisin ilusal õhtul linnas ringi, käsi aknast väljas ja papapaparim suvi kõlarites loopi pandud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle küll meeldib see reklaam. Mul on isegi telefoni salvestatud, kruiisin ilusal õhtul linnas ringi, käsi aknast väljas ja papapaparim suvi kõlarites loopi pandud.

Tõsiselt imelik inimene. Kõik ei pea su lolli möla kuulama, vahet pole, mida sa seal kuulad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle küll meeldib see reklaam. Mul on isegi telefoni salvestatud, kruiisin ilusal õhtul linnas ringi, käsi aknast väljas ja papapaparim suvi kõlarites loopi pandud.

Tõsiselt imelik inimene. Kõik ei pea su lolli möla kuulama, vahet pole, mida sa seal kuulad.

mulle tundub sinu möla palju lollim, miks pead kõigi eest rääkima, tundub selline tigeda inimese vastus

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

miks pead kõigi eest rääkima,

Kas sina arvad, et on palju inimesi, kellele hirmsasti meeldib, kui tehakse oma autoaken lahti ja lastakse kõlaritest mingeid reklaame või ma ei tea mida? Minu arust võid kuulata oma autos, mis sa tahad, aga miks mõne arust terve tänava peab sellega üle valama ja kõik sellest osa saama, sellest ma pole kunagi aru saanud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

miks pead kõigi eest rääkima,

Kas sina arvad, et on palju inimesi, kellele hirmsasti meeldib, kui tehakse oma autoaken lahti ja lastakse kõlaritest mingeid reklaame või ma ei tea mida? Minu arust võid kuulata oma autos, mis sa tahad, aga miks mõne arust terve tänava peab sellega üle valama ja kõik sellest osa saama, sellest ma pole kunagi aru saanud.

Sinu kommentaar näitab seda, et sa ei mõista irooniat. Ilmselgelt tegi see inimene nalja, aga sina ei saanud sellest aru, arvates, et inimene päriselt käitub niimoodi.

Tõesti naljakas on, et hakkad kellegi suvalise nalja peale tõsiselt selgitama, et ei sobi muusikat kõvasti lasta.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

miks pead kõigi eest rääkima,

Kas sina arvad, et on palju inimesi, kellele hirmsasti meeldib, kui tehakse oma autoaken lahti ja lastakse kõlaritest mingeid reklaame või ma ei tea mida? Minu arust võid kuulata oma autos, mis sa tahad, aga miks mõne arust terve tänava peab sellega üle valama ja kõik sellest osa saama, sellest ma pole kunagi aru saanud.

jaaaa, arvan küll, mis siis, hahahaaaaa

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 91 kuni 110 (kokku 110 )


Esileht Hobinurk Pa-pa-pa…